[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Wałbrzych I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Lubawka 24 56 18 2 4 96-42 10 2 0 59-19 8 0 4 37-23
2.  Biały Orzeł Mieroszów 24 53 17 2 5 63-30 10 1 1 30-11 7 1 4 33-19
3.  Pogoń Pieszyce 24 52 16 4 4 57-23 10 0 2 30-7 6 4 2 27-16
4.  Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 24 41 13 2 9 62-54 5 2 5 31-28 8 0 4 31-26
5.  Sudety Dziećmorowice 24 35 11 2 11 58-52 6 2 4 34-24 5 0 7 24-28
6.  Czarni Wałbrzych 24 34 11 1 12 61-61 7 0 5 35-26 4 1 7 26-35
7.  Włókniarz Głuszyca 24 33 10 3 11 46-48 6 3 3 27-19 4 0 8 19-29
8.  Boxmet Piskorzów 24 32 10 2 12 48-55 5 1 6 17-24 5 1 6 31-31
9.  Iskra Witków Śląski 24 31 9 4 11 61-71 7 1 4 39-29 2 3 7 22-42
10.  Victoria II Świebodzice 24 30 9 3 12 35-50 6 1 5 21-19 3 2 7 14-31
11.  Kłos Lutomia 24 21 6 3 15 39-85 4 2 6 23-30 2 1 9 16-55
12.  KS Walim 24 20 5 5 14 52-66 3 2 7 29-31 2 3 7 23-35
13.  Skalnik Czarny Bór 24 12 3 3 18 28-69 2 1 9 23-41 1 2 9 5-28
Joker Jaczków wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Orzeł Lubawka    3-1 1-1 5-1 6-1 3-2 9-2 3-2 4-4 4-0* 13-3 5-2 3-0 
 2 Biały Orzeł Mieroszów1-3     1-0 4-0 2-1 4-2 2-1 3-1 1-1 3-0 3-2 3-0* 3-0* 
 3 Pogoń Pieszyce3-0 1-0     5-0 4-1 1-0 1-0 1-3 4-1 0-1 4-0 3-1 3-0* 
 4 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)6-1 3-1 3-3     0-1 2-6 2-1 1-5 2-3 4-1 4-1 4-5 0-0 
 5 Sudety Dziećmorowice2-6 0-3 2-2 0-2     5-1 2-0 0-2 6-3 1-1 5-2 4-1 7-1 
 6 Czarni Wałbrzych2-6 0-3 2-1 1-4 5-1     0-1 2-4 6-1 4-1 7-1 3-2 3-1 
 7 Włókniarz Głuszyca2-4 1-5 1-1 1-3 2-1 3-0     4-2 6-0 2-1 4-1 1-1 0-0 
 8 Boxmet Piskorzów1-0 2-5 0-3 0-3 4-3 1-3 3-0     1-0 1-1 1-2 2-4 1-0 
 9 Iskra Witków Śląski0-5 5-3 0-3* 3-5 1-2 4-4 5-2 4-2     4-0 7-1 3-1 3-1 
 10 Victoria II Świebodzice4-0 0-3 0-1 1-3 2-4 1-0 1-3 4-1 3-1     0-0 4-3 1-0 
 11 Kłos Lutomia0-5 0-4 0-2 2-4 1-3 6-1 2-1 2-2 5-2 0-4     2-2 3-0 
 12 KS Walim1-2 3-3 2-5 1-4 0-6 1-2 1-3 5-1 2-2 7-1 5-0     1-2 
 13 Skalnik Czarny Bór1-5 1-2 4-5 3-2 1-0 4-5 1-5 2-6 2-4 1-3 2-3 1-1     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Pauza: Sudety Dziećmorowice.
 
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 4-1 Victoria II Świebodzice 15 sierpnia, 17:00
Kłos Lutomia 2-2 KS Walim 14 sierpnia, 17:00
Włókniarz Głuszyca 3-0 Czarni Wałbrzych 17 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 sierpnia, 17:00) odwołany
Biały Orzeł Mieroszów 1-1 Iskra Witków Śląski 13 sierpnia, 17:00
Skalnik Czarny Bór 2-6 Boxmet Piskorzów 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce 3-0 Orzeł Lubawka 13 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Skalnik Czarny Bór.
 
Victoria II Świebodzice 4-0 Orzeł Lubawka 21 sierpnia, 13:00
Boxmet Piskorzów 0-3 Pogoń Pieszyce 21 sierpnia, 14:00
Iskra Witków Śląski 1-2 Sudety Dziećmorowice 21 sierpnia, 17:00
Czarni Wałbrzych 0-3 Biały Orzeł Mieroszów 21 sierpnia, 17:00
KS Walim 1-3 Włókniarz Głuszyca 21 sierpnia, 17:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 4-1 Kłos Lutomia 21 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Pauza: Pogoń Pieszyce.
 
Kłos Lutomia 0-4 Victoria II Świebodzice 27 sierpnia, 17:00
Włókniarz Głuszyca 1-3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 28 sierpnia, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-0 KS Walim 27 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sudety Dziećmorowice 5-1 Czarni Wałbrzych 28 sierpnia, 17:00
Skalnik Czarny Bór 2-4 Iskra Witków Śląski 28 sierpnia, 17:00
Orzeł Lubawka 3-2 Boxmet Piskorzów 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pauza: Orzeł Lubawka.
 
Victoria II Świebodzice 4-1 Boxmet Piskorzów 4 września, 13:00
Iskra Witków Śląski 0-3 Pogoń Pieszyce 3 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-2
Czarni Wałbrzych 3-1 Skalnik Czarny Bór 3 września, 16:00
KS Walim 0-6 Sudety Dziećmorowice 4 września, 16:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3-1 Biały Orzeł Mieroszów 4 września, 13:00
Kłos Lutomia 2-1 Włókniarz Głuszyca 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Pauza: Boxmet Piskorzów.
 
Włókniarz Głuszyca 2-1 Victoria II Świebodzice 11 września, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-2 Kłos Lutomia 10 września, 17:00
Sudety Dziećmorowice 0-2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 11 września, 16:00
Skalnik Czarny Bór 1-1 KS Walim 11 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 1-0 Czarni Wałbrzych 10 września, 16:00
Orzeł Lubawka 4-4 Iskra Witków Śląski 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Pauza: Victoria II Świebodzice.
 
Iskra Witków Śląski 4-2 Boxmet Piskorzów 17 września, 16:00
Czarni Wałbrzych 2-6 Orzeł Lubawka 17 września, 16:00
KS Walim 2-5 Pogoń Pieszyce 18 września, 16:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-0 Skalnik Czarny Bór 18 września, 13:00
Kłos Lutomia 1-3 Sudety Dziećmorowice 18 września, 16:00
Włókniarz Głuszyca 1-5 Biały Orzeł Mieroszów 18 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Pauza: Iskra Witków Śląski.
 
Biały Orzeł Mieroszów 3-0 Victoria II Świebodzice 24 września, 15:00
Sudety Dziećmorowice 2-0 Włókniarz Głuszyca 25 września, 16:00
Skalnik Czarny Bór 2-3 Kłos Lutomia 25 września, 16:00
Pogoń Pieszyce 5-0 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 25 września, 16:00
Orzeł Lubawka 5-2 KS Walim 25 września, 16:00
Boxmet Piskorzów 1-3 Czarni Wałbrzych 25 września, 14:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pauza: Czarni Wałbrzych.
 
Victoria II Świebodzice 3-1 Iskra Witków Śląski 2 października, 13:00
KS Walim 5-1 Boxmet Piskorzów 2 października, 15:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 6-1 Orzeł Lubawka 2 października, 13:00
Kłos Lutomia 0-2 Pogoń Pieszyce 2 października, 15:00
Włókniarz Głuszyca 0-0 Skalnik Czarny Bór 2 października, 15:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-1 Sudety Dziećmorowice 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pauza: KS Walim.
 
Sudety Dziećmorowice 1-1 Victoria II Świebodzice 9 października, 15:00
Skalnik Czarny Bór 1-2 Biały Orzeł Mieroszów 9 października, 15:00
Pogoń Pieszyce 1-0 Włókniarz Głuszyca 8 października, 16:00
Orzeł Lubawka 13-3 Kłos Lutomia 9 października, 15:00
Boxmet Piskorzów 0-3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 9 października, 14:00
Iskra Witków Śląski 4-4 Czarni Wałbrzych 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pauza: Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice).
 
Victoria II Świebodzice 1-0 Czarni Wałbrzych 16 października, 13:00
KS Walim 2-2 Iskra Witków Śląski 13 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (16 października, 15:00) odwołany
Kłos Lutomia 2-2 Boxmet Piskorzów 16 października, 15:00
Włókniarz Głuszyca 2-4 Orzeł Lubawka 16 października, 15:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-0 Pogoń Pieszyce 15 października, 15:00
Sudety Dziećmorowice 7-1 Skalnik Czarny Bór 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Pauza: Kłos Lutomia.
 
Skalnik Czarny Bór 1-3 Victoria II Świebodzice 23 października, 15:00
Pogoń Pieszyce 4-1 Sudety Dziećmorowice 22 października, 15:00
Orzeł Lubawka 3-1 Biały Orzeł Mieroszów 23 października, 15:00
Boxmet Piskorzów 3-0 Włókniarz Głuszyca 23 października, 14:00
Iskra Witków Śląski 3-5 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 22 października, 15:00
Czarni Wałbrzych 3-2 KS Walim 23 października, 14:30

Kolejka 12 - 29-30 października

Pauza: Włókniarz Głuszyca.
 
Victoria II Świebodzice 4-3 KS Walim 30 października, 13:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 2-6 Czarni Wałbrzych 30 października, 13:00
Kłos Lutomia 5-2 Iskra Witków Śląski 30 października, 14:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-1 Boxmet Piskorzów 30 października, 14:00
Sudety Dziećmorowice 2-6 Orzeł Lubawka 30 października, 14:00
Skalnik Czarny Bór 4-5 Pogoń Pieszyce 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Pauza: Biały Orzeł Mieroszów.
 
Pogoń Pieszyce 0-1 Victoria II Świebodzice 5 listopada, 14:30
Orzeł Lubawka 3-0 Skalnik Czarny Bór 6 listopada, 14:00
Boxmet Piskorzów 4-3 Sudety Dziećmorowice 5 listopada, 14:00
Iskra Witków Śląski 5-2 Włókniarz Głuszyca 6 listopada, 14:00
Czarni Wałbrzych 7-1 Kłos Lutomia 6 listopada, 14:00
KS Walim 1-4 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Pauza: Sudety Dziećmorowice.
 
Victoria II Świebodzice 1-3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 2 kwietnia, 16:00
KS Walim 5-0 Kłos Lutomia 2 kwietnia, 14:00
Czarni Wałbrzych 0-1 Włókniarz Głuszyca 2 kwietnia, 17:00
Iskra Witków Śląski 5-3 Biały Orzeł Mieroszów 1 kwietnia, 15:00
Boxmet Piskorzów 1-0 Skalnik Czarny Bór 2 kwietnia, 14:00
Orzeł Lubawka 1-1 Pogoń Pieszyce 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Pauza: Skalnik Czarny Bór.
 
Orzeł Lubawka 4-0 Victoria II Świebodzice 9 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-4
Pogoń Pieszyce 1-3 Boxmet Piskorzów 9 kwietnia, 16:00
Sudety Dziećmorowice 6-3 Iskra Witków Śląski 9 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 4-2 Czarni Wałbrzych 8 kwietnia, 17:00
Włókniarz Głuszyca 1-1 KS Walim 9 kwietnia, 16:00
Kłos Lutomia 2-4 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Pauza: Pogoń Pieszyce.
 
Victoria II Świebodzice 0-0 Kłos Lutomia 15 kwietnia, 16:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 2-1 Włókniarz Głuszyca 15 kwietnia, 16:00
KS Walim 3-3 Biały Orzeł Mieroszów 15 kwietnia, 16:00
Czarni Wałbrzych 5-1 Sudety Dziećmorowice 15 kwietnia, 16:00
Iskra Witków Śląski 3-1 Skalnik Czarny Bór 15 kwietnia, 16:00
Boxmet Piskorzów 1-0 Orzeł Lubawka 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Pauza: Orzeł Lubawka.
 
Boxmet Piskorzów 1-1 Victoria II Świebodzice 23 kwietnia, 14:00
Pogoń Pieszyce 4-1 Iskra Witków Śląski 22 kwietnia, 16:00
Skalnik Czarny Bór 4-5 Czarni Wałbrzych 23 kwietnia, 16:00
Sudety Dziećmorowice 4-1 KS Walim 23 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 4-0 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 17:00) odwołany
Włókniarz Głuszyca 4-1 Kłos Lutomia 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pauza: Boxmet Piskorzów.
 
Victoria II Świebodzice 1-3 Włókniarz Głuszyca 30 kwietnia, 16:00
Kłos Lutomia 0-4 Biały Orzeł Mieroszów 30 kwietnia, 17:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-1 Sudety Dziećmorowice 30 kwietnia, 13:00
KS Walim 1-2 Skalnik Czarny Bór 10 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Wałbrzych 2-1 Pogoń Pieszyce 29 kwietnia, 17:00
Iskra Witków Śląski 0-5 Orzeł Lubawka 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Pauza: Victoria II Świebodzice.
 
Boxmet Piskorzów 1-0 Iskra Witków Śląski 7 maja, 14:00
Orzeł Lubawka 3-2 Czarni Wałbrzych 7 maja, 16:00
Pogoń Pieszyce 3-1 KS Walim 6 maja, 17:00
Skalnik Czarny Bór 3-2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 7 maja, 17:00
Sudety Dziećmorowice 5-2 Kłos Lutomia 7 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-1 Włókniarz Głuszyca 6 maja, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

Pauza: Iskra Witków Śląski.
 
Victoria II Świebodzice 0-3 Biały Orzeł Mieroszów 14 maja, 17:00
Włókniarz Głuszyca 2-1 Sudety Dziećmorowice 13 maja, 17:00
Kłos Lutomia 3-0 Skalnik Czarny Bór 13 maja, 17:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3-3 Pogoń Pieszyce 14 maja, 13:00
KS Walim 1-2 Orzeł Lubawka 14 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych 2-4 Boxmet Piskorzów 13 maja, 18:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Pauza: Czarni Wałbrzych.
 
Iskra Witków Śląski 4-0 Victoria II Świebodzice 21 maja, 17:00
Boxmet Piskorzów 2-4 KS Walim 21 maja, 11:00
Orzeł Lubawka 5-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 21 maja, 16:00
Pogoń Pieszyce 4-0 Kłos Lutomia 20 maja, 17:00
Skalnik Czarny Bór 1-5 Włókniarz Głuszyca 21 maja, 17:00
Sudety Dziećmorowice 0-3 Biały Orzeł Mieroszów 21 maja, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Pauza: KS Walim.
 
Victoria II Świebodzice 2-4 Sudety Dziećmorowice 28 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-0 Skalnik Czarny Bór 27 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Włókniarz Głuszyca 1-1 Pogoń Pieszyce 27 maja, 17:00
Kłos Lutomia 0-5 Orzeł Lubawka 28 maja, 17:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1-5 Boxmet Piskorzów 28 maja, 13:00
Czarni Wałbrzych 6-1 Iskra Witków Śląski 31 maja, 17:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Pauza: Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice).
 
Czarni Wałbrzych 4-1 Victoria II Świebodzice 4 czerwca, 17:00
Iskra Witków Śląski 3-1 KS Walim 3 czerwca, 17:00
Boxmet Piskorzów 1-2 Kłos Lutomia 4 czerwca, 11:00
Orzeł Lubawka 9-2 Włókniarz Głuszyca 4 czerwca, 16:00
Pogoń Pieszyce 1-0 Biały Orzeł Mieroszów 3 czerwca, 17:00
Skalnik Czarny Bór 1-0 Sudety Dziećmorowice 4 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Pauza: Kłos Lutomia.
 
Victoria II Świebodzice 1-0 Skalnik Czarny Bór 11 czerwca, 17:00
Sudety Dziećmorowice 2-2 Pogoń Pieszyce 11 czerwca, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-3 Orzeł Lubawka 10 czerwca, 17:00
Włókniarz Głuszyca 4-2 Boxmet Piskorzów 10 czerwca, 17:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 2-3 Iskra Witków Śląski 11 czerwca, 17:00
KS Walim 1-2 Czarni Wałbrzych 11 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Pauza: Włókniarz Głuszyca.
 
KS Walim 7-1 Victoria II Świebodzice 15 czerwca, 17:00
Czarni Wałbrzych 1-4 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 15 czerwca, 17:00
Iskra Witków Śląski 7-1 Kłos Lutomia 15 czerwca, 17:00
Boxmet Piskorzów 2-5 Biały Orzeł Mieroszów 15 czerwca, 17:00
Orzeł Lubawka 6-1 Sudety Dziećmorowice 15 czerwca, 17:00
Pogoń Pieszyce 3-0 Skalnik Czarny Bór 15 czerwca, 17:00
(wo)

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: Biały Orzeł Mieroszów.
 
Victoria II Świebodzice 0-1 Pogoń Pieszyce 18 czerwca, 17:00
Skalnik Czarny Bór 1-5 Orzeł Lubawka 18 czerwca, 17:00
Sudety Dziećmorowice 0-2 Boxmet Piskorzów 18 czerwca, 17:00
Włókniarz Głuszyca 6-0 Iskra Witków Śląski 17 czerwca, 17:00
Kłos Lutomia 6-1 Czarni Wałbrzych 18 czerwca, 17:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 4-5 KS Walim 18 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Wałbrzych)

Klasa A 2016/2017 (Wałbrzych II)
Klasa A 2016/2017 (Wałbrzych III)
Klasa A 2016/2017 (Wałbrzych IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas