[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Jelenia Góra III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chrobry Nowogrodziec 26 63 20 3 3 95-24 10 2 1 56-9 10 1 2 39-15
2.  LZS Łaziska 26 59 18 5 3 94-43 10 2 1 52-19 8 3 2 42-24
3.  Górnik Węgliniec 26 49 14 7 5 75-47 11 2 0 41-11 3 5 5 34-36
4.  LZS Brzeźnik 26 44 13 5 8 66-51 9 1 3 50-28 4 4 5 16-23
5.  Leśnik Osiecznica 26 42 13 3 10 99-58 7 3 3 44-23 6 0 7 55-35
6.  GKS Tomaszów Bolesławiecki 26 40 11 7 8 64-57 9 2 2 44-24 2 5 6 20-33 2 4 1 1 0 9-5
7.  GKS Iwiny 26 40 11 7 8 79-62 5 3 5 35-31 6 4 3 44-31 2 1 0 1 1 5-9
8.  KS Stare Jaroszowice 26 37 12 1 13 67-55 8 0 5 48-25 4 1 8 19-30
9.  LKS Ocice 26 34 9 7 10 45-47 4 4 5 25-27 5 3 5 20-20
10.  KS Łąka (k. Bolesławca) 26 28 9 1 16 47-85 7 1 5 28-29 2 0 11 19-56 2 3 1 0 1 5-5
11.  Rybak Parowa 26 28 8 4 14 66-86 5 3 5 40-36 3 1 9 26-50 2 3 1 0 1 5-5
12.  GKS Gromadka 26 23 6 5 15 49-76 5 3 5 35-30 1 2 10 14-46
13.  KS Włodzice 26 15 4 3 19 30-116 3 2 8 19-47 1 1 11 11-69
14.  GKS Raciborowice 26 14 4 2 20 37-106 3 2 8 21-36 1 0 12 16-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Chrobry Nowogrodziec    4-1 6-0 4-0 3-1 1-1 1-2 4-1 2-2 8-0 6-1 3-0 9-0 5-0 
 2 LZS Łaziska0-3*     4-1 1-1 4-2 4-1 5-5 1-0 3-0 8-1 4-3 1-0 5-1 12-1 
 3 Górnik Węgliniec2-1 2-2     1-1 1-0 2-0 2-0 2-1 2-1 2-1 8-2 7-1 4-1 6-0 
 4 LZS Brzeźnik2-2 2-6 4-3     2-1 0-3 3-2 5-4 0-1 10-2 4-2 5-2 7-0 6-0 
 5 Leśnik Osiecznica0-3 1-1 3-2 3-1     2-2 2-3 4-0 3-2 2-3 6-1 3-3 6-1 9-1 
 6 GKS Tomaszów Bolesławiecki1-5 2-2 3-3 3-2 2-4     6-2 1-0 2-1 2-1 5-0 5-0 7-3 5-1 
 7 GKS Iwiny1-0 2-5 4-4 2-2 2-4 3-3     0-1 0-1 3-5 4-2 4-0 4-0 6-4 
 8 KS Stare Jaroszowice2-3 4-5 5-1 2-0 4-2 6-0 2-6     1-2 3-0 1-3 5-0 10-2 3-1 
 9 LKS Ocice1-5 0-2 2-4 3-0 3-4 2-2 2-2 1-1     3-2 1-3 2-0 1-1 4-1 
 10 KS Łąka (k. Bolesławca)1-3 2-1 2-2 0-1 1-13 3-1 1-2 4-1 0-3     3-1 3-0 6-1 2-0 
 11 Rybak Parowa3-4 1-7 1-1 1-1 7-1 3-3 1-6 3-4 0-3* 4-2     5-3 6-0 5-1 
 12 GKS Gromadka2-3 2-4 2-2 1-2 5-2 4-2 1-1 0-1 3-3 3-1 3-6     4-0 5-3 
 13 KS Włodzice0-4 1-3 0-8 0-2 1-8 3-0 2-10 4-3 1-1 3-1 1-1 1-3     2-3 
 14 GKS Raciborowice0-3 1-3 0-3 2-3 0-13 0-2 3-3 1-2 3-0 5-0 4-1 2-2 0-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Rybak Parowa 3-4 KS Stare Jaroszowice 27 sierpnia, 11:00
KS Włodzice 2-3 GKS Raciborowice 26 sierpnia, 16:00
LKS Ocice 2-4 Górnik Węgliniec 27 sierpnia, 11:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 1-3 Chrobry Nowogrodziec 26 sierpnia, 17:00
GKS Gromadka 2-4 LZS Łaziska 27 sierpnia, 14:00
GKS Iwiny 2-2 LZS Brzeźnik 26 sierpnia, 13:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-4 Leśnik Osiecznica 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 2-3 września

KS Stare Jaroszowice 4-2 Leśnik Osiecznica 3 września, 15:00
LZS Brzeźnik 0-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 września, 15:00
LZS Łaziska 5-5 GKS Iwiny 3 września, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 3-0 GKS Gromadka 3 września, 17:00
Górnik Węgliniec 2-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 2 września, 17:00
GKS Raciborowice 3-0 LKS Ocice 2 września, 17:00
Rybak Parowa 6-0 KS Włodzice 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 9-10 września

KS Włodzice 4-3 KS Stare Jaroszowice 9 września, 16:00
LKS Ocice 1-3 Rybak Parowa 10 września, 11:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 2-0 GKS Raciborowice 9 września, 17:00
GKS Gromadka 2-2 Górnik Węgliniec 10 września, 14:00
GKS Iwiny 1-0 Chrobry Nowogrodziec 9 września, 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-2 LZS Łaziska 9 września, 14:00
Leśnik Osiecznica 3-1 LZS Brzeźnik 10 września, 11:00

Kolejka 4 - 16-17 września

KS Stare Jaroszowice 2-0 LZS Brzeźnik 17 września, 15:00
LZS Łaziska 4-2 Leśnik Osiecznica 17 września, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 1-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki 17 września, 17:00
Górnik Węgliniec 2-0 GKS Iwiny 17 września, 14:00
GKS Raciborowice 2-2 GKS Gromadka 13 września, 17:00
Rybak Parowa 4-2 KS Łąka (k. Bolesławca) 16 września, 16:00
KS Włodzice 1-1 LKS Ocice 16 września, 16:00

Kolejka 5 - 23-24 września

LKS Ocice 1-1 KS Stare Jaroszowice 24 września, 11:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 6-1 KS Włodzice 24 września, 11:00
GKS Gromadka 3-6 Rybak Parowa 24 września, 14:00
GKS Iwiny 6-4 GKS Raciborowice 23 września, 16:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-3 Górnik Węgliniec 23 września, 16:00
Leśnik Osiecznica 0-3 Chrobry Nowogrodziec 24 września, 11:00
LZS Brzeźnik 2-6 LZS Łaziska 24 września, 11:00

Kolejka 6 - 30 września-1 października

KS Stare Jaroszowice 4-5 LZS Łaziska 30 września, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 4-0 LZS Brzeźnik 1 października, 15:00
Górnik Węgliniec 1-0 Leśnik Osiecznica 1 października, 14:00
GKS Raciborowice 0-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 29 września, 16:30
Rybak Parowa 1-6 GKS Iwiny 30 września, 16:00
KS Włodzice 1-3 GKS Gromadka 30 września, 16:00
LKS Ocice 3-2 KS Łąka (k. Bolesławca) 1 października, 11:00

Kolejka 7 - 7-8 października

KS Łąka (k. Bolesławca) 4-1 KS Stare Jaroszowice 7 października, 16:00
GKS Gromadka 3-3 LKS Ocice 8 października, 14:00
GKS Iwiny 4-0 KS Włodzice 8 października, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 5-0 Rybak Parowa 7 października, 16:00
Leśnik Osiecznica 9-1 GKS Raciborowice 8 października, 11:00
LZS Brzeźnik 4-3 Górnik Węgliniec 8 października, 11:00
LZS Łaziska 0-3 Chrobry Nowogrodziec 8 października, 14:00
(wo)
na boisku 4-3

Kolejka 8 - 14-15 października

KS Stare Jaroszowice 2-3 Chrobry Nowogrodziec 14 października, 16:00
Górnik Węgliniec 2-2 LZS Łaziska 15 października, 15:00
GKS Raciborowice 2-3 LZS Brzeźnik 14 października, 15:00
Rybak Parowa 7-1 Leśnik Osiecznica 14 października, 16:00
KS Włodzice 3-0 GKS Tomaszów Bolesławiecki 14 października, 16:00
LKS Ocice 2-2 GKS Iwiny 15 października, 11:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 3-0 GKS Gromadka 14 października, 16:00

Kolejka 9 - 21-22 października

GKS Gromadka 0-1 KS Stare Jaroszowice 22 października, 14:00
GKS Iwiny 3-5 KS Łąka (k. Bolesławca) 21 października, 16:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-1 LKS Ocice 21 października, 16:00
Leśnik Osiecznica 6-1 KS Włodzice 22 października, 11:00
LZS Brzeźnik 4-2 Rybak Parowa 22 października, 11:00
LZS Łaziska 12-1 GKS Raciborowice 22 października, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 6-0 Górnik Węgliniec 22 października, 15:00

Kolejka 10 - 28-29 października

KS Stare Jaroszowice 5-1 Górnik Węgliniec 26 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 16:00) przerwany w 17. minucie przy stanie 1-0 z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie dokończony
GKS Raciborowice 0-3 Chrobry Nowogrodziec 28 października, 14:00
Rybak Parowa 1-7 LZS Łaziska 28 października, 15:00
KS Włodzice 0-2 LZS Brzeźnik 28 października, 16:00
LKS Ocice 3-4 Leśnik Osiecznica 29 października, 11:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 3-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki 29 października, 11:00
GKS Gromadka 1-1 GKS Iwiny 29 października, 14:00

Kolejka 11 - 4-5 listopada

GKS Iwiny 0-1 KS Stare Jaroszowice 4 listopada, 14:30
GKS Tomaszów Bolesławiecki 5-0 GKS Gromadka 4 listopada, 14:30
Leśnik Osiecznica 2-3 KS Łąka (k. Bolesławca) 5 listopada, 11:00
LZS Brzeźnik 0-1 LKS Ocice 5 listopada, 11:00
LZS Łaziska 5-1 KS Włodzice 5 listopada, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 6-1 Rybak Parowa 5 listopada, 15:00
Górnik Węgliniec 6-0 GKS Raciborowice 5 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 11-12 listopada

KS Stare Jaroszowice 3-1 GKS Raciborowice 12 listopada, 14:00
Rybak Parowa 1-1 Górnik Węgliniec 11 listopada, 13:00
KS Włodzice 0-4 Chrobry Nowogrodziec 12 listopada, 11:00
LKS Ocice 0-2 LZS Łaziska 11 listopada, 11:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-1 LZS Brzeźnik 12 listopada, 11:00
GKS Gromadka 5-2 Leśnik Osiecznica 12 listopada, 11:00
GKS Iwiny 3-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 11 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 18-19 listopada

GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-0 KS Stare Jaroszowice 18 listopada, 13:00
Leśnik Osiecznica 2-3 GKS Iwiny 19 listopada, 11:00
LZS Brzeźnik 5-2 GKS Gromadka 19 listopada, 11:00
LZS Łaziska 8-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 18 listopada, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 2-2 LKS Ocice 18 listopada, 14:00
Górnik Węgliniec 4-1 KS Włodzice 19 listopada, 14:00
GKS Raciborowice 4-1 Rybak Parowa 18 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 24-25 marca

KS Stare Jaroszowice 1-3 Rybak Parowa 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS Raciborowice 0-1 KS Włodzice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Węgliniec 2-1 LKS Ocice 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chrobry Nowogrodziec 8-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Łaziska 1-0 GKS Gromadka 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Brzeźnik 3-2 GKS Iwiny 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśnik Osiecznica 2-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (25 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 31 marca

Leśnik Osiecznica 4-0 KS Stare Jaroszowice 31 marca, 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-2 LZS Brzeźnik 31 marca, 17:00
GKS Iwiny 2-5 LZS Łaziska 31 marca, 17:00
GKS Gromadka 2-3 Chrobry Nowogrodziec 31 marca, 17:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 2-2 Górnik Węgliniec 31 marca, 17:00
LKS Ocice 4-1 GKS Raciborowice 31 marca, 17:00
KS Włodzice 1-1 Rybak Parowa 31 marca, 17:00

Kolejka 16 - 7-8 kwietnia

KS Stare Jaroszowice 10-2 KS Włodzice 7 kwietnia, 16:00
Rybak Parowa 0-3 LKS Ocice 8 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-0
GKS Raciborowice 5-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 7 kwietnia, 14:00
Górnik Węgliniec 7-1 GKS Gromadka 8 kwietnia, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 1-2 GKS Iwiny 8 kwietnia, 15:00
LZS Łaziska 4-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki 8 kwietnia, 12:00
LZS Brzeźnik 2-1 Leśnik Osiecznica 7 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 14-15 kwietnia

LZS Brzeźnik 5-4 KS Stare Jaroszowice 14 kwietnia, 17:00
Leśnik Osiecznica 1-1 LZS Łaziska 15 kwietnia, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-5 Chrobry Nowogrodziec 14 kwietnia, 16:00
GKS Iwiny 4-4 Górnik Węgliniec 14 kwietnia, 16:00
GKS Gromadka 5-3 GKS Raciborowice 15 kwietnia, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 3-1 Rybak Parowa 15 kwietnia, 11:00
LKS Ocice 1-1 KS Włodzice 15 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 kwietnia

KS Stare Jaroszowice 1-2 LKS Ocice 21 kwietnia, 16:00
KS Włodzice 3-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 22 kwietnia, 11:00
Rybak Parowa 5-3 GKS Gromadka 21 kwietnia, 14:00
GKS Raciborowice 3-3 GKS Iwiny 21 kwietnia, 16:00
Górnik Węgliniec 2-0 GKS Tomaszów Bolesławiecki 22 kwietnia, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 3-1 Leśnik Osiecznica 22 kwietnia, 15:00
LZS Łaziska 1-1 LZS Brzeźnik 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

LZS Łaziska 1-0 KS Stare Jaroszowice 29 kwietnia, 14:00
LZS Brzeźnik 2-2 Chrobry Nowogrodziec 29 kwietnia, 17:00
Leśnik Osiecznica 3-2 Górnik Węgliniec 29 kwietnia, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 5-1 GKS Raciborowice 28 kwietnia, 17:00
GKS Iwiny 4-2 Rybak Parowa 28 kwietnia, 16:00
GKS Gromadka 4-0 KS Włodzice 29 kwietnia, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-3 LKS Ocice 29 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 5-6 maja

KS Stare Jaroszowice 3-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 6 maja, 11:00
LKS Ocice 2-0 GKS Gromadka 6 maja, 11:00
KS Włodzice 2-10 GKS Iwiny 6 maja, 11:00
Rybak Parowa 3-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 6 maja, 16:00
GKS Raciborowice 0-13 Leśnik Osiecznica 6 maja, 15:00
Górnik Węgliniec 1-1 LZS Brzeźnik 6 maja, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 4-1 LZS Łaziska 6 maja, 15:00

Kolejka 21 - 12-13 maja

Chrobry Nowogrodziec 4-1 KS Stare Jaroszowice 12 maja, 17:00
LZS Łaziska 4-1 Górnik Węgliniec 13 maja, 14:00
LZS Brzeźnik 6-0 GKS Raciborowice 12 maja, 17:00
Leśnik Osiecznica 6-1 Rybak Parowa 13 maja, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 7-3 KS Włodzice 12 maja, 17:00
GKS Iwiny 0-1 LKS Ocice 12 maja, 17:00
GKS Gromadka 3-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 13 maja, 14:00

Kolejka 22 - 19-20 maja

KS Stare Jaroszowice 5-0 GKS Gromadka 19 maja, 17:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 1-2 GKS Iwiny 20 maja, 11:00
LKS Ocice 2-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 20 maja, 15:00
KS Włodzice 1-8 Leśnik Osiecznica 20 maja, 11:00
Rybak Parowa 1-1 LZS Brzeźnik 19 maja, 16:00
GKS Raciborowice 1-3 LZS Łaziska 20 maja, 17:00
Górnik Węgliniec 2-1 Chrobry Nowogrodziec 19 maja, 17:00

Kolejka 23 - 26-27 maja

Górnik Węgliniec 2-1 KS Stare Jaroszowice 26 maja, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 5-0 GKS Raciborowice 27 maja, 15:00
LZS Łaziska 4-3 Rybak Parowa 27 maja, 14:00
LZS Brzeźnik 7-0 KS Włodzice 26 maja, 17:00
Leśnik Osiecznica 3-2 LKS Ocice 27 maja, 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 26 maja, 17:00
GKS Iwiny 4-0 GKS Gromadka 26 maja, 17:00

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

KS Stare Jaroszowice 2-6 GKS Iwiny 2 czerwca, 17:00
GKS Gromadka 4-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 czerwca, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 1-13 Leśnik Osiecznica 3 czerwca, 11:00
LKS Ocice 3-0 LZS Brzeźnik 3 czerwca, 15:00
KS Włodzice 1-3 LZS Łaziska 3 czerwca, 11:00
Rybak Parowa 3-4 Chrobry Nowogrodziec 2 czerwca, 16:00
GKS Raciborowice 0-3 Górnik Węgliniec 2 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 9-10 czerwca

GKS Raciborowice 1-2 KS Stare Jaroszowice 10 czerwca, 17:00
Górnik Węgliniec 8-2 Rybak Parowa 10 czerwca, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 9-0 KS Włodzice 10 czerwca, 17:00
LZS Łaziska 3-0 LKS Ocice 10 czerwca, 17:00
LZS Brzeźnik 10-2 KS Łąka (k. Bolesławca) 10 czerwca, 17:00
Leśnik Osiecznica 3-3 GKS Gromadka 10 czerwca, 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 6-2 GKS Iwiny 9 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

KS Stare Jaroszowice 6-0 GKS Tomaszów Bolesławiecki 17 czerwca, 17:00
GKS Iwiny 2-4 Leśnik Osiecznica 16 czerwca, 17:00
GKS Gromadka 1-2 LZS Brzeźnik 17 czerwca, 17:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 2-1 LZS Łaziska 17 czerwca, 17:00
LKS Ocice 1-5 Chrobry Nowogrodziec 17 czerwca, 17:00
KS Włodzice 0-8 Górnik Węgliniec 17 czerwca, 17:00
Rybak Parowa 5-1 GKS Raciborowice 17 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (Jelenia Góra)

Klasa A 2017/2018 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2017/2018 (Jelenia Góra II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas