[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Wałbrzych II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granit Roztoka 26 64 21 1 4 121-40 13 0 0 68-16 8 1 4 53-24
2.  Unia Jaroszów 26 48 15 3 8 52-53 9 3 1 25-17 6 0 7 27-36
3.  LKS Wiśniowa 26 47 14 5 7 64-49 8 2 3 34-24 6 3 4 30-25
4.  STEP Tąpadła/Wiry 26 44 13 5 8 71-49 10 3 0 46-16 3 2 8 25-33
5.  Cukrownik/Polonia Pszenno 26 43 13 4 9 60-36 8 3 2 31-12 5 1 7 29-24
6.  Płomień Makowice 26 42 13 3 10 60-51 9 0 4 38-24 4 3 6 22-27
7.  Delta Słupice 26 40 13 1 12 65-58 9 1 3 41-22 4 0 9 24-36
8.  Darbor Bolesławice 26 39 11 6 9 57-63 8 1 4 34-35 3 5 5 23-28 2 4 1 1 0 5-4
9.  Wenus Nowice 26 39 11 6 9 57-42 6 3 4 30-23 5 3 5 27-19 2 1 0 1 1 4-5
10.  Czarni Sieniawka 26 36 11 3 12 58-66 7 3 3 35-25 4 0 9 23-41
11.  Herbapol Stanowice 26 24 6 6 14 45-52 5 1 7 27-27 1 5 7 18-25 2 4 1 1 0 9-5
12.  Błękitni Słotwina 26 24 5 9 12 55-72 4 5 4 36-31 1 4 8 19-41 2 1 0 1 1 5-9
13.  Zryw Łażany 26 16 5 1 20 39-103 4 0 9 21-40 1 1 11 18-63
14.  Zieloni Mrowiny 26 12 3 3 20 30-100 3 3 7 20-36 0 0 13 10-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Granit Roztoka    4-1 5-1 6-2 4-2 4-2 5-0 6-0 5-3 7-1 3-1 5-1 7-0 7-2 
 2 Unia Jaroszów4-3     2-2 2-1 1-4 1-0 2-1 1-0 1-1 3-2 2-1 0-0 5-2 1-0 
 3 LKS Wiśniowa6-5 1-3     3-1 3-2 4-1 0-2 2-1 0-2 3-1 0-0 4-4 3-1 5-1 
 4 STEP Tąpadła/Wiry3-2 7-1 3-2     2-0 3-2 4-1 2-1 1-1 5-2 2-2 1-1 8-1 5-0 
 5 Cukrownik/Polonia Pszenno1-2 3-2 3-3 2-1     0-1 4-1 3-0 0-0 5-1 0-0 1-0 5-1 4-0 
 6 Płomień Makowice1-3 2-0 1-0 1-7 1-0     4-2 1-2 3-5 5-1 2-1 7-0 6-2 4-1 
 7 Delta Słupice3-2 3-1 2-2 5-1 3-2 1-3     2-3 2-0 0-2 2-1 5-2 5-2 8-1 
 8 Darbor Bolesławice1-8 1-3 2-3 2-0 3-2 3-1 0-4     3-2 3-2 3-1 3-3 6-3 4-3 
 9 Wenus Nowice1-4 2-3 1-0 1-1 3-2 3-1 7-3 2-2     1-2 1-1 3-2 1-2 4-0 
 10 Czarni Sieniawka3-3 3-2 0-2 3-2 0-1 1-1 2-0 5-5 0-3*     2-1 4-2 6-2 6-1 
 11 Herbapol Stanowice0-8 5-0 1-2 2-4 0-4 0-1 1-3 0-0 1-0 3-4     5-1 3-0* 6-0 
 12 Błękitni Słotwina1-3 2-4 3-5 1-1 2-2 4-4 3-1 2-2 0-3 2-1 4-4     6-0 6-1 
 13 Zryw Łażany0-5 1-4 1-3 4-2 0-3 0-2 3-1 1-6 2-7 1-2 4-2 0-3     4-0 
 14 Zieloni Mrowiny0-5 2-3 1-5 1-2 2-5 3-3 1-5 1-1 1-0 3-2 0-3* 3-0 2-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Darbor Bolesławice 3-3 Błękitni Słotwina 15 sierpnia, 11:00
STEP Tąpadła/Wiry 2-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 13 listopada, 14:00
Wenus Nowice 1-2 Czarni Sieniawka 15 sierpnia, 11:00
Unia Jaroszów 1-0 Płomień Makowice 13 sierpnia, 16:00
Zieloni Mrowiny 2-2 Zryw Łażany 15 sierpnia, 17:00
LKS Wiśniowa 0-2 Delta Słupice 13 sierpnia, 17:00
Herbapol Stanowice 0-8 Granit Roztoka 14 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Błękitni Słotwina 1-3 Granit Roztoka 21 sierpnia, 11:00
Delta Słupice 2-1 Herbapol Stanowice 20 sierpnia, 17:00
Zryw Łażany 1-3 LKS Wiśniowa 21 sierpnia, 17:00
Płomień Makowice 4-1 Zieloni Mrowiny 20 sierpnia, 17:00
Czarni Sieniawka 3-2 Unia Jaroszów 20 sierpnia, 16:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-0 Wenus Nowice 21 sierpnia, 17:00
Darbor Bolesławice 2-0 STEP Tąpadła/Wiry 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

STEP Tąpadła/Wiry 1-1 Błękitni Słotwina 28 sierpnia, 14:00
Wenus Nowice 2-2 Darbor Bolesławice 28 sierpnia, 11:00
Unia Jaroszów 1-4 Cukrownik/Polonia Pszenno 27 sierpnia, 16:00
Zieloni Mrowiny 3-2 Czarni Sieniawka 28 sierpnia, 17:00
LKS Wiśniowa 4-1 Płomień Makowice 27 sierpnia, 17:00
Herbapol Stanowice 3-0 Zryw Łażany 28 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Granit Roztoka 5-0 Delta Słupice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Błękitni Słotwina 3-1 Delta Słupice 4 września, 11:00
Zryw Łażany 0-5 Granit Roztoka 3 września, 16:00
Płomień Makowice 2-1 Herbapol Stanowice 3 września, 16:00
Czarni Sieniawka 0-2 LKS Wiśniowa 4 września, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-0 Zieloni Mrowiny 4 września, 12:00
Darbor Bolesławice 1-3 Unia Jaroszów 3 września, 16:00
STEP Tąpadła/Wiry 1-1 Wenus Nowice 4 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Wenus Nowice 3-2 Błękitni Słotwina 11 września, 11:00
Unia Jaroszów 2-1 STEP Tąpadła/Wiry 10 września, 16:00
Zieloni Mrowiny 1-1 Darbor Bolesławice 11 września, 16:00
LKS Wiśniowa 3-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 10 września, 16:00
Herbapol Stanowice 3-4 Czarni Sieniawka 10 września, 17:00
Granit Roztoka 4-2 Płomień Makowice 10 września, 16:00
Delta Słupice 5-2 Zryw Łażany 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Błękitni Słotwina 6-0 Zryw Łażany 18 września, 11:00
Płomień Makowice 4-2 Delta Słupice 17 września, 16:00
Czarni Sieniawka 3-3 Granit Roztoka 18 września, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-0 Herbapol Stanowice 17 września, 16:00
Darbor Bolesławice 2-3 LKS Wiśniowa 17 września, 16:00
STEP Tąpadła/Wiry 5-0 Zieloni Mrowiny 18 września, 16:00
Wenus Nowice 2-3 Unia Jaroszów 18 września, 11:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Unia Jaroszów 0-0 Błękitni Słotwina 24 września, 16:00
Zieloni Mrowiny 1-0 Wenus Nowice 25 września, 16:00
LKS Wiśniowa 3-1 STEP Tąpadła/Wiry 24 września, 16:00
Herbapol Stanowice 0-0 Darbor Bolesławice 24 września, 17:00
Granit Roztoka 4-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 24 września, 16:00
Delta Słupice 0-2 Czarni Sieniawka 24 września, 17:00
Zryw Łażany 0-2 Płomień Makowice 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Błękitni Słotwina 4-4 Płomień Makowice 2 października, 11:00
Czarni Sieniawka 6-2 Zryw Łażany 2 października, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-1 Delta Słupice 2 października, 15:00
Darbor Bolesławice 1-8 Granit Roztoka 1 października, 15:00
STEP Tąpadła/Wiry 2-2 Herbapol Stanowice 2 października, 15:00
Wenus Nowice 1-0 LKS Wiśniowa 2 października, 11:00
Unia Jaroszów 1-0 Zieloni Mrowiny 1 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Zieloni Mrowiny 3-0 Błękitni Słotwina 9 października, 15:00
LKS Wiśniowa 1-3 Unia Jaroszów 8 października, 15:00
Herbapol Stanowice 1-0 Wenus Nowice 9 października, 14:00
Granit Roztoka 6-2 STEP Tąpadła/Wiry 8 października, 15:00
Delta Słupice 2-3 Darbor Bolesławice 8 października, 16:00
Zryw Łażany 0-3 Cukrownik/Polonia Pszenno 9 października, 11:00
Płomień Makowice 5-1 Czarni Sieniawka 8 października, 16:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Błękitni Słotwina 2-1 Czarni Sieniawka 16 października, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 0-1 Płomień Makowice 16 października, 15:00
Darbor Bolesławice 6-3 Zryw Łażany 15 października, 15:00
STEP Tąpadła/Wiry 4-1 Delta Słupice 16 października, 15:00
Wenus Nowice 1-4 Granit Roztoka 15 października, 16:00
Unia Jaroszów 2-1 Herbapol Stanowice 15 października, 15:00
Zieloni Mrowiny 1-5 LKS Wiśniowa 16 października, 15:00

Kolejka 11 - 22-23 października

LKS Wiśniowa 4-4 Błękitni Słotwina 22 października, 15:00
Herbapol Stanowice 6-0 Zieloni Mrowiny 23 października, 12:00
Granit Roztoka 4-1 Unia Jaroszów 22 października, 15:00
Delta Słupice 2-0 Wenus Nowice 22 października, 15:00
Zryw Łażany 4-2 STEP Tąpadła/Wiry 23 października, 11:00
Płomień Makowice 1-2 Darbor Bolesławice 22 października, 15:30
Czarni Sieniawka 0-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 23 października, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Błękitni Słotwina 2-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 29 października, 15:00
Darbor Bolesławice 3-2 Czarni Sieniawka 30 października, 14:00
STEP Tąpadła/Wiry 3-2 Płomień Makowice 30 października, 13:00
Wenus Nowice 1-2 Zryw Łażany 30 października, 11:00
Unia Jaroszów 2-1 Delta Słupice 29 października, 15:00
Zieloni Mrowiny 0-5 Granit Roztoka 30 października, 14:00
LKS Wiśniowa 0-0 Herbapol Stanowice 29 października, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Herbapol Stanowice 5-1 Błękitni Słotwina 6 listopada, 12:00
Granit Roztoka 5-1 LKS Wiśniowa 6 listopada, 14:00
Delta Słupice 8-1 Zieloni Mrowiny 6 listopada, 14:00
Zryw Łażany 1-4 Unia Jaroszów 6 listopada, 11:00
Płomień Makowice 3-5 Wenus Nowice 6 listopada, 14:00
Czarni Sieniawka 3-2 STEP Tąpadła/Wiry 6 listopada, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-0 Darbor Bolesławice 5 listopada, 14:30

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

Błękitni Słotwina 2-2 Darbor Bolesławice 2 kwietnia, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-1 STEP Tąpadła/Wiry 1 kwietnia, 17:00
Czarni Sieniawka 0-3 Wenus Nowice 1 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-3
Płomień Makowice 2-0 Unia Jaroszów 1 kwietnia, 16:00
Zryw Łażany 4-0 Zieloni Mrowiny 2 kwietnia, 11:00
Delta Słupice 2-2 LKS Wiśniowa 1 kwietnia, 16:00
Granit Roztoka 3-1 Herbapol Stanowice 1 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Granit Roztoka 5-1 Błękitni Słotwina 8 kwietnia, 17:00
Herbapol Stanowice 1-3 Delta Słupice 8 kwietnia, 16:00
LKS Wiśniowa 3-1 Zryw Łażany 8 kwietnia, 16:00
Zieloni Mrowiny 3-3 Płomień Makowice 9 kwietnia, 16:00
Unia Jaroszów 3-2 Czarni Sieniawka 8 kwietnia, 15:00
Wenus Nowice 3-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 9 kwietnia, 11:00
STEP Tąpadła/Wiry 2-1 Darbor Bolesławice 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 15 kwietnia

Błękitni Słotwina 1-1 STEP Tąpadła/Wiry 15 kwietnia, 16:00
Darbor Bolesławice 3-2 Wenus Nowice 15 kwietnia, 16:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-2 Unia Jaroszów 15 kwietnia, 16:00
Czarni Sieniawka 6-1 Zieloni Mrowiny 15 kwietnia, 16:00
Płomień Makowice 1-0 LKS Wiśniowa 15 kwietnia, 16:00
Zryw Łażany 4-2 Herbapol Stanowice 15 kwietnia, 15:00
Delta Słupice 3-2 Granit Roztoka 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Delta Słupice 5-2 Błękitni Słotwina 22 kwietnia, 15:00
Granit Roztoka 7-0 Zryw Łażany 22 kwietnia, 17:00
Herbapol Stanowice 0-1 Płomień Makowice 22 kwietnia, 16:00
LKS Wiśniowa 3-1 Czarni Sieniawka 22 kwietnia, 16:00
Zieloni Mrowiny 2-5 Cukrownik/Polonia Pszenno 23 kwietnia, 16:00
Unia Jaroszów 1-0 Darbor Bolesławice 22 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice 1-1 STEP Tąpadła/Wiry 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Błękitni Słotwina 0-3 Wenus Nowice 29 kwietnia, 17:00
STEP Tąpadła/Wiry 7-1 Unia Jaroszów 29 kwietnia, 16:00
Darbor Bolesławice 4-3 Zieloni Mrowiny 29 kwietnia, 16:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-3 LKS Wiśniowa 29 kwietnia, 17:00
Czarni Sieniawka 2-1 Herbapol Stanowice 29 kwietnia, 16:00
Płomień Makowice 1-3 Granit Roztoka 1 maja, 14:00
Zryw Łażany 3-1 Delta Słupice 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Zryw Łażany 0-3 Błękitni Słotwina 7 maja, 11:00
Delta Słupice 1-3 Płomień Makowice 6 maja, 17:00
Granit Roztoka 7-1 Czarni Sieniawka 6 maja, 17:00
Herbapol Stanowice 0-4 Cukrownik/Polonia Pszenno 6 maja, 16:00
LKS Wiśniowa 2-1 Darbor Bolesławice 6 maja, 17:00
Zieloni Mrowiny 1-2 STEP Tąpadła/Wiry 7 maja, 17:00
Unia Jaroszów 1-1 Wenus Nowice 6 maja, 16:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

Błękitni Słotwina 2-4 Unia Jaroszów 13 maja, 17:00
Wenus Nowice 4-0 Zieloni Mrowiny 14 maja, 11:00
STEP Tąpadła/Wiry 3-2 LKS Wiśniowa 14 maja, 17:00
Darbor Bolesławice 3-1 Herbapol Stanowice 13 maja, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 1-2 Granit Roztoka 14 maja, 17:00
Czarni Sieniawka 2-0 Delta Słupice 13 maja, 17:00
Płomień Makowice 6-2 Zryw Łażany 13 maja, 17:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Płomień Makowice 7-0 Błękitni Słotwina 20 maja, 17:00
Zryw Łażany 1-2 Czarni Sieniawka 21 maja, 11:00
Delta Słupice 3-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 20 maja, 17:00
Granit Roztoka 6-0 Darbor Bolesławice 20 maja, 17:00
Herbapol Stanowice 2-4 STEP Tąpadła/Wiry 20 maja, 16:00
LKS Wiśniowa 0-2 Wenus Nowice 20 maja, 17:00
Zieloni Mrowiny 2-3 Unia Jaroszów 21 maja, 17:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Błękitni Słotwina 6-1 Zieloni Mrowiny 28 maja, 11:00
Unia Jaroszów 2-2 LKS Wiśniowa 27 maja, 16:00
Wenus Nowice 1-1 Herbapol Stanowice 27 maja, 16:00
STEP Tąpadła/Wiry 3-2 Granit Roztoka 28 maja, 17:00
Darbor Bolesławice 0-4 Delta Słupice 27 maja, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 5-1 Zryw Łażany 28 maja, 17:00
Czarni Sieniawka 1-1 Płomień Makowice 27 maja, 16:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Czarni Sieniawka 4-2 Błękitni Słotwina 3 czerwca, 16:00
Płomień Makowice 1-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 3 czerwca, 17:00
Zryw Łażany 1-6 Darbor Bolesławice 4 czerwca, 11:00
Delta Słupice 5-1 STEP Tąpadła/Wiry 3 czerwca, 17:00
Granit Roztoka 5-3 Wenus Nowice 3 czerwca, 17:00
Herbapol Stanowice 5-0 Unia Jaroszów 3 czerwca, 16:00
LKS Wiśniowa 5-1 Zieloni Mrowiny 3 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Błękitni Słotwina 3-5 LKS Wiśniowa 11 czerwca, 11:00
Zieloni Mrowiny 0-3 Herbapol Stanowice 11 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-3
Unia Jaroszów 4-3 Granit Roztoka 10 czerwca, 16:00
Wenus Nowice 7-3 Delta Słupice 10 czerwca, 17:00
STEP Tąpadła/Wiry 8-1 Zryw Łażany 11 czerwca, 17:00
Darbor Bolesławice 3-1 Płomień Makowice 11 czerwca, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 5-1 Czarni Sieniawka 11 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 15 czerwca

Cukrownik/Polonia Pszenno 1-0 Błękitni Słotwina 15 czerwca, 17:00
Czarni Sieniawka 5-5 Darbor Bolesławice 15 czerwca, 17:00
Płomień Makowice 1-7 STEP Tąpadła/Wiry 15 czerwca, 17:00
Zryw Łażany 2-7 Wenus Nowice 15 czerwca, 17:00
Delta Słupice 3-1 Unia Jaroszów 15 czerwca, 17:00
Granit Roztoka 7-2 Zieloni Mrowiny 15 czerwca, 17:00
Herbapol Stanowice 1-2 LKS Wiśniowa 15 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Błękitni Słotwina 4-4 Herbapol Stanowice 17 czerwca, 16:00
LKS Wiśniowa 6-5 Granit Roztoka 17 czerwca, 17:00
Zieloni Mrowiny 1-5 Delta Słupice 18 czerwca, 17:00
Unia Jaroszów 5-2 Zryw Łażany 18 czerwca, 17:00
Wenus Nowice 3-1 Płomień Makowice 18 czerwca, 17:00
STEP Tąpadła/Wiry 5-2 Czarni Sieniawka 18 czerwca, 17:00
Darbor Bolesławice 3-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 18 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Wałbrzych)

Klasa A 2016/2017 (Wałbrzych I)
Klasa A 2016/2017 (Wałbrzych III)
Klasa A 2016/2017 (Wałbrzych IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas