[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wigry II Suwałki 25 63 20 3 2 92-14 12 0 0 66-5 8 3 2 26-9
2.  KS Śniadowo 26 54 17 3 6 74-40 12 0 1 46-15 5 3 5 28-25
3.  Sokół 1946 Sokółka 26 51 15 6 5 92-33 10 2 1 62-12 5 4 4 30-21
4.  Piast Białystok 26 47 14 5 7 60-35 9 2 2 40-13 5 3 5 20-22 2 3 1 0 1 4-2
5.  Jasion Jasionówka 26 47 14 5 7 55-41 9 1 3 34-16 5 4 4 21-25 2 3 1 0 1 2-4
6.  Pomorzanka Sejny 26 41 11 8 7 55-42 5 6 2 26-14 6 2 5 29-28
7.  Kora Korycin 26 40 12 4 10 63-47 7 2 4 33-19 5 2 6 30-28
8.  GKS Stawiski 26 34 10 4 12 52-50 7 3 3 32-15 3 1 9 20-35
9.  Narew Choroszcz 26 31 8 7 11 33-46 5 5 3 20-13 3 2 8 13-33
10.  Supraślanka Supraśl 26 30 8 6 12 43-58 5 3 5 27-30 3 3 7 16-28 2 4 1 1 0 4-2
11.  Pogranicze Kuźnica Białostocka 25 30 8 6 11 39-62 6 2 5 24-28 2 4 6 15-34 2 1 0 1 1 2-4
12.  UM Krynki 26 20 5 5 16 26-73 3 4 6 18-29 2 1 10 8-44
13.  Sudovia Szudziałowo 26 11 2 5 19 24-87 1 4 8 10-25 1 1 11 14-62
14.  BKS Jagiellonia Białystok 26 10 3 1 22 13-93 2 0 11 9-40 1 1 11 4-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wigry II Suwałki    2-0 3-1 5-0 7-1 7-0 2-0 3-1 5-1 6-1 11-0 9-0 6-0 
 2 KS Śniadowo1-2     4-1 4-1 3-1 4-3 5-3 7-0 4-3 3-1 6-0 1-0 3-0* 1-0 
 3 Sokół 1946 Sokółka2-0 6-1     2-3 2-2 0-0 5-4 2-1 5-1 2-0 7-0 10-0 13-0 6-0 
 4 Piast Białystok1-1 1-1 2-1     4-0 0-2 6-0 3-2 1-2 3-1 6-2 3-0 5-1 5-0 
 5 Jasion Jasionówka1-1 3-2 0-1 2-0     0-2 2-3 2-1 4-0 3-2 4-2 3-0 5-1 5-1 
 6 Pomorzanka Sejny0-2 1-1 2-1 3-0* 1-1     1-1 3-3 5-0 3-0* 2-2 2-3 3-0* 0-0 
 7 Kora Korycin1-3 2-2 2-2 3-0 0-3* 7-3     2-1 3-0 1-2 0-3* 1-0 4-0 7-0 
 8 GKS Stawiski2-0 1-5 2-2 1-1 3-0 1-3 0-1     2-1 1-0 0-0 3-0* 6-1 10-1 
 9 Narew Choroszcz0-0 4-2 0-2 1-1 0-1 3-1 0-0 1-2     2-2 1-1 2-0 3-1 3-0 
 10 Supraślanka Supraśl0-3 1-2 2-5 0-3 1-1 4-2 0-4 5-3 1-1     4-2 3-1 3-3 3-0* 
 11 Pogranicze Kuźnica Białostocka0-2 3-1 2-9 0-4 0-0 1-5 3-1 1-0 3-0 0-0     5-1 2-4 4-1 
 12 UM Krynki1-4 0-1 1-1 1-1 3-6 0-4 0-4 1-3 0-0 2-2 2-0     4-3 3-0 
 13 Sudovia Szudziałowo0-5 1-4 1-1 0-3 1-2 1-1 3-1 1-2 0-1 1-3 1-1 0-0     0-1 
 14 BKS Jagiellonia Białystok0-3* 0-6 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-8 4-1 0-3* 1-2 1-2 0-3* 2-0     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Sokół 1946 Sokółka 0-0 Pomorzanka Sejny 14 sierpnia, 16:00
Jasion Jasionówka 1-1 Wigry II Suwałki 14 sierpnia, 16:00
Narew Choroszcz 1-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 13 sierpnia, 16:30
Supraślanka Supraśl 3-0 BKS Jagiellonia Białystok 13 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
UM Krynki 0-1 KS Śniadowo 14 sierpnia, 17:00
Kora Korycin 4-0 Sudovia Szudziałowo 13 sierpnia, 14:30
GKS Stawiski 1-1 Piast Białystok 13 sierpnia, 14:30

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pomorzanka Sejny 3-0 Piast Białystok 13 listopada, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) nie odbył się - goście nie dojechali / w drugim terminie goście nie dojechali
Sudovia Szudziałowo 1-2 GKS Stawiski 21 sierpnia, 16:00
KS Śniadowo 5-3 Kora Korycin 21 sierpnia, 17:00
BKS Jagiellonia Białystok 0-3 UM Krynki 20 sierpnia, 19:00
(wo)
na boisku 2-2
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-0 Supraślanka Supraśl 20 sierpnia, 17:00
Wigry II Suwałki 5-1 Narew Choroszcz 20 sierpnia, 16:00
Sokół 1946 Sokółka 2-2 Jasion Jasionówka 21 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Jasion Jasionówka 0-2 Pomorzanka Sejny 28 sierpnia, 16:00
Narew Choroszcz 0-2 Sokół 1946 Sokółka 28 sierpnia, 16:00
Supraślanka Supraśl 0-3 Wigry II Suwałki 28 sierpnia, 16:00
UM Krynki 2-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 28 sierpnia, 17:00
Kora Korycin 7-0 BKS Jagiellonia Białystok 28 sierpnia, 14:30
GKS Stawiski 1-5 KS Śniadowo 28 sierpnia, 14:00
Piast Białystok 5-1 Sudovia Szudziałowo 28 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Pomorzanka Sejny 3-0 Sudovia Szudziałowo 3 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Śniadowo 4-1 Piast Białystok 4 września, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-1 Kora Korycin 3 września, 17:00
Sokół 1946 Sokółka 2-0 Supraślanka Supraśl 4 września, 15:00
Jasion Jasionówka 4-0 Narew Choroszcz 4 września, 15:00
GKS Stawiski 10-1 BKS Jagiellonia Białystok 4 września, 14:00
UM Krynki 1-4 Wigry II Suwałki 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Narew Choroszcz 3-1 Pomorzanka Sejny 10 września, 15:30
Supraślanka Supraśl 1-1 Jasion Jasionówka 10 września, 11:00
UM Krynki 1-1 Sokół 1946 Sokółka 10 września, 11:00
Kora Korycin 1-3 Wigry II Suwałki 10 września, 16:00
GKS Stawiski 0-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 11 września, 14:30
Piast Białystok 5-0 BKS Jagiellonia Białystok 10 września, 17:30
Sudovia Szudziałowo 1-4 KS Śniadowo 11 września, 14:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Pomorzanka Sejny 1-1 KS Śniadowo 17 września, 15:00
BKS Jagiellonia Białystok 2-0 Sudovia Szudziałowo 18 września, 13:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-4 Piast Białystok 17 września, 16:00
Wigry II Suwałki 3-1 GKS Stawiski 17 września, 15:00
Sokół 1946 Sokółka 5-4 Kora Korycin 18 września, 16:00
Jasion Jasionówka 3-0 UM Krynki 17 września, 16:00
Narew Choroszcz 2-2 Supraślanka Supraśl 17 września, 15:30

Kolejka 7 - 24-25 września

Supraślanka Supraśl 4-2 Pomorzanka Sejny 24 września, 14:00
UM Krynki 0-0 Narew Choroszcz 25 września, 16:00
Kora Korycin 0-3 Jasion Jasionówka 25 września, 14:30
(wo)
na boisku 3-1
GKS Stawiski 2-2 Sokół 1946 Sokółka 24 września, 16:30
Piast Białystok 1-1 Wigry II Suwałki 24 września, 18:30
Sudovia Szudziałowo 1-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 24 września, 16:00
KS Śniadowo 1-0 BKS Jagiellonia Białystok 24 września, 15:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Pomorzanka Sejny 0-0 BKS Jagiellonia Białystok 1 października, 12:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-1 KS Śniadowo 1 października, 16:00
Wigry II Suwałki 9-0 Sudovia Szudziałowo 1 października, 14:30
Sokół 1946 Sokółka 2-3 Piast Białystok 30 września, 19:00
Jasion Jasionówka 2-1 GKS Stawiski 2 października, 14:00
Narew Choroszcz 0-0 Kora Korycin 1 października, 15:00
Supraślanka Supraśl 3-1 UM Krynki 1 października, 14:00

Kolejka 9 - 8-9 października

UM Krynki 0-4 Pomorzanka Sejny 9 października, 14:00
Kora Korycin 1-2 Supraślanka Supraśl 9 października, 14:30
GKS Stawiski 2-1 Narew Choroszcz 9 października, 14:00
Piast Białystok 4-0 Jasion Jasionówka 8 października, 18:00
Sudovia Szudziałowo 1-1 Sokół 1946 Sokółka 9 października, 15:00
KS Śniadowo 1-2 Wigry II Suwałki 8 października, 15:00
BKS Jagiellonia Białystok 1-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 9 października, 16:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Pomorzanka Sejny 2-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 15 października, 14:00
Wigry II Suwałki 6-0 BKS Jagiellonia Białystok 15 października, 14:00
Sokół 1946 Sokółka 6-1 KS Śniadowo 16 października, 15:00
Jasion Jasionówka 5-1 Sudovia Szudziałowo 16 października, 14:00
Narew Choroszcz 1-1 Piast Białystok 15 października, 15:00
Supraślanka Supraśl 5-3 GKS Stawiski 15 października, 14:00
UM Krynki 0-4 Kora Korycin 15 października, 14:00

Kolejka 11 - 22-23 października

Kora Korycin 7-3 Pomorzanka Sejny 23 października, 14:30
GKS Stawiski 3-0 UM Krynki 22 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
Piast Białystok 3-1 Supraślanka Supraśl 21 października, 19:00
Sudovia Szudziałowo 0-1 Narew Choroszcz 23 października, 12:00
KS Śniadowo 3-1 Jasion Jasionówka 23 października, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-2 Wigry II Suwałki 22 października, 15:00
Sokół 1946 Sokółka 6-0 BKS Jagiellonia Białystok 23 października, 14:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Pomorzanka Sejny 0-2 Wigry II Suwałki 29 października, 14:00
Sokół 1946 Sokółka 7-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 30 października, 14:00
Jasion Jasionówka 5-1 BKS Jagiellonia Białystok 30 października, 13:00
Narew Choroszcz 4-2 KS Śniadowo 29 października, 14:30
Supraślanka Supraśl 3-3 Sudovia Szudziałowo 29 października, 13:00
UM Krynki 1-1 Piast Białystok 30 października, 13:00
Kora Korycin 2-1 GKS Stawiski 30 października, 14:30

Kolejka 13 - 5-6 listopada

GKS Stawiski 1-3 Pomorzanka Sejny 6 listopada, 13:00
Piast Białystok 6-0 Kora Korycin 4 listopada, 19:00
Sudovia Szudziałowo 0-0 UM Krynki 5 listopada, 13:00
KS Śniadowo 3-1 Supraślanka Supraśl 5 listopada, 13:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-0 Jasion Jasionówka 6 listopada, 13:00
Wigry II Suwałki 3-1 Sokół 1946 Sokółka 5 listopada, 13:00
Narew Choroszcz 3-0 BKS Jagiellonia Białystok 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Pomorzanka Sejny 2-1 Sokół 1946 Sokółka 26 marca, 12:00
Wigry II Suwałki 7-1 Jasion Jasionówka 25 marca, 15:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-0 Narew Choroszcz 26 marca, 15:30
BKS Jagiellonia Białystok 1-2 Supraślanka Supraśl 25 marca, 16:00
KS Śniadowo 1-0 UM Krynki 25 marca, 15:00
Sudovia Szudziałowo 3-1 Kora Korycin 26 marca, 14:00
Piast Białystok 3-2 GKS Stawiski 25 marca, 17:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Piast Białystok 0-2 Pomorzanka Sejny 2 kwietnia, 18:30
GKS Stawiski 6-1 Sudovia Szudziałowo 1 kwietnia, 15:00
Kora Korycin 2-2 KS Śniadowo 2 kwietnia, 14:30
UM Krynki 3-0 BKS Jagiellonia Białystok 1 kwietnia, 16:00
Supraślanka Supraśl 4-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 1 kwietnia, 14:00
Narew Choroszcz 0-0 Wigry II Suwałki 1 kwietnia, 15:00
Jasion Jasionówka 0-1 Sokół 1946 Sokółka 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Pomorzanka Sejny 1-1 Jasion Jasionówka 8 kwietnia, 14:00
Sokół 1946 Sokółka 5-1 Narew Choroszcz 9 kwietnia, 15:00
Wigry II Suwałki 6-1 Supraślanka Supraśl 8 kwietnia, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 5-1 UM Krynki 8 kwietnia, 17:30
BKS Jagiellonia Białystok 1-8 Kora Korycin 9 kwietnia, 13:00
KS Śniadowo 7-0 GKS Stawiski 9 kwietnia, 16:00
Sudovia Szudziałowo 0-3 Piast Białystok 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

BKS Jagiellonia Białystok 4-1 GKS Stawiski 22 kwietnia, 18:00
Wigry II Suwałki 11-0 UM Krynki 23 kwietnia, 12:00
Sudovia Szudziałowo 1-1 Pomorzanka Sejny 23 kwietnia, 15:00
Piast Białystok 1-1 KS Śniadowo 23 kwietnia, 18:00
Kora Korycin 0-3 Pogranicze Kuźnica Białostocka 22 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Supraślanka Supraśl 2-5 Sokół 1946 Sokółka 22 kwietnia, 14:00
Narew Choroszcz 0-1 Jasion Jasionówka 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Pomorzanka Sejny 5-0 Narew Choroszcz 29 kwietnia, 15:00
Jasion Jasionówka 3-2 Supraślanka Supraśl 29 kwietnia, 14:00
Sokół 1946 Sokółka 10-0 UM Krynki 27 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) odwołany
Wigry II Suwałki 2-0 Kora Korycin 29 kwietnia, 15:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-0 GKS Stawiski 31 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 16:00) nie odbył się - goście nie dojechali
BKS Jagiellonia Białystok 0-3 Piast Białystok 7 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 20:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 maja, 17:00) odwołany / w trzecim terminie nie odbył się
KS Śniadowo 3-0 Sudovia Szudziałowo 30 kwietnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 19 - 6-7 maja

KS Śniadowo 4-3 Pomorzanka Sejny 7 maja, 17:00
Sudovia Szudziałowo 0-1 BKS Jagiellonia Białystok 7 maja, 15:00
Piast Białystok 6-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 6 maja, 17:00
GKS Stawiski 2-0 Wigry II Suwałki 6 maja, 13:00
Kora Korycin 2-2 Sokół 1946 Sokółka 7 maja, 14:30
UM Krynki 3-6 Jasion Jasionówka 6 maja, 16:00
Supraślanka Supraśl 1-1 Narew Choroszcz 6 maja, 15:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

Pomorzanka Sejny 3-0 Supraślanka Supraśl 13 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Narew Choroszcz 2-0 UM Krynki 13 maja, 16:00
Jasion Jasionówka 2-3 Kora Korycin 13 maja, 15:00
Sokół 1946 Sokółka 2-1 GKS Stawiski 13 maja, 17:30
Wigry II Suwałki 5-0 Piast Białystok 13 maja, 15:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-4 Sudovia Szudziałowo 13 maja, 17:00
BKS Jagiellonia Białystok 0-6 KS Śniadowo 14 maja, 12:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

BKS Jagiellonia Białystok 0-3 Pomorzanka Sejny 20 maja, 18:00
(wo)
nie odbył się
KS Śniadowo 6-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 21 maja, 17:00
Sudovia Szudziałowo 0-5 Wigry II Suwałki 20 maja, 17:00
Piast Białystok 2-1 Sokół 1946 Sokółka 20 maja, 20:00
GKS Stawiski 3-0 Jasion Jasionówka 21 maja, 13:00
Kora Korycin 3-0 Narew Choroszcz 21 maja, 14:30
UM Krynki 2-2 Supraślanka Supraśl 21 maja, 13:00

Kolejka 22 - 27-28 maja

Pomorzanka Sejny 2-3 UM Krynki 27 maja, 16:00
Supraślanka Supraśl 0-4 Kora Korycin 27 maja, 16:00
Narew Choroszcz 1-2 GKS Stawiski 27 maja, 16:00
Jasion Jasionówka 2-0 Piast Białystok 28 maja, 15:00
Sokół 1946 Sokółka 13-0 Sudovia Szudziałowo 28 maja, 17:00
Wigry II Suwałki 2-0 KS Śniadowo 27 maja, 15:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 4-1 BKS Jagiellonia Białystok 27 maja, 17:00

Kolejka 23 - 3-4 czerwca

Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-5 Pomorzanka Sejny 3 czerwca, 17:00
BKS Jagiellonia Białystok 0-3 Wigry II Suwałki 3 czerwca, 15:30
(wo)
nie odbył się
KS Śniadowo 4-1 Sokół 1946 Sokółka 4 czerwca, 17:00
Sudovia Szudziałowo 1-2 Jasion Jasionówka 3 czerwca, 16:00
Piast Białystok 1-2 Narew Choroszcz 3 czerwca, 17:00
GKS Stawiski 1-0 Supraślanka Supraśl 3 czerwca, 15:00
Kora Korycin 1-0 UM Krynki 4 czerwca, 14:30

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

BKS Jagiellonia Białystok 0-3 Sokół 1946 Sokółka
(wo)
Pomorzanka Sejny 1-1 Kora Korycin 10 czerwca, 16:00
UM Krynki 1-3 GKS Stawiski 10 czerwca, 16:00
Supraślanka Supraśl 0-3 Piast Białystok 14 czerwca, 19:00
Narew Choroszcz 3-1 Sudovia Szudziałowo 10 czerwca, 16:00
Jasion Jasionówka 3-2 KS Śniadowo 11 czerwca, 16:00
Wigry II Suwałki - Pogranicze Kuźnica Białostocka 10 czerwca, 16:00
nie odbył się

Kolejka 25 - 18 czerwca

Wigry II Suwałki 7-0 Pomorzanka Sejny 18 czerwca, 16:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-9 Sokół 1946 Sokółka 15 czerwca, 17:00
BKS Jagiellonia Białystok 0-3 Jasion Jasionówka
(wo)
KS Śniadowo 4-3 Narew Choroszcz 18 czerwca, 16:00
Sudovia Szudziałowo 1-3 Supraślanka Supraśl 18 czerwca, 16:00
Piast Białystok 3-0 UM Krynki 18 czerwca, 16:00
GKS Stawiski 0-1 Kora Korycin 18 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 25 czerwca

BKS Jagiellonia Białystok 0-3 Narew Choroszcz
(wo)
Pomorzanka Sejny 3-3 GKS Stawiski 25 czerwca, 16:00
Kora Korycin 3-0 Piast Białystok 25 czerwca, 16:00
UM Krynki 4-3 Sudovia Szudziałowo 25 czerwca, 16:00
Supraślanka Supraśl 1-2 KS Śniadowo 25 czerwca, 16:00
Jasion Jasionówka 4-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 25 czerwca, 16:00
Sokół 1946 Sokółka 2-0 Wigry II Suwałki 25 czerwca, 16:00

IV liga 2016/2017 (podlaska)

Klasa okręgowa 2016/2017 (podlaska I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas