[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Radom I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radomiak II Radom 22 50 15 5 2 84-26 9 2 0 51-7 6 3 2 33-19
2.  LZS Magnuszew 22 48 15 3 4 67-24 9 0 2 43-16 6 3 2 24-8
3.  Centrum Radom 22 47 14 5 3 60-29 9 2 0 33-7 5 3 3 27-22
4.  MKS Wyśmierzyce 22 46 15 1 6 81-33 7 0 4 41-19 8 1 2 40-14
5.  Kraska Jasieniec 22 45 15 0 7 66-36 8 0 3 35-11 7 0 4 31-25
6.  Zamłynie Radom 22 34 10 4 8 43-38 5 3 3 22-19 5 1 5 21-19
7.  Tęcza Augustów 22 27 8 3 11 33-47 3 2 6 16-22 5 1 5 17-25
8.  Iskra Zbrosza Duża 22 23 7 2 13 36-65 5 1 5 23-30 2 1 8 13-35
9.  Strażak Wielogóra 22 18 5 3 14 36-80 4 1 6 27-41 1 2 8 9-39
10.  KS Żdżary 22 17 5 2 15 29-53 2 2 7 11-24 3 0 8 18-29
11.  LKS Promna 22 13 4 1 17 25-81 2 1 8 9-32 2 0 9 16-49
12.  Orlęta Stromiec 22 11 2 5 15 18-66 2 3 6 12-27 0 2 9 6-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Radomiak II Radom    1-0 1-1 2-1 4-1 1-1 6-0 7-1 11-1 5-0 9-0 4-1 
 2 LZS Magnuszew3-2     3-2 1-3 5-2 2-1 1-3 3-2 4-0 4-0 8-1 9-0 
 3 Centrum Radom2-1 0-0     2-2 3-0* 2-1 4-0 5-0 4-2 2-0 6-1 3-0 
 4 MKS Wyśmierzyce4-5 2-1 5-1     2-3 2-3 0-3* 3-0 6-1 5-1 5-1 7-0 
 5 Kraska Jasieniec0-2 1-2 1-2 5-3     4-1 7-0 4-0 3-0 3-1 4-0 3-0* 
 6 Zamłynie Radom1-1 2-2 1-1 1-4 2-3     4-1 2-1 2-0 3-2 1-4 3-0 
 7 Tęcza Augustów2-4 0-0 1-3 1-2 2-3 1-0     1-3 1-1 1-3 4-3 2-0 
 8 Iskra Zbrosza Duża2-2 0-5 5-2 0-2 1-8 0-1 0-4     4-2 2-1 5-1 4-2 
 9 Strażak Wielogóra2-5 1-7 1-3 1-7 5-4 3-2 1-1 7-1     2-7 2-3 2-1 
 10 KS Żdżary3-3 0-1 1-2 0-5 0-3 1-2 2-1 0-3 0-1     3-2 1-1 
 11 LKS Promna0-6 0-2 0-7 1-5 0-1 2-6 0-1 2-1 3-0* 0-2     1-1 
 12 Orlęta Stromiec0-2 1-4 3-3 0-6 1-3 1-3 0-3* 1-1 1-1 2-1 2-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Zamłynie Radom 1-4 MKS Wyśmierzyce
Strażak Wielogóra 2-3 LKS Promna
Radomiak II Radom 1-1 Centrum Radom
Orlęta Stromiec 2-1 KS Żdżary
Tęcza Augustów 2-3 Kraska Jasieniec
Iskra Zbrosza Duża 0-5 LZS Magnuszew

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

MKS Wyśmierzyce 2-1 LZS Magnuszew
Kraska Jasieniec 4-0 Iskra Zbrosza Duża
KS Żdżary 2-1 Tęcza Augustów
Centrum Radom 3-0 Orlęta Stromiec
LKS Promna 0-6 Radomiak II Radom
Zamłynie Radom 2-0 Strażak Wielogóra

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Strażak Wielogóra 1-7 MKS Wyśmierzyce
Radomiak II Radom 1-1 Zamłynie Radom
Orlęta Stromiec 2-0 LKS Promna
Tęcza Augustów 1-3 Centrum Radom
Iskra Zbrosza Duża 2-1 KS Żdżary
LZS Magnuszew 5-2 Kraska Jasieniec

Kolejka 4 - 6-7 września

MKS Wyśmierzyce 2-3 Kraska Jasieniec
KS Żdżary 0-1 LZS Magnuszew
Centrum Radom 5-0 Iskra Zbrosza Duża
LKS Promna 0-1 Tęcza Augustów
Zamłynie Radom 3-0 Orlęta Stromiec
Strażak Wielogóra 2-5 Radomiak II Radom

Kolejka 5 - 13-14 września

Radomiak II Radom 2-1 MKS Wyśmierzyce
Orlęta Stromiec 1-1 Strażak Wielogóra
Tęcza Augustów 1-0 Zamłynie Radom
Iskra Zbrosza Duża 5-1 LKS Promna
LZS Magnuszew 3-2 Centrum Radom
Kraska Jasieniec 3-1 KS Żdżary

Kolejka 6 - 20-21 września

MKS Wyśmierzyce 5-1 KS Żdżary
Centrum Radom 3-0 Kraska Jasieniec
(wo)
na boisku 1-1
LKS Promna 0-2 LZS Magnuszew
Zamłynie Radom 2-1 Iskra Zbrosza Duża
Strażak Wielogóra 1-1 Tęcza Augustów
Radomiak II Radom 4-1 Orlęta Stromiec

Kolejka 7 - 27-28 września

Orlęta Stromiec 0-6 MKS Wyśmierzyce
Tęcza Augustów 2-4 Radomiak II Radom
Iskra Zbrosza Duża 4-2 Strażak Wielogóra
LZS Magnuszew 2-1 Zamłynie Radom
Kraska Jasieniec 4-0 LKS Promna
KS Żdżary 1-2 Centrum Radom

Kolejka 8 - 4-5 października

MKS Wyśmierzyce 5-1 Centrum Radom
LKS Promna 0-2 KS Żdżary
Zamłynie Radom 2-3 Kraska Jasieniec
Strażak Wielogóra 1-7 LZS Magnuszew
Radomiak II Radom 7-1 Iskra Zbrosza Duża
Orlęta Stromiec 0-3 Tęcza Augustów
(wo)
na boisku 2-0

Kolejka 9 - 11-12 października

Tęcza Augustów 1-2 MKS Wyśmierzyce
Iskra Zbrosza Duża 4-2 Orlęta Stromiec
LZS Magnuszew 3-2 Radomiak II Radom
Kraska Jasieniec 3-0 Strażak Wielogóra
KS Żdżary 1-2 Zamłynie Radom
Centrum Radom 6-1 LKS Promna

Kolejka 10 - 18-19 października

MKS Wyśmierzyce 5-1 LKS Promna
Zamłynie Radom 1-1 Centrum Radom
Strażak Wielogóra 2-7 KS Żdżary
Radomiak II Radom 4-1 Kraska Jasieniec
Orlęta Stromiec 1-4 LZS Magnuszew
Tęcza Augustów 1-3 Iskra Zbrosza Duża

Kolejka 11 - 25-26 października

Iskra Zbrosza Duża 0-2 MKS Wyśmierzyce
LZS Magnuszew 1-3 Tęcza Augustów
Kraska Jasieniec 3-0 Orlęta Stromiec
(wo)
na boisku 3-4
KS Żdżary 3-3 Radomiak II Radom
Centrum Radom 4-2 Strażak Wielogóra
LKS Promna 2-6 Zamłynie Radom

Kolejka 12 - 3-4 kwietnia

MKS Wyśmierzyce 2-3 Zamłynie Radom
LKS Promna 3-0 Strażak Wielogóra
(wo)
na boisku 2-1
Centrum Radom 2-1 Radomiak II Radom
KS Żdżary 1-1 Orlęta Stromiec
Kraska Jasieniec 7-0 Tęcza Augustów
LZS Magnuszew 3-2 Iskra Zbrosza Duża

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

LZS Magnuszew 1-3 MKS Wyśmierzyce
Iskra Zbrosza Duża 1-8 Kraska Jasieniec
Tęcza Augustów 1-3 KS Żdżary
Orlęta Stromiec 3-3 Centrum Radom
Radomiak II Radom 9-0 LKS Promna 28 kwietnia
Strażak Wielogóra 3-2 Zamłynie Radom

Kolejka 14 - 17-18 kwietnia

MKS Wyśmierzyce 6-1 Strażak Wielogóra
Zamłynie Radom 1-1 Radomiak II Radom
LKS Promna 1-1 Orlęta Stromiec
Centrum Radom 4-0 Tęcza Augustów
KS Żdżary 0-3 Iskra Zbrosza Duża 12 maja
Kraska Jasieniec 1-2 LZS Magnuszew

Kolejka 15 - 24-25 kwietnia

Kraska Jasieniec 5-3 MKS Wyśmierzyce
LZS Magnuszew 4-0 KS Żdżary
Iskra Zbrosza Duża 5-2 Centrum Radom
Tęcza Augustów 4-3 LKS Promna
Orlęta Stromiec 1-3 Zamłynie Radom
Radomiak II Radom 11-1 Strażak Wielogóra

Kolejka 16 - 1-2 maja

MKS Wyśmierzyce 4-5 Radomiak II Radom
Strażak Wielogóra 2-1 Orlęta Stromiec
Zamłynie Radom 4-1 Tęcza Augustów
LKS Promna 2-1 Iskra Zbrosza Duża
Centrum Radom 0-0 LZS Magnuszew
KS Żdżary 0-3 Kraska Jasieniec

Kolejka 17 - 8-9 maja

KS Żdżary 0-5 MKS Wyśmierzyce
Kraska Jasieniec 1-2 Centrum Radom
LZS Magnuszew 8-1 LKS Promna
Iskra Zbrosza Duża 0-1 Zamłynie Radom
Tęcza Augustów 1-1 Strażak Wielogóra
Orlęta Stromiec 0-2 Radomiak II Radom

Kolejka 18 - 15-16 maja

MKS Wyśmierzyce 7-0 Orlęta Stromiec
Radomiak II Radom 6-0 Tęcza Augustów
Strażak Wielogóra 7-1 Iskra Zbrosza Duża
Zamłynie Radom 2-2 LZS Magnuszew
LKS Promna 0-1 Kraska Jasieniec
Centrum Radom 2-0 KS Żdżary

Kolejka 19 - 22-23 maja

Centrum Radom 2-2 MKS Wyśmierzyce
KS Żdżary 3-2 LKS Promna
Kraska Jasieniec 4-1 Zamłynie Radom
LZS Magnuszew 4-0 Strażak Wielogóra
Iskra Zbrosza Duża 2-2 Radomiak II Radom
Tęcza Augustów 2-0 Orlęta Stromiec

Kolejka 20 - 29-30 maja

MKS Wyśmierzyce 0-3 Tęcza Augustów
(wo)
na boisku 2-0
Orlęta Stromiec 1-1 Iskra Zbrosza Duża
Radomiak II Radom 1-0 LZS Magnuszew
Strażak Wielogóra 5-4 Kraska Jasieniec
Zamłynie Radom 3-2 KS Żdżary
LKS Promna 0-7 Centrum Radom

Kolejka 21 - 5-6 czerwca

LKS Promna 1-5 MKS Wyśmierzyce
Centrum Radom 2-1 Zamłynie Radom
KS Żdżary 0-1 Strażak Wielogóra
Kraska Jasieniec 0-2 Radomiak II Radom
LZS Magnuszew 9-0 Orlęta Stromiec
Iskra Zbrosza Duża 0-4 Tęcza Augustów

Kolejka 22 - 13 czerwca

MKS Wyśmierzyce 3-0 Iskra Zbrosza Duża
Tęcza Augustów 0-0 LZS Magnuszew
Orlęta Stromiec 1-3 Kraska Jasieniec
Radomiak II Radom 5-0 KS Żdżary
Strażak Wielogóra 1-3 Centrum Radom
Zamłynie Radom 1-4 LKS Promna

Baraże o udział w Klasie A (Radom)

Klasa A 2003/2004 (Radom)

Klasa B 2003/2004 (Radom II)
Klasa B 2003/2004 (Radom III)

Autor: Tomasz Kuna

 

Napisz do nas