[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Radom III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Janików 16 35 10 5 1 32-7 4 3 1 17-5 6 2 0 15-2
2.  Gryf Policzna 16 31 10 1 5 38-30 6 0 2 24-11 4 1 3 14-19
3.  WKS Zajezierze 16 30 9 3 4 48-24 7 0 1 33-8 2 3 3 15-16
4.  Róża Jedlnia-Letnisko 16 24 7 3 6 28-30 5 1 2 16-12 2 2 4 12-18
5.  Sparta Sadkowice 16 21 6 3 7 29-35 4 2 2 17-16 2 1 5 12-19
6.  Plon II Garbatka-Letnisko 16 16 4 4 8 31-37 4 2 2 18-14 0 2 6 13-23 2 4 1 1 0 3-1
7.  KS Gózd 16 16 3 7 6 23-27 3 4 1 16-6 0 3 5 7-21 2 1 0 1 1 1-3
8.  GKS Sieciechów 16 15 4 3 9 17-35 3 1 4 9-16 1 2 5 8-19
9.  Wisła Solec 16 12 3 3 10 15-36 2 3 3 9-14 1 0 7 6-22
Megawat Świerże Górne wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 KS Janików    0-1 1-0 3-1 1-1 2-2 4-0 0-0 6-0* 
 2 Gryf Policzna1-2     4-1 1-3 2-1 3-1 7-1 4-1 2-1 
 3 WKS Zajezierze0-2 8-0     7-3 3-0* 3-0* 2-1 6-1 4-1 
 4 Róża Jedlnia-Letnisko1-2 0-3* 3-1     2-1 4-2 2-2 2-1 2-0 
 5 Sparta Sadkowice0-4 1-1 1-1 1-3     6-5 2-1 3-0* 3-1 
 6 Plon II Garbatka-Letnisko0-4 3-1 3-3 4-1 1-3     3-1 1-1 3-0 
 7 KS Gózd0-0 5-0 1-1 0-0 6-1 0-0     3-1 1-3 
 8 GKS Sieciechów0-1 2-6 2-5 1-0 2-4 1-0 0-0     1-0 
 9 Wisła Solec0-0 0-2 1-3 1-1 2-1 4-3 1-1 0-3*     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Megawat Świerże Górne - KS Gózd
było 0-1, anulowany
Plon II Garbatka-Letnisko 0-4 KS Janików
Sparta Sadkowice 3-0 GKS Sieciechów
(wo)
mecz przerwany w 88. minucie przy stanie 1-0
WKS Zajezierze 4-1 Wisła Solec
Róża Jedlnia-Letnisko 0-3 Gryf Policzna
(wo)

Kolejka 2 - 6-7 września

KS Gózd 5-0 Gryf Policzna
Wisła Solec 1-1 Róża Jedlnia-Letnisko
GKS Sieciechów 2-5 WKS Zajezierze
KS Janików 1-1 Sparta Sadkowice
Megawat Świerże Górne - Plon II Garbatka-Letnisko
na boisku 2-1, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany

Kolejka 3 - 13-14 września

Plon II Garbatka-Letnisko 3-1 KS Gózd
Sparta Sadkowice - Megawat Świerże Górne
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
WKS Zajezierze 0-2 KS Janików
Róża Jedlnia-Letnisko 2-1 GKS Sieciechów
Gryf Policzna 2-1 Wisła Solec

Kolejka 4 - 20-21 września

KS Gózd 1-3 Wisła Solec
GKS Sieciechów 2-6 Gryf Policzna
KS Janików 3-1 Róża Jedlnia-Letnisko
Megawat Świerże Górne - WKS Zajezierze
było 2-1, anulowany
Plon II Garbatka-Letnisko 1-3 Sparta Sadkowice
termin nieznany

Kolejka 5 - 27-28 września

Sparta Sadkowice 2-1 KS Gózd
WKS Zajezierze 3-0 Plon II Garbatka-Letnisko
(wo)
na boisku 3-2
Róża Jedlnia-Letnisko - Megawat Świerże Górne
było 3-0, anulowany
Gryf Policzna 1-2 KS Janików
Wisła Solec 0-3 GKS Sieciechów
(wo)
na boisku 3-2

Kolejka 6 - 4-5 października

KS Gózd 3-1 GKS Sieciechów
KS Janików 6-0 Wisła Solec
(wo)
na boisku 6-1
Megawat Świerże Górne - Gryf Policzna
na boisku 2-0, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Plon II Garbatka-Letnisko 4-1 Róża Jedlnia-Letnisko
Sparta Sadkowice 1-1 WKS Zajezierze

Kolejka 7 - 11-12 października

WKS Zajezierze 2-1 KS Gózd
Róża Jedlnia-Letnisko 2-1 Sparta Sadkowice
Gryf Policzna 3-1 Plon II Garbatka-Letnisko
Wisła Solec - Megawat Świerże Górne
na boisku 0-2, zweryfikowany na 0-3 (wo), później anulowany
GKS Sieciechów 0-1 KS Janików

Kolejka 8 - 18-19 października

KS Gózd 0-0 KS Janików
Megawat Świerże Górne - GKS Sieciechów
było 2-2, anulowany
Plon II Garbatka-Letnisko 3-0 Wisła Solec
Sparta Sadkowice 1-1 Gryf Policzna
WKS Zajezierze 7-3 Róża Jedlnia-Letnisko

Kolejka 9 - 25-26 października

Róża Jedlnia-Letnisko 2-2 KS Gózd
Gryf Policzna 4-1 WKS Zajezierze
Wisła Solec 2-1 Sparta Sadkowice
GKS Sieciechów 1-0 Plon II Garbatka-Letnisko
KS Janików - Megawat Świerże Górne
było 2-1, anulowany

Kolejka 10 - 17-18 kwietnia

Pauza: KS Gózd.
 
KS Janików 2-2 Plon II Garbatka-Letnisko
GKS Sieciechów 2-4 Sparta Sadkowice
Wisła Solec 1-3 WKS Zajezierze
Gryf Policzna 1-3 Róża Jedlnia-Letnisko

Kolejka 11 - 24-25 kwietnia

Pauza: Plon II Garbatka-Letnisko.
 
Gryf Policzna 7-1 KS Gózd
Róża Jedlnia-Letnisko 2-0 Wisła Solec
WKS Zajezierze 6-1 GKS Sieciechów
Sparta Sadkowice 0-4 KS Janików

Kolejka 12 - 1-2 maja

Pauza: Sparta Sadkowice.
 
KS Gózd 0-0 Plon II Garbatka-Letnisko
KS Janików 1-0 WKS Zajezierze
GKS Sieciechów 1-0 Róża Jedlnia-Letnisko
Wisła Solec 0-2 Gryf Policzna

Kolejka 13 - 8-9 maja

Pauza: WKS Zajezierze.
 
Wisła Solec 1-1 KS Gózd
Gryf Policzna 4-1 GKS Sieciechów
Róża Jedlnia-Letnisko 1-2 KS Janików
Sparta Sadkowice 6-5 Plon II Garbatka-Letnisko

Kolejka 14 - 15-16 maja

Pauza: Róża Jedlnia-Letnisko.
 
KS Gózd 6-1 Sparta Sadkowice
Plon II Garbatka-Letnisko 3-3 WKS Zajezierze
KS Janików 0-1 Gryf Policzna
GKS Sieciechów 1-0 Wisła Solec

Kolejka 15 - 22-23 maja

Pauza: Gryf Policzna.
 
GKS Sieciechów 0-0 KS Gózd
Wisła Solec 0-0 KS Janików
Róża Jedlnia-Letnisko 4-2 Plon II Garbatka-Letnisko
WKS Zajezierze 3-0 Sparta Sadkowice
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 16 - 29-30 maja

Pauza: Wisła Solec.
 
KS Gózd 1-1 WKS Zajezierze
Sparta Sadkowice 1-3 Róża Jedlnia-Letnisko
Plon II Garbatka-Letnisko 3-1 Gryf Policzna
KS Janików 0-0 GKS Sieciechów

Kolejka 17 - 5-6 czerwca

Pauza: GKS Sieciechów.
 
KS Janików 4-0 KS Gózd
Wisła Solec 4-3 Plon II Garbatka-Letnisko
Gryf Policzna 2-1 Sparta Sadkowice
Róża Jedlnia-Letnisko 3-1 WKS Zajezierze

Kolejka 18 - 13 czerwca

Pauza: KS Janików.
 
KS Gózd 0-0 Róża Jedlnia-Letnisko
WKS Zajezierze 8-0 Gryf Policzna
Sparta Sadkowice 3-1 Wisła Solec
Plon II Garbatka-Letnisko 1-1 GKS Sieciechów

Baraże o udział w Klasie A (Radom)

Klasa A 2003/2004 (Radom)

Klasa B 2003/2004 (Radom I)
Klasa B 2003/2004 (Radom II)

Autor: Tomasz Kuna
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas