[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podkarpacki ZPN - Krosno

I runda - 17 sierpnia
(Losowanie - 1 sierpnia 2016 - siedziba OZPN Krosno)

LKS Górzanka 3-0 Otryt Lutowiska 17 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Drzewiarz Rzepedź 1-5 Szarotka Uherce 17 sierpnia, 17:00
Szarotka Nowosielce 4-2 Górnik Strachocina 17 sierpnia, 17:00
Sokół Domaradz 2-4 LKS Długie 17 sierpnia, 17:00
Wisłoka Błażkowa 1-7 Zamczysko Mrukowa 17 sierpnia, 17:00
Victoria Niebocko 2-2 LKS Golcowa 17 sierpnia, 18:30
pd. k. 3-5
Piotr Myćka ?, ? - nieznany ?, ?

II runda - 24 sierpnia
(Losowanie - 18 sierpnia 2016 - siedziba OZPN Krosno)

LKS Górzanka 0-4 Szarotka Uherce 24 sierpnia, 17:00
Jawornik Czarna 0-1 Ekoball Sanok 24 sierpnia, 17:00
Mateusz Kuzio ?
Szarotka Nowosielce 1-5 Przełom Besko 24 sierpnia, 17:00
LKS Golcowa 4-5 Grabowianka Grabówka 24 sierpnia, 17:00
Płomień Zmiennica 3-1 Iskra Przysietnica 24 sierpnia, 17:00
Florian Rymanów Zdrój 0-8 Przełęcz Dukla 24 sierpnia, 17:00
LKS Długie 1-3 Partyzant Targowiska 24 sierpnia, 17:00
KS Szczepańcowa 1-12 Nafta Jedlicze 24 sierpnia, 17:00
Huragan Jasionka - Iwonka Iwonicz 24 sierpnia, 17:00
odwołany
Zamczysko Mrukowa 1-3 LKS Skołyszyn 24 sierpnia, 17:00
Zorza Łęki Dukielskie 3-0 Gaudium Łężyny 24 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Kotwica Korczyna 1-4 Markiewicza Krosno 24 sierpnia, 17:00

III runda - 7 września

Płomień Zmiennica 2-5 Cosmos Nowotaniec 7 września, 17:00
Radosław Zawojski 4, 9 - Marcin Kaczkowski 9 (s), nieznany 11, 29 (k), 51, 80
Grabowianka Grabówka 2-3 Iwonka Iwonicz 7 września, 16:00
Ekoball Sanok 1-0 Przełom Besko 7 września, 16:00
Mateusz Kuzio 20
Szarotka Uherce 0-1 LKS Pisarowce 7 września, 16:00
Nafta Jedlicze 0-4 Karpaty Krosno 7 września, 16:00
Przemysław Szkatuła ?, ?, Damian Łanucha ?, Andrij Nikanowycz ?
Przełęcz Dukla 0-2 Partyzant Targowiska 8 września, 16:00
Dawid Kamola 49, Robert Kozubal 90
Zorza Łęki Dukielskie 1-3 Markiewicza Krosno 7 września, 16:00
nieznany ? - Paweł Ginalski ?, Sebastian Meier ?, Artur Pelczar ?
LKS Skołyszyn 0-1 Czarni 1910 Jasło 7 września, 16:00
Konrad Foryś 30

1/4 finału - 21 września

Iwonka Iwonicz 1-2 Cosmos Nowotaniec 21 września, 16:00
pd.
Ekoball Sanok 0-1 LKS Pisarowce 21 września, 16:00
Partyzant Targowiska 0-2 Karpaty Krosno 21 września, 16:00
Damian Łanucha ?, Daniel Paszek ?
Markiewicza Krosno 3-2 Czarni 1910 Jasło 21 września, 16:00
pd.

1/2 finału - 5 kwietnia

LKS Pisarowce 2-1 Cosmos Nowotaniec 12 kwietnia, 16:00
Damian Niemczyk 28, Piotr Lorenc 76 - Marek Maślejak 73 (k)
Markiewicza Krosno 0-2 Karpaty Krosno 5 kwietnia, 16:30
Dawid Kuliga 49, Patryk Pelc 64

Finał - 10 maja

LKS Pisarowce 1-2 Karpaty Krosno 10 maja, 16:30
Karol Adamiak 53 (k) - Dawid Cempa 41, 73
w Pisarowcach

Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN - Jarosław)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas