[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Wałbrzych IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kryształ Stronie Śląskie 26 71 23 2 1 117-21 12 1 0 69-10 11 1 1 48-11
2.  Włókniarz Kudowa Zdrój 26 67 22 1 3 100-24 13 0 0 60-9 9 1 3 40-15
3.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 26 49 15 4 7 96-48 10 1 2 57-24 5 3 5 39-24
4.  Śnieżnik Domaszków 26 47 15 2 9 76-54 9 1 3 41-18 6 1 6 35-36
5.  Zamek Gorzanów 26 39 12 3 11 77-76 8 0 5 44-36 4 3 6 33-40
6.  Hutnik Szczytna 26 38 12 2 12 71-69 4 2 7 32-36 8 0 5 39-33
7.  KS Polanica Zdrój 26 37 11 4 11 65-59 10 0 3 40-15 1 4 8 25-44
8.  Słowianin Wolibórz 26 34 10 4 12 65-81 5 4 4 41-24 5 0 8 24-57
9.  Sudety Międzylesie 26 31 9 4 13 45-66 6 2 5 28-28 3 2 8 17-38
10.  Łomniczanka Stara Łomnica 26 30 9 3 14 67-71 5 2 6 36-32 4 1 8 31-39
11.  LKS Bierkowice 26 27 8 3 15 55-78 5 2 6 30-30 3 1 9 25-48
12.  Odrodzenie Szalejów Dolny 26 25 8 1 17 32-83 4 1 8 21-40 4 0 9 11-43
13.  LKS Wambierzyce 26 23 7 2 17 37-76 4 1 8 20-36 3 1 9 17-40
14.  Tęcza Ścinawka Dolna 26 10 3 1 22 29-126 2 1 10 17-58 1 0 12 12-68

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kryształ Stronie Śląskie    2-1 2-2 6-2 2-1 7-2 9-1 5-0 3-0 5-0 6-0 6-0 8-0 8-1 
 2 Włókniarz Kudowa Zdrój4-2     3-0 3-1 5-1 2-0 5-2 7-0 3-0* 3-0 7-0 6-1 3-1 9-1 
 3 Polonia Bystrzyca Kłodzka1-4 1-0     2-1 7-2 3-5 4-4 8-1 7-1 4-3 5-1 4-0 4-0 7-2 
 4 Śnieżnik Domaszków1-2 1-2 3-1     1-1 2-3 3-0* 7-2 2-1 4-2 8-4 5-0 1-0 3-0* 
 5 Zamek Gorzanów0-6 2-7 6-2 5-2     2-3 5-4 1-2 4-0 3-2 7-2 0-2 4-3 5-1 
 6 Hutnik Szczytna0-3 1-5 2-5 2-3 4-1     3-3 6-2 2-3 1-2 4-6 4-2 1-1 2-0 
 7 KS Polanica Zdrój0-1 2-1 1-0 4-2 2-3 0-1     10-1 4-0 2-1 5-3 4-0 3-1 3-1 
 8 Słowianin Wolibórz1-6 2-2 0-0 5-0 5-2 1-2 2-2     5-1 3-3 0-3 6-0 2-3 9-0 
 9 Sudety Międzylesie1-1 2-3 1-1 2-6 4-1 1-5 2-5 1-2     5-3 1-0 1-0 3-0 4-1 
 10 Łomniczanka Stara Łomnica2-5 0-3 1-2 2-5 3-3 8-4 1-0 6-4 3-1     1-1 1-2 1-2 7-0 
 11 LKS Bierkowice0-2 0-2 2-1 3-7 5-5 2-1 1-1 2-3 0-1 5-2     0-1 3-1 7-3 
 12 Odrodzenie Szalejów Dolny0-3 0-3 1-6 1-1 0-5 1-5 4-2 0-3 1-5 2-5 1-0     6-1 4-1 
 13 LKS Wambierzyce1-2 2-5 0-8 0-3 1-4 2-1 2-1 1-3 3-3 0-3 2-1 6-1     0-1 
 14 Tęcza Ścinawka Dolna0-11 0-6 2-11 1-2 1-4 2-7 3-0 3-1 1-1 2-5 1-4 0-2 1-4     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

LKS Wambierzyce 1-3 Słowianin Wolibórz 14 sierpnia, 17:00
Sudety Międzylesie 1-5 Hutnik Szczytna 14 sierpnia, 11:00
Tęcza Ścinawka Dolna 2-5 Łomniczanka Stara Łomnica 13 sierpnia, 17:00
Śnieżnik Domaszków 5-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 14 sierpnia, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 5-2 KS Polanica Zdrój 15 sierpnia, 17:00
LKS Bierkowice 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 13 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Zamek Gorzanów 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Słowianin Wolibórz 0-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 20 sierpnia, 17:00
KS Polanica Zdrój 5-3 LKS Bierkowice 21 sierpnia, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 2-5 Śnieżnik Domaszków 21 sierpnia, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 8-1 Tęcza Ścinawka Dolna 21 sierpnia, 17:00
Hutnik Szczytna 4-1 Zamek Gorzanów 21 sierpnia, 17:00
LKS Wambierzyce 3-3 Sudety Międzylesie 21 sierpnia, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 6-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Sudety Międzylesie 1-2 Słowianin Wolibórz 28 sierpnia, 11:00
Zamek Gorzanów 4-3 LKS Wambierzyce 27 sierpnia, 17:00
Tęcza Ścinawka Dolna 2-7 Hutnik Szczytna 28 sierpnia, 17:00
Śnieżnik Domaszków 1-2 Kryształ Stronie Śląskie 28 sierpnia, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Łomniczanka Stara Łomnica 28 sierpnia, 17:00
LKS Bierkowice 0-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 28 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-4 KS Polanica Zdrój 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Słowianin Wolibórz 2-2 KS Polanica Zdrój 4 września, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-6 Polonia Bystrzyca Kłodzka 4 września, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-1 LKS Bierkowice 4 września, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 4 września, 16:00
Hutnik Szczytna 2-3 Śnieżnik Domaszków 4 września, 14:00
LKS Wambierzyce 0-1 Tęcza Ścinawka Dolna 4 września, 16:00
Sudety Międzylesie 4-1 Zamek Gorzanów 4 września, 11:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Zamek Gorzanów 1-2 Słowianin Wolibórz 10 września, 16:00
Tęcza Ścinawka Dolna 1-1 Sudety Międzylesie 10 września, 16:00
Śnieżnik Domaszków 1-0 LKS Wambierzyce 11 września, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-0 Hutnik Szczytna 11 września, 16:00
LKS Bierkowice 0-2 Kryształ Stronie Śląskie 10 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-3 Łomniczanka Stara Łomnica 10 września, 16:00
KS Polanica Zdrój 4-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 11 września, 16:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Słowianin Wolibórz 6-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 18 września, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-0 KS Polanica Zdrój 17 września, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 18 września, 16:00
Hutnik Szczytna 4-6 LKS Bierkowice 18 września, 16:00
LKS Wambierzyce 2-5 Włókniarz Kudowa Zdrój 18 września, 16:00
Sudety Międzylesie 2-6 Śnieżnik Domaszków 22 września, 17:00
Zamek Gorzanów 5-1 Tęcza Ścinawka Dolna 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Tęcza Ścinawka Dolna 3-1 Słowianin Wolibórz 25 września, 16:00
Śnieżnik Domaszków 1-1 Zamek Gorzanów 25 września, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Sudety Międzylesie 25 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Bierkowice 3-1 LKS Wambierzyce 25 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-5 Hutnik Szczytna 25 września, 16:00
KS Polanica Zdrój 0-1 Kryształ Stronie Śląskie 25 września, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 2-5 Łomniczanka Stara Łomnica 25 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Słowianin Wolibórz 3-3 Łomniczanka Stara Łomnica 2 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie 6-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 2 października, 15:00
Hutnik Szczytna 3-3 KS Polanica Zdrój 2 października, 14:00
LKS Wambierzyce 0-8 Polonia Bystrzyca Kłodzka 2 października, 15:00
Sudety Międzylesie 1-0 LKS Bierkowice 2 października, 11:00
Zamek Gorzanów 2-7 Włókniarz Kudowa Zdrój 2 października, 11:00
Tęcza Ścinawka Dolna 1-2 Śnieżnik Domaszków 2 października, 15:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Śnieżnik Domaszków 7-2 Słowianin Wolibórz 9 października, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 9-1 Tęcza Ścinawka Dolna 8 października, 16:00
LKS Bierkowice 5-5 Zamek Gorzanów 9 października, 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 7-1 Sudety Międzylesie 9 października, 15:00
KS Polanica Zdrój 3-1 LKS Wambierzyce 9 października, 15:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-5 Hutnik Szczytna 9 października, 15:00
Łomniczanka Stara Łomnica 2-5 Kryształ Stronie Śląskie 9 października, 15:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Słowianin Wolibórz 1-6 Kryształ Stronie Śląskie 16 października, 15:00
Hutnik Szczytna 1-2 Łomniczanka Stara Łomnica 16 października, 15:00
LKS Wambierzyce 6-1 Odrodzenie Szalejów Dolny 16 października, 15:00
Sudety Międzylesie 2-5 KS Polanica Zdrój 16 października, 11:00
Zamek Gorzanów 6-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 16 października, 11:00
Tęcza Ścinawka Dolna 1-4 LKS Bierkowice 16 października, 15:00
Śnieżnik Domaszków 1-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 16 października, 11:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Włókniarz Kudowa Zdrój 7-0 Słowianin Wolibórz 23 października, 15:00
LKS Bierkowice 3-7 Śnieżnik Domaszków 23 października, 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 7-2 Tęcza Ścinawka Dolna 22 października, 15:00
KS Polanica Zdrój 2-3 Zamek Gorzanów 23 października, 15:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-5 Sudety Międzylesie 23 października, 15:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 LKS Wambierzyce 23 października, 15:00
Kryształ Stronie Śląskie 7-2 Hutnik Szczytna 23 października, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Słowianin Wolibórz 1-2 Hutnik Szczytna 30 października, 14:00
LKS Wambierzyce 1-2 Kryształ Stronie Śląskie 30 października, 14:00
Sudety Międzylesie 5-3 Łomniczanka Stara Łomnica 30 października, 11:00
Zamek Gorzanów 0-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 30 października, 11:00
Tęcza Ścinawka Dolna 3-0 KS Polanica Zdrój 30 października, 14:00
Śnieżnik Domaszków 3-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 13 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (30 października, 14:00) odwołany
Włókniarz Kudowa Zdrój 7-0 LKS Bierkowice 30 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

LKS Bierkowice 2-3 Słowianin Wolibórz 6 listopada, 14:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 5 listopada, 14:00
KS Polanica Zdrój 4-2 Śnieżnik Domaszków 6 listopada, 14:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 4-1 Tęcza Ścinawka Dolna 6 listopada, 14:00
Łomniczanka Stara Łomnica 3-3 Zamek Gorzanów 6 listopada, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 3-0 Sudety Międzylesie 6 listopada, 14:00
Hutnik Szczytna 1-1 LKS Wambierzyce 6 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Zamek Gorzanów 0-6 Kryształ Stronie Śląskie 2 kwietnia, 11:00
Słowianin Wolibórz 2-3 LKS Wambierzyce 1 kwietnia, 16:00
Hutnik Szczytna 2-3 Sudety Międzylesie 2 kwietnia, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 7-0 Tęcza Ścinawka Dolna 2 kwietnia, 16:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-1 Śnieżnik Domaszków 2 kwietnia, 16:00
KS Polanica Zdrój 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 2 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 5-1 LKS Bierkowice 1 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Odrodzenie Szalejów Dolny 0-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 9 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 8-1 Słowianin Wolibórz 9 kwietnia, 16:00
LKS Bierkowice 1-1 KS Polanica Zdrój 9 kwietnia, 16:00
Śnieżnik Domaszków 4-2 Łomniczanka Stara Łomnica 9 kwietnia, 11:00
Tęcza Ścinawka Dolna 0-11 Kryształ Stronie Śląskie 9 kwietnia, 16:00
Zamek Gorzanów 2-3 Hutnik Szczytna 9 kwietnia, 11:00
Sudety Międzylesie 3-0 LKS Wambierzyce 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Słowianin Wolibórz 5-1 Sudety Międzylesie 15 kwietnia, 16:00
LKS Wambierzyce 1-4 Zamek Gorzanów 15 kwietnia, 16:00
Hutnik Szczytna 2-0 Tęcza Ścinawka Dolna 15 kwietnia, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 6-2 Śnieżnik Domaszków 15 kwietnia, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 0-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 15 kwietnia, 14:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 1-0 LKS Bierkowice 3 maja, 15:00
KS Polanica Zdrój 1-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

KS Polanica Zdrój 10-1 Słowianin Wolibórz 23 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 22 kwietnia, 16:00
LKS Bierkowice 5-2 Łomniczanka Stara Łomnica 23 kwietnia, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-2 Kryształ Stronie Śląskie 23 kwietnia, 16:00
Śnieżnik Domaszków 2-3 Hutnik Szczytna 23 kwietnia, 11:00
Tęcza Ścinawka Dolna 1-4 LKS Wambierzyce 23 kwietnia, 16:00
Zamek Gorzanów 4-0 Sudety Międzylesie 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Słowianin Wolibórz 5-2 Zamek Gorzanów 30 kwietnia, 16:00
Sudety Międzylesie 4-1 Tęcza Ścinawka Dolna 29 kwietnia, 16:00
LKS Wambierzyce 0-3 Śnieżnik Domaszków 30 kwietnia, 16:00
Hutnik Szczytna 1-5 Włókniarz Kudowa Zdrój 30 kwietnia, 16:00
Kryształ Stronie Śląskie 6-0 LKS Bierkowice 30 kwietnia, 16:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 3 maja, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 4-2 KS Polanica Zdrój 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Odrodzenie Szalejów Dolny 0-3 Słowianin Wolibórz 7 maja, 17:00
KS Polanica Zdrój 2-1 Łomniczanka Stara Łomnica 7 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-4 Kryształ Stronie Śląskie 7 maja, 14:00
LKS Bierkowice 2-1 Hutnik Szczytna 6 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 LKS Wambierzyce 7 maja, 17:00
Śnieżnik Domaszków 2-1 Sudety Międzylesie 7 maja, 11:00
Tęcza Ścinawka Dolna 1-4 Zamek Gorzanów 7 maja, 17:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

Słowianin Wolibórz 9-0 Tęcza Ścinawka Dolna 13 maja, 17:00
Zamek Gorzanów 5-2 Śnieżnik Domaszków 14 maja, 17:00
Sudety Międzylesie 2-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 14 maja, 11:00
LKS Wambierzyce 2-1 LKS Bierkowice 14 maja, 17:00
Hutnik Szczytna 2-5 Polonia Bystrzyca Kłodzka 14 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 9-1 KS Polanica Zdrój 14 maja, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 14 maja, 17:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Łomniczanka Stara Łomnica 6-4 Słowianin Wolibórz 21 maja, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-3 Kryształ Stronie Śląskie 21 maja, 17:00
KS Polanica Zdrój 0-1 Hutnik Szczytna 21 maja, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 4-0 LKS Wambierzyce 20 maja, 17:00
LKS Bierkowice 0-1 Sudety Międzylesie 21 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 5-1 Zamek Gorzanów 21 maja, 17:00
Śnieżnik Domaszków 3-0 Tęcza Ścinawka Dolna 21 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 22 - 27-28 maja

Słowianin Wolibórz 5-0 Śnieżnik Domaszków 28 maja, 13:00
Tęcza Ścinawka Dolna 0-6 Włókniarz Kudowa Zdrój 28 maja, 17:00
Zamek Gorzanów 7-2 LKS Bierkowice 28 maja, 17:00
Sudety Międzylesie 1-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 27 maja, 16:00
LKS Wambierzyce 2-1 KS Polanica Zdrój 28 maja, 17:00
Hutnik Szczytna 4-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 28 maja, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 5-0 Łomniczanka Stara Łomnica 28 maja, 17:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Kryształ Stronie Śląskie 5-0 Słowianin Wolibórz 4 czerwca, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 8-4 Hutnik Szczytna 4 czerwca, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 6-1 LKS Wambierzyce 4 czerwca, 17:00
KS Polanica Zdrój 4-0 Sudety Międzylesie 4 czerwca, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 7-2 Zamek Gorzanów 3 czerwca, 17:00
LKS Bierkowice 7-3 Tęcza Ścinawka Dolna 4 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Śnieżnik Domaszków 4 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Słowianin Wolibórz 2-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 10 czerwca, 17:00
Śnieżnik Domaszków 8-4 LKS Bierkowice 11 czerwca, 11:00
Tęcza Ścinawka Dolna 2-11 Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 czerwca, 17:00
Zamek Gorzanów 5-4 KS Polanica Zdrój 11 czerwca, 17:00
Sudety Międzylesie 1-0 Odrodzenie Szalejów Dolny 10 czerwca, 16:00
LKS Wambierzyce 0-3 Łomniczanka Stara Łomnica 11 czerwca, 17:00
Hutnik Szczytna 0-3 Kryształ Stronie Śląskie 11 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Hutnik Szczytna 6-2 Słowianin Wolibórz 15 czerwca, 17:00
Kryształ Stronie Śląskie 8-0 LKS Wambierzyce 15 czerwca, 17:00
Łomniczanka Stara Łomnica 3-1 Sudety Międzylesie 15 czerwca, 17:00
Odrodzenie Szalejów Dolny 0-5 Zamek Gorzanów 15 czerwca, 17:00
KS Polanica Zdrój 3-1 Tęcza Ścinawka Dolna 15 czerwca, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-1 Śnieżnik Domaszków 15 czerwca, 17:00
LKS Bierkowice 0-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 15 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Słowianin Wolibórz 0-3 LKS Bierkowice 18 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 18 czerwca, 17:00
Śnieżnik Domaszków 3-0 KS Polanica Zdrój 18 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Ścinawka Dolna 0-2 Odrodzenie Szalejów Dolny 18 czerwca, 17:00
Zamek Gorzanów 3-2 Łomniczanka Stara Łomnica 18 czerwca, 17:00
Sudety Międzylesie 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 18 czerwca, 17:00
LKS Wambierzyce 2-1 Hutnik Szczytna 18 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Wałbrzych)

Klasa A 2016/2017 (Wałbrzych I)
Klasa A 2016/2017 (Wałbrzych II)
Klasa A 2016/2017 (Wałbrzych III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas