[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hetman Białystok 30 71 23 2 5 83-27 14 0 1 35-5 9 2 4 48-22
2.  KS Śniadowo 30 64 20 4 6 75-26 11 2 2 41-12 9 2 4 34-14
3.  Sokół 1946 Sokółka 30 57 17 6 7 72-47 8 5 2 32-17 9 1 5 40-30
4.  Krypnianka Krypno 30 52 16 4 10 81-67 9 1 5 42-33 7 3 5 39-34
5.  Rudnia Zabłudów 30 50 15 5 10 72-50 9 2 4 44-24 6 3 6 28-26
6.  Czarni Czarna Białostocka 30 49 15 4 11 56-37 8 2 5 28-24 7 2 6 28-13
7.  Puszcza Hajnówka 30 46 14 4 12 69-52 7 1 7 38-26 7 3 5 31-26
8.  LZS Narewka 30 43 11 10 9 56-47 6 3 6 31-25 5 7 3 25-22
9.  Piast Białystok 30 39 11 6 13 40-48 7 4 4 21-17 4 2 9 19-31
10.  Pomorzanka Sejny 30 36 11 3 16 60-80 8 2 5 34-32 3 1 11 26-48
11.  Kora Korycin 30 34 10 4 16 63-83 6 1 8 37-44 4 3 8 26-39
12.  Hetman Tykocin 30 33 9 6 15 54-76 5 2 8 33-38 4 4 7 21-38
13.  Jasion Jasionówka 30 32 9 5 16 50-72 6 3 6 33-34 3 2 10 17-38 2 3 1 0 1 5-5
14.  Korona Dobrzyniewo Duże 30 32 10 2 18 48-75 7 2 6 32-28 3 0 12 16-47 2 3 1 0 1 5-5
15.  Orlęta Czyżew 30 28 8 4 18 51-76 6 3 6 32-29 2 1 12 19-47
16.  Żubr Drohiczyn 30 18 5 3 22 48-115 4 3 8 32-45 1 0 14 16-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Hetman Białystok    2-0 1-0 3-1 2-0 1-0 0-1 3-1 2-0 2-0 5-1 2-1 1-0 4-0 3-0 4-0 
 2 KS Śniadowo1-3     1-0 1-1 2-0 1-0 4-0 4-4 3-0 3-0* 1-2 3-0* 3-0* 6-1 2-1 6-0 
 3 Sokół 1946 Sokółka2-1 3-0     1-1 2-2 1-0 2-2 2-2 2-2 3-1 1-0 1-2 2-3 3-1 2-0 5-0 
 4 Krypnianka Krypno1-8 0-8 1-2     3-5 3-0* 1-2 0-0 3-2 3-1 6-1 4-0 6-1 5-1 3-0 3-2 
 5 Rudnia Zabłudów1-5 0-1 4-5 2-3     1-1 3-1 1-1 2-1 3-1 3-1 3-0* 2-0 2-1 4-3 13-0 
 6 Czarni Czarna Białostocka2-1 0-1 2-3 3-1 0-4     3-5 3-1 0-0 2-1 3-2 0-2 3-0 3-0 2-2 2-1 
 7 Puszcza Hajnówka1-1 1-0 4-5 2-3 1-2 2-0     0-1 1-3 7-0 7-0 3-4 3-2 1-0 2-3 3-2 
 8 LZS Narewka5-1 1-0 0-1 2-3 0-0 1-5 1-4     3-1 2-3 2-2 1-1 0-1 4-0 2-1 7-2 
 9 Piast Białystok0-1 0-5 1-0 2-1 0-2 1-0 0-0 2-2     4-2 4-0 0-0 1-1 4-2 2-0 0-1 
 10 Pomorzanka Sejny2-4 1-3 4-3 4-2 3-2 0-3* 2-0 0-0 0-3*     1-5 1-1 3-2 5-2 3-0* 5-2 
 11 Kora Korycin3-5 0-3 2-4 2-2 5-3 1-4 2-6 2-0 3-0 0-3     4-3 1-3 4-1 4-6 4-1 
 12 Hetman Tykocin0-6 2-3 3-3 2-5 0-2 0-0 1-0 2-5 1-2 5-2 0-4     5-1 1-2 2-1 9-2 
 13 Jasion Jasionówka2-0 2-6 0-6 2-1 2-2 1-2 2-2 2-3 4-2 2-4 0-3* 2-2     3-1 7-0 2-0 
 14 Korona Dobrzyniewo Duże0-3 0-0 1-4 2-4 3-0* 0-3 0-2 0-3* 4-1 4-2 2-2 3-0* 4-2     6-1 3-1 
 15 Orlęta Czyżew2-2 1-1 1-2 1-5 0-4 0-4 3-1 0-1 2-0 5-3 2-1 9-0 1-1 1-2     4-2 
 16 Żubr Drohiczyn0-7 1-3 5-2 5-6 3-0* 0-6 2-5 1-1 1-2 3-3 2-2 2-5 3-0 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

Żubr Drohiczyn 2-2 Kora Korycin 13 sierpnia, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 2-1 Hetman Białystok 13 sierpnia, 13:00
KS Śniadowo 3-0 Hetman Tykocin 13 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 1-0
Sokół 1946 Sokółka 2-3 Jasion Jasionówka 13 sierpnia, 17:00
Puszcza Hajnówka 1-0 Korona Dobrzyniewo Duże 15 sierpnia, 16:00
Pomorzanka Sejny 4-2 Krypnianka Krypno 12 sierpnia, 15:00
Piast Białystok 0-2 Rudnia Zabłudów 12 sierpnia, 18:00
Orlęta Czyżew 0-1 LZS Narewka 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Kora Korycin 2-0 LZS Narewka 19 sierpnia, 17:30
Rudnia Zabłudów 4-3 Orlęta Czyżew 19 sierpnia, 16:00
Krypnianka Krypno 3-2 Piast Białystok 19 sierpnia, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 4-2 Pomorzanka Sejny 20 sierpnia, 17:00
Jasion Jasionówka 2-2 Puszcza Hajnówka 20 sierpnia, 16:00
Hetman Białystok 2-0 KS Śniadowo 19 sierpnia, 18:30
Żubr Drohiczyn 0-6 Czarni Czarna Białostocka 20 sierpnia, 14:00
Sokół 1946 Sokółka 1-2 Hetman Tykocin 18 października, 18:30
w pierwotnym terminie (19 sierpnia, 15:00) Hetman gospodarzem i odwołany / w drugim terminie (13 września, 17:00) Hetman gospodarzem i odwołany

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Czarni Czarna Białostocka 3-2 Kora Korycin 27 sierpnia, 16:00
KS Śniadowo 6-0 Żubr Drohiczyn 27 sierpnia, 17:30
Sokół 1946 Sokółka 2-1 Hetman Białystok 27 sierpnia, 17:00
Puszcza Hajnówka 3-4 Hetman Tykocin 27 sierpnia, 17:00
Pomorzanka Sejny 3-2 Jasion Jasionówka 26 sierpnia, 16:00
Piast Białystok 4-2 Korona Dobrzyniewo Duże 26 sierpnia, 18:00
Orlęta Czyżew 1-5 Krypnianka Krypno 27 sierpnia, 17:00
LZS Narewka 0-0 Rudnia Zabłudów 6 września, 17:30
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 14:00) odwołany

Kolejka 4 - 2-3 września

Kora Korycin 5-3 Rudnia Zabłudów 3 września, 14:30
Krypnianka Krypno 0-0 LZS Narewka 2 września, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 6-1 Orlęta Czyżew 3 września, 17:00
Jasion Jasionówka 4-2 Piast Białystok 3 września, 16:00
Hetman Tykocin 5-2 Pomorzanka Sejny 2 września, 17:00
Hetman Białystok 0-1 Puszcza Hajnówka 2 września, 16:00
Żubr Drohiczyn 5-2 Sokół 1946 Sokółka 3 września, 12:00
Czarni Czarna Białostocka 0-1 KS Śniadowo 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 9-10 września

KS Śniadowo 1-2 Kora Korycin 10 września, 17:00
Sokół 1946 Sokółka 1-0 Czarni Czarna Białostocka 10 września, 16:00
Pomorzanka Sejny 2-4 Hetman Białystok 9 września, 13:00
Piast Białystok 0-0 Hetman Tykocin 27 września, 19:00
Orlęta Czyżew 1-1 Jasion Jasionówka 10 września, 16:00
LZS Narewka 4-0 Korona Dobrzyniewo Duże 9 września, 16:00
Rudnia Zabłudów 2-3 Krypnianka Krypno 9 września, 17:00
Żubr Drohiczyn 2-5 Puszcza Hajnówka 10 września, 14:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Kora Korycin 2-2 Krypnianka Krypno 16 września, 16:30
Korona Dobrzyniewo Duże 3-0 Rudnia Zabłudów 17 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-4
Jasion Jasionówka 2-3 LZS Narewka 17 września, 15:00
Hetman Tykocin 2-1 Orlęta Czyżew 16 września, 14:00
Hetman Białystok 2-0 Piast Białystok 16 września, 13:30
Żubr Drohiczyn 3-3 Pomorzanka Sejny 17 września, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 3-5 Puszcza Hajnówka 17 września, 16:00
KS Śniadowo 1-0 Sokół 1946 Sokółka 17 września, 16:00

Kolejka 7 - 23-24 września

Sokół 1946 Sokółka 1-0 Kora Korycin 23 września, 17:30
Puszcza Hajnówka 1-0 KS Śniadowo 24 września, 16:15
Pomorzanka Sejny 0-3 Czarni Czarna Białostocka 23 września, 13:00
(wo)
na boisku 0-2
Piast Białystok 0-1 Żubr Drohiczyn 23 września, 18:30
Orlęta Czyżew 2-2 Hetman Białystok 24 września, 15:00
LZS Narewka 1-1 Hetman Tykocin 24 września, 15:00
Rudnia Zabłudów 2-0 Jasion Jasionówka 24 września, 14:00
Krypnianka Krypno 5-1 Korona Dobrzyniewo Duże 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Kora Korycin 4-1 Korona Dobrzyniewo Duże 1 października, 14:30
Jasion Jasionówka 2-1 Krypnianka Krypno 1 października, 14:00
Hetman Tykocin 0-2 Rudnia Zabłudów 30 września, 14:00
Hetman Białystok 3-1 LZS Narewka 30 września, 18:30
Żubr Drohiczyn 3-1 Orlęta Czyżew 1 października, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 0-0 Piast Białystok 1 października, 16:00
KS Śniadowo 3-0 Pomorzanka Sejny 1 października, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Sokół 1946 Sokółka 2-2 Puszcza Hajnówka 1 października, 15:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Puszcza Hajnówka 7-0 Kora Korycin 8 października, 14:00
Pomorzanka Sejny 4-3 Sokół 1946 Sokółka 7 października, 15:00
Piast Białystok 0-5 KS Śniadowo 7 października, 18:30
Orlęta Czyżew 0-4 Czarni Czarna Białostocka 8 października, 15:00
LZS Narewka 7-2 Żubr Drohiczyn 8 października, 15:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w drużynie gospodarzy zawodnik nie posiadał dokumentu tożsamości / w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Rudnia Zabłudów 1-5 Hetman Białystok 7 października, 16:00
Krypnianka Krypno 4-0 Hetman Tykocin 7 października, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 4-2 Jasion Jasionówka 8 października, 15:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Kora Korycin 1-3 Jasion Jasionówka 15 października, 14:30
Hetman Tykocin 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże 15 października, 15:00
Hetman Białystok 3-1 Krypnianka Krypno 15 października, 11:00
Żubr Drohiczyn 3-0 Rudnia Zabłudów 15 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-4; w drużynie gości zawodnik nie posiadał dokumentu tożsamości
Czarni Czarna Białostocka 3-1 LZS Narewka 15 października, 15:00
KS Śniadowo 2-1 Orlęta Czyżew 15 października, 14:00
Sokół 1946 Sokółka 2-2 Piast Białystok 15 października, 14:00
Puszcza Hajnówka 7-0 Pomorzanka Sejny 15 października, 13:45

Kolejka 11 - 21-22 października

Pomorzanka Sejny 1-5 Kora Korycin 21 października, 14:00
Piast Białystok 0-0 Puszcza Hajnówka 21 października, 18:30
Orlęta Czyżew 1-2 Sokół 1946 Sokółka 22 października, 14:00
LZS Narewka 1-0 KS Śniadowo 22 października, 15:00
Rudnia Zabłudów 1-1 Czarni Czarna Białostocka 22 października, 14:00
Krypnianka Krypno 3-2 Żubr Drohiczyn 22 października, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-3 Hetman Białystok 22 października, 15:00
Jasion Jasionówka 2-2 Hetman Tykocin 22 października, 14:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Kora Korycin 4-3 Hetman Tykocin 25 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Białystok 1-0 Jasion Jasionówka 28 października, 18:30
Żubr Drohiczyn 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże 29 października, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 3-1 Krypnianka Krypno 29 października, 14:30
KS Śniadowo 2-0 Rudnia Zabłudów 29 października, 14:00
Sokół 1946 Sokółka 2-2 LZS Narewka 10 marca, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (25 listopada, 12:00) odwołany
Puszcza Hajnówka 2-3 Orlęta Czyżew 29 października, 13:45
Pomorzanka Sejny 0-3 Piast Białystok 28 października, 14:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Piast Białystok 4-0 Kora Korycin 4 listopada, 18:30
Orlęta Czyżew 5-3 Pomorzanka Sejny 5 listopada, 13:00
LZS Narewka 1-4 Puszcza Hajnówka 5 listopada, 14:00
Rudnia Zabłudów 4-5 Sokół 1946 Sokółka 5 listopada, 12:00
Krypnianka Krypno 0-8 KS Śniadowo 4 listopada, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-3 Czarni Czarna Białostocka 5 listopada, 13:00
Jasion Jasionówka 2-0 Żubr Drohiczyn 5 listopada, 13:00
Hetman Tykocin 0-6 Hetman Białystok 4 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Kora Korycin 3-5 Hetman Białystok 12 listopada, 13:00
Żubr Drohiczyn 2-5 Hetman Tykocin 12 listopada, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 3-0 Jasion Jasionówka 12 listopada, 13:00
KS Śniadowo 6-1 Korona Dobrzyniewo Duże 12 listopada, 13:00
Sokół 1946 Sokółka 1-1 Krypnianka Krypno 11 listopada, 12:00
Puszcza Hajnówka 1-2 Rudnia Zabłudów 12 listopada, 13:00
Pomorzanka Sejny 0-0 LZS Narewka 12 listopada, 13:00
Piast Białystok 2-0 Orlęta Czyżew 11 listopada, 18:30

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Orlęta Czyżew 2-1 Kora Korycin 19 listopada, 12:00
LZS Narewka 3-1 Piast Białystok 18 listopada, 13:00
Rudnia Zabłudów 3-1 Pomorzanka Sejny 18 listopada, 13:00
Krypnianka Krypno 1-2 Puszcza Hajnówka 18 listopada, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-4 Sokół 1946 Sokółka 19 listopada, 13:00
Jasion Jasionówka 2-6 KS Śniadowo 19 listopada, 13:00
Hetman Tykocin 0-0 Czarni Czarna Białostocka 18 listopada, 13:00
Hetman Białystok 4-0 Żubr Drohiczyn 19 listopada, 16:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

Kora Korycin 4-1 Żubr Drohiczyn 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Białystok 1-0 Czarni Czarna Białostocka 17 marca, 11:00
Hetman Tykocin 2-3 KS Śniadowo 9 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jasion Jasionówka 0-6 Sokół 1946 Sokółka 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (1 maja, 16:00) odwołany
Korona Dobrzyniewo Duże 0-2 Puszcza Hajnówka 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krypnianka Krypno 3-1 Pomorzanka Sejny 1 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rudnia Zabłudów 2-1 Piast Białystok 17 marca, 18:30
LZS Narewka 2-1 Orlęta Czyżew 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Hetman Tykocin 3-3 Sokół 1946 Sokółka 25 marca, 12:00
LZS Narewka 2-2 Kora Korycin 25 marca, 14:00
Orlęta Czyżew 0-4 Rudnia Zabłudów 24 marca, 16:00
Piast Białystok 2-1 Krypnianka Krypno 25 marca, 18:30
Pomorzanka Sejny 5-2 Korona Dobrzyniewo Duże 3 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puszcza Hajnówka 3-2 Jasion Jasionówka 25 marca, 15:00
KS Śniadowo 1-3 Hetman Białystok 25 marca, 14:00
Czarni Czarna Białostocka 2-1 Żubr Drohiczyn 30 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany

Kolejka 18 - 31 marca

Kora Korycin 1-4 Czarni Czarna Białostocka 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 13:30) odwołany
Żubr Drohiczyn 1-3 KS Śniadowo 31 marca, 11:00
Hetman Białystok 1-0 Sokół 1946 Sokółka 30 marca, 17:30
Hetman Tykocin 1-0 Puszcza Hajnówka 31 marca, 13:00
Jasion Jasionówka 2-4 Pomorzanka Sejny 31 marca, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 4-1 Piast Białystok 30 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) odwołany
Krypnianka Krypno 3-0 Orlęta Czyżew 31 marca, 14:00
Rudnia Zabłudów 1-1 LZS Narewka 31 marca, 15:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Rudnia Zabłudów 3-1 Kora Korycin 7 kwietnia, 16:30
LZS Narewka 2-3 Krypnianka Krypno 7 kwietnia, 14:00
Orlęta Czyżew 1-2 Korona Dobrzyniewo Duże 7 kwietnia, 17:00
Piast Białystok 1-1 Jasion Jasionówka 8 kwietnia, 16:00
Pomorzanka Sejny 1-1 Hetman Tykocin 8 kwietnia, 14:00
Puszcza Hajnówka 1-1 Hetman Białystok 7 kwietnia, 16:00
Sokół 1946 Sokółka 5-0 Żubr Drohiczyn 8 kwietnia, 15:00
KS Śniadowo 1-0 Czarni Czarna Białostocka 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Puszcza Hajnówka 3-2 Żubr Drohiczyn 15 kwietnia, 16:00
Kora Korycin 0-3 KS Śniadowo 15 kwietnia, 13:30
Czarni Czarna Białostocka 2-3 Sokół 1946 Sokółka 15 kwietnia, 15:00
Hetman Białystok 2-0 Pomorzanka Sejny 14 kwietnia, 11:00
Hetman Tykocin 1-2 Piast Białystok 15 kwietnia, 17:00
Jasion Jasionówka 7-0 Orlęta Czyżew 14 kwietnia, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-3 LZS Narewka 15 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0
Krypnianka Krypno 3-5 Rudnia Zabłudów 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Krypnianka Krypno 6-1 Kora Korycin 21 kwietnia, 16:00
Rudnia Zabłudów 2-1 Korona Dobrzyniewo Duże 21 kwietnia, 16:30
LZS Narewka 0-1 Jasion Jasionówka 22 kwietnia, 15:00
Orlęta Czyżew 9-0 Hetman Tykocin 22 kwietnia, 17:00
Piast Białystok 0-1 Hetman Białystok 18 kwietnia, 17:30
Pomorzanka Sejny 5-2 Żubr Drohiczyn 21 kwietnia, 14:00
Puszcza Hajnówka 2-0 Czarni Czarna Białostocka 22 kwietnia, 12:00
Sokół 1946 Sokółka 3-0 KS Śniadowo 22 kwietnia, 18:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Kora Korycin 2-4 Sokół 1946 Sokółka 29 kwietnia, 13:30
KS Śniadowo 4-0 Puszcza Hajnówka 29 kwietnia, 15:00
Czarni Czarna Białostocka 2-1 Pomorzanka Sejny 29 kwietnia, 17:00
Żubr Drohiczyn 1-2 Piast Białystok 29 kwietnia, 14:00
Hetman Białystok 3-0 Orlęta Czyżew 27 kwietnia, 18:00
Hetman Tykocin 2-5 LZS Narewka 28 kwietnia, 17:30
Jasion Jasionówka 2-2 Rudnia Zabłudów 29 kwietnia, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-4 Krypnianka Krypno 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 5-6 maja

Korona Dobrzyniewo Duże 2-2 Kora Korycin 6 maja, 15:00
Krypnianka Krypno 6-1 Jasion Jasionówka 5 maja, 16:00
Rudnia Zabłudów 3-0 Hetman Tykocin 6 maja, 14:00
(wo)
nie odbył się; goście nie posiadali ważnych badań lekarskich
LZS Narewka 5-1 Hetman Białystok 6 maja, 15:00
Orlęta Czyżew 4-2 Żubr Drohiczyn 5 maja, 17:00
Piast Białystok 1-0 Czarni Czarna Białostocka 5 maja, 18:30
Pomorzanka Sejny 1-3 KS Śniadowo 5 maja, 12:00
Puszcza Hajnówka 4-5 Sokół 1946 Sokółka 6 maja, 14:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Kora Korycin 2-6 Puszcza Hajnówka 12 maja, 17:00
Sokół 1946 Sokółka 3-1 Pomorzanka Sejny 13 maja, 18:00
KS Śniadowo 3-0 Piast Białystok 13 maja, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 2-2 Orlęta Czyżew 12 maja, 17:30
Żubr Drohiczyn 1-1 LZS Narewka 13 maja, 14:00
Hetman Białystok 2-0 Rudnia Zabłudów 13 maja, 13:30
Hetman Tykocin 2-5 Krypnianka Krypno 13 maja, 17:00
Jasion Jasionówka 3-1 Korona Dobrzyniewo Duże 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

Jasion Jasionówka 0-3 Kora Korycin 19 maja, 16:00
(wo)
na boisku 4-1
Korona Dobrzyniewo Duże 3-0 Hetman Tykocin 20 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-3
Krypnianka Krypno 1-8 Hetman Białystok 19 maja, 16:00
Rudnia Zabłudów 13-0 Żubr Drohiczyn 19 maja, 16:30
LZS Narewka 1-5 Czarni Czarna Białostocka 20 maja, 14:00
Orlęta Czyżew 1-1 KS Śniadowo 20 maja, 17:00
Piast Białystok 1-0 Sokół 1946 Sokółka 19 maja, 19:30
Pomorzanka Sejny 2-0 Puszcza Hajnówka 20 maja, 12:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Kora Korycin 0-3 Pomorzanka Sejny 27 maja, 17:00
Puszcza Hajnówka 1-3 Piast Białystok 27 maja, 17:00
Sokół 1946 Sokółka 2-0 Orlęta Czyżew 27 maja, 17:00
KS Śniadowo 4-4 LZS Narewka 26 maja, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 0-4 Rudnia Zabłudów 27 maja, 16:00
Żubr Drohiczyn 5-6 Krypnianka Krypno 27 maja, 14:00
Hetman Białystok 4-0 Korona Dobrzyniewo Duże 26 maja, 13:30
Hetman Tykocin 5-1 Jasion Jasionówka 27 maja, 18:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca

Hetman Tykocin 0-4 Kora Korycin 3 czerwca, 18:30
Jasion Jasionówka 2-0 Hetman Białystok 3 czerwca, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-1 Żubr Drohiczyn 3 czerwca, 16:00
Krypnianka Krypno 3-0 Czarni Czarna Białostocka 2 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
Rudnia Zabłudów 0-1 KS Śniadowo 2 czerwca, 16:30
LZS Narewka 0-1 Sokół 1946 Sokółka 3 czerwca, 17:00
Orlęta Czyżew 3-1 Puszcza Hajnówka 3 czerwca, 17:00
Piast Białystok 4-2 Pomorzanka Sejny 3 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca

Kora Korycin 3-0 Piast Białystok 10 czerwca, 13:30
Pomorzanka Sejny 3-0 Orlęta Czyżew 9 czerwca, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
Puszcza Hajnówka 0-1 LZS Narewka 10 czerwca, 17:00
Sokół 1946 Sokółka 2-2 Rudnia Zabłudów 10 czerwca, 17:00
KS Śniadowo 1-1 Krypnianka Krypno 10 czerwca, 17:00
Czarni Czarna Białostocka 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże 10 czerwca, 15:00
Żubr Drohiczyn 3-0 Jasion Jasionówka 10 czerwca, 14:00
Hetman Białystok 2-1 Hetman Tykocin 10 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 16-17 czerwca

Hetman Białystok 5-1 Kora Korycin 16 czerwca, 19:30
Hetman Tykocin 9-2 Żubr Drohiczyn 17 czerwca, 18:00
Jasion Jasionówka 1-2 Czarni Czarna Białostocka 17 czerwca, 18:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-0 KS Śniadowo 17 czerwca, 16:00
Krypnianka Krypno 1-2 Sokół 1946 Sokółka 13 czerwca, 18:00
Rudnia Zabłudów 3-1 Puszcza Hajnówka 16 czerwca, 17:00
LZS Narewka 2-3 Pomorzanka Sejny 17 czerwca, 17:00
Orlęta Czyżew 2-0 Piast Białystok 17 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 24 czerwca

Kora Korycin 4-6 Orlęta Czyżew 24 czerwca, 16:00
Piast Białystok 2-2 LZS Narewka 24 czerwca, 16:00
Pomorzanka Sejny 3-2 Rudnia Zabłudów 24 czerwca, 16:00
Puszcza Hajnówka 2-3 Krypnianka Krypno 24 czerwca, 15:00
Sokół 1946 Sokółka 3-1 Korona Dobrzyniewo Duże 20 czerwca, 19:00
KS Śniadowo 3-0 Jasion Jasionówka 24 czerwca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Czarni Czarna Białostocka 0-2 Hetman Tykocin 23 czerwca, 14:00
Żubr Drohiczyn 0-7 Hetman Białystok 24 czerwca, 16:00

Saltex IV liga 2017/2018 (podlaska)

Klasa A 2017/2018 (podlaska I)
Klasa A 2017/2018 (podlaska II)
Klasa A 2017/2018 (podlaska III)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas