[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Jelenia Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Ruszów 30 67 21 4 5 67-23 11 1 3 34-12 10 3 2 33-11
2.  BKS Bobrzanie Bolesławiec 30 63 19 6 5 73-35 10 3 2 41-15 9 3 3 32-20
3.  Piast Wykroty 30 55 16 7 7 72-36 9 4 2 34-18 7 3 5 38-18
4.  GKS Warta Bolesławiecka 30 54 16 6 8 64-39 9 4 2 42-17 7 2 6 22-22
5.  Lotnik Jeżów Sudecki 30 51 15 6 9 54-34 8 3 4 34-16 7 3 5 20-18
6.  Stella Lubomierz 30 44 13 5 12 65-38 7 3 5 33-18 6 2 7 32-20
7.  Gryf Gryfów Śląski 30 42 11 9 10 55-45 4 7 4 31-16 7 2 6 24-29
8.  Granica Bogatynia 30 41 12 5 13 46-50 6 2 7 25-25 6 3 6 21-25
9.  Hutnik Pieńsk 30 40 11 7 12 43-65 6 3 6 14-27 5 4 6 29-38 2 6 2 0 0 4-1
10.  Łużyce Lubań 30 40 12 4 14 50-47 8 3 4 26-16 4 1 10 24-31 2 0 0 0 2 1-4
11.  Cosmos Radzimów 30 38 9 11 10 43-63 8 4 3 29-27 1 7 7 14-36
12.  Julia Szklarska Poręba 30 35 10 5 15 49-55 6 3 6 31-30 4 2 9 18-25
13.  Pogoń Świerzawa 30 32 7 11 12 33-37 5 4 6 20-18 2 7 6 13-19
14.  Orzeł Wojcieszów 30 26 7 5 18 32-68 5 3 7 21-28 2 2 11 11-40
15.  Sparta Zebrzydowa 30 24 7 3 20 34-95 4 1 10 21-50 3 2 10 13-45
16.  TS Parzyce 30 20 6 2 22 34-84 0 0 15 0-45 6 2 7 34-39
TS Parzyce wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Victoria Ruszów    1-1 1-0 2-1 1-2 1-0 0-1 2-0 7-2 1-4 5-0 3-1 2-0 5-0 1-0 2-0 
 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec0-2     1-1 2-1 4-0 3-2 1-2 0-0 5-3 3-0 1-1 2-0 2-0 5-1 9-1 3-1 
 3 Piast Wykroty1-1 0-2     2-0 3-1 1-0 5-0 1-1 2-0 4-3 7-2 3-2 0-0 3-1 1-1 1-4 
 4 GKS Warta Bolesławiecka2-1 3-1 2-3     1-1 2-2 4-0 5-0 2-3 7-2 1-1 1-1 2-1 5-0 4-1 1-0 
 5 Lotnik Jeżów Sudecki0-2 1-1 1-2 3-1     1-1 3-1 0-2 2-3 2-1 2-0 3-0 0-0 3-0 5-1 8-1 
 6 Stella Lubomierz4-0 1-2 2-1 1-2 3-0     4-1 1-3 0-0 3-1 2-2 2-1 1-1 0-1 1-2 8-1 
 7 Gryf Gryfów Śląski1-1 0-1 2-2 1-2 0-0 0-1     1-1 5-2 1-1 5-0 1-1 2-2 4-0 7-0 1-2 
 8 Granica Bogatynia0-3 1-5 2-1 0-1 1-2 1-3 1-2     7-1 1-0 3-0 1-0 2-2 1-0 0-1 4-4 
 9 Hutnik Pieńsk0-5 0-2 0-4 0-0 0-4 0-4 2-1 4-1     1-0 1-1 0-2 1-0 3-2 2-1 0-0 
 10 Łużyce Lubań0-1 0-0 1-0 1-3 2-2 3-1 2-3 3-1 1-3     1-1 2-1 3-0* 4-0 2-0 1-0 
 11 Cosmos Radzimów0-6 5-3 3-2 1-1 1-0 2-1 2-3 2-1 1-1 2-0     3-2 0-0 3-0 0-0 4-7 
 12 Julia Szklarska Poręba1-1 2-5 0-7 5-0 0-2 1-3 3-2 1-2 2-0 3-2 4-0     1-1 1-1 6-0 1-4 
 13 Pogoń Świerzawa0-1 0-2 0-3 1-2 0-1 2-1 1-1 2-0 1-1 0-2 0-0 3-1     1-1 5-1 4-1 
 14 Orzeł Wojcieszów0-3 2-3 2-2 2-1 0-2 2-0 1-1 3-5 2-2 2-1 2-1 0-1 0-1     2-1 1-4 
 15 Sparta Zebrzydowa2-3 4-1 1-7 1-4 2-0 1-10 0-3* 0-1 1-5 1-4 2-2 1-2 3-2 2-1     0-5 
 16 TS Parzyce0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Orzeł Wojcieszów 2-2 Piast Wykroty 15 sierpnia, 16:00
Victoria Ruszów 2-1 GKS Warta Bolesławiecka 15 sierpnia, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4-0 Lotnik Jeżów Sudecki 15 sierpnia, 17:00
Sparta Zebrzydowa 3-2 Pogoń Świerzawa 15 sierpnia, 17:00
Granica Bogatynia 1-3 Stella Lubomierz 15 sierpnia, 17:00 (200)
Hutnik Pieńsk 1-0 Łużyce Lubań 15 sierpnia, 17:00
Julia Szklarska Poręba 3-2 Gryf Gryfów Śląski 15 sierpnia, 17:00
Cosmos Radzimów 4-7 TS Parzyce 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Piast Wykroty 5-0 Gryf Gryfów Śląski 20 sierpnia, 16:00
Łużyce Lubań 2-1 Julia Szklarska Poręba 19 sierpnia, 17:00 (50)
Stella Lubomierz 0-0 Hutnik Pieńsk 20 sierpnia, 15:00
Pogoń Świerzawa 2-0 Granica Bogatynia 19 sierpnia, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 5-1 Sparta Zebrzydowa 19 sierpnia, 17:00 (100)
Cosmos Radzimów 5-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 19 sierpnia, 17:00 (60)
GKS Warta Bolesławiecka 1-0 TS Parzyce 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Wojcieszów 0-3 Victoria Ruszów 19 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

Victoria Ruszów 1-0 Piast Wykroty 26 sierpnia, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 GKS Warta Bolesławiecka 26 sierpnia, 17:00
Sparta Zebrzydowa 2-2 Cosmos Radzimów 27 sierpnia, 11:00
Granica Bogatynia 1-2 Lotnik Jeżów Sudecki 26 sierpnia, 15:00
Hutnik Pieńsk 1-0 Pogoń Świerzawa 26 sierpnia, 17:00
Julia Szklarska Poręba 1-3 Stella Lubomierz 26 sierpnia, 18:00
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Łużyce Lubań 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Wojcieszów 1-4 TS Parzyce 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2-3 września

Piast Wykroty 4-3 Łużyce Lubań 2 września, 15:00
Stella Lubomierz 4-1 Gryf Gryfów Śląski 3 września, 15:00
Pogoń Świerzawa 3-1 Julia Szklarska Poręba 2 września, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-3 Hutnik Pieńsk 2 września, 17:00
Cosmos Radzimów 2-1 Granica Bogatynia 3 października, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka 4-1 Sparta Zebrzydowa 2 września, 17:00
Orzeł Wojcieszów 2-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 września, 16:00
Victoria Ruszów 2-0 TS Parzyce 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 9-10 września

BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-2 Victoria Ruszów 9 września, 17:00
Sparta Zebrzydowa 2-1 Orzeł Wojcieszów 10 września, 11:00
Granica Bogatynia 0-1 GKS Warta Bolesławiecka 9 września, 15:00
Hutnik Pieńsk 1-1 Cosmos Radzimów 10 września, 17:00
Julia Szklarska Poręba 0-2 Lotnik Jeżów Sudecki 9 września, 17:30
Gryf Gryfów Śląski 2-2 Pogoń Świerzawa 9 września, 17:00
Łużyce Lubań 3-1 Stella Lubomierz 9 września, 17:00
Piast Wykroty 1-4 TS Parzyce 10 września, 15:00

Kolejka 6 - 16-17 września

Piast Wykroty 1-0 Stella Lubomierz 16 września, 16:00
Pogoń Świerzawa 0-2 Łużyce Lubań 17 września, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 3-1 Gryf Gryfów Śląski 16 września, 17:00
Cosmos Radzimów 3-2 Julia Szklarska Poręba 16 września, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka 2-3 Hutnik Pieńsk 16 września, 17:00
Orzeł Wojcieszów 3-5 Granica Bogatynia 16 września, 16:00
Victoria Ruszów 1-0 Sparta Zebrzydowa 16 września, 16:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-1 TS Parzyce 16 września, 17:00

Kolejka 7 - 23-24 września

BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-1 Piast Wykroty 23 września, 17:00
Sparta Zebrzydowa 0-5 TS Parzyce 24 września, 11:00
Granica Bogatynia 0-3 Victoria Ruszów 23 września, 15:00
Hutnik Pieńsk 3-2 Orzeł Wojcieszów 23 września, 17:00
Julia Szklarska Poręba 5-0 GKS Warta Bolesławiecka 23 września, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 5-0 Cosmos Radzimów 23 września, 17:00
Łużyce Lubań 2-2 Lotnik Jeżów Sudecki 23 września, 17:00
Stella Lubomierz 1-1 Pogoń Świerzawa 24 września, 15:00

Kolejka 8 - 30 września-1 października

Piast Wykroty 0-0 Pogoń Świerzawa 30 września, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-1 Stella Lubomierz 30 września, 16:00
Cosmos Radzimów 2-0 Łużyce Lubań 30 września, 15:00
GKS Warta Bolesławiecka 4-0 Gryf Gryfów Śląski 30 września, 16:00
Orzeł Wojcieszów 0-1 Julia Szklarska Poręba 1 października, 15:00
Victoria Ruszów 7-2 Hutnik Pieńsk 30 września, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 9-1 Sparta Zebrzydowa 1 października, 15:00
Granica Bogatynia 4-4 TS Parzyce 30 września, 14:00

Kolejka 9 - 7-8 października

Sparta Zebrzydowa 1-7 Piast Wykroty 8 października, 11:00
Granica Bogatynia 1-5 BKS Bobrzanie Bolesławiec 7 października, 14:00
Hutnik Pieńsk 0-0 TS Parzyce 7 października, 15:00
Julia Szklarska Poręba 1-1 Victoria Ruszów 7 października, 16:00
Gryf Gryfów Śląski 4-0 Orzeł Wojcieszów 7 października, 14:00
Łużyce Lubań 1-3 GKS Warta Bolesławiecka 7 października, 14:00
Stella Lubomierz 2-2 Cosmos Radzimów 7 października, 15:00
Pogoń Świerzawa 0-1 Lotnik Jeżów Sudecki 7 października, 14:00

Kolejka 10 - 14-15 października

Piast Wykroty 3-1 Lotnik Jeżów Sudecki 15 października, 15:00
Cosmos Radzimów 0-0 Pogoń Świerzawa 15 października, 15:00
GKS Warta Bolesławiecka 2-2 Stella Lubomierz 14 października, 15:00
Orzeł Wojcieszów 2-1 Łużyce Lubań 15 października, 15:00
Victoria Ruszów 0-1 Gryf Gryfów Śląski 14 października, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 5-3 Hutnik Pieńsk 14 października, 16:00
Sparta Zebrzydowa 0-1 Granica Bogatynia 15 października, 11:00
Julia Szklarska Poręba 1-4 TS Parzyce 14 października, 16:00

Kolejka 11 - 21-22 października

Granica Bogatynia 2-1 Piast Wykroty 21 października, 14:00
Hutnik Pieńsk 2-1 Sparta Zebrzydowa 21 października, 14:00 (100)
Julia Szklarska Poręba 2-5 BKS Bobrzanie Bolesławiec 21 października, 16:00 (50)
Gryf Gryfów Śląski 1-2 TS Parzyce 21 października, 14:00 (100)
Łużyce Lubań 0-1 Victoria Ruszów 21 października, 14:00 (80)
Stella Lubomierz 0-1 Orzeł Wojcieszów 21 października, 15:00
Pogoń Świerzawa 1-2 GKS Warta Bolesławiecka 21 października, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-0 Cosmos Radzimów 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 28-29 października

Piast Wykroty 7-2 Cosmos Radzimów 29 października, 14:00
GKS Warta Bolesławiecka 1-1 Lotnik Jeżów Sudecki 28 października, 15:00
Orzeł Wojcieszów 0-1 Pogoń Świerzawa 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Ruszów 1-0 Stella Lubomierz 29 października, 13:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-2 Gryf Gryfów Śląski 29 października, 15:00 (50)
Sparta Zebrzydowa 1-2 Julia Szklarska Poręba 29 października, 11:00
Granica Bogatynia 7-1 Hutnik Pieńsk 28 października, 14:00 (100)
Łużyce Lubań 1-0 TS Parzyce 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 4-5 listopada

Hutnik Pieńsk 0-4 Piast Wykroty 4 listopada, 13:00
Julia Szklarska Poręba 1-2 Granica Bogatynia 4 listopada, 12:00
Gryf Gryfów Śląski 7-0 Sparta Zebrzydowa 4 listopada, 14:00
Łużyce Lubań 0-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 listopada, 13:00
Stella Lubomierz 8-1 TS Parzyce 4 listopada, 14:00
Pogoń Świerzawa 0-1 Victoria Ruszów 4 listopada, 13:00
Lotnik Jeżów Sudecki 3-0 Orzeł Wojcieszów 4 listopada, 13:00
Cosmos Radzimów 1-1 GKS Warta Bolesławiecka 5 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11-12 listopada

Piast Wykroty 2-0 GKS Warta Bolesławiecka 11 listopada, 13:00
Orzeł Wojcieszów 2-1 Cosmos Radzimów 11 listopada, 13:00
Victoria Ruszów 1-2 Lotnik Jeżów Sudecki 11 listopada, 14:00 (100)
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-2 Stella Lubomierz 11 listopada, 14:00
Sparta Zebrzydowa 1-4 Łużyce Lubań 12 listopada, 11:00 (50)
Granica Bogatynia 1-2 Gryf Gryfów Śląski 11 listopada, 13:00 (150)
Hutnik Pieńsk 0-2 Julia Szklarska Poręba 11 listopada, 13:00
Pogoń Świerzawa 4-1 TS Parzyce 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 18-19 listopada

Julia Szklarska Poręba 0-7 Piast Wykroty 18 listopada, 13:00
Gryf Gryfów Śląski 5-2 Hutnik Pieńsk 18 listopada, 13:00
Łużyce Lubań 3-1 Granica Bogatynia 18 listopada, 13:00
Stella Lubomierz 1-2 Sparta Zebrzydowa 18 listopada, 13:00
Pogoń Świerzawa 0-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 18 listopada, 13:00
Lotnik Jeżów Sudecki 8-1 TS Parzyce 18 listopada, 11:00
Cosmos Radzimów 0-6 Victoria Ruszów 18 listopada, 13:00
GKS Warta Bolesławiecka 5-0 Orzeł Wojcieszów 18 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 marca

TS Parzyce 0-3 Cosmos Radzimów
(wo)
Piast Wykroty 3-1 Orzeł Wojcieszów 25 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (1 maja, 17:00) odwołany
GKS Warta Bolesławiecka 2-1 Victoria Ruszów 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lotnik Jeżów Sudecki 1-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (1 maja, 17:00) odwołany
Pogoń Świerzawa 5-1 Sparta Zebrzydowa 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie Komisja Odwoławcza DZPN przywróciła wynik z boiska
Stella Lubomierz 1-3 Granica Bogatynia 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łużyce Lubań 1-3 Hutnik Pieńsk 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Julia Szklarska Poręba 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 24-25 marca

Gryf Gryfów Śląski 2-2 Piast Wykroty 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Julia Szklarska Poręba 3-2 Łużyce Lubań 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik Pieńsk 0-4 Stella Lubomierz 24 marca, 16:00
Granica Bogatynia 2-2 Pogoń Świerzawa 24 marca, 15:00
Sparta Zebrzydowa 2-0 Lotnik Jeżów Sudecki 25 marca, 11:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-1 Cosmos Radzimów 18 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
TS Parzyce 0-3 GKS Warta Bolesławiecka
(wo)
Victoria Ruszów 5-0 Orzeł Wojcieszów 24 marca, 15:00

Kolejka 18 - 31 marca

TS Parzyce 0-3 Orzeł Wojcieszów
(wo)
Piast Wykroty 1-1 Victoria Ruszów 31 marca, 16:00
GKS Warta Bolesławiecka 3-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 31 marca, 16:00
Cosmos Radzimów 0-0 Sparta Zebrzydowa 31 marca, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-2 Granica Bogatynia 31 marca, 13:00
Pogoń Świerzawa 1-1 Hutnik Pieńsk 31 marca, 16:00
Stella Lubomierz 2-1 Julia Szklarska Poręba 31 marca, 16:00
Łużyce Lubań 2-3 Gryf Gryfów Śląski 31 marca, 16:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Łużyce Lubań 1-0 Piast Wykroty 7 kwietnia, 16:00
Gryf Gryfów Śląski 0-1 Stella Lubomierz 7 kwietnia, 16:00
Julia Szklarska Poręba 1-1 Pogoń Świerzawa 7 kwietnia, 17:00
Hutnik Pieńsk 0-4 Lotnik Jeżów Sudecki 7 kwietnia, 16:00
Granica Bogatynia 3-0 Cosmos Radzimów 7 kwietnia, 16:00
Sparta Zebrzydowa 1-4 GKS Warta Bolesławiecka 8 kwietnia, 11:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 5-1 Orzeł Wojcieszów 7 kwietnia, 16:00
TS Parzyce 0-3 Victoria Ruszów
(wo)

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

TS Parzyce 0-3 Piast Wykroty
(wo)
Victoria Ruszów 1-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Wojcieszów 2-1 Sparta Zebrzydowa 14 kwietnia, 16:00
GKS Warta Bolesławiecka 5-0 Granica Bogatynia 14 kwietnia, 17:00
Cosmos Radzimów 1-1 Hutnik Pieńsk 14 kwietnia, 14:00
Lotnik Jeżów Sudecki 3-0 Julia Szklarska Poręba 14 kwietnia, 17:00
Pogoń Świerzawa 1-1 Gryf Gryfów Śląski 14 kwietnia, 16:00
Stella Lubomierz 3-1 Łużyce Lubań 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

TS Parzyce 0-3 BKS Bobrzanie Bolesławiec
(wo)
Stella Lubomierz 2-1 Piast Wykroty 21 kwietnia, 16:00
Łużyce Lubań 3-0 Pogoń Świerzawa 21 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-2
Gryf Gryfów Śląski 0-0 Lotnik Jeżów Sudecki 21 kwietnia, 16:00
Julia Szklarska Poręba 4-0 Cosmos Radzimów 21 kwietnia, 17:00
Hutnik Pieńsk 0-0 GKS Warta Bolesławiecka 21 kwietnia, 17:00
Granica Bogatynia 1-0 Orzeł Wojcieszów 21 kwietnia, 16:00
Sparta Zebrzydowa 2-3 Victoria Ruszów 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Piast Wykroty 0-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 28 kwietnia, 15:00
TS Parzyce 0-3 Sparta Zebrzydowa
(wo)
Victoria Ruszów 2-0 Granica Bogatynia 28 kwietnia, 15:00
Orzeł Wojcieszów 2-2 Hutnik Pieńsk 28 kwietnia, 15:00
GKS Warta Bolesławiecka 1-1 Julia Szklarska Poręba 28 kwietnia, 17:00
Cosmos Radzimów 2-3 Gryf Gryfów Śląski 28 kwietnia, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-1 Łużyce Lubań 28 kwietnia, 15:00
Pogoń Świerzawa 2-1 Stella Lubomierz 28 kwietnia, 15:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie Komisja Odwoławcza DZPN przywróciła wynik z boiska

Kolejka 23 - 5-6 maja

TS Parzyce 0-3 Granica Bogatynia
(wo)
Pogoń Świerzawa 0-3 Piast Wykroty 5 maja, 16:00
Stella Lubomierz 3-0 Lotnik Jeżów Sudecki 6 maja, 17:00
Łużyce Lubań 1-1 Cosmos Radzimów 5 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 1-2 GKS Warta Bolesławiecka 5 maja, 17:00
Julia Szklarska Poręba 1-1 Orzeł Wojcieszów 5 maja, 18:00
Hutnik Pieńsk 0-5 Victoria Ruszów 6 maja, 17:00
Sparta Zebrzydowa 4-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 12-13 maja

Piast Wykroty 1-1 Sparta Zebrzydowa 12 maja, 11:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 0-0 Granica Bogatynia 12 maja, 17:00
TS Parzyce 0-3 Hutnik Pieńsk
(wo)
Victoria Ruszów 3-1 Julia Szklarska Poręba 12 maja, 17:00
Orzeł Wojcieszów 1-1 Gryf Gryfów Śląski 12 maja, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka 7-2 Łużyce Lubań 12 maja, 17:00
Cosmos Radzimów 2-1 Stella Lubomierz 12 maja, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-0 Pogoń Świerzawa 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 19-20 maja

TS Parzyce 0-3 Julia Szklarska Poręba
(wo)
Lotnik Jeżów Sudecki 1-2 Piast Wykroty 20 maja, 17:00
Pogoń Świerzawa 0-0 Cosmos Radzimów 19 maja, 17:00
Stella Lubomierz 1-2 GKS Warta Bolesławiecka 19 maja, 16:00
Łużyce Lubań 4-0 Orzeł Wojcieszów 19 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Victoria Ruszów 19 maja, 17:00
Hutnik Pieńsk 0-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 19 maja, 17:00
Granica Bogatynia 0-1 Sparta Zebrzydowa 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26-27 maja

Piast Wykroty 1-1 Granica Bogatynia 26 maja, 17:00
Sparta Zebrzydowa 1-5 Hutnik Pieńsk 26 maja, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-0 Julia Szklarska Poręba 26 maja, 17:00
TS Parzyce 0-3 Gryf Gryfów Śląski
(wo)
Victoria Ruszów 1-4 Łużyce Lubań 26 maja, 17:00
Orzeł Wojcieszów 2-0 Stella Lubomierz 26 maja, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka 2-1 Pogoń Świerzawa 26 maja, 17:00
Cosmos Radzimów 1-0 Lotnik Jeżów Sudecki 27 maja, 16:00

Kolejka 27 - 31 maja

TS Parzyce 0-3 Łużyce Lubań
(wo)
Cosmos Radzimów 3-2 Piast Wykroty 31 maja, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 3-1 GKS Warta Bolesławiecka 31 maja, 17:00
Pogoń Świerzawa 1-1 Orzeł Wojcieszów 31 maja, 17:00
Stella Lubomierz 4-0 Victoria Ruszów 31 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 0-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 31 maja, 17:00
Julia Szklarska Poręba 6-0 Sparta Zebrzydowa 31 maja, 11:00
Hutnik Pieńsk 4-1 Granica Bogatynia 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 2-3 czerwca

Piast Wykroty 2-0 Hutnik Pieńsk 3 czerwca, 16:00
Granica Bogatynia 1-0 Julia Szklarska Poręba 2 czerwca, 15:00
Sparta Zebrzydowa 0-3 Gryf Gryfów Śląski 2 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-0 Łużyce Lubań 3 czerwca, 11:00
TS Parzyce 0-3 Stella Lubomierz
(wo)
Victoria Ruszów 2-0 Pogoń Świerzawa 2 czerwca, 17:00
Orzeł Wojcieszów 0-2 Lotnik Jeżów Sudecki 2 czerwca, 17:00
GKS Warta Bolesławiecka 1-1 Cosmos Radzimów 2 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 9-10 czerwca

TS Parzyce 0-3 Pogoń Świerzawa
(wo)
GKS Warta Bolesławiecka 2-3 Piast Wykroty 9 czerwca, 17:00
Cosmos Radzimów 3-0 Orzeł Wojcieszów 9 czerwca, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-2 Victoria Ruszów 9 czerwca, 17:00
Stella Lubomierz 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 9 czerwca, 17:00
Łużyce Lubań 2-0 Sparta Zebrzydowa 9 czerwca, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Granica Bogatynia 9 czerwca, 17:00
Julia Szklarska Poręba 2-0 Hutnik Pieńsk 9 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 16 czerwca

Piast Wykroty 3-2 Julia Szklarska Poręba 16 czerwca, 17:00
Hutnik Pieńsk 2-1 Gryf Gryfów Śląski 16 czerwca, 17:00
Granica Bogatynia 1-0 Łużyce Lubań 16 czerwca, 15:00
Sparta Zebrzydowa 1-10 Stella Lubomierz 16 czerwca, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-0 Pogoń Świerzawa 16 czerwca, 17:00
TS Parzyce 0-3 Lotnik Jeżów Sudecki
(wo)
Victoria Ruszów 5-0 Cosmos Radzimów 16 czerwca, 17:00
Orzeł Wojcieszów 2-1 GKS Warta Bolesławiecka 16 czerwca, 17:00

IV liga 2017/2018 (dolnośląska (zachód))

Klasa A 2017/2018 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2017/2018 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2017/2018 (Jelenia Góra III)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas