[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: podlaska III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UM Krynki 14 37 12 1 1 39-11 7 0 0 27-3 5 1 1 12-8
2.  Supraślanka Supraśl 14 31 10 1 3 37-13 6 1 0 20-4 4 0 3 17-9
3.  Gryf Gródek 14 28 9 1 4 40-20 5 1 1 23-8 4 0 3 17-12
4.  KS Sokoły 14 22 7 1 6 29-26 5 0 2 16-8 2 1 4 13-18
5.  Sudovia Szudziałowo 14 15 4 3 7 25-36 2 1 4 16-22 2 2 3 9-14 2 4 1 1 0 4-3
6.  Pogranicze Kuźnica Białostocka 14 15 4 3 7 30-33 4 0 3 23-13 0 3 4 7-20 2 1 0 1 1 3-4
7.  Iskra Wyszki 14 11 3 2 9 14-34 2 2 3 10-8 1 0 6 4-26
8.  Znicz Suraż 14 2 0 2 12 11-52 0 2 5 4-20 0 0 7 7-32

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 UM Krynki    1-0 3-0* 6-1 4-1 4-0 4-0 5-1 
 2 Supraślanka Supraśl2-2     2-1 3-0* 3-0 2-1 5-0 3-0* 
 3 Gryf Gródek0-1 2-1     6-2 1-1 7-1 2-0 5-2 
 4 KS Sokoły4-0 1-4 0-2     2-1 2-0 4-1 3-0 
 5 Sudovia Szudziałowo1-3 1-5 1-8 0-2     2-2 6-1 5-1 
 6 Pogranicze Kuźnica Białostocka0-1 1-3 6-2 3-2 1-2     5-0 7-3 
 7 Iskra Wyszki1-2 3-1 0-2 0-0 1-2 1-1     4-0 
 8 Znicz Suraż0-3 0-3 0-2 0-6 2-2 2-2 0-2     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Znicz Suraż 0-2 Gryf Gródek 27 sierpnia, 17:00
UM Krynki 4-0 Iskra Wyszki 27 sierpnia, 16:00
KS Sokoły 1-4 Supraślanka Supraśl 27 sierpnia, 14:00
Sudovia Szudziałowo 2-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Gryf Gródek 7-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 2 września, 16:00
Supraślanka Supraśl 3-0 Sudovia Szudziałowo 2 września, 15:00
Iskra Wyszki 0-0 KS Sokoły 3 września, 15:00
Znicz Suraż 0-3 UM Krynki 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 9-10 września

KS Sokoły 3-0 Znicz Suraż 10 września, 14:00
Sudovia Szudziałowo 6-1 Iskra Wyszki 10 września, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-3 Supraślanka Supraśl 9 września, 13:00
Gryf Gródek 0-1 UM Krynki 14 października, 15:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Gryf Gródek 2-1 Supraślanka Supraśl 16 września, 16:00
Iskra Wyszki 1-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 17 września, 14:00
Znicz Suraż 2-2 Sudovia Szudziałowo 17 września, 16:00
UM Krynki 6-1 KS Sokoły 17 września, 14:00

Kolejka 5 - 23-24 września

KS Sokoły 0-2 Gryf Gródek 24 września, 14:00
Sudovia Szudziałowo 1-3 UM Krynki 24 września, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 7-3 Znicz Suraż 21 października, 15:00
Supraślanka Supraśl 5-0 Iskra Wyszki 23 września, 15:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Gryf Gródek 2-0 Iskra Wyszki 1 października, 15:00
Znicz Suraż 0-3 Supraślanka Supraśl 1 października, 16:00
UM Krynki 4-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 1 października, 14:00
KS Sokoły 2-1 Sudovia Szudziałowo 1 października, 13:00

Kolejka 7 - 7-8 października

Sudovia Szudziałowo 1-8 Gryf Gródek 8 października, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-2 KS Sokoły 8 października, 15:00
Supraślanka Supraśl 2-2 UM Krynki 7 października, 15:00
Iskra Wyszki 4-0 Znicz Suraż 8 października, 14:00

Kolejka 8 - 21-22 kwietnia

Gryf Gródek 5-2 Znicz Suraż 21 kwietnia, 16:00
Iskra Wyszki 1-2 UM Krynki 22 kwietnia, 14:00
Supraślanka Supraśl 3-0 KS Sokoły 22 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-2 Sudovia Szudziałowo 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 9 - 28-29 kwietnia

Pogranicze Kuźnica Białostocka 6-2 Gryf Gródek 29 kwietnia, 15:00
Sudovia Szudziałowo 1-5 Supraślanka Supraśl 29 kwietnia, 15:00
KS Sokoły 4-1 Iskra Wyszki 29 kwietnia, 16:00
UM Krynki 5-1 Znicz Suraż 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 10 - 5-6 maja

UM Krynki 3-0 Gryf Gródek 5 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-1
Znicz Suraż 0-6 KS Sokoły 6 maja, 14:30
Iskra Wyszki 1-2 Sudovia Szudziałowo 6 maja, 14:00
Supraślanka Supraśl 2-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 6 maja, 14:00

Kolejka 11 - 12-13 maja

Supraślanka Supraśl 2-1 Gryf Gródek 12 maja, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 5-0 Iskra Wyszki 13 maja, 14:00
Sudovia Szudziałowo 5-1 Znicz Suraż 12 maja, 16:00
KS Sokoły 4-0 UM Krynki 12 maja, 17:30

Kolejka 12 - 19-20 maja

Gryf Gródek 6-2 KS Sokoły 19 maja, 16:00
UM Krynki 4-1 Sudovia Szudziałowo 19 maja, 15:00
Znicz Suraż 2-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 20 maja, 14:30
Iskra Wyszki 3-1 Supraślanka Supraśl 20 maja, 15:00

Kolejka 13 - 26-27 maja

Iskra Wyszki 0-2 Gryf Gródek 26 maja, 16:30
Supraślanka Supraśl 3-0 Znicz Suraż 27 maja, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-1 UM Krynki 27 maja, 14:00
Sudovia Szudziałowo 0-2 KS Sokoły 26 maja, 17:00

Kolejka 14 - 3 czerwca

Gryf Gródek 1-1 Sudovia Szudziałowo 9 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (2 czerwca, 14:00) odwołany
KS Sokoły 2-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 3 czerwca, 14:00
UM Krynki 1-0 Supraślanka Supraśl 3 czerwca, 14:00
Znicz Suraż 0-2 Iskra Wyszki 3 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (podlaska)

Klasa A 2017/2018 (podlaska I)
Klasa A 2017/2018 (podlaska II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas