[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica

Runda wstępna - 15 sierpnia
Kolorado Wola Chorzelowska, Strug Tyczyn - wolny los

Dąb Dąbrowa 1-3 Resovia (oldboje) 15 sierpnia, 17:00
Galicja Chmielnik 1-0 Start Borek Stary 15 sierpnia, 17:00
Przemysław Wisz 90
Grunwald Budziwój (Rzeszów) 1-3 Stal Łańcut 10 sierpnia, 17:30
Krzysztof Początek 76 - Sebastian Frączek 4, 81, Piotr Jurek 46
Sokis Chorzelów 2-3 Grunwald Padew Narodowa 15 sierpnia, 17:00
Pitmark Jaślany 10-1 Jutrzenka Ławnica 15 sierpnia, 17:00
Start Lubenia 0-2 RKS Rzeszów 18 sierpnia, 20:20
Norbert Pisz 8, 89
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie w Rzeszowie, na bocznym boisku Stadionu Miejskiego; Start gospodarzem; mecz w drugim terminie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Hetman Dąbrówka Wisłocka 0-3 Wisłoka II Dębica 15 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Dąbrówka Stara Jastrząbka 2-2 Kamieniarz Golemki 15 sierpnia, 15:00
pd. k. 4-5
Strażak Lubzina 5-0 Plon Klęczany 15 sierpnia, 17:00
LZS Mała 2-4 Baszta Zawada 15 sierpnia, 17:00

I runda - 31 sierpnia

Kolorado Wola Chorzelowska 0-5 Stal II Mielec 4 września, 15:00
Miłosz Trytek 4, Rafał Dusiło 43, Hubert Klimek 61, Dawid Giermata 75, Kacper Czernicki 90
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 19:00) odwołany
Grunwald Padew Narodowa 2-1 Team Przecław 31 sierpnia, 17:00
Rafał Popiołek 77, 81 - Marcin Padykuła 10
Pitmark Jaślany 1-0 Lechia Sędziszów Małopolski 31 sierpnia, 17:00
Łukasz Paterak 54
Wisłoka II Dębica 4-3 Monis Bielowy 31 sierpnia, 17:00
Kamil Kot 13, Maciej Kardyś 29, Piotr Kubisztal 42, Jakub Durał 57 - Adrian Łączyński 58, Kamil Adamczak 76, 88
Kamieniarz Golemki 3-0 LKS Wiewiórka 31 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Strażak Lubzina 1-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 14 września, 17:00
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 17:00) odwołany
Płomień Zagorzyce 8-3 Wilga Widełka 31 sierpnia, 17:00
Krzysztof Darłak 3, Grzegorz Motyka 9, 38, Łukasz Chudyba 24, 26, 65, Andrzej Ochał 63, Hubert Róg 71 - Tomasz Warzocha 19, 68, Mateusz Wąsik 73
Baszta Zawada 1-8 Wisłoka Dębica 31 sierpnia, 17:00
Piotr Świetlik 18 - Andrzej Wójcik 13, Kacper Maik 20, Tomasz Pietrasiewicz 40, 47, Patryk Nowak 57, 89, Konrad Łękawa 63, Paweł Haracz 80
Brzostowianka Brzostek 3-0 Victoria Czermin 31 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Resovia (oldboje) 2-1 Astra Medynia Głogowska 7 września, 19:00
Szymon Grabowski 34, Rafał Rajzer 90 - Marcin Micał 29
na bocznym boisku
Galicja Chmielnik 2-2 Błażowianka Błażowa 7 września, 17:00
pd. k. 2-3
Radosław Ziarno 33, Hubert Lasota 35 - Rafał Kanach 8, Damian Rzepecki 65
Stal Łańcut 0-0 Sawa Sonina 7 września, 17:00
pd. k. 5-4
Strug Tyczyn 2-2 Iskra Jawornik Polski 7 września, 17:00
pd. k. 5-4
Łukasz Janik 53, 73 - Mateusz Olejarz 43, Mateusz Makara 56
RKS Rzeszów 0-6 Wisłok Strzyżów 7 września, 20:30
Damian Grodzki 1, 51, Jakub Krok 5, Damian Jamróg 21, Piotr Kukulski 58 (k), Adrian Ćwiklik 85
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego / mecz pierwotnie zaplanowany na 20:15 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Resovia II 4-0 Strumyk Malawa 7 września, 16:30
Dawid Guzek 45, 79, Patryk Czech 59, Mateusz Kot 90
na bocznym boisku
Bratek Bratkowice 1-2 Jedność Niechobrz 6 września, 17:30
Kamil Kurowski 56 - Mariusz Lelek 85, Marek Buda 90
w Niechobrzu; Bratek gospodarzem

II runda - 28 września
(Losowanie - 13 września 2016, 16:00 - siedziba Podkarpackiego ZPN)

Grunwald Padew Narodowa 2-2 Pitmark Jaślany 28 września, 16:00
pd. k. 2-4
Mateusz Małodziński 53, 113 - Łukasz Paterak 15, Wiktor Śpiewak 108
Wisłoka II Dębica 3-0 Brzostowianka Brzostek 28 września, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Kamieniarz Golemki 0-0 Stal II Mielec 28 września, 16:00
pd. k. 2-3
Płomień Zagorzyce 0-3 Wisłoka Dębica 28 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1 Jedność Niechobrz 28 września, 16:00
Dawid Maziarz 10, Łukasz Panek 90 - Dominik Grzebyk 51
Stal Łańcut 4-0 Błażowianka Błażowa 28 września, 16:00
Łukasz Kraska 13, Mateusz Jóźwicki 45, Łukasz Kowal 53, 78
Strug Tyczyn 6-1 Resovia II 11 października, 16:00
Dominik Murias 26, Bartosz Góra 52, 65, Gerard Gajdek 54, Bartosz Zawadzki 58, Maciej Nizioł 88 - Arkadiusz Noga 78
w pierwotnym terminie (28 września, 16:00) odwołany na wniosek gospodarzy / w drugim terminie (4 października, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Resovia (oldboje) 2-1 Wisłok Strzyżów 5 października, 19:00
pd.
Maciej Biliński 10, Rafał Rajzer 99 - Adrian Szyszka 63
na bocznym boisku

1/8 finału - 19 października
Do gry dołączają zespoły III ligi: Resovia, Stal Rzeszów oraz IV ligi: Błękitni Ropczyce, Głogovia Głogów Małopolski, Igloopol Dębica, Izolator Boguchwała, Rzemieślnik Pilzno i Wisłok Wiśniowa.

Wisłoka Dębica 1-2 Izolator Boguchwała 18 października, 15:30
pd.
Miłosz Kowalski 2 - Ołeksandr Tarasenko 12, Patryk Róg 110
Resovia (oldboje) 0-3 Głogovia Głogów Małopolski 25 października, 18:00 (100)
Artur Kadłubkiewicz 7, Bartosz Bereś 43, Michał Worosz 76
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (19 października, 15:30) odwołany
Stal II Mielec 0-0 Resovia 19 października, 14:00
pd. k. 3-4
na stadionie Gryfa
Pitmark Jaślany 1-3 Błękitni Ropczyce 19 października, 15:30
Wiktor Śpiewak 78 - Bartłomiej Rogala 60, Damian Baran 89, Jakub Szewczyk 90
Sokół Kolbuszowa Dolna 7-1 Rzemieślnik Pilzno 19 października, 15:30
Kamil Adranowicz 2, 64, Piotr Karkut 13 (k), Dawid Maziarz 24, Fabian Zalewski 74, Łukasz Panek 82, Rafał Jabłoński 89 - Marcin Anioł 45
Stal Łańcut 2-0 Wisłok Wiśniowa 18 października, 15:30
Karol Preis 84, Alan Brzuszek 90
Wisłoka II Dębica 0-6 Stal Rzeszów 19 października, 15:30
Paweł Giel 32, Michał Lisańczuk 37, 41, Bartosz Walków 45, 66, Jakub Więcek 79
Strug Tyczyn 0-2 Igloopol Dębica 18 października, 15:30
Sebastian Pisarek 75, Dawid Rokita 78

1/4 finału - 26 października

Igloopol Dębica 1-1 Stal Rzeszów 25 października, 15:00
pd. k. 3-4
Tomasz Draguła 87 - Jakub Więcek 68
Głogovia Głogów Małopolski 3-1 Błękitni Ropczyce 19 listopada, 12:00
Arkadiusz Guzior 17, Paweł Kmuk 44, Marcin Dudek 49 - Mariusz Wiktor 10
Stal Łańcut 1-4 Sokół Kolbuszowa Dolna 25 października, 15:00
Grzegorz Świder 40 - Łukasz Gorzelany 43, 45, Jakub Zaskalski 67, Kamil Adranowicz 89
Izolator Boguchwała 2-1 Resovia 19 listopada, 11:00
Patryk Zieliński 39, Patryk Róg 90 - Bartłomiej Buczek 86 (k)
w pierwotnym terminie (26 października, 15:00) odwołany

1/2 finału - 12 kwietnia

Izolator Boguchwała 0-1 Stal Rzeszów 12 kwietnia, 16:00
Wojciech Reiman 71
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-4 Głogovia Głogów Małopolski 12 kwietnia, 16:00
pd.
Kamil Adranowicz 45 - Artur Kadłubkiewicz 90, Kamil Kawa 100, Marcin Dudek 110, Michał Worosz 112

Finał - 26 kwietnia

Głogovia Głogów Małopolski 1-4 Stal Rzeszów 26 kwietnia, 16:30
Mateusz Dec 8 - Michał Lisańczuk 11, Michał Szymański 16, Batis Candé 79, 81
w Zaczerniu

Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas