[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2016/2017, grupa: dolnośląska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bielawianka Bielawa 14 36 12 0 2 91-12 7 0 0 49-1 5 0 2 42-11
2.  Akademia Orlik Jelenia Góra 14 25 8 1 5 36-25 6 0 1 20-10 2 1 4 16-15
3.  Ziemia Lubińska Czerniec 14 22 7 1 6 33-51 4 1 2 16-19 3 0 4 17-32
4.  Chrobry Głogów 14 20 5 5 4 20-21 4 1 2 15-11 1 4 2 5-10 2 4 1 1 0 3-2
5.  Polonia Świdnica 14 20 6 2 6 60-34 2 2 3 30-25 4 0 3 30-9 2 1 0 1 1 2-3
6.  Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 14 19 6 1 7 37-40 3 1 3 19-21 3 0 4 18-19
7.  Piast Nowa Ruda 14 18 5 3 6 30-30 3 1 3 14-12 2 2 3 16-18
8.  Grom Udanin 14 1 0 1 13 10-104 0 1 6 5-50 0 0 7 5-54

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Bielawianka Bielawa    4-0 7-1 3-0 1-0 5-0 4-0 25-0 
 2 Akademia Orlik Jelenia Góra3-2     5-1 3-0 0-5 3-1 3-1 3-0 
 3 Ziemia Lubińska Czerniec1-8 2-0     1-2 2-1 2-1 3-3 5-4 
 4 Chrobry Głogów3-2 1-3 1-3     2-1 4-1 1-1 3-0 
 5 Polonia Świdnica2-10 3-3 11-1 1-1     3-5 1-5 9-0 
 6 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych2-4 4-3 1-5 1-1 2-5     5-2 4-1 
 7 Piast Nowa Ruda0-4 1-0 7-2 0-0 1-4 0-2     5-0 
 8 Grom Udanin0-12 0-7 0-4 1-1 1-14 2-8 1-4     

Kolejka 1 - 10-11 września

Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 1-1 Chrobry Głogów 11 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 7-1 Ziemia Lubińska Czerniec 10 września, 12:00
Polonia Świdnica 3-3 Akademia Orlik Jelenia Góra 11 września, 11:00
Grom Udanin 1-4 Piast Nowa Ruda 11 września, 14:00

Kolejka 2 - 17-18 września

Chrobry Głogów 1-1 Piast Nowa Ruda 18 września, 16:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 3-0 Grom Udanin 18 września, 14:00
Ziemia Lubińska Czerniec 2-1 Polonia Świdnica 17 września, 12:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 2-4 Bielawianka Bielawa 12 października, 16:30
w pierwotnym terminie (18 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 3 - 1-2 października

Bielawianka Bielawa 3-0 Chrobry Głogów 30 września, 17:30
Polonia Świdnica 3-5 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 2 października, 11:00
Grom Udanin 0-4 Ziemia Lubińska Czerniec 1 października, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 2 października, 14:00

Kolejka 4 - 8-9 października

Chrobry Głogów 1-3 Akademia Orlik Jelenia Góra 8 października, 11:00
Ziemia Lubińska Czerniec 3-3 Piast Nowa Ruda 8 października, 12:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 4-1 Grom Udanin 9 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 1-0 Polonia Świdnica 8 października, 12:00

Kolejka 5 - 22-23 października

Polonia Świdnica 1-1 Chrobry Głogów 20 października, 16:00
Grom Udanin 0-12 Bielawianka Bielawa 22 października, 11:00
Piast Nowa Ruda 0-2 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 23 października, 14:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 5-1 Ziemia Lubińska Czerniec 23 października, 14:00

Kolejka 6 - 29-30 października

Chrobry Głogów 1-3 Ziemia Lubińska Czerniec 29 października, 11:00
na bocznym boisku
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 4-3 Akademia Orlik Jelenia Góra 29 października, 14:30
Bielawianka Bielawa 4-0 Piast Nowa Ruda 29 października, 11:00
Polonia Świdnica 9-0 Grom Udanin 30 października, 11:00

Kolejka 7 - 5-6 listopada

Grom Udanin 1-1 Chrobry Głogów 5 listopada, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-4 Polonia Świdnica 6 listopada, 14:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 3-2 Bielawianka Bielawa 6 listopada, 13:00
Ziemia Lubińska Czerniec 2-1 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 5 listopada, 11:00

Kolejka 8 - 25-26 marca

Chrobry Głogów 4-1 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 25 marca, 11:00
na bocznym boisku nr 2
Ziemia Lubińska Czerniec 1-8 Bielawianka Bielawa 1 kwietnia, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 0-5 Polonia Świdnica 25 marca, 15:00
Piast Nowa Ruda 5-0 Grom Udanin 24 marca, 17:00

Kolejka 9 - 8-9 kwietnia

Piast Nowa Ruda 0-0 Chrobry Głogów 9 kwietnia, 14:00
Grom Udanin 0-7 Akademia Orlik Jelenia Góra 8 kwietnia, 14:30
Polonia Świdnica 11-1 Ziemia Lubińska Czerniec 9 kwietnia, 15:00
Bielawianka Bielawa 5-0 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 8 kwietnia, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 kwietnia

Chrobry Głogów 3-2 Bielawianka Bielawa 27 kwietnia, 17:30
na bocznym boisku nr 2
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 2-5 Polonia Świdnica 23 kwietnia, 15:00
Ziemia Lubińska Czerniec 5-4 Grom Udanin 22 kwietnia, 12:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 3-1 Piast Nowa Ruda 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 11 - 6-7 maja

Akademia Orlik Jelenia Góra 3-0 Chrobry Głogów 6 maja, 15:00
Piast Nowa Ruda 7-2 Ziemia Lubińska Czerniec 6 maja, 15:00
Grom Udanin 2-8 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 6 maja, 11:00
Polonia Świdnica 2-10 Bielawianka Bielawa 3 maja, 13:00

Kolejka 12 - 20-21 maja

Chrobry Głogów 2-1 Polonia Świdnica 14 maja, 11:00
Bielawianka Bielawa 25-0 Grom Udanin 10 maja, 17:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 5-2 Piast Nowa Ruda 21 maja, 15:00
Ziemia Lubińska Czerniec 2-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 21 maja, 11:00

Kolejka 13 - 27-28 maja

Ziemia Lubińska Czerniec 1-2 Chrobry Głogów 27 maja, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 3-1 Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 28 maja, 15:00
Piast Nowa Ruda 0-4 Bielawianka Bielawa 28 maja, 14:00
Grom Udanin 1-14 Polonia Świdnica 26 maja, 17:00

Kolejka 14 - 3-4 czerwca

Chrobry Głogów 3-0 Grom Udanin 1 czerwca, 18:30
Polonia Świdnica 1-5 Piast Nowa Ruda 3 czerwca, 13:00
Bielawianka Bielawa 4-0 Akademia Orlik Jelenia Góra 2 czerwca, 18:00
Victoria Aglomeracja Wałbrzyska Wałbrzych 1-5 Ziemia Lubińska Czerniec 4 czerwca, 15:00

Baraże o udział w II lidze kobiet (śląska)

II liga kobiet 2016/2017 (śląska)

III liga kobiet 2016/2017 (dolnośląska (wschód))

Autor: Michał Turulski
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas