[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Raczki 14 33 11 0 3 46-13 5 0 2 25-8 6 0 1 21-5
2.  Narew Choroszcz 14 32 10 2 2 44-12 5 1 1 23-5 5 1 1 21-7
3.  KS Grabówka 14 28 9 1 4 44-18 6 0 1 26-5 3 1 3 18-13
4.  Pasja Kleosin 14 22 7 1 6 34-20 4 1 2 15-9 3 0 4 19-11 4 9 3 0 1 9-2
5.  Orzeł Tykocin 14 22 7 1 6 32-25 5 0 2 19-11 2 1 4 13-14 4 6 2 0 2 3-7
6.  GKS Stawiski 14 22 7 1 6 34-24 4 1 2 18-10 3 0 4 16-14 4 3 1 0 3 5-8
7.  Grab Janówka 14 6 2 0 12 15-78 1 0 6 7-36 1 0 6 8-42
8.  BKS Jagiellonia Białystok 14 0 0 0 14 7-66 0 0 7 6-33 0 0 7 1-33
BKS Jagiellonia Białystok został wycofany z rozgrywek po 11. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Polonia Raczki    1-3 3-1 4-0 3-2 1-2 10-0 3-0* 
 2 Narew Choroszcz4-0     1-3 2-0 0-0 3-1 10-1 3-0* 
 3 KS Grabówka0-1 2-1     3-0 3-1 3-2 5-0 10-0 
 4 Pasja Kleosin0-3 2-3 1-1     2-1 3-0* 3-1 4-0 
 5 Orzeł Tykocin1-5 0-4 4-1 1-0     1-0 5-0 7-1 
 6 GKS Stawiski0-3 1-1 2-0 0-4 5-0     7-2 3-0* 
 7 Grab Janówka0-6 1-6 0-9 1-5 1-6 1-4     3-0* 
 8 BKS Jagiellonia Białystok0-3 0-3* 2-3 0-10 0-3* 2-7 2-4     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Polonia Raczki 3-0 BKS Jagiellonia Białystok 27 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Pasja Kleosin 3-0 GKS Stawiski 26 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-2
Orzeł Tykocin 5-0 Grab Janówka 27 sierpnia, 17:00
Narew Choroszcz 1-3 KS Grabówka 27 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 2-3 września

BKS Jagiellonia Białystok 2-3 KS Grabówka 3 września, 16:00
Grab Janówka 1-6 Narew Choroszcz 3 września, 14:00
GKS Stawiski 5-0 Orzeł Tykocin 15 października, 14:00
Polonia Raczki 4-0 Pasja Kleosin 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pasja Kleosin 4-0 BKS Jagiellonia Białystok 9 września, 16:00
Orzeł Tykocin 1-5 Polonia Raczki 10 września, 16:00
Narew Choroszcz 3-1 GKS Stawiski 9 września, 15:00
KS Grabówka 5-0 Grab Janówka 9 września, 16:30

Kolejka 4 - 16-17 września

BKS Jagiellonia Białystok 2-4 Grab Janówka 17 września, 14:00
GKS Stawiski 2-0 KS Grabówka 17 września, 14:00
Polonia Raczki 1-3 Narew Choroszcz 17 września, 15:00
Pasja Kleosin 2-1 Orzeł Tykocin 16 września, 16:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Orzeł Tykocin 7-1 BKS Jagiellonia Białystok 23 września, 16:00
Narew Choroszcz 2-0 Pasja Kleosin 23 września, 15:00
KS Grabówka 0-1 Polonia Raczki 23 września, 11:00
Grab Janówka 1-4 GKS Stawiski 24 września, 14:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

BKS Jagiellonia Białystok 2-7 GKS Stawiski 1 października, 14:00
Polonia Raczki 10-0 Grab Janówka 1 października, 15:00
Pasja Kleosin 1-1 KS Grabówka 30 września, 16:00
Orzeł Tykocin 0-4 Narew Choroszcz 1 października, 15:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Narew Choroszcz 3-0 BKS Jagiellonia Białystok 7 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
KS Grabówka 3-1 Orzeł Tykocin 7 października, 15:00
Grab Janówka 1-5 Pasja Kleosin 8 października, 13:00
GKS Stawiski 0-3 Polonia Raczki 8 października, 14:00

Kolejka 8 - 21-22 kwietnia

BKS Jagiellonia Białystok 0-3 Polonia Raczki 22 kwietnia, 15:00
GKS Stawiski 0-4 Pasja Kleosin 22 kwietnia, 14:00
Grab Janówka 1-6 Orzeł Tykocin 22 kwietnia, 16:00
KS Grabówka 2-1 Narew Choroszcz 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 9 - 28-29 kwietnia

KS Grabówka 10-0 BKS Jagiellonia Białystok 28 kwietnia, 17:00
Narew Choroszcz 10-1 Grab Janówka 29 kwietnia, 15:00
Orzeł Tykocin 1-0 GKS Stawiski 29 kwietnia, 15:00
Pasja Kleosin 0-3 Polonia Raczki 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 10 - 5-6 maja

BKS Jagiellonia Białystok 0-10 Pasja Kleosin 6 maja, 15:00
Polonia Raczki 3-2 Orzeł Tykocin 6 maja, 15:00
GKS Stawiski 1-1 Narew Choroszcz 6 maja, 14:00
Grab Janówka 0-9 KS Grabówka 6 maja, 14:00

Kolejka 11 - 12-13 maja

Grab Janówka 3-0 BKS Jagiellonia Białystok 13 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Grabówka 3-2 GKS Stawiski 12 maja, 17:00
Narew Choroszcz 4-0 Polonia Raczki 12 maja, 15:00
Orzeł Tykocin 1-0 Pasja Kleosin 12 maja, 17:00

Kolejka 12 - 19-20 maja

BKS Jagiellonia Białystok 0-3 Orzeł Tykocin
(wo)
Pasja Kleosin 2-3 Narew Choroszcz 20 maja, 15:00
Polonia Raczki 3-1 KS Grabówka 20 maja, 15:00
GKS Stawiski 7-2 Grab Janówka 20 maja, 14:00

Kolejka 13 - 26-27 maja

GKS Stawiski 3-0 BKS Jagiellonia Białystok
(wo)
Grab Janówka 0-6 Polonia Raczki 27 maja, 14:00
KS Grabówka 3-0 Pasja Kleosin 27 maja, 15:00
Narew Choroszcz 0-0 Orzeł Tykocin 24 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (27 maja, 14:00) odwołany

Kolejka 14 - 3 czerwca

BKS Jagiellonia Białystok 0-3 Narew Choroszcz
(wo)
Orzeł Tykocin 4-1 KS Grabówka 1 czerwca, 18:30
Pasja Kleosin 3-1 Grab Janówka 1 czerwca, 20:00
Polonia Raczki 1-2 GKS Stawiski 3 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (podlaska)

Klasa A 2017/2018 (podlaska I)
Klasa A 2017/2018 (podlaska III)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas