[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podkarpacki ZPN - Jarosław

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 24 sierpnia
JKS 1909 Jarosław, Piast Tuczempy, Polonia Przemyśl, Sokół Sieniawa, Wólczanka Wólka Pełkińska - wolny los

San Hurko/Hureczko 0-3 Płomień Morawsko 24 sierpnia, 17:00
Fenix Leszno 2-4 Motor Grochowce 24 sierpnia, 17:00
pd.
KS Kisielów-Pełnatycze 6-2 MKS Kańczuga 24 sierpnia, 17:00
Huragan Gniewczyna 7-1 Błękitni Grzęska 24 sierpnia, 17:00
Graniczni Krowica 3-3 Santos Piwoda 24 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-5
KS Węgierka 2-2 Start Pruchnik 24 sierpnia, 17:00
pd. k. 3-2
LKS Skołoszów 1-0 Orzeł Przeworsk 24 sierpnia, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 KS Wiązownica 24 sierpnia, 17:00
Iskra Cieszacin Wielki 0-3 Promyk Urzejowice 24 sierpnia, 17:00
Szkło Młyny 2-6 Granica Stubno 24 sierpnia, 17:00
Wisznia Nienowice 0-8 Sanoczanka Święte 24 sierpnia, 17:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 1-8; gospodarze zrezygnowali z gry

II runda - 7 września

Huragan Gniewczyna 2-6 Wólczanka Wólka Pełkińska 7 września, 16:30
Promyk Urzejowice 2-3 KS Kisielów-Pełnatycze 7 września, 16:30
Płomień Morawsko 3-0 KS Węgierka 10 września, 16:30
w pierwotnym terminie (7 września, 16:30) odwołany / w drugim terminie jednocześnie mecz 6. kolejki klasy okręgowej Jarosław
Santos Piwoda 0-7 Sokół Sieniawa 7 września, 16:30
Sanoczanka Święte 3-1 Piast Tuczempy 7 września, 16:30
LKS Skołoszów 3-4 JKS 1909 Jarosław 6 września, 17:00
pd.
Marcin Gołębiowski 6, Łukasz Tyrawski 62, 74 - Kamil Kłusek 23, 40, Marcin Świech 47, Kamil Bała 94
Motor Grochowce 0-2 Polonia Przemyśl 7 września, 16:30
Granica Stubno 4-0 KS Wiązownica 7 września, 16:30

1/4 finału - 28 września

Granica Stubno 0-7 Wólczanka Wólka Pełkińska 28 września, 15:30
Krzysztof Pietluch 15, 50, Karol Skuba 36, Wołodymyr Chorolśkyj 41, Mateusz Jurczak 68, 82, Krystian Wrona 86
KS Kisielów-Pełnatycze 1-7 Polonia Przemyśl 28 września, 15:30
Patryk Magoń 80 - Mateusz Kalawski 20, 43, 55, Paweł Sedlaczek 30, 88, Mateusz Wanat 60, 85
Płomień Morawsko 1-5 JKS 1909 Jarosław 28 września, 15:30
Szymon Kuźniar 31 - Bartłomiej Raba 13, 16, Marcin Świech 37, Kacper Rop 44, Kamil Aab 73
Sanoczanka Święte 3-4 Sokół Sieniawa 27 września, 16:00
Mateusz Gilarski 7, Paweł Modny 39, Damian Kobrzyński 90 - Sebastian Padiasek 13, 80, Serhij Sywyj 25, Dawid Gnatek 67

1/2 finału - 12 października
(Losowanie - 29 września 2016)

Polonia Przemyśl 1-1 JKS 1909 Jarosław 12 października, 15:00 (300)
pd. k. 2-4
Mateusz Skała 90 - Marcin Sobol 45
Sokół Sieniawa 3-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 12 października, 15:00
Mateusz Jędryas 27, Dawid Czyrny 45, Serhij Sywyj 64 - Krzysztof Pietluch 32, 60, 87, Kamil Hul 47

Finał - 25 kwietnia

Wólczanka Wólka Pełkińska 1-2 JKS 1909 Jarosław 17 maja, 17:00
Mateusz Kocur 61 - Bartłomiej Raba 45, 54 (k)
w Wólce Pełkińskiej / w pierwotnym terminie (25 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu powołania zawodników gospodarzy i gości na zgrupowanie przed Pucharem Regionów

Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN)

Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN - Krosno)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN - Rzeszów-Dębica)
Puchar Polski 2016/2017 (Podkarpacki ZPN - Stalowa Wola)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas