[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zorza Kowala 16 43 14 1 1 52-17 7 0 1 21-7 7 1 0 31-10
2.  Gryfia Mirów 16 34 11 1 4 50-25 6 1 1 26-11 5 0 3 24-14
3.  KS Jastrząb 16 30 9 3 4 49-30 6 1 1 31-11 3 2 3 18-19
4.  LUKS Ruda Wielka 16 22 7 1 8 46-37 5 1 2 27-13 2 0 6 19-24
5.  LZS Zalesice 16 21 6 3 7 32-38 3 1 4 16-16 3 2 3 16-22
6.  AZBUD Pomorzany 16 15 4 3 9 19-37 4 2 2 15-12 0 1 7 4-25
7.  Chojniak Wieniawa 16 14 4 2 10 30-48 3 1 4 20-25 1 1 6 10-23 2 3 1 0 1 9-6
8.  MKS Wola Lipieniecka 16 14 4 2 10 23-53 3 1 4 14-27 1 1 6 9-26 2 3 1 0 1 6-9
9.  Ogniwo Chlewiska 16 13 3 4 9 26-42 3 2 3 16-19 0 2 6 10-23
Zorza Ludwinów przeniosła się do Kowali.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Zorza Kowala    3-2 5-0 2-0 1-2 1-0 3-0 3-1 3-2 
 2 Gryfia Mirów2-3     2-2 4-3 3-2 6-0 3-1 3-0 3-0 
 3 KS Jastrząb2-3 6-3     4-1 6-2 4-0 4-1 4-0 1-1 
 4 LUKS Ruda Wielka2-5 2-1 1-3     9-0 4-2 0-0 4-1 5-1 
 5 LZS Zalesice0-1 1-2 1-4 2-1     4-0 3-4 2-2 3-2 
 6 AZBUD Pomorzany1-1 1-3 1-4 2-1 0-0     3-0* 3-2 4-1 
 7 Chojniak Wieniawa1-4 1-4 1-0 6-8 0-4 1-1     7-2 3-2 
 8 MKS Wola Lipieniecka0-10 0-5 4-1 2-4 0-3 3-1 4-2     1-1 
 9 Ogniwo Chlewiska2-4 0-4 4-4 2-1 3-3 2-0 3-2 0-1     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Pauza: MKS Wola Lipieniecka.
 
KS Jastrząb 4-1 Chojniak Wieniawa
LUKS Ruda Wielka 5-1 Ogniwo Chlewiska
LZS Zalesice 4-0 AZBUD Pomorzany
Gryfia Mirów 2-3 Zorza Kowala

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Zorza Kowala.
 
Chojniak Wieniawa 7-2 MKS Wola Lipieniecka
AZBUD Pomorzany 1-3 Gryfia Mirów
Ogniwo Chlewiska 3-3 LZS Zalesice
KS Jastrząb 4-1 LUKS Ruda Wielka

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: AZBUD Pomorzany.
 
LUKS Ruda Wielka 0-0 Chojniak Wieniawa
LZS Zalesice 1-4 KS Jastrząb
Gryfia Mirów 3-0 Ogniwo Chlewiska
MKS Wola Lipieniecka 0-10 Zorza Kowala

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: Ogniwo Chlewiska.
 
Chojniak Wieniawa 1-4 Zorza Kowala
AZBUD Pomorzany 3-2 MKS Wola Lipieniecka
KS Jastrząb 6-3 Gryfia Mirów
LUKS Ruda Wielka 9-0 LZS Zalesice

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: KS Jastrząb.
 
LZS Zalesice 3-4 Chojniak Wieniawa
Gryfia Mirów 4-3 LUKS Ruda Wielka
MKS Wola Lipieniecka 1-1 Ogniwo Chlewiska
Zorza Kowala 1-0 AZBUD Pomorzany

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: LUKS Ruda Wielka.
 
Chojniak Wieniawa 1-1 AZBUD Pomorzany
Ogniwo Chlewiska 2-4 Zorza Kowala
KS Jastrząb 4-0 MKS Wola Lipieniecka
LZS Zalesice 1-2 Gryfia Mirów

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: LZS Zalesice.
 
Gryfia Mirów 3-1 Chojniak Wieniawa
MKS Wola Lipieniecka 2-4 LUKS Ruda Wielka
Zorza Kowala 5-0 KS Jastrząb
AZBUD Pomorzany 4-1 Ogniwo Chlewiska

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Gryfia Mirów.
 
Chojniak Wieniawa 3-2 Ogniwo Chlewiska
KS Jastrząb 4-0 AZBUD Pomorzany
LUKS Ruda Wielka 2-5 Zorza Kowala
LZS Zalesice 2-2 MKS Wola Lipieniecka

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: Chojniak Wieniawa.
 
MKS Wola Lipieniecka 0-5 Gryfia Mirów
Zorza Kowala 1-2 LZS Zalesice
AZBUD Pomorzany 2-1 LUKS Ruda Wielka
Ogniwo Chlewiska 4-4 KS Jastrząb

Kolejka 10 - 17-18 kwietnia

Pauza: MKS Wola Lipieniecka.
 
Chojniak Wieniawa 1-0 KS Jastrząb
Ogniwo Chlewiska 2-1 LUKS Ruda Wielka
AZBUD Pomorzany 0-0 LZS Zalesice
Zorza Kowala 3-2 Gryfia Mirów

Kolejka 11 - 24-25 kwietnia

Pauza: Zorza Kowala.
 
MKS Wola Lipieniecka 4-2 Chojniak Wieniawa
Gryfia Mirów 6-0 AZBUD Pomorzany
LZS Zalesice 3-2 Ogniwo Chlewiska
LUKS Ruda Wielka 1-3 KS Jastrząb

Kolejka 12 - 1-2 maja

Pauza: AZBUD Pomorzany.
 
Chojniak Wieniawa 6-8 LUKS Ruda Wielka
KS Jastrząb 6-2 LZS Zalesice
Ogniwo Chlewiska 0-4 Gryfia Mirów
Zorza Kowala 3-1 MKS Wola Lipieniecka

Kolejka 13 - 8-9 maja

Pauza: Ogniwo Chlewiska.
 
Zorza Kowala 3-0 Chojniak Wieniawa
MKS Wola Lipieniecka 3-1 AZBUD Pomorzany
Gryfia Mirów 2-2 KS Jastrząb
LZS Zalesice 2-1 LUKS Ruda Wielka

Kolejka 14 - 15-16 maja

Pauza: KS Jastrząb.
 
Chojniak Wieniawa 0-4 LZS Zalesice
LUKS Ruda Wielka 2-1 Gryfia Mirów
Ogniwo Chlewiska 0-1 MKS Wola Lipieniecka
AZBUD Pomorzany 1-1 Zorza Kowala

Kolejka 15 - 22-23 maja

Pauza: LUKS Ruda Wielka.
 
AZBUD Pomorzany 3-0 Chojniak Wieniawa
(wo)
goście nie dojechali
Zorza Kowala 3-2 Ogniwo Chlewiska
MKS Wola Lipieniecka 4-1 KS Jastrząb
Gryfia Mirów 3-2 LZS Zalesice

Kolejka 16 - 29-30 maja

Pauza: LZS Zalesice.
 
Chojniak Wieniawa 1-4 Gryfia Mirów
LUKS Ruda Wielka 4-1 MKS Wola Lipieniecka
KS Jastrząb 2-3 Zorza Kowala
Ogniwo Chlewiska 2-0 AZBUD Pomorzany

Kolejka 17 - 5-6 czerwca

Pauza: Gryfia Mirów.
 
Ogniwo Chlewiska 3-2 Chojniak Wieniawa
AZBUD Pomorzany 1-4 KS Jastrząb
Zorza Kowala 2-0 LUKS Ruda Wielka
MKS Wola Lipieniecka 0-3 LZS Zalesice

Kolejka 18 - 13 czerwca

Pauza: Chojniak Wieniawa.
 
Gryfia Mirów 3-0 MKS Wola Lipieniecka
LZS Zalesice 0-1 Zorza Kowala
LUKS Ruda Wielka 4-2 AZBUD Pomorzany
KS Jastrząb 1-1 Ogniwo Chlewiska

Baraże o udział w Klasie A (Radom)

Klasa A 2003/2004 (Radom)

Klasa B 2003/2004 (Radom I)
Klasa B 2003/2004 (Radom III)

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas