[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2016/2017, grupa: śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Katowice 22 63 21 0 1 137-7 11 0 0 62-2 10 0 1 75-5
2.  Rekord Bielsko-Biała 22 53 17 2 3 95-22 10 1 0 52-8 7 1 3 43-14
3.  Darbor Bolesławice 22 46 15 1 6 62-35 9 0 2 36-14 6 1 4 26-21
4.  Miedź Legnica 22 45 14 3 5 60-26 7 2 2 30-12 7 1 3 30-14
5.  Mitech II Żywiec 22 37 12 1 9 55-53 7 0 4 32-29 5 1 5 23-24
6.  KKS Zabrze 22 36 10 6 6 49-46 5 2 4 25-25 5 4 2 24-21
7.  SWD Wodzisław Śląski 22 33 11 0 11 69-56 5 0 6 37-26 6 0 5 32-30
8.  AZS PWSZ II Wałbrzych 22 23 7 2 13 44-63 3 2 6 22-25 4 0 7 22-38 2 3 1 0 1 4-3
9.  Gwiazda Prószków 22 23 7 2 13 39-68 3 2 6 22-39 4 0 7 17-29 2 3 1 0 1 3-4
10.  Polonia Bytom 22 18 6 0 16 36-76 3 0 8 17-34 3 0 8 19-42
11.  LZS Pakosławice 22 3 1 0 21 15-149 1 0 10 8-81 0 0 11 7-68
12.  Rolnik II Biedrzychowice 22 7 2 1 19 19-79 1 0 10 6-36 1 1 9 13-43
Polonia Prószków występuje pod nazwą Gwiazda Prószków.
Rolnik II Biedrzychowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GKS Katowice    3-2 3-0* 6-0 4-0 8-0 11-0 12-0 3-0* 3-0* 6-0 3-0* 
 2 Rekord Bielsko-Biała1-0     4-1 2-0 6-1 1-1 4-1 4-2 3-1 9-0 11-0 7-1 
 3 Darbor Bolesławice1-6 3-2     2-1 3-1 5-0 3-1 1-2 7-1 2-0 6-0 3-0* 
 4 Miedź Legnica0-4 1-1 1-3     3-0* 2-2 3-0 4-2 3-0 3-0* 5-0 5-0 
 5 Mitech II Żywiec0-6 4-0 3-1 2-3     0-6 4-1 5-1 5-3 4-2 5-0 0-6 
 6 KKS Zabrze0-4 0-6 4-2 0-0 0-2     0-4 3-0* 4-1 5-1 4-0 5-5 
 7 SWD Wodzisław Śląski0-4 1-6 1-3 1-3 7-0 2-3     4-0 2-1 1-5 13-1 5-0 
 8 AZS PWSZ II Wałbrzych1-7 1-4 1-3 0-1 0-0 0-0 2-5     0-2 9-1 2-1 6-1 
 9 Gwiazda Prószków0-11 0-5 3-3 1-2 0-6 1-1 2-3 1-4     4-3 7-1 3-0* 
 10 Polonia Bytom0-8 1-3 1-2 0-5 1-4 1-2 1-5 2-1 2-3     5-1 3-0* 
 11 LZS Pakosławice1-17 0-11 0-5 0-12 0-6 1-6 0-9 2-7 0-4 1-4     3-0* 
 12 Rolnik II Biedrzychowice1-8 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-1 1-3 4-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Miedź Legnica 3-0 SWD Wodzisław Śląski 27 sierpnia, 16:00
Gwiazda Prószków 4-3 Polonia Bytom 28 sierpnia, 17:00
Mitech II Żywiec 0-6 Rolnik II Biedrzychowice 27 sierpnia, 11:00
Darbor Bolesławice 3-2 Rekord Bielsko-Biała 27 sierpnia, 14:00
KKS Zabrze 4-0 LZS Pakosławice 28 sierpnia, 11:00
GKS Katowice 12-0 AZS PWSZ II Wałbrzych 28 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 3-4 września

SWD Wodzisław Śląski 4-0 AZS PWSZ II Wałbrzych 3 września, 16:00
LZS Pakosławice 1-17 GKS Katowice 3 września, 15:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-3 Darbor Bolesławice 3 września, 16:00
(wo)
na boisku 1-2
Polonia Bytom 1-4 Mitech II Żywiec 3 września, 17:00
Miedź Legnica 3-0 Gwiazda Prószków 3 września, 16:00
KKS Zabrze 0-6 Rekord Bielsko-Biała 3 września, 16:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Gwiazda Prószków 2-3 SWD Wodzisław Śląski 10 września, 16:30
Mitech II Żywiec 2-3 Miedź Legnica 10 września, 15:00
Darbor Bolesławice 2-0 Polonia Bytom 10 września, 17:00
KKS Zabrze 5-5 Rolnik II Biedrzychowice 11 września, 11:00
GKS Katowice 3-2 Rekord Bielsko-Biała 10 września, 11:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 2-1 LZS Pakosławice 10 września, 13:30

Kolejka 4 - 17-18 września

SWD Wodzisław Śląski 13-1 LZS Pakosławice 18 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 4-2 AZS PWSZ II Wałbrzych 18 września, 16:00
Rolnik II Biedrzychowice 1-8 GKS Katowice 17 września, 16:00
Polonia Bytom 1-2 KKS Zabrze 17 września, 16:00
Miedź Legnica 1-3 Darbor Bolesławice 17 września, 16:00
Gwiazda Prószków 0-6 Mitech II Żywiec 17 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Mitech II Żywiec 4-1 SWD Wodzisław Śląski 24 września, 11:00
Darbor Bolesławice 7-1 Gwiazda Prószków 24 września, 16:00
KKS Zabrze 0-0 Miedź Legnica 21 września, 16:30
GKS Katowice 3-0 Polonia Bytom 24 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
AZS PWSZ II Wałbrzych 6-1 Rolnik II Biedrzychowice 24 września, 14:00
w Boguszowie
LZS Pakosławice 0-11 Rekord Bielsko-Biała 24 września, 16:00

Kolejka 6 - 1-2 października

SWD Wodzisław Śląski 1-6 Rekord Bielsko-Biała 2 października, 15:00
Rolnik II Biedrzychowice 4-3 LZS Pakosławice 1 października, 15:00
Polonia Bytom 2-1 AZS PWSZ II Wałbrzych 1 października, 14:00
Miedź Legnica 0-4 GKS Katowice 1 października, 14:00
Gwiazda Prószków 1-1 KKS Zabrze 1 października, 15:00
Mitech II Żywiec 3-1 Darbor Bolesławice 1 października, 15:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Darbor Bolesławice 3-1 SWD Wodzisław Śląski 8 października, 12:00
KKS Zabrze 0-2 Mitech II Żywiec 9 października, 11:00
GKS Katowice 3-0 Gwiazda Prószków 9 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
AZS PWSZ II Wałbrzych 0-1 Miedź Legnica 12 listopada, 13:00
LZS Pakosławice 1-4 Polonia Bytom 8 października, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 7-1 Rolnik II Biedrzychowice 8 października, 13:00

Kolejka 8 - 15-16 października

SWD Wodzisław Śląski 5-0 Rolnik II Biedrzychowice 15 października, 15:00
Polonia Bytom 1-3 Rekord Bielsko-Biała 15 października, 15:00
Miedź Legnica 5-0 LZS Pakosławice 15 października, 15:00
Gwiazda Prószków 1-4 AZS PWSZ II Wałbrzych 15 października, 15:00
Mitech II Żywiec 0-6 GKS Katowice 15 października, 11:00
Darbor Bolesławice 5-0 KKS Zabrze 15 października, 15:00

Kolejka 9 - 22-23 października

KKS Zabrze 0-4 SWD Wodzisław Śląski 22 października, 11:00
GKS Katowice 3-0 Darbor Bolesławice 23 października, 13:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
AZS PWSZ II Wałbrzych 0-0 Mitech II Żywiec 22 października, 15:00
LZS Pakosławice 0-4 Gwiazda Prószków 22 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Miedź Legnica 23 października, 14:30
Rolnik II Biedrzychowice 1-3 Polonia Bytom 22 października, 16:30

Kolejka 10 - 29-30 października

SWD Wodzisław Śląski 1-5 Polonia Bytom 30 października, 11:00
Miedź Legnica 5-0 Rolnik II Biedrzychowice 29 października, 11:00
Gwiazda Prószków 0-5 Rekord Bielsko-Biała 30 października, 14:00
Mitech II Żywiec 5-0 LZS Pakosławice 29 października, 12:00
Darbor Bolesławice 1-2 AZS PWSZ II Wałbrzych 29 października, 11:00
KKS Zabrze 0-4 GKS Katowice 30 października, 11:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

GKS Katowice 11-0 SWD Wodzisław Śląski 6 listopada, 11:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 0-0 KKS Zabrze 6 listopada, 13:00
LZS Pakosławice 0-5 Darbor Bolesławice 5 listopada, 13:00
Rekord Bielsko-Biała 6-1 Mitech II Żywiec 5 listopada, 11:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-1 Gwiazda Prószków 6 listopada, 14:00
Polonia Bytom 0-5 Miedź Legnica 5 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 18-19 marca

SWD Wodzisław Śląski 1-3 Miedź Legnica 19 marca, 11:00
Polonia Bytom 2-3 Gwiazda Prószków 19 marca, 15:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-3 Mitech II Żywiec
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Darbor Bolesławice 18 marca, 12:00
LZS Pakosławice 1-6 KKS Zabrze 18 marca, 15:30
AZS PWSZ II Wałbrzych 1-7 GKS Katowice 18 marca, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 marca

Rekord Bielsko-Biała 1-1 KKS Zabrze 25 marca, 15:30
AZS PWSZ II Wałbrzych 2-5 SWD Wodzisław Śląski 26 marca, 15:00
na bocznym boisku Stadionu 1000-lecia
GKS Katowice 6-0 LZS Pakosławice 25 marca, 11:00
Darbor Bolesławice 3-0 Rolnik II Biedrzychowice
(wo)
Mitech II Żywiec 4-2 Polonia Bytom 26 marca, 12:00
Gwiazda Prószków 1-2 Miedź Legnica 26 marca, 15:00

Kolejka 14 - 1-2 kwietnia

SWD Wodzisław Śląski 2-1 Gwiazda Prószków 1 kwietnia, 17:00
Miedź Legnica 3-0 Mitech II Żywiec 19 kwietnia, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (2 kwietnia, 12:00) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Polonia Bytom 1-2 Darbor Bolesławice 2 kwietnia, 14:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-3 KKS Zabrze
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 1-0 GKS Katowice 1 kwietnia, 17:00
LZS Pakosławice 2-7 AZS PWSZ II Wałbrzych 17 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (1 kwietnia, 17:00) odwołany / w drugim terminie (19 kwietnia, 17:30) odwołany

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

LZS Pakosławice 0-9 SWD Wodzisław Śląski 8 kwietnia, 17:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 1-4 Rekord Bielsko-Biała 12 kwietnia, 15:00
GKS Katowice 3-0 Rolnik II Biedrzychowice
(wo)
KKS Zabrze 5-1 Polonia Bytom 9 kwietnia, 12:00
Darbor Bolesławice 2-1 Miedź Legnica 8 kwietnia, 14:00
Mitech II Żywiec 5-3 Gwiazda Prószków 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 22-23 kwietnia

SWD Wodzisław Śląski 7-0 Mitech II Żywiec 23 kwietnia, 11:00
Gwiazda Prószków 3-3 Darbor Bolesławice 23 kwietnia, 15:30
Miedź Legnica 2-2 KKS Zabrze 23 kwietnia, 12:00
Polonia Bytom 0-8 GKS Katowice 23 kwietnia, 15:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-3 AZS PWSZ II Wałbrzych
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 11-0 LZS Pakosławice 3 maja, 17:00

Kolejka 17 - 29-30 kwietnia

Rekord Bielsko-Biała 4-1 SWD Wodzisław Śląski 29 kwietnia, 14:30
LZS Pakosławice 3-0 Rolnik II Biedrzychowice
(wo)
AZS PWSZ II Wałbrzych 9-1 Polonia Bytom 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Katowice 6-0 Miedź Legnica 29 kwietnia, 17:00
w Ośrodku Sportowym Kolejarz
KKS Zabrze 4-1 Gwiazda Prószków 24 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Darbor Bolesławice 3-1 Mitech II Żywiec 24 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 maja

SWD Wodzisław Śląski 1-3 Darbor Bolesławice 7 maja, 11:00
Mitech II Żywiec 0-6 KKS Zabrze 6 maja, 17:00
Gwiazda Prószków 0-11 GKS Katowice 6 maja, 17:00
Miedź Legnica 4-2 AZS PWSZ II Wałbrzych 7 maja, 15:00
Polonia Bytom 5-1 LZS Pakosławice 7 maja, 15:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-3 Rekord Bielsko-Biała
(wo)

Kolejka 19 - 13-14 maja

Rolnik II Biedrzychowice 0-3 SWD Wodzisław Śląski
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 9-0 Polonia Bytom 14 maja, 17:00
LZS Pakosławice 0-12 Miedź Legnica 25 maja, 17:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 0-2 Gwiazda Prószków 13 maja, 17:00
w Boguszowie-Gorcach
GKS Katowice 4-0 Mitech II Żywiec 13 maja, 17:00
KKS Zabrze 4-2 Darbor Bolesławice 11 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (13 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 20 - 20-21 maja

SWD Wodzisław Śląski 2-3 KKS Zabrze 21 maja, 11:00
Darbor Bolesławice 1-6 GKS Katowice 20 maja, 15:00
Mitech II Żywiec 5-1 AZS PWSZ II Wałbrzych 20 maja, 15:00
Gwiazda Prószków 7-1 LZS Pakosławice 21 maja, 17:00
Miedź Legnica 1-1 Rekord Bielsko-Biała 21 maja, 17:00
Polonia Bytom 3-0 Rolnik II Biedrzychowice
(wo)

Kolejka 21 - 28 maja

Polonia Bytom 1-5 SWD Wodzisław Śląski 28 maja, 17:00
Rolnik II Biedrzychowice 0-3 Miedź Legnica
(wo)
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Gwiazda Prószków 28 maja, 13:30
LZS Pakosławice 0-6 Mitech II Żywiec 27 maja, 17:00
AZS PWSZ II Wałbrzych 1-3 Darbor Bolesławice 28 maja, 17:00
GKS Katowice 8-0 KKS Zabrze 28 maja, 17:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 4 czerwca

SWD Wodzisław Śląski 0-4 GKS Katowice 4 czerwca, 17:00
KKS Zabrze 3-0 AZS PWSZ II Wałbrzych 4 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się
Darbor Bolesławice 6-0 LZS Pakosławice 4 czerwca, 17:00
Mitech II Żywiec 4-0 Rekord Bielsko-Biała 4 czerwca, 17:00
Gwiazda Prószków 3-0 Rolnik II Biedrzychowice
(wo)
Miedź Legnica 3-0 Polonia Bytom 4 czerwca, 17:00
(wo)
nie odbył się

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

I liga kobiet 2016/2017 (południowa)

II liga kobiet 2016/2017 (małopolska)

III liga kobiet 2016/2017 (dolnośląska (wschód))
III liga kobiet 2016/2017 (dolnośląska (zachód))

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas