[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów 2017/2018, grupa: zachodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Śląsk Wrocław 30 66 20 6 4 80-33 11 3 1 43-13 9 3 3 37-20
2.  Lech Poznań 30 64 19 7 4 87-26 11 2 2 52-11 8 5 2 35-15 2 3 1 0 1 5-3
3.  Pogoń Szczecin 30 64 20 4 6 75-33 9 4 2 37-18 11 0 4 38-15 2 3 1 0 1 3-5
4.  Arka Gdynia 30 61 18 7 5 62-26 10 3 2 32-7 8 4 3 30-19
5.  Zagłębie Lubin 30 55 17 4 9 62-41 10 2 3 38-20 7 2 6 24-21
6.  Górnik Zabrze 30 53 16 5 9 67-37 8 2 5 37-24 8 3 4 30-13
7.  Warta Poznań 30 51 15 6 9 51-35 9 3 3 24-15 6 3 6 27-20
8.  Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 43 13 4 13 39-37 7 2 6 19-18 6 2 7 20-19
9.  Lechia Gdańsk 30 40 12 4 14 34-48 8 0 7 18-25 4 4 7 16-23 2 3 1 0 1 2-1
10.  Miedź Legnica 30 40 11 7 12 37-43 6 5 4 17-10 5 2 8 20-33 2 3 1 0 1 1-2
11.  Chrobry Głogów 30 39 10 9 11 44-46 5 3 7 26-23 5 6 4 18-23
12.  Piast Gliwice 30 26 7 5 18 32-61 6 3 6 21-24 1 2 12 11-37
13.  Salos Szczecin 30 22 5 7 18 29-68 3 4 8 14-31 2 3 10 15-37
14.  Odra Opole 30 21 5 6 19 32-74 3 3 9 18-38 2 3 10 14-36
15.  Falubaz Zielona Góra 30 15 3 6 21 18-73 1 3 11 7-38 2 3 10 11-35
16.  Warta Gorzów Wielkopolski 30 14 3 5 22 24-92 2 4 9 15-40 1 1 13 9-52

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Śląsk Wrocław    3-2 2-1 2-1 4-1 1-1 0-1 2-1 1-1 3-1 2-0 7-0 2-2 3-0 3-0 8-1 
 2 Lech Poznań5-1     1-2 2-2 1-2 2-0 4-3 3-0 3-0 3-0 0-0 6-1 3-0 7-0 6-0 6-0 
 3 Pogoń Szczecin2-3 1-4     1-1 3-1 1-1 3-2 3-1 5-1 0-0 2-2 2-1 3-0 4-0 2-1 5-0 
 4 Arka Gdynia1-1 1-0 3-1     4-1 0-1 1-1 3-0 0-0 8-0 1-0 3-1 2-0 3-0 2-0 0-1 
 5 Zagłębie Lubin4-1 2-2 4-0 2-3     4-3 2-0 2-2 1-0 0-2 1-2 3-1 6-1 2-1 2-1 3-1 
 6 Górnik Zabrze1-2 1-5 0-3 2-3 3-2     1-3 1-0 4-0 4-2 2-2 3-1 1-1 2-0 4-0 8-0 
 7 Warta Poznań1-1 2-2 2-0 3-0 0-2 1-0     0-3 2-1 3-0 1-2 1-0 2-1 0-0 4-2 2-1 
 8 Podbeskidzie Bielsko-Biała0-1 0-2 1-3 4-0 1-0 2-1 2-1     2-2 1-0 0-1 1-1 3-0 0-2 1-4 1-0 
 9 Lechia Gdańsk2-1 0-4 0-4 0-2 0-2 0-5 2-1 1-0     2-0 2-3 1-0 2-1 2-0 1-2 3-0 
 10 Miedź Legnica0-3 0-0 0-2 0-0 0-1 0-0 0-1 0-0 1-0     7-1 1-0 1-0 2-1 1-1 4-0 
 11 Chrobry Głogów1-2 0-2 1-2 1-2 2-3 0-1 2-2 2-1 1-1 3-0*     2-1 3-4 4-1 0-0 4-1 
 12 Piast Gliwice0-2 1-1 0-3 2-2 1-0 0-4 2-1 0-2 1-0 1-2 1-1     4-1 1-4 4-0 3-1 
 13 Salos Szczecin1-5 1-1 0-1 0-2 0-0 0-2 0-3 1-3 1-5 1-3 2-2 0-0     4-3 1-0 2-1 
 14 Odra Opole1-6 2-4 1-5 0-3 0-4 0-6 1-1 1-2 0-1 2-2 1-0 3-0* 1-3     4-0 1-1 
 15 Falubaz Zielona Góra0-7 1-3 0-4 0-5 1-1 0-2 0-3 0-1 0-2 0-4 0-1 1-2 1-1 1-1     2-1 
 16 Warta Gorzów Wielkopolski1-1 0-3 0-7 0-4 1-4 2-3 0-4 0-4 1-2 2-4 1-1 3-2 3-0 1-1 0-0     

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Falubaz Zielona Góra 0-2 Lechia Gdańsk 6 sierpnia, 14:00
Adrian Machol 79 (k), Mateusz Kaczyński 84
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Miedź Legnica 5 sierpnia, 12:00
Konrad Gutowski 45
w Dankowicach
Górnik Zabrze 1-3 Warta Poznań 23 sierpnia, 11:00
Michał Rymer 88 - Bieniamin Wrembel 51, Nowak 86, Piotr Wujec 87
na stadionie MOSiR-u Sparta
Odra Opole 3-0 Piast Gliwice 6 sierpnia, 12:00
(wo)
Jakub Borowski 89 (k)
na boisku 0-1; w drużynie goście wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Szczecin 3-0 Salos Szczecin 16 sierpnia, 12:00
Aron Stasiak 27, Adrian Benedyczak 35, Oskar Frygier 90
na bocznym boisku
Lech Poznań 1-2 Zagłębie Lubin 23 sierpnia, 16:00
Wiktor Pleśnierowicz 83 - Kacper Chodyna 59, Krzysztof Staśkiewicz 67
we Wronkach
Chrobry Głogów 1-2 Śląsk Wrocław 5 sierpnia, 11:00
Maciej Magdziak 8 - Bartosz Boruń 15, Szymon Kuśnierz 85
na bocznym boisku
Warta Gorzów Wielkopolski 0-4 Arka Gdynia 6 sierpnia, 17:00
Oskar Ryk 34 (k), 47, Mateusz Gułajski 73, Dawid Blok 80

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Lechia Gdańsk 0-2 Arka Gdynia 9 sierpnia, 12:00
Jan Łoś 8, 36
na Stadionie Miejskim
Śląsk Wrocław 8-1 Warta Gorzów Wielkopolski 12 sierpnia, 12:00
Sebastian Bergier 12, 27, 70, Bartosz Boruń 38, Krystian Pasternak 49, 60, Kacper Izydorczyk 59, Radosław Ryl 75 - Paweł Kulesa 79
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 1-2 Chrobry Głogów 6 września, 16:00
Kamil Kruk 77 (k) - Alan Wojtaszek 39, Damian Stachurski 57
na Stadionie Górniczym
Salos Szczecin 1-1 Lech Poznań 12 sierpnia, 12:00
Mateusz Rzuchowski 60 - Eryk Kryg 90 (k)
Piast Gliwice 0-3 Pogoń Szczecin 12 sierpnia, 12:00
Szymon Jopek 55, Oskar Furst 72, Aron Stasiak 78
na stadionie Carbo
Warta Poznań 0-0 Odra Opole 12 sierpnia, 12:00
Miedź Legnica 0-0 Górnik Zabrze 12 sierpnia, 12:00
w Parku Miejskim
Falubaz Zielona Góra 0-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 12 sierpnia, 12:00
Patryk Długosz 90

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2 Lechia Gdańsk 19 sierpnia, 12:00
Konrad Sieracki 6, Konrad Bukowczan 44 - Mateusz Żukowski 17 (k), 56
Górnik Zabrze 4-0 Falubaz Zielona Góra 20 sierpnia, 12:00
Patryk Joachim 9, Tymoteusz Wojdanowski 56, Jan Borek 63, Bartosz Bartczuk 76
na stadionie MOSiR-u Sparta
Odra Opole 2-2 Miedź Legnica 20 sierpnia, 12:00
Mateusz Suchodolski 5, Dejwid Jackowski 21 - Jakub Giełda 20, Kacper Izydorski 54
Pogoń Szczecin 3-2 Warta Poznań 19 sierpnia, 14:00
Damian Pawłowski 18, Aron Stasiak 70, Marcel Stefaniak 75 - Beniamin Wrembel 14, Szymon Piekarski 22
na bocznym boisku nr 2
Lech Poznań 6-1 Piast Gliwice 20 sierpnia, 12:00
Eryk Kryg 14 (k), 54 (k), 65, 72, Arkadiusz Kaczmarek 33, Michał Skóraś 46 - Remigiusz Borkała 58 (k)
we Wronkach
Chrobry Głogów 3-4 Salos Szczecin 19 sierpnia, 11:00
Damian Stachurski 37, Przemysław Siudak 54, 61 - Patryk Pruss 14, Dawid Sobol 43, Michał Studziński 88, Adrian Mach 90
na bocznym boisku
Warta Gorzów Wielkopolski 1-4 Zagłębie Lubin 20 sierpnia, 17:00
Konrad Cichosz 81 (k) - Kamil Kruk 56 (k), Filip Baranowski 66, Krzysztof Staśkiewicz 87, Adam Borkowski 90
Śląsk Wrocław 2-1 Arka Gdynia 19 sierpnia, 12:00
Szymon Kuśnierz 45, Kacper Izydorczyk 90 - Jan Łoś 76
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Lechia Gdańsk 2-1 Śląsk Wrocław 26 sierpnia, 13:00
Adrian Machol 26, Kamil Sikora 68 - Maciej Buławski 61
na Stadionie Miejskim
Zagłębie Lubin 2-3 Arka Gdynia 27 sierpnia, 12:00
Dawid Blok 74 (s), Łukasz Peroń 87 - Dawid Markiewicz 29, 68, Piotr Grabowski 40
na Stadionie Górniczym
Salos Szczecin 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski 26 sierpnia, 12:00
Patryk Pruss 79, 90 - Paweł Mokrzycki 77
Piast Gliwice 1-1 Chrobry Głogów 26 sierpnia, 12:00
Mateusz Kasprzyk 82 - Alan Wojtaszek 90
na stadionie Carbo
Warta Poznań 2-2 Lech Poznań 26 sierpnia, 12:00
Szymon Piekarski 42, 45 (k) - Szymon Czyż 65, Marek Mróz 80 (k)
Miedź Legnica 0-2 Pogoń Szczecin 26 sierpnia, 12:00
Aron Stasiak 40, Szymon Jopek 85
Falubaz Zielona Góra 1-1 Odra Opole 26 sierpnia, 12:00
Daniel Opala 31 - Szymon Machnik 62
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Górnik Zabrze 26 sierpnia, 11:00
Konrad Gutowski 15, 60 - Konrad Wira 19
w Dankowicach

Kolejka 5 - 2-3 września

Górnik Zabrze 4-0 Lechia Gdańsk 3 września, 12:00
Patryk Joachim 6, 33, 60, Maciej Kaczorowski 9 (s)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Odra Opole 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 września, 12:00
Sebastian Bryłka 6 - Konrad Sieracki 2, Konrad Gutowski 43
na boisku Centrum Sportu
Pogoń Szczecin 2-1 Falubaz Zielona Góra 20 września, 14:00
Adrian Benedyczak 63, 79 - Przemysław Złamański 31
w pierwotnym terminie (2 września, 12:00) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji
Lech Poznań 3-0 Miedź Legnica 3 września, 12:00
Jakub Draszczyk 37, Kacper Kocik 58 (s), Arkadiusz Kaczmarek 69
we Wronkach
Chrobry Głogów 2-2 Warta Poznań 2 września, 11:00
Kacper Pietrzczyk 26, Damian Stachurski 88 (k) - Szymon Piekarski 48, Jakub Apolinarski 71
na bocznym boisku
Warta Gorzów Wielkopolski 3-2 Piast Gliwice 3 września, 17:00
Konrad Cichosz 19, Filip Kabaciński 40, 78 - Mateusz Broda 37, Adam Tymiński 50
Arka Gdynia 2-0 Salos Szczecin 3 września, 13:00
Olaf Wójtowicz 26, Mateusz Gułajski 79
na Narodowym Stadionie Rugby
Śląsk Wrocław 4-1 Zagłębie Lubin 3 września, 12:00
Grzegorz Kotowicz 30, Bartosz Boruń 45, 48, Krystian Pasternak 67 - Krzysztof Staśkiewicz 37
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 6 - 9-10 września

Lechia Gdańsk 0-2 Zagłębie Lubin 9 września, 14:00
Kacper Chodyna 35, Wiktor Nahrebecki 68
na Stadionie Miejskim
Salos Szczecin 1-5 Śląsk Wrocław 9 września, 12:00
Adam Kozłowski 50 - Grzegorz Kotowicz 1, Sebastian Bergier 13, 20, Maciej Buławski 51, Krystian Pasternak 85
Piast Gliwice 2-2 Arka Gdynia 9 września, 12:00
Bartosz Pańtak 82, Adam Tymiński 90 - Dawid Blok 11, Marcel Ziemann 58
na stadionie Carbo
Warta Poznań 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski 9 września, 12:00
Jakub Apolinarski 82, Filip Fiborek 90 - Patryk Krawczyk 8 (s)
Miedź Legnica 7-1 Chrobry Głogów 9 września, 12:00
Filip Śliwiński 38, Kacper Stróżyk 45, 50, Fryderyk Stasiak 53, Oskar Januszewski 72, Jan Januszek 73, Szymon Cukier 90 - Przemysław Siudak 90
Falubaz Zielona Góra 1-3 Lech Poznań 9 września, 12:00
Daniel Opala 15 - Mateusz Skrzypczak 21, Hubert Sobol 32, 78
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-3 Pogoń Szczecin 10 września, 13:00
Jakub Caputa 87 - Adrian Benedyczak 31, Aron Stasiak 54, Oskar Furst 59
Górnik Zabrze 2-0 Odra Opole 10 września, 12:00
Konrad Wira 55, 57
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 7 - 16-17 września

Odra Opole 0-1 Lechia Gdańsk 17 września, 12:00
Mateusz Żukowski 75
na boisku Centrum Sportu
Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze 16 września, 12:00
Michał Graczyk 68 - Daniel Ściślak 89
na bocznym boisku nr 2
Lech Poznań 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 września, 14:00
Hubert Sobol 27, 54, Michał Skóraś 83 (k)
we Wronkach
Chrobry Głogów 0-0 Falubaz Zielona Góra 16 września, 9:45
na bocznym boisku
Warta Gorzów Wielkopolski 2-4 Miedź Legnica 17 września, 16:00
Dawid Ufir 20, 77 - Mirosław Kaźmierczak 16, 63, Karol Gardzielewicz 53, Dawid Stanuszek 75
Arka Gdynia 1-1 Warta Poznań 17 września, 13:00
Mateusz Gułajski 14 - Szymon Piekarski 63
na Narodowym Stadionie Rugby
Śląsk Wrocław 7-0 Piast Gliwice 16 września, 12:00
Sebastian Bergier 17, 47, 77, 90, Bartosz Boruń 19, Mateusz Młynarczyk 38, Krystian Pasternak 84
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 6-1 Salos Szczecin 16 września, 15:00
Karol Wierzchowski 18, 45, Kacper Chodyna 22, Adam Borkowski 39, Krzysztof Staśkiewicz 69, 82 - Oskar Kalenik 60
na Stadionie Górniczym

Kolejka 8 - 23-24 września

Lechia Gdańsk 2-1 Salos Szczecin 23 września, 14:00
Mateusz Kaczyński 34, Mateusz Żukowski 56 - Adrian Mach 31
na Stadionie Miejskim
Piast Gliwice 1-0 Zagłębie Lubin 11 października, 14:00
Remigiusz Borkała 56
na stadionie Carbo / w pierwotnym terminie (23 września, 13:00) odwołany
Warta Poznań 1-1 Śląsk Wrocław 23 września, 12:00
Jakub Apolinarski 35 - Mateusz Młynarczyk 77 (k)
Miedź Legnica 0-0 Arka Gdynia 23 września, 12:00
Falubaz Zielona Góra 2-1 Warta Gorzów Wielkopolski 23 września, 12:00
Jędrzej Kosiński 39, Jan Izdebski 89 - Łukasz Kopeć 90
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Chrobry Głogów 23 września, 11:00
Alan Wojtaszek 27
na Stadionie piłkarskim BBOSiR
Górnik Zabrze 1-5 Lech Poznań 23 września, 14:00
Karol Jaksik 57 - Marcin Grabowski 17, Marcin Maćkowiak 27, Hubert Sobol 49, 55, Jakub Karbownik 83
na stadionie MOSiR-u Sparta
Odra Opole 1-5 Pogoń Szczecin 23 września, 14:00
Jakub Kasztelaniec 85 - Adrian Benedyczak 10, 16, Hubert Sadowski 45, Szymon Jopek 90, Mikołaj Midzio 90
na boisku Centrum Sportu

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pogoń Szczecin 5-1 Lechia Gdańsk 1 października, 12:00
Adrian Benedyczak 24, 40, 46, 64, Bartłomiej Cieślik 73 - Aleksander Gabryel 90 (k)
na bocznym boisku
Lech Poznań 7-0 Odra Opole 1 października, 12:00
Hubert Sobol 24, 48, 90, Marcin Grabowski 39, Szymon Czyż 60, Michał Skóraś 89, Aleksander Theus 90
we Wronkach
Chrobry Głogów 0-1 Górnik Zabrze 1 października, 15:00
Jakub Pelc 83
Warta Gorzów Wielkopolski 0-4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 października, 16:00
Patryk Drabik 27, Konrad Sieracki 60, Mateusz Pawlus 65, Daniel Stanclik 76
Arka Gdynia 2-0 Falubaz Zielona Góra 30 września, 13:00
Mateusz Gułajski 55, 90 (k)
na Narodowym Stadionie Rugby
Śląsk Wrocław 3-1 Miedź Legnica 30 września, 12:00
Szymon Lewkot 25, Sebastian Bergier 42, Krystian Pasternak 83 - Jakub Bartłomiejczak 7
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 2-0 Warta Poznań 1 października, 15:00
Adam Borkowski 26, Błażej Czuban 70
na Stadionie Górniczym
Salos Szczecin 0-0 Piast Gliwice 30 września, 12:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Lechia Gdańsk 1-0 Piast Gliwice 7 października, 13:00
Kamil Sikora 50
na Stadionie Miejskim
Warta Poznań 2-1 Salos Szczecin 7 października, 12:00
Beniamin Wrembel 42, Jakub Apolinarski 75 - Adam Kozłowski 15
Miedź Legnica 0-1 Zagłębie Lubin 7 października, 12:00
Kamil Kruk 39
Falubaz Zielona Góra 0-7 Śląsk Wrocław 7 października, 13:00
Maciej Buławski 4, 49, Kacper Izydorczyk 12, 90, Grzegorz Kotowicz 17, 31, Sebastian Bergier 40
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-0 Arka Gdynia 7 października, 11:00
Konrad Gutowski 17, 46, 48, Michał Bury 75
w Dankowicach
Górnik Zabrze 8-0 Warta Gorzów Wielkopolski 10 października, 16:00
Patryk Joachim 4, 58 (k), Bartosz Bartczuk 44, 53, 65 (k), Tomasz Polak 51, Jan Borek 68, Konrad Wira 74
na stadionie MOSiR-u Sparta / w pierwotnym terminie (8 października, 12:00) odwołany
Odra Opole 1-0 Chrobry Głogów 8 października, 12:00
Dawid Miroszka 67
na boisku Centrum Sportu
Pogoń Szczecin 1-4 Lech Poznań 25 października, 14:00
Aron Stasiak 11 - Hubert Sobol 21, 81, Bartłomiej Burman 47, Sebastian Jarosz 90
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (7 października, 14:00) odwołany z powodu powołań zawodników obu drużyn do reprezentacji

Kolejka 11 - 14-15 października

Lech Poznań 3-0 Lechia Gdańsk 15 października, 12:00
Hubert Sobol 5, 21, Kacper Andrzejewski 60
we Wronkach
Chrobry Głogów 1-2 Pogoń Szczecin 15 października, 12:00
Seweryn Dybizbański 34 - Szymon Jopek 63 (k), Hubert Sadowski 85
Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 Odra Opole 15 października, 15:00
Hubert Szczypek 10 - Aleksander Kram 90
Arka Gdynia 0-1 Górnik Zabrze 15 października, 13:00
Karol Landowski 12
na Narodowym Stadionie Rugby
Śląsk Wrocław 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 października, 14:00
Sebastian Bergier 11, Mateusz Młynarczyk 23 - Konrad Gutowski 29
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 2-1 Falubaz Zielona Góra 14 października, 15:30
Bartosz Białek 4, Patryk Grychtolik 35 - Kacper Lechowicz 30
na Stadionie Górniczym
Salos Szczecin 1-3 Miedź Legnica 14 października, 12:00
Dawid Kisły 55 - Karol Gardzielewicz 10, Filip Śliwiński 40, Jakub Giełda 90
Piast Gliwice 2-1 Warta Poznań 14 października, 12:00
Adam Tymiński 31, Maciej Borycka 73 - Damian Fabiś 78
na stadionie Carbo

Kolejka 12 - 21-22 października

Lechia Gdańsk 2-1 Warta Poznań 21 października, 13:00
Miłosz Kałahur 65, Oskar Frygier 81 - Wiktor Kurzawski 78
na Stadionie Miejskim
Miedź Legnica 1-0 Piast Gliwice 21 października, 12:00
Jan Januszek 3
na boisku przy ul. Świerkowej
Falubaz Zielona Góra 1-1 Salos Szczecin 21 października, 12:00
Dorian Nowicki 79 - Adrian Mach 41
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Zagłębie Lubin 25 października, 11:00
Emil Możdżonek 59 (k)
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (22 października, 14:00) odwołany
Górnik Zabrze 1-2 Śląsk Wrocław 22 października, 12:00
Tymoteusz Wojdanowski 31 - Sebastian Bergier 2, Szymon Lewkot 14
na stadionie MOSiR-u Sparta
Odra Opole 0-3 Arka Gdynia 22 października, 12:00
Dominik Gniadecki 7, 66, Dawid Blok 50
na boisku Centrum Sportu
Pogoń Szczecin 5-0 Warta Gorzów Wielkopolski 21 października, 12:30
Hubert Sadowski 7, Damian Pawłowski 39, Adrian Benedyczak 52, Adam Bluma 54, 69
na bocznym boisku
Lech Poznań 0-0 Chrobry Głogów 21 października, 12:00
we Wronkach

Kolejka 13 - 28-29 października

Chrobry Głogów 1-1 Lechia Gdańsk 28 października, 12:00
Damian Stachurski 27 (k) - Kamil Sikora 54
na bocznym boisku
Warta Gorzów Wielkopolski 0-3 Lech Poznań 29 października, 14:00
Łukasz Adamczak 31, Bartosz Bartkowiak 37, Arkadiusz Kaczmarek 77
Arka Gdynia 3-1 Pogoń Szczecin 29 października, 13:00
Oskar Ryk 12 (k), 90, Jan Łoś 30 - Bartłomiej Cieślik 37
w Chwaszczynie
Śląsk Wrocław 3-0 Odra Opole 28 października, 12:00
Sebastian Bergier 50, Mateusz Młynarczyk 52, Maciej Buławski 76
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 4-3 Górnik Zabrze 28 października, 15:00
Błażej Czuban 54, 73, Kacper Chodyna 80, Patryk Grychtolik 88 - Jan Borek 4, 20, Daniel Ściślak 37
na Stadionie Górniczym
Salos Szczecin 1-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 października, 12:00
Adam Kozłowski 46 - Konrad Bukowczan 12, 25, Emil Możdżonek 73 (k)
Piast Gliwice 4-0 Falubaz Zielona Góra 28 października, 12:00
Remigiusz Borkała 4 (k), 7, 12, Mateusz Kasprzyk 90
na stadionie Carbo
Warta Poznań 3-0 Miedź Legnica 28 października, 12:00
Kacper Stachowski 12 (s), Aleks Ławniczak 42, Wiktor Kurzawski 61

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Lechia Gdańsk 2-0 Miedź Legnica 4 listopada, 13:00
Adrian Petk 59, Oskar Frygier 90
na Stadionie Miejskim
Falubaz Zielona Góra 0-3 Warta Poznań 4 listopada, 12:00
Michał Mikołajczyk 27, Szymon Szczęsny 47, Piotr Wujec 62
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-1 Piast Gliwice 4 listopada, 12:00
Konrad Gutowski 76 - Remigiusz Borkała 61 (k)
na Stadionie piłkarskim BBOSiR
Górnik Zabrze 1-1 Salos Szczecin 2 grudnia, 13:00
Adam Stryjakiewicz 62 - Maciej Moroza 14
w pierwotnym terminie (5 listopada, 12:00) odwołany
Odra Opole 0-4 Zagłębie Lubin 5 listopada, 12:00
Dominik Więcek 29, Adam Borkowski 41, Łukasz Peroń 42, Kamil Piątkowski 90
na boisku Centrum Sportu
Pogoń Szczecin 2-3 Śląsk Wrocław 15 listopada, 12:00
Adrian Benedyczak 5, Aron Stasiak 22 - Szymon Lewkot 18, 90, Sebastian Bergier 43
na Obiekcie Sportowym Bukowe / w pierwotnym terminie (4 listopada, 12:00) odwołany
Lech Poznań 2-2 Arka Gdynia 4 listopada, 16:00
Oskar Nowak 52, Jakub Karbownik 69 - Jan Łoś 43, Daniel Matys 90
we Wronkach
Chrobry Głogów 4-1 Warta Gorzów Wielkopolski 4 listopada, 12:00
Konrad Flis 15, Bartosz Prychod 27, Damian Żołądziewski 63, Przemysław Siudak 78 - Łukasz Kopeć 6
na bocznym boisku

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 Lechia Gdańsk 12 listopada, 12:00
Łukasz Kopeć 76 - Kamil Sikora 59, Oskar Rynkowski 81
Arka Gdynia 1-0 Chrobry Głogów 12 listopada, 11:00
Olaf Wójtowicz 36
na Narodowym Stadionie Rugby
Śląsk Wrocław 3-2 Lech Poznań 11 listopada, 12:00
Sebastian Bergier 20, 44, Mateusz Młynarczyk 78 - Marek Mróz 14, Marcin Maćkowiak 29
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Zagłębie Lubin 4-0 Pogoń Szczecin 12 listopada, 13:00
Adam Borkowski 6, 12, 41, Błażej Czuban 67
na Stadionie Górniczym
Salos Szczecin 4-3 Odra Opole 12 listopada, 13:00
Oliwier Kowalik 10, 31, Bastian Staszewski 45, Maciej Ignasiak 82 - Szymon Machnik 18, Mateusz Suchodolski 25, Aleksander Kram 69
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Piast Gliwice 0-4 Górnik Zabrze 14 listopada, 12:00
Patryk Joachim 14, Michał Rymer 45, Bartosz Bartczuk 79, Jan Borek 84
na stadionie Carbo / w pierwotnym terminie (11 listopada, 12:00) odwołany
Warta Poznań 0-3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 listopada, 12:00
Konrad Gutowski 33, 59, Mateusz Pawlus 73
Miedź Legnica 1-1 Falubaz Zielona Góra 12 listopada, 12:00
Kacper Kocik 17 - Jan Izdebski 45

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Lechia Gdańsk 1-2 Falubaz Zielona Góra 18 listopada, 10:00
Jędrzej Kosiński 18 (s) - Jan Izdebski 26, Bartosz Konieczny 37
na Stadionie Miejskim
Miedź Legnica 0-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 19 listopada, 12:00
Warta Poznań 1-0 Górnik Zabrze 18 listopada, 14:00
Szymon Piekarski 70
na boisku MOS
Piast Gliwice 1-4 Odra Opole 17 listopada, 12:00
Jakub Borowski 16 - Michał Bodys 45 (s), Denis Smolarek 76 (k), Przemysław Chodorek 79, Aleksander Kram 86
na stadionie Carbo
Salos Szczecin 0-1 Pogoń Szczecin 19 listopada, 11:00
Hubert Sadowski 85
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Zagłębie Lubin 2-2 Lech Poznań 19 listopada, 13:00
Adam Borkowski 69, Błażej Czuban 71 - Hubert Sobol 3, Bartosz Bartkowiak 45 (k)
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław 2-0 Chrobry Głogów 19 listopada, 12:00
Sebastian Bergier 83, Kacper Izydorczyk 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Arka Gdynia 0-1 Warta Gorzów Wielkopolski 18 listopada, 13:00
Łukasz Kopeć 71
na Narodowym Stadionie Rugby

Kolejka 17 - 25-26 listopada

Arka Gdynia 0-0 Lechia Gdańsk 25 listopada, 11:00
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 Śląsk Wrocław 26 listopada, 13:00
Łukasz Kopeć 71 - Szymon Lewkot 56
Chrobry Głogów 2-3 Zagłębie Lubin 25 listopada, 12:00
Kacper Pietrzczyk 18, Konrad Flis 52 - Błażej Czuban 11, Adam Borkowski 24, Kacper Chodyna 62
na bocznym boisku
Lech Poznań 3-0 Salos Szczecin 26 listopada, 12:00
Eryk Kryg 37, Mateusz Skrzypczak 43, Jakub Karbownik 66
we Wronkach
Pogoń Szczecin 2-1 Piast Gliwice 26 listopada, 11:00
Mikołaj Midzio 27, Aron Stasiak 60 (k) - Mateusz Broda 55
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Odra Opole 1-1 Warta Poznań 26 listopada, 12:00
Przemysław Chodorek 73 - Szymon Piekarski 4
na boisku Centrum Sportu
Górnik Zabrze 4-2 Miedź Legnica 25 listopada, 13:00
Jan Borek 41, 70, Daniel Ściślak 43, Wojciech Hajda 63 - Hubert Kisiel 24, Karol Gardzielewicz 81 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-4 Falubaz Zielona Góra 23 listopada, 13:30
Konrad Bukowczan 65 - Patryk Jasiak 31, Bartosz Konieczny 45, 53, Jan Izdebski 60
na Stadionie piłkarskim BBOSiR / w pierwotnym terminie (25 listopada, 12:00) odwołany

Kolejka 18 - 10-11 marca

Arka Gdynia 1-1 Śląsk Wrocław 10 marca, 12:00
Jan Łoś 28 - Bartosz Boruń 62
na Narodowym Stadionie Rugby
Lechia Gdańsk 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 10 marca, 11:00
Mateusz Sopoćko 85
w Sopocie
Falubaz Zielona Góra 0-2 Górnik Zabrze 11 kwietnia, 17:00
Aleksander Tanistra 53, Jakub Pelc 90
w pierwotnym terminie (11 marca, 15:00) odwołany
Miedź Legnica 2-1 Odra Opole 10 marca, 12:00
Filip Śliwiński 44, Szymon Cukier 50 - Mateusz Suchodolski 34
w Parku Miejskim
Warta Poznań 2-0 Pogoń Szczecin 11 marca, 15:15
Dawid Wach 5, 7
na boisku MOS
Piast Gliwice 1-1 Lech Poznań 10 marca, 18:30
Piotr Spende 90 - Marcin Grabowski 32
w Chorzowie; na bocznym boisku Stadionu Śląskiego
Salos Szczecin 2-2 Chrobry Głogów 11 marca, 15:00
Maciej Ignasiak 39, 47 - Kacper Pietrzczyk 36 (k), Bartosz Prychod 41
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Zagłębie Lubin 3-1 Warta Gorzów Wielkopolski 10 marca, 12:00
Patryk Grychtolik 22, Jakub Ryś 43, Błażej Czuban 44 - Michał Dyc 35
na bocznym boisku

Kolejka 19 - 17-18 marca

Śląsk Wrocław 1-1 Lechia Gdańsk 18 kwietnia, 12:00
Dawid Musiał 55 - Oskar Rynkowski 47
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany
Arka Gdynia 4-1 Zagłębie Lubin 18 marca, 13:00
Bartosz Nowicki 23, 50, Oskar Ryk 73, Olaf Wójtowicz 90 - Kamil Piątkowski 80 (k)
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Gorzów Wielkopolski 3-0 Salos Szczecin 11 kwietnia, 17:00
Dawid Teodorczyk 30 (s), Łukasz Kopeć 75, Dawid Ufir 79
w pierwotnym terminie (18 marca, 14:00) odwołany
Chrobry Głogów 2-1 Piast Gliwice 4 kwietnia, 17:00
Przemysław Siudak 65, Seweryn Dybizbański 76 - Remigiusz Borkała 71
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lech Poznań 4-3 Warta Poznań 18 marca, 12:00
Arkadiusz Kaczmarek 28, Hubert Sobol 60, Kacper Janiak 70, 90 - Aleks Ławniczak 14, Jakub Tecław 18, 84
we Wronkach
Pogoń Szczecin 0-0 Miedź Legnica 17 marca, 11:00
na Obiekcie Sportowym Bukowe
Odra Opole 4-0 Falubaz Zielona Góra 4 kwietnia, 14:00
Dawid Miroszka 9, 40, Aleksander Kram 64, Mateusz Suchodolski 84
na boisku Centrum Sportu / w pierwotnym terminie (18 marca, 12:00) odwołany
Górnik Zabrze 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 marca, 11:00
Kacper Michalski 8
na bocznym boisku Walki Makoszowy

Kolejka 20 - 24-25 marca

Lechia Gdańsk 0-5 Górnik Zabrze 25 marca, 15:15
Patryk Joachim 15, Daniel Ściślak 23 (k), Kacper Michalski 51, Dariusz Pawłowski 52, 70
w Sopocie
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Odra Opole 24 marca, 14:00
Denis Smolarek 6, Sebastian Bryłka 66
na Stadionie piłkarskim BBOSiR
Falubaz Zielona Góra 0-4 Pogoń Szczecin 25 marca, 15:00
Aron Stasiak 4, 69, Bartosz Boniecki 74, Adam Pytkowski 84 (s)
Miedź Legnica 0-0 Lech Poznań 28 marca, 13:00
Warta Poznań 1-2 Chrobry Głogów 25 marca, 16:00
Piotr Wujec 11 - Seweryn Dybizbański 21, 47 (k)
na boisku MOS
Piast Gliwice 3-1 Warta Gorzów Wielkopolski 24 marca, 13:20
Remigiusz Borkała 10, Mateusz Kasprzyk 47, 76 - Łukasz Kopeć 45
w Rybniku-Kamieniu; na bocznym boisku Hotelu Olimpia / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Salos Szczecin 0-2 Arka Gdynia 18 kwietnia, 11:00
Jan Łoś 30, 46
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany
Zagłębie Lubin 4-1 Śląsk Wrocław 24 marca, 12:00
Błażej Czuban 65, Kacper Chodyna 77, 80, 90 - Szymon Lewkot 87
na bocznym boisku

Kolejka 21 - 31 marca

Zagłębie Lubin 1-0 Lechia Gdańsk 29 marca, 11:00
Patryk Grychtolik 33
na bocznym boisku
Śląsk Wrocław 2-2 Salos Szczecin 30 marca, 12:00
Karol Chmulak 45, Bartosz Boruń 71 - Adrian Mach 34, Maciej Ignasiak 73
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Arka Gdynia 3-1 Piast Gliwice 30 marca, 11:00
Oskar Ryk 5, 62, Fabian Lengiewicz 16 - Sebastian Pociecha 21
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Gorzów Wielkopolski 0-4 Warta Poznań 18 kwietnia, 11:00
Szymon Piekarski 26, 53, Jakub Apolinarski 65, Wiktor Kurzawski 74
w pierwotnym terminie (29 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Chrobry Głogów 3-0 Miedź Legnica 31 marca, 12:00
(wo)
Jakub Kobyliński 23, Marcel Wolan 24, Filip Śliwiński 86
na bocznym boisku / na boisku 0-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - Marcel Wolan
Lech Poznań 6-0 Falubaz Zielona Góra 31 marca, 12:00
Łukasz Adamczak 34, Oskar Nowak 37 (k), 49 (k), Paweł Tupaj 72, Bartosz Bartkowiak 87 (k), 90
w Popowie
Pogoń Szczecin 3-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 29 marca, 12:45
Hubert Sadowski 2, Błażej Starzycki 25, Aron Stasiak 82 - Bartłomiej Kręcichwost 44
w pierwotnym terminie (29 marca, 11:00) na Obiekcie Sportowym Bukowe odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku przy ul. Witkiewicza
Odra Opole 0-6 Górnik Zabrze 28 marca, 12:50
Bartosz Bartczuk 20, 46, Patryk Joachim 55, Dariusz Pawłowski 60, Konrad Wira 84, Kacper Staśkiewicz 90
na boisku Centrum Sportu / mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem

Kolejka 22 - 7-8 kwietnia

Lechia Gdańsk 2-0 Odra Opole 7 kwietnia, 12:00
Maciej Kaczorowski 39, Adam Chrzanowski 61 (k)
na Stadionie Miejskim
Górnik Zabrze 0-3 Pogoń Szczecin 8 kwietnia, 16:00
Oskar Furst 14, Aron Stasiak 64, 69
na stadionie MOSiR-u Sparta
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2 Lech Poznań 7 kwietnia, 11:00
Łukasz Adamczak 3, Bartosz Bartkowiak 17
Falubaz Zielona Góra 0-1 Chrobry Głogów 8 kwietnia, 15:00
Seweryn Dybizbański 68
Miedź Legnica 4-0 Warta Gorzów Wielkopolski 7 kwietnia, 12:00
Kajetan Frankowski 7, Marcel Wolan 49, Filip Śliwiński 85 (k), Szymon Sobkowiak 87
w Parku Miejskim
Warta Poznań 3-0 Arka Gdynia 7 kwietnia, 12:00
Jakub Apolinarski 42, Dawid Wach 50 (k), Wiktor Kurzawski 67
Piast Gliwice 0-2 Śląsk Wrocław 7 kwietnia, 12:00
Mateusz Młynarczyk 66 (k), Kamil Sosna 69
na stadionie Carbo
Salos Szczecin 0-0 Zagłębie Lubin 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 23 - 14-15 kwietnia

Salos Szczecin 1-5 Lechia Gdańsk 14 kwietnia, 12:00
Tymoteusz Antoniuk 86 - Oskar Rynkowski 17, Adam Chrzanowski 44, Mateusz Sopoćko 46, 90, Adam Kaczorowski 48
Zagłębie Lubin 3-1 Piast Gliwice 14 kwietnia, 14:30
Jakub Ryś 8, Adam Borkowski 37, Krispin Karbownik 87 - Kamil Giera 47
na Stadionie Górniczym
Śląsk Wrocław 0-1 Warta Poznań 14 kwietnia, 12:00
Dawid Wach 7
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Arka Gdynia 8-0 Miedź Legnica 14 kwietnia, 13:00
Damian Lisiecki 16, Jan Łoś 34, 61, 66, 70, Mateusz Młyński 52, 57, Oskar Ryk 68
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Gorzów Wielkopolski 0-0 Falubaz Zielona Góra 15 kwietnia, 16:00
Chrobry Głogów 2-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 kwietnia, 12:00
Seweryn Dybizbański 16 (k), Damian Stachurski 24 - Bartłomiej Kręcichwost 30
na bocznym boisku
Lech Poznań 2-0 Górnik Zabrze 15 kwietnia, 12:00
Marcin Maćkowiak 3, Jakub Karbownik 88
we Wronkach
Pogoń Szczecin 4-0 Odra Opole 14 kwietnia, 11:00
Michał Sacharuk 45, Kryspin Szcześniak 56, Michał Graczyk 71, 72
na bocznym boisku

Kolejka 24 - 21-22 kwietnia

Lechia Gdańsk 0-4 Pogoń Szczecin 21 kwietnia, 12:00
Adrian Benedyczak 22, 60, 82, Michał Graczyk 69
na Stadionie Miejskim
Odra Opole 2-4 Lech Poznań 21 kwietnia, 12:00
Dawid Miroszka 21, Mateusz Suchodolski 71 - Łukasz Adamczak 11, Filip Szymczak 42, Paweł Tupaj 67, 85
na boisku Centrum Sportu
Górnik Zabrze 2-2 Chrobry Głogów 22 kwietnia, 15:00
Daniel Liszka 39, Bartosz Bartczuk 44 - Konrad Flis 7, Kacper Pietrzczyk 67 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Warta Gorzów Wielkopolski 21 kwietnia, 13:00
Michał Bury 44 (k)
na Stadionie piłkarskim BBOSiR
Falubaz Zielona Góra 0-5 Arka Gdynia 22 kwietnia, 15:00
Oskar Ryk 30 (k), Jan Łoś 48, 90, Dorian Nowicki 67 (s), Mateusz Gułajski 74
Miedź Legnica 0-3 Śląsk Wrocław 25 kwietnia, 12:00
Sebastian Bergier 45 (k), Mateusz Młynarczyk 53, Bartosz Boruń 75
Warta Poznań 0-2 Zagłębie Lubin 22 kwietnia, 12:00
Adam Borkowski 45, Błażej Czuban 69
Piast Gliwice 4-1 Salos Szczecin 21 kwietnia, 12:00
Mateusz Broda 29, Kacper Marcinkowski 61, Remigiusz Borkała 75 (k), Adam Witoszek 90 - Maciej Moroza 54 (k)
na stadionie Carbo

Kolejka 25 - 28-29 kwietnia

Piast Gliwice 1-0 Lechia Gdańsk 28 kwietnia, 12:00
Piotr Spende 90
na stadionie Carbo
Salos Szczecin 0-3 Warta Poznań 28 kwietnia, 12:00
Szymon Szczęsny 21, 49, Aleks Ławniczak 60
Zagłębie Lubin 0-2 Miedź Legnica 29 kwietnia, 12:00
Kacper Chudzik 49, Maciej Warpas 78 (s)
na Stadionie Górniczym
Śląsk Wrocław 3-0 Falubaz Zielona Góra 29 kwietnia, 12:00
Sebastian Bergier 47, Bartosz Waśkiewicz 90, Grzegorz Kotowicz 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Arka Gdynia 3-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 kwietnia, 11:00
Oskar Ryk 22, 48, Dominik Gniadecki 86
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Gorzów Wielkopolski 2-3 Górnik Zabrze 29 kwietnia, 15:00
Oskar Janus 41, Marek Makowski 74 - Tymoteusz Wojdanowski 20, Daniel Liszka 65, 88
Chrobry Głogów 4-1 Odra Opole 28 kwietnia, 12:00
Kacper Pietrzczyk 17, Seweryn Dybizbański 53, Przemysław Siudak 73, Kamil Kotyla 85 - Dawid Miroszka 61
na bocznym boisku
Lech Poznań 1-2 Pogoń Szczecin 29 kwietnia, 12:00
Bartosz Bartkowiak 2 - Stanisław Wawrzynowicz 6, Adrian Benedyczak 79
we Wronkach

Kolejka 26 - 5-6 maja

Lechia Gdańsk 0-4 Lech Poznań 5 maja, 12:00
Hubert Sobol 45, 77, Oskar Nowak 48, Michał Skóraś 85
na Stadionie Miejskim
Pogoń Szczecin 2-2 Chrobry Głogów 5 maja, 12:00
Błażej Starzycki 82 (k), Michał Graczyk 88 - Bartosz Prychod 20, Przemysław Siudak 70
na bocznym boisku
Odra Opole 1-1 Warta Gorzów Wielkopolski 5 maja, 12:00
Jakub Wacławczyk 14 - Dawid Ufir 45
na boisku Centrum Sportu
Górnik Zabrze 2-3 Arka Gdynia 6 maja, 11:00
Dariusz Pawłowski 77, 78 - Mateusz Klecha 38, Mateusz Młyński 46, Oskar Ryk 65
na stadionie MOSiR-u Sparta
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Śląsk Wrocław 5 maja, 12:00
Sebastian Golak 55
w Dankowicach
Falubaz Zielona Góra 1-1 Zagłębie Lubin 6 maja, 16:00
Jarosław Mućka 73 - Patryk Grychtolik 56
Miedź Legnica 1-0 Salos Szczecin 5 maja, 12:00
Mirosław Kaźmierczak 90
Warta Poznań 1-0 Piast Gliwice 6 maja, 12:00
Wiktor Kurzawski 80

Kolejka 27 - 12-13 maja

Warta Poznań 2-1 Lechia Gdańsk 12 maja, 12:00
Aleks Ławniczak 53, Szymon Piekarski 66 - Dawid Wasilewski 12
Piast Gliwice 1-2 Miedź Legnica 12 maja, 12:00
Mateusz Broda 42 - Kacper Kocik 8, Jan Januszek 37
na stadionie Carbo
Salos Szczecin 1-0 Falubaz Zielona Góra 12 maja, 12:00
Maciej Moroza 26 (k)
Zagłębie Lubin 2-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 maja, 14:00
Wiktor Nahrebecki 3, Kacper Chodyna 43 - Patryk Drabik 49, Konrad Bukowczan 73
na Stadionie Górniczym
Śląsk Wrocław 1-1 Górnik Zabrze 12 maja, 12:00
Grzegorz Kotowicz 75 - Patryk Joachim 18
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Arka Gdynia 3-0 Odra Opole 12 maja, 13:00
Dawid Markiewicz 39, 75, Maciej Kozakowski 82
na Narodowym Stadionie Rugby
Warta Gorzów Wielkopolski 0-7 Pogoń Szczecin 13 maja, 17:00
Oskar Furst 17, 39, 46, 59, Błażej Starzycki 45, 89, Oskar Frygier 78
Chrobry Głogów 0-2 Lech Poznań 12 maja, 12:00
Mateusz Skrzypczak 83, Hubert Sobol 90
na bocznym boisku

Kolejka 28 - 19-20 maja

Lechia Gdańsk 2-3 Chrobry Głogów 19 maja, 12:00
Dominik Rycewicz 3, Oskar Rynkowski 68 - Konrad Flis 19, Przemysław Siudak 72, Kacper Pietrzczyk 84 (k)
na Stadionie Miejskim
Lech Poznań 6-0 Warta Gorzów Wielkopolski 20 maja, 12:00
Jakub Karbownik 31, 61, Wojciech Stefaniak 44 (s), 84, Paweł Tupaj 64, Jan Klimek 82
we Wronkach
Pogoń Szczecin 1-1 Arka Gdynia 19 maja, 14:00
Błażej Starzycki 8 - Jan Łoś 14
Odra Opole 1-6 Śląsk Wrocław 20 maja, 12:00
Mateusz Suchodolski 30 - Maciej Buławski 10, 52, 72, Grzegorz Kotowicz 45, Szymon Krocz 74, Sebastian Jasiński 83
Górnik Zabrze 3-2 Zagłębie Lubin 20 maja, 15:00
Bartosz Bartczuk 27 (k), Dariusz Pawłowski 48, Patryk Joachim 64 - Kamil Piątkowski 18, 43 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0 Salos Szczecin 19 maja, 11:00
Patryk Drabik 61, Jakub Kwaśny 83, Mikołaj Stasica 89
w Dankowicach
Falubaz Zielona Góra 1-2 Piast Gliwice 20 maja, 16:00
Norbert Walczak 39 (k) - Aleksander Jelonek 18, Dawid Fojcik 89
Miedź Legnica 0-1 Warta Poznań 19 maja, 12:00
Filip Fiborek 78

Kolejka 29 - 26-27 maja

Miedź Legnica 1-0 Lechia Gdańsk 26 maja, 12:00
Szymon Sobkowiak 81
Warta Poznań 4-2 Falubaz Zielona Góra 26 maja, 12:00
Dawid Wach 4, 12, Oskar Zieliński 8, Michał Mikołajczak 11 - Norbert Walczak 68, 72 (k)
Piast Gliwice 0-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 maja, 12:00
Konrad Bukowczan 90, Marcin Szemis 90
na stadionie Carbo
Salos Szczecin 0-2 Górnik Zabrze 26 maja, 12:00
Bartosz Bartczuk 17 (k), Szymon Małecki 67
Zagłębie Lubin 2-1 Odra Opole 27 maja, 12:00
Kacper Chodyna 14, Bartosz Białek 85 - Damian Lisoń 88
na Stadionie Górniczym
Śląsk Wrocław 2-1 Pogoń Szczecin 27 maja, 12:00
Bartosz Boruń 14, Sebastian Bergier 23 - Adrian Benedyczak 76
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Arka Gdynia 1-0 Lech Poznań 26 maja, 13:00
Dawid Szałecki 82
w Rumi
Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 Chrobry Głogów 27 maja, 17:00
Łukasz Kopeć 70 - Patryk Grzywaczewski 42 (s)

Kolejka 30 - 2-3 czerwca

Lechia Gdańsk 3-0 Warta Gorzów Wielkopolski 31 maja, 15:00
Oskar Rynkowski 15, 35, Przemysław Lisiecki 38
na Stadionie Miejskim / w pierwotnym terminie (2 czerwca, 12:00) odwołany
Chrobry Głogów 1-2 Arka Gdynia 2 czerwca, 12:00
Konrad Flis 76 - Dawid Szałecki 50, 84
na bocznym boisku
Lech Poznań 5-1 Śląsk Wrocław 2 czerwca, 12:00
Hubert Sobol 12, 57, Paweł Tupaj 25, Michał Zimmer 50, Mateusz Bieniek 82 - Mariusz Miłek 39
we Wronkach
Pogoń Szczecin 3-1 Zagłębie Lubin 2 czerwca, 12:00
Bartosz Boniecki 39, Michał Graczyk 52, Jakub Paprzycki 77 - Jakub Brzeżowski 81
Odra Opole 1-3 Salos Szczecin 2 czerwca, 14:00
Szymon Machnik 22 - Jarosław Koksa 26, Oskar Kalenik 62, Dawid Kisły 66
na boisku Centrum Sportu
Górnik Zabrze 3-1 Piast Gliwice 2 czerwca, 12:00
Patryk Joachim 16, Bartosz Bartczuk 67 (k), Konrad Wira 90 - Patryk Fabian 73 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-1 Warta Poznań 2 czerwca, 12:00
Patryk Drabik 73, Michał Bury 88 - Szymon Piekarski 89 (k)
w Dankowicach
Falubaz Zielona Góra 0-4 Miedź Legnica 3 czerwca, 16:00
Filip Śliwiński 6, Szymon Cukier 16, Jan Januszek 45, Dawid Stanuszek 64

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów

Centralna Liga Juniorów 2017/2018

Centralna Liga Juniorów 2017/2018 (wschodnia)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas