[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sukces Gmina Oleśnica 14 42 14 0 0 78-2 7 0 0 43-0 7 0 0 35-2
2.  AZS III Wrocław 14 29 9 2 3 46-17 5 1 1 19-2 4 1 2 27-15
3.  UKS Bierutów 14 22 6 4 4 23-28 2 3 2 10-13 4 1 2 13-15
4.  Ślęza Wrocław 14 18 5 3 6 21-39 3 1 3 9-15 2 2 3 12-24
5.  Czarni Jelcz-Laskowice 14 15 4 3 7 16-35 1 1 5 6-22 3 2 2 10-13 2 4 1 1 0 1-0
6.  KS Oława 14 15 4 3 7 22-27 2 1 4 19-14 2 2 3 3-13 2 1 0 1 1 0-1
7.  Polonia Środa Śląska 14 14 4 2 8 22-33 2 1 4 9-17 2 1 4 13-16
8.  Kolektyw Radwanice 14 4 1 1 12 15-62 1 1 5 10-35 0 0 7 5-27
Żak Wrocław wycofał się z rozgrywek po 2. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Sukces Gmina Oleśnica    10-0 7-0 7-0 6-0 6-0 4-0 3-0* 
 2 AZS III Wrocław0-1     3-0 6-0 3-0 4-0 0-0 3-1 
 3 UKS Bierutów1-6 1-1     2-3 2-2 0-0 3-1 1-0 
 4 Ślęza Wrocław0-9 1-0 1-1     1-3 0-1 2-0 4-1 
 5 Czarni Jelcz-Laskowice1-3 1-7 0-3 1-2     0-0 0-7 3-0 
 6 KS Oława0-3 2-4 0-1 2-2 0-1     4-1 11-2 
 7 Polonia Środa Śląska0-5 0-2 1-2 4-4 0-3 2-0     2-1 
 8 Kolektyw Radwanice0-8 0-13 3-6 2-1 1-1 1-2 3-4     

Kolejka 1 - 3-4 września

Pauza: Kolektyw Radwanice.
 
UKS Bierutów 2-3 Ślęza Wrocław 4 września, 10:00
Sukces Gmina Oleśnica 10-0 AZS III Wrocław 3 września, 15:00
Polonia Środa Śląska 0-3 Czarni Jelcz-Laskowice 3 września, 14:00
KS Oława - Żak Wrocław
goście wycofali się przed pierwszym terminem meczu (25 września, 11:00)

Kolejka 2 - 10-11 września

Czarni Jelcz-Laskowice 0-0 KS Oława 11 września, 16:00
Ślęza Wrocław 0-9 Sukces Gmina Oleśnica 11 września, 11:00
Kolektyw Radwanice 3-6 UKS Bierutów 11 września, 16:00
Polonia Środa Śląska 0-2 AZS III Wrocław 11 września, 11:00

Kolejka 3 - 17-18 września

Pauza: Czarni Jelcz-Laskowice, UKS Bierutów.
 
Sukces Gmina Oleśnica 3-0 Kolektyw Radwanice 18 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Środa Śląska 4-4 Ślęza Wrocław 17 września, 16:00
KS Oława 2-4 AZS III Wrocław 18 września, 11:00

Kolejka 4 - 1-2 października

Pauza: AZS III Wrocław, Czarni Jelcz-Laskowice.
 
Ślęza Wrocław 0-1 KS Oława 1 października, 10:00
Kolektyw Radwanice 3-4 Polonia Środa Śląska 2 października, 16:00
UKS Bierutów 1-6 Sukces Gmina Oleśnica 1 października, 14:00

Kolejka 5 - 8-9 października

Pauza: Sukces Gmina Oleśnica, Ślęza Wrocław.
 
Polonia Środa Śląska 1-2 UKS Bierutów 9 października, 11:00
KS Oława 11-2 Kolektyw Radwanice 9 października, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1-7 AZS III Wrocław 9 października, 11:00

Kolejka 6 - 22-23 października

Pauza: AZS III Wrocław, Kolektyw Radwanice.
 
Ślęza Wrocław 1-3 Czarni Jelcz-Laskowice 22 października, 10:00
UKS Bierutów 0-0 KS Oława 22 października, 14:00
Sukces Gmina Oleśnica 4-0 Polonia Środa Śląska 22 października, 11:00

Kolejka 7 - 29-30 października

Pauza: UKS Bierutów, Polonia Środa Śląska.
 
KS Oława 0-3 Sukces Gmina Oleśnica 30 października, 11:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3-0 Kolektyw Radwanice 30 października, 11:00
AZS III Wrocław 6-0 Ślęza Wrocław 30 października, 14:30

Kolejka 8 - 5-6 listopada

Pauza: Ślęza Wrocław, Sukces Gmina Oleśnica.
 
Kolektyw Radwanice 0-13 AZS III Wrocław 5 listopada, 15:00
UKS Bierutów 2-2 Czarni Jelcz-Laskowice 5 listopada, 14:00
Polonia Środa Śląska 2-0 KS Oława 6 listopada, 11:00

Kolejka 9 - 12-13 listopada

Pauza: KS Oława, Polonia Środa Śląska.
 
Czarni Jelcz-Laskowice 1-3 Sukces Gmina Oleśnica 12 listopada, 11:00
AZS III Wrocław 3-0 UKS Bierutów 11 listopada, 14:30
Kolektyw Radwanice 2-1 Ślęza Wrocław 9 listopada, 18:00

Kolejka 10 - 18-19 marca

Pauza: Kolektyw Radwanice, KS Oława.
 
Ślęza Wrocław 1-1 UKS Bierutów 18 marca, 10:00
na Stadionie Piłkarskim Zakrzów
AZS III Wrocław 0-1 Sukces Gmina Oleśnica 1 kwietnia, 15:30
Czarni Jelcz-Laskowice 0-7 Polonia Środa Śląska 13 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (22 kwietnia, 16:00) odwołany

Kolejka 11 - 25-26 marca

AZS III Wrocław 0-0 Polonia Środa Śląska 21 marca, 19:00
KS Oława 0-1 Czarni Jelcz-Laskowice 2 kwietnia, 11:00
Sukces Gmina Oleśnica 7-0 Ślęza Wrocław 25 marca, 13:30
UKS Bierutów 1-0 Kolektyw Radwanice 25 marca, 16:30

Kolejka 12 - 8-9 kwietnia

Pauza: Czarni Jelcz-Laskowice, UKS Bierutów.
 
Kolektyw Radwanice 0-8 Sukces Gmina Oleśnica 9 kwietnia, 16:00
Ślęza Wrocław 2-0 Polonia Środa Śląska 8 kwietnia, 10:00
AZS III Wrocław 4-0 KS Oława 8 kwietnia, 16:30

Kolejka 13 - 22-23 kwietnia

Pauza: AZS III Wrocław, Czarni Jelcz-Laskowice.
 
KS Oława 2-2 Ślęza Wrocław 22 kwietnia, 11:00
Polonia Środa Śląska 2-1 Kolektyw Radwanice 22 kwietnia, 17:00
Sukces Gmina Oleśnica 7-0 UKS Bierutów 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 3 maja

Pauza: Ślęza Wrocław, Sukces Gmina Oleśnica.
 
UKS Bierutów 3-1 Polonia Środa Śląska 20 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany
Kolektyw Radwanice 1-2 KS Oława 3 maja, 16:00
AZS III Wrocław 3-0 Czarni Jelcz-Laskowice 26 kwietnia, 17:45

Kolejka 15 - 6-7 maja

Pauza: Kolektyw Radwanice, AZS III Wrocław.
 
Czarni Jelcz-Laskowice 1-2 Ślęza Wrocław 6 maja, 13:00
KS Oława 0-1 UKS Bierutów 7 maja, 11:00
Polonia Środa Śląska 0-5 Sukces Gmina Oleśnica 6 maja, 18:00

Kolejka 16 - 20-21 maja

Pauza: Polonia Środa Śląska, UKS Bierutów.
 
Sukces Gmina Oleśnica 6-0 KS Oława 21 maja, 15:00
Kolektyw Radwanice 1-1 Czarni Jelcz-Laskowice 20 maja, 18:00
Ślęza Wrocław 1-0 AZS III Wrocław 24 maja, 17:30

Kolejka 17 - 27-28 maja

Pauza: Ślęza Wrocław, Sukces Gmina Oleśnica.
 
AZS III Wrocław 3-1 Kolektyw Radwanice 29 maja, 19:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0-3 UKS Bierutów 27 maja, 11:00
KS Oława 4-1 Polonia Środa Śląska 28 maja, 11:00

Kolejka 18 - 3-4 czerwca

Pauza: Polonia Środa Śląska, KS Oława.
 
Ślęza Wrocław 4-1 Kolektyw Radwanice 4 czerwca, 12:00
w Radwanicach; Ślęza gospodarzem
Sukces Gmina Oleśnica 6-0 Czarni Jelcz-Laskowice 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 czerwca, 15:00) odwołany / w drugim terminie w Jelczu-Laskowicach; Sukces Gmina gospodarzem
UKS Bierutów 1-1 AZS III Wrocław 8 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (4 czerwca, 15:00) odwołany

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

II liga kobiet 2016/2017 (śląska)

III liga kobiet 2016/2017 (dolnośląska (zachód))

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas