[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Liga | Mecze :.

KS Śniadowo Klub Sportowy Śniadowo
Data założenia: 14 lipca 2003
Barwy: czerwono-zielone
Adres: Kolejowa 17, 18-411 Śniadowo
telefon: (86) 217-61-46, 797-680-301
WWW: http://kssniadowo-seniorzy.futbolowo.pl/ (nieoficj.)
Stadion: pojemność - 100 miejsc / oświetlenie - brak / boisko - 100 m x 61 m
Prezes:
Trener:


Sukcesy

 
Dane z sezonu: 2016/17
Zobacz także dane z sezonu: 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22 2022/23
W drużynie grali m.in.: Artur Bajor, Hubert Boroń, Tomasz Brzozowski, Mateusz Dembski, Bartosz Długołęcki, Mateusz Drozdowski, Bartłomiej Kaczyński, Kamil Kiełczewski, Marcin Konopka, Marcin Malinowski, Adrian Mleczek, Mateusz Mocarski, Piotr Pisiak, Marcin Sawko, Maciej Solecki, Artur Trzaska, Dawid Ziemczyk.
 
Rozgrywki z udziałem
   2003/04 - Klasa B 2003/2004, grupa: podlaska II
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Podlaski ZPN
   2004/05 - Klasa B 2004/2005, grupa: podlaska II
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Podlaski ZPN
   2005/06 - Klasa B 2005/2006, grupa: podlaska II
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podlaski ZPN
   2006/07 - Klasa A 2006/2007, grupa: podlaska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Podlaski ZPN
   2007/08 - Klasa okręgowa 2007/2008, grupa: podlaska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Podlaski ZPN
   2008/09 - Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: podlaska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Podlaski ZPN
   2009/10 - Klasa A 2009/2010, grupa: podlaska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Podlaski ZPN
   2010/11 - Klasa A 2010/2011, grupa: podlaska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Podlaski ZPN
   2011/12 - Klasa A 2011/2012, grupa: podlaska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Podlaski ZPN
   2012/13 - Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: podlaska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Podlaski ZPN
   2013/14 - IV liga 2013/2014, grupa: podlaska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Podlaski ZPN
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: podlaska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Podlaski ZPN
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: podlaska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Podlaski ZPN
   2016/17 - Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: podlaska II
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Podlaski ZPN
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: podlaska
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Podlaski ZPN
   2018/19 - IV liga 2018/2019, grupa: podlaska
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Podlaski ZPN
   2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: podlaska
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Podlaski ZPN
   2020/21 - Keeza Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: podlaska
   2020/21 - Puchar Polski 2020/2021, grupa: Podlaski ZPN
   2021/22 - Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: podlaska
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Podlaski ZPN

 

Napisz do nas