[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Jelenia Góra I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Piast Bolków 24 64 20 4 0 71-16 12 0 0 40-7 8 4 0 31-9
2.  KS Łomnica 24 55 17 4 3 71-24 10 1 1 44-12 7 3 2 27-12
3.  Lechia Piechowice 24 50 16 2 6 76-33 10 1 1 48-11 6 1 5 28-22
4.  Orzeł Mysłakowice 24 46 13 7 4 67-38 7 5 0 39-16 6 2 4 28-22
5.  Budowlani Wojcieszów 24 36 11 3 10 69-54 7 1 4 40-26 4 2 6 29-28
6.  KS 1946 Chełmsko Śląskie 24 32 10 2 12 51-68 5 2 5 25-28 5 0 7 26-40
7.  Czarni Strzyżowiec 24 29 7 8 9 41-59 5 5 2 27-25 2 3 7 14-34
8.  Pogoń Wleń 24 28 8 4 12 50-56 4 2 6 21-22 4 2 6 29-34 2 3 1 0 1 4-3
9.  Dolomit Pisarzowice 24 28 7 7 10 37-55 4 4 4 23-21 3 3 6 14-34 2 3 1 0 1 3-4
10.  Czarni Przedwojów 24 27 8 3 13 46-63 6 2 4 26-25 2 1 9 20-38
11.  Halniak Miłków 24 24 7 3 14 49-55 6 0 6 30-23 1 3 8 19-32
12.  Amfibolit Leszczyniec 24 14 4 2 18 28-77 3 2 7 16-26 1 0 11 12-51
13.  Victoria Czadrów 24 9 2 3 19 30-88 2 1 9 16-49 0 2 10 14-39
Olimpia II Kamienna Góra wycofała się z rozgrywek po 6. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Piast Bolków    3-1 6-0 4-0 3-1 1-0 1-0 2-0 4-0 2-1 7-1 4-2 3-1 
 2 KS Łomnica1-1     1-3 3-1 3-2 10-0 4-1 4-0 5-2 3-1 2-1 6-0 2-0 
 3 Lechia Piechowice0-1 1-0     2-0 4-2 5-3 4-0 4-2 7-0 9-1 1-1 4-0 7-1 
 4 Orzeł Mysłakowice1-1 1-1 3-1     5-3 5-0 6-1 2-2 2-2 1-1 5-3 7-1 1-0 
 5 Budowlani Wojcieszów1-1 2-4 5-2 1-4     3-4 0-1 6-0 8-1 5-4 3-2 3-1 3-2 
 6 KS 1946 Chełmsko Śląskie1-5 0-2 1-6 2-2 2-1     1-2 2-3 1-1 3-1 3-2 6-1 3-2 
 7 Czarni Strzyżowiec1-7 1-1 1-0 2-2 1-6 4-2     1-1 2-2 3-0* 2-2 5-2 4-0 
 8 Pogoń Wleń0-1 1-3 0-2 1-4 1-2 2-1 1-1     1-2 4-1 1-1 4-2 5-2 
 9 Dolomit Pisarzowice1-1 1-1 2-2 0-3 3-0* 2-3 6-2 1-3     1-4 3-1 2-0 1-1 
 10 Czarni Przedwojów0-3 0-3 2-0 6-3 1-1 3-1 4-2 4-3 0-2     3-2 0-2 3-3 
 11 Halniak Miłków1-2 0-4 0-1 1-2 3-4 2-3 3-0* 6-3 2-1 3-2     6-0 3-1 
 12 Amfibolit Leszczyniec0-2 1-4 1-4 0-1 1-1 2-5 1-1 1-4 0-1 3-2 2-0     4-1 
 13 Victoria Czadrów2-6 1-3 0-7 0-6 1-6 1-4 3-3 1-8 2-0 1-2 0-3 4-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Amfibolit Leszczyniec 2-0 Halniak Miłków 27 sierpnia, 11:00
Dolomit Pisarzowice 1-1 Piast Bolków 27 sierpnia, 11:00
Czarni Strzyżowiec 1-0 Lechia Piechowice 27 sierpnia, 11:00
Victoria Czadrów 1-3 KS Łomnica 27 sierpnia, 12:00
Orzeł Mysłakowice 5-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 27 sierpnia, 11:00
Czarni Przedwojów - Olimpia II Kamienna Góra 27 sierpnia, 11:00
było 2-6, anulowany
Budowlani Wojcieszów 6-0 Pogoń Wleń 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Halniak Miłków 6-3 Pogoń Wleń 3 września, 11:00
Olimpia II Kamienna Góra - Budowlani Wojcieszów 3 września, 12:00
było 2-2, anulowany
KS 1946 Chełmsko Śląskie 3-1 Czarni Przedwojów 3 września, 15:00
KS Łomnica 3-1 Orzeł Mysłakowice 3 września, 15:00
Lechia Piechowice 7-1 Victoria Czadrów 3 września, 11:00
Piast Bolków 1-0 Czarni Strzyżowiec 2 września, 17:00
Amfibolit Leszczyniec 0-1 Dolomit Pisarzowice 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Dolomit Pisarzowice 3-1 Halniak Miłków 10 września, 11:00
Czarni Strzyżowiec 5-2 Amfibolit Leszczyniec 10 września, 15:00
Victoria Czadrów 2-6 Piast Bolków 10 września, 12:00
Orzeł Mysłakowice 3-1 Lechia Piechowice 10 września, 11:00
Czarni Przedwojów 0-3 KS Łomnica 9 września, 17:00
Budowlani Wojcieszów 3-4 KS 1946 Chełmsko Śląskie 10 września, 17:00
Pogoń Wleń - Olimpia II Kamienna Góra 10 września, 11:00
było 1-0, anulowany

Kolejka 4 - 16-17 września

Halniak Miłków - Olimpia II Kamienna Góra 17 września, 11:00
było 2-1, anulowany
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-3 Pogoń Wleń 17 września, 15:00
KS Łomnica 3-2 Budowlani Wojcieszów 17 września, 15:00
Lechia Piechowice 9-1 Czarni Przedwojów 17 września, 11:00
Piast Bolków 4-0 Orzeł Mysłakowice 16 września, 16:00
Amfibolit Leszczyniec 4-1 Victoria Czadrów 16 września, 17:00
Dolomit Pisarzowice 6-2 Czarni Strzyżowiec 17 września, 11:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Czarni Strzyżowiec 2-2 Halniak Miłków 24 września, 15:00
Victoria Czadrów 2-0 Dolomit Pisarzowice 24 września, 15:00
Orzeł Mysłakowice 7-1 Amfibolit Leszczyniec 24 września, 11:00
Czarni Przedwojów 0-3 Piast Bolków 23 września, 17:00
Budowlani Wojcieszów 5-2 Lechia Piechowice 24 września, 15:00
Pogoń Wleń 1-3 KS Łomnica 24 września, 11:00
Olimpia II Kamienna Góra - KS 1946 Chełmsko Śląskie 24 września, 12:00
było 2-3, anulowany

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Halniak Miłków 2-3 KS 1946 Chełmsko Śląskie 1 października, 11:00
KS Łomnica - Olimpia II Kamienna Góra 30 września, 17:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Lechia Piechowice 4-2 Pogoń Wleń 1 października, 11:00
Piast Bolków 3-1 Budowlani Wojcieszów 30 września, 16:00
Amfibolit Leszczyniec 3-2 Czarni Przedwojów 30 września, 17:00
Dolomit Pisarzowice 0-3 Orzeł Mysłakowice 1 października, 11:00
Czarni Strzyżowiec 4-0 Victoria Czadrów 25 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (30 września, 16:00) nie odbył się - goście nie dojechali

Kolejka 7 - 7-8 października

Pauza: Lechia Piechowice.
 
Victoria Czadrów 0-3 Halniak Miłków 8 października, 12:00
Orzeł Mysłakowice 6-1 Czarni Strzyżowiec 8 października, 11:00
Czarni Przedwojów 0-2 Dolomit Pisarzowice 7 października, 16:00
Budowlani Wojcieszów 3-1 Amfibolit Leszczyniec 7 października, 15:00
Pogoń Wleń 0-1 Piast Bolków 8 października, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-2 KS Łomnica 8 października, 15:00

Kolejka 8 - 14-15 października

Pauza: Piast Bolków.
 
Halniak Miłków 0-4 KS Łomnica 14 października, 15:00
Lechia Piechowice 5-3 KS 1946 Chełmsko Śląskie 15 października, 11:00
Amfibolit Leszczyniec 1-4 Pogoń Wleń 14 października, 16:00
Dolomit Pisarzowice 3-0 Budowlani Wojcieszów 15 października, 11:00
(wo)
na boisku 2-3
Czarni Strzyżowiec 3-0 Czarni Przedwojów 15 października, 15:00
(wo)
na boisku 3-3
Victoria Czadrów 0-6 Orzeł Mysłakowice 15 października, 12:00

Kolejka 9 - 21-22 października

Pauza: Amfibolit Leszczyniec.
 
Orzeł Mysłakowice 5-3 Halniak Miłków 22 października, 11:00
Czarni Przedwojów 3-3 Victoria Czadrów 21 października, 16:00
Budowlani Wojcieszów 0-1 Czarni Strzyżowiec 22 października, 12:00
Pogoń Wleń 1-2 Dolomit Pisarzowice 22 października, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-5 Piast Bolków 22 października, 15:00
KS Łomnica 1-3 Lechia Piechowice 22 października, 14:00

Kolejka 10 - 28-29 października

Pauza: Dolomit Pisarzowice.
 
Halniak Miłków 0-1 Lechia Piechowice 28 października, 15:00
Piast Bolków 3-1 KS Łomnica 28 października, 15:00
Amfibolit Leszczyniec 2-5 KS 1946 Chełmsko Śląskie 28 października, 16:00
Czarni Strzyżowiec 1-1 Pogoń Wleń 29 października, 15:00
Victoria Czadrów 1-6 Budowlani Wojcieszów 31 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 12:00) odwołany / w drugim terminie (18 marca, 12:00) odwołany / w trzecim terminie (3 maja, 17:00) odwołany
Orzeł Mysłakowice 1-1 Czarni Przedwojów 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Pauza: Czarni Strzyżowiec.
 
Czarni Przedwojów 3-2 Halniak Miłków 4 listopada, 14:00
Budowlani Wojcieszów 1-4 Orzeł Mysłakowice 5 listopada, 14:00
Pogoń Wleń 5-2 Victoria Czadrów 5 listopada, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-1 Dolomit Pisarzowice 5 listopada, 14:00
KS Łomnica 6-0 Amfibolit Leszczyniec 5 listopada, 11:00
Lechia Piechowice 0-1 Piast Bolków 5 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 11-12 listopada

Pauza: Victoria Czadrów.
 
Halniak Miłków 1-2 Piast Bolków 12 listopada, 11:00
Amfibolit Leszczyniec 1-4 Lechia Piechowice 12 listopada, 11:00
Dolomit Pisarzowice 1-1 KS Łomnica 12 listopada, 11:00
Czarni Strzyżowiec 4-2 KS 1946 Chełmsko Śląskie 12 listopada, 14:00
Orzeł Mysłakowice 2-2 Pogoń Wleń 12 listopada, 11:00
Czarni Przedwojów 1-1 Budowlani Wojcieszów 11 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 18-19 listopada

Pauza: Orzeł Mysłakowice.
 
Budowlani Wojcieszów 3-2 Halniak Miłków 19 listopada, 13:00
Pogoń Wleń 4-1 Czarni Przedwojów 19 listopada, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 3-2 Victoria Czadrów 19 listopada, 14:00
KS Łomnica 4-1 Czarni Strzyżowiec 19 listopada, 11:00
Lechia Piechowice 7-0 Dolomit Pisarzowice 19 listopada, 11:00
Piast Bolków 4-2 Amfibolit Leszczyniec 18 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

Pauza: Czarni Przedwojów.
 
Halniak Miłków 6-0 Amfibolit Leszczyniec 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Bolków 4-0 Dolomit Pisarzowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia Piechowice 4-0 Czarni Strzyżowiec 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Łomnica 2-0 Victoria Czadrów 25 marca, 15:00
w Strzegomiu
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-2 Orzeł Mysłakowice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pogoń Wleń 1-2 Budowlani Wojcieszów 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 31 marca

Pauza: Budowlani Wojcieszów.
 
Pogoń Wleń 1-1 Halniak Miłków 31 marca, 15:00
Czarni Przedwojów 3-1 KS 1946 Chełmsko Śląskie 31 marca, 17:00
Orzeł Mysłakowice 1-1 KS Łomnica 31 marca, 17:00
Victoria Czadrów 0-7 Lechia Piechowice 31 marca, 17:00
Czarni Strzyżowiec 1-7 Piast Bolków 31 marca, 17:00
Dolomit Pisarzowice 2-0 Amfibolit Leszczyniec 31 marca, 17:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

Pauza: Pogoń Wleń.
 
Halniak Miłków 2-1 Dolomit Pisarzowice 8 kwietnia, 11:00
Amfibolit Leszczyniec 1-1 Czarni Strzyżowiec 8 kwietnia, 15:00
Piast Bolków 3-1 Victoria Czadrów 7 kwietnia, 17:00
Lechia Piechowice 2-0 Orzeł Mysłakowice 8 kwietnia, 11:00
KS Łomnica 3-1 Czarni Przedwojów 8 kwietnia, 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-1 Budowlani Wojcieszów 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

Pauza: Halniak Miłków.
 
Pogoń Wleń 2-1 KS 1946 Chełmsko Śląskie 15 kwietnia, 17:00
Budowlani Wojcieszów 2-4 KS Łomnica 15 kwietnia, 15:00
Czarni Przedwojów 2-0 Lechia Piechowice 15 kwietnia, 11:00
Orzeł Mysłakowice 1-1 Piast Bolków 15 kwietnia, 11:00
Victoria Czadrów 4-1 Amfibolit Leszczyniec 15 kwietnia, 12:00
Czarni Strzyżowiec 2-2 Dolomit Pisarzowice 14 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

Pauza: KS 1946 Chełmsko Śląskie.
 
Halniak Miłków 3-0 Czarni Strzyżowiec 22 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-2
Dolomit Pisarzowice 1-1 Victoria Czadrów 22 kwietnia, 11:00
Amfibolit Leszczyniec 0-1 Orzeł Mysłakowice 22 kwietnia, 15:00
Piast Bolków 2-1 Czarni Przedwojów 21 kwietnia, 17:00
Lechia Piechowice 4-2 Budowlani Wojcieszów 22 kwietnia, 11:00
KS Łomnica 4-0 Pogoń Wleń 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Pauza: KS Łomnica.
 
KS 1946 Chełmsko Śląskie 3-2 Halniak Miłków 29 kwietnia, 15:00
Pogoń Wleń 0-2 Lechia Piechowice 28 kwietnia, 17:00
Budowlani Wojcieszów 1-1 Piast Bolków 29 kwietnia, 15:00
Czarni Przedwojów 0-2 Amfibolit Leszczyniec 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Mysłakowice 2-2 Dolomit Pisarzowice 29 kwietnia, 11:00
Victoria Czadrów 3-3 Czarni Strzyżowiec 29 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

Pauza: Lechia Piechowice.
 
Halniak Miłków 3-1 Victoria Czadrów 6 maja, 11:00
Czarni Strzyżowiec 2-2 Orzeł Mysłakowice 6 maja, 15:00
Dolomit Pisarzowice 1-4 Czarni Przedwojów 6 maja, 11:00
Amfibolit Leszczyniec 1-1 Budowlani Wojcieszów 6 maja, 15:00
Piast Bolków 2-0 Pogoń Wleń 6 maja, 16:00
KS Łomnica 10-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 6 maja, 15:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Pauza: Piast Bolków.
 
KS Łomnica 2-1 Halniak Miłków 12 maja, 17:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-6 Lechia Piechowice 13 maja, 15:00
Pogoń Wleń 4-2 Amfibolit Leszczyniec 13 maja, 17:00
Budowlani Wojcieszów 8-1 Dolomit Pisarzowice 13 maja, 16:00
Czarni Przedwojów 4-2 Czarni Strzyżowiec 12 maja, 17:00
Orzeł Mysłakowice 1-0 Victoria Czadrów 13 maja, 11:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pauza: Amfibolit Leszczyniec.
 
Halniak Miłków 1-2 Orzeł Mysłakowice 19 maja, 17:00
Victoria Czadrów 1-2 Czarni Przedwojów 20 maja, 12:00
Czarni Strzyżowiec 1-6 Budowlani Wojcieszów 19 maja, 17:00
Dolomit Pisarzowice 1-3 Pogoń Wleń 20 maja, 11:00
Piast Bolków 1-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 19 maja, 17:00
Lechia Piechowice 1-0 KS Łomnica 20 maja, 11:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Dolomit Pisarzowice.
 
Lechia Piechowice 1-1 Halniak Miłków 27 maja, 11:00
KS Łomnica 1-1 Piast Bolków 26 maja, 17:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 6-1 Amfibolit Leszczyniec 27 maja, 15:00
Pogoń Wleń 1-1 Czarni Strzyżowiec 26 maja, 17:00
Budowlani Wojcieszów 3-2 Victoria Czadrów 27 maja, 15:00
Czarni Przedwojów 6-3 Orzeł Mysłakowice 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

Pauza: Czarni Strzyżowiec.
 
Halniak Miłków 3-2 Czarni Przedwojów 3 czerwca, 11:00
Orzeł Mysłakowice 5-3 Budowlani Wojcieszów 3 czerwca, 11:00
Victoria Czadrów 1-8 Pogoń Wleń 3 czerwca, 11:00
Dolomit Pisarzowice 2-3 KS 1946 Chełmsko Śląskie 3 czerwca, 11:00
Amfibolit Leszczyniec 1-4 KS Łomnica 3 czerwca, 15:00
Piast Bolków 6-0 Lechia Piechowice 2 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

Pauza: Victoria Czadrów.
 
Piast Bolków 7-1 Halniak Miłków 10 czerwca, 17:00
Lechia Piechowice 4-0 Amfibolit Leszczyniec 10 czerwca, 17:00
KS Łomnica 5-2 Dolomit Pisarzowice 10 czerwca, 17:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-2 Czarni Strzyżowiec 10 czerwca, 17:00
Pogoń Wleń 1-4 Orzeł Mysłakowice 10 czerwca, 17:00
Budowlani Wojcieszów 5-4 Czarni Przedwojów 10 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Orzeł Mysłakowice.
 
Halniak Miłków 3-4 Budowlani Wojcieszów 17 czerwca, 17:00
Czarni Przedwojów 4-3 Pogoń Wleń 17 czerwca, 17:00
Victoria Czadrów 1-4 KS 1946 Chełmsko Śląskie 17 czerwca, 17:00
Czarni Strzyżowiec 1-1 KS Łomnica 17 czerwca, 17:00
Dolomit Pisarzowice 2-2 Lechia Piechowice 17 czerwca, 17:00
Amfibolit Leszczyniec 0-2 Piast Bolków 16 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Jelenia Góra)

Klasa A 2017/2018 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2017/2018 (Jelenia Góra III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas