[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Centralna Liga Juniorów 2017/2018, grupa: zachodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Falubaz Zielona Góra 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Odra Opole 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lech Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Chrobry Głogów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Warta Gorzów Wielkopolski 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Arka Gdynia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Salos Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Piast Gliwice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Warta Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Miedź Legnica 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Falubaz Zielona Góra    
 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała    
 3 Górnik Zabrze    
 4 Odra Opole    
 5 Pogoń Szczecin    
 6 Lech Poznań    
 7 Chrobry Głogów    
 8 Warta Gorzów Wielkopolski    
 9 Arka Gdynia    
 10 Śląsk Wrocław    
 11 Zagłębie Lubin    
 12 Salos Szczecin    
 13 Piast Gliwice    
 14 Warta Poznań    
 15 Miedź Legnica    
 16 Lechia Gdańsk    

REKLAMA

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Falubaz Zielona Góra - Lechia Gdańsk 6 sierpnia, 16:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 5 sierpnia, 12:00
Górnik Zabrze - Warta Poznań
Odra Opole - Piast Gliwice 6 sierpnia, 12:00
Pogoń Szczecin - Salos Szczecin
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Chrobry Głogów - Śląsk Wrocław
Warta Gorzów Wielkopolski - Arka Gdynia 6 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Warta Gorzów Wielkopolski
Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów
Salos Szczecin - Lech Poznań 12 sierpnia, 12:00
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 12 sierpnia, 12:00
Warta Poznań - Odra Opole
Miedź Legnica - Górnik Zabrze
Falubaz Zielona Góra - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk
Górnik Zabrze - Falubaz Zielona Góra
Odra Opole - Miedź Legnica 20 sierpnia, 12:00
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Lech Poznań - Piast Gliwice
Chrobry Głogów - Salos Szczecin
Warta Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Lubin 20 sierpnia, 17:00
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 20 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Salos Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski 26 sierpnia, 12:00
Piast Gliwice - Chrobry Głogów 26 sierpnia, 12:00
Warta Poznań - Lech Poznań
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Falubaz Zielona Góra - Odra Opole
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze

Kolejka 5 - 2-3 września

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 września, 12:00
Pogoń Szczecin - Falubaz Zielona Góra
Lech Poznań - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Warta Poznań
Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Gliwice 3 września, 17:00
Arka Gdynia - Salos Szczecin 3 września, 13:00
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Kolejka 6 - 9-10 września

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Salos Szczecin - Śląsk Wrocław 9 września, 12:00
Piast Gliwice - Arka Gdynia 9 września, 12:00
Warta Poznań - Warta Gorzów Wielkopolski
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Falubaz Zielona Góra - Lech Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Odra Opole

Kolejka 7 - 16-17 września

Odra Opole - Lechia Gdańsk 17 września, 12:00
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Chrobry Głogów - Falubaz Zielona Góra
Warta Gorzów Wielkopolski - Miedź Legnica 17 września, 16:00
Arka Gdynia - Warta Poznań 17 września, 13:00
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Zagłębie Lubin - Salos Szczecin

Kolejka 8 - 23-24 września

Lechia Gdańsk - Salos Szczecin
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 23 września, 12:00
Warta Poznań - Śląsk Wrocław
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Falubaz Zielona Góra - Warta Gorzów Wielkopolski
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
Górnik Zabrze - Lech Poznań
Odra Opole - Pogoń Szczecin 24 września, 12:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Odra Opole
Chrobry Głogów - Górnik Zabrze
Warta Gorzów Wielkopolski - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 października, 16:00
Arka Gdynia - Falubaz Zielona Góra 30 września, 13:00
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Zagłębie Lubin - Warta Poznań
Salos Szczecin - Piast Gliwice 30 września, 12:00

Kolejka 10 - 7-8 października

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Warta Poznań - Salos Szczecin
Miedź Legnica - Zagłębie Lubin
Falubaz Zielona Góra - Śląsk Wrocław
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
Górnik Zabrze - Warta Gorzów Wielkopolski
Odra Opole - Chrobry Głogów 8 października, 12:00
Pogoń Szczecin - Lech Poznań

Kolejka 11 - 14-15 października

Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Chrobry Głogów - Pogoń Szczecin
Warta Gorzów Wielkopolski - Odra Opole 15 października, 15:00
Arka Gdynia - Górnik Zabrze 15 października, 13:00
Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Zagłębie Lubin - Falubaz Zielona Góra
Salos Szczecin - Miedź Legnica 14 października, 12:00
Piast Gliwice - Warta Poznań 14 października, 12:00

Kolejka 12 - 21-22 października

Lechia Gdańsk - Warta Poznań
Miedź Legnica - Piast Gliwice
Falubaz Zielona Góra - Salos Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Odra Opole - Arka Gdynia 22 października, 12:00
Pogoń Szczecin - Warta Gorzów Wielkopolski
Lech Poznań - Chrobry Głogów

Kolejka 13 - 28-29 października

Chrobry Głogów - Lechia Gdańsk
Warta Gorzów Wielkopolski - Lech Poznań 29 października, 14:00
Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 29 października, 13:00
Śląsk Wrocław - Odra Opole
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Salos Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 października, 12:00
Piast Gliwice - Falubaz Zielona Góra 28 października, 12:00
Warta Poznań - Miedź Legnica

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Lechia Gdańsk - Miedź Legnica
Falubaz Zielona Góra - Warta Poznań
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Salos Szczecin
Odra Opole - Zagłębie Lubin 5 listopada, 12:00
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Arka Gdynia
Chrobry Głogów - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Gdańsk 12 listopada, 12:00
Arka Gdynia - Chrobry Głogów 12 listopada, 13:00
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Salos Szczecin - Odra Opole 11 listopada, 12:00
Piast Gliwice - Górnik Zabrze 11 listopada, 12:00
Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Lechia Gdańsk - Falubaz Zielona Góra
Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Poznań - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Odra Opole
Salos Szczecin - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów
Arka Gdynia - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 17 - 25-26 listopada

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Warta Gorzów Wielkopolski - Śląsk Wrocław
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Salos Szczecin
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Odra Opole - Warta Poznań
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Falubaz Zielona Góra

Kolejka 18

Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra - Górnik Zabrze
Miedź Legnica - Odra Opole
Warta Poznań - Pogoń Szczecin
Piast Gliwice - Lech Poznań
Salos Szczecin - Chrobry Głogów
Zagłębie Lubin - Warta Gorzów Wielkopolski
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia

Kolejka 19

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
Warta Gorzów Wielkopolski - Salos Szczecin
Chrobry Głogów - Piast Gliwice
Lech Poznań - Warta Poznań
Pogoń Szczecin - Miedź Legnica
Odra Opole - Falubaz Zielona Góra
Górnik Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 20

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole
Falubaz Zielona Góra - Pogoń Szczecin
Miedź Legnica - Lech Poznań
Warta Poznań - Chrobry Głogów
Piast Gliwice - Warta Gorzów Wielkopolski
Salos Szczecin - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Kolejka 21

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Salos Szczecin
Arka Gdynia - Piast Gliwice
Warta Gorzów Wielkopolski - Warta Poznań
Chrobry Głogów - Miedź Legnica
Lech Poznań - Falubaz Zielona Góra
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Odra Opole - Górnik Zabrze

Kolejka 22

Lechia Gdańsk - Odra Opole
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań
Falubaz Zielona Góra - Chrobry Głogów
Miedź Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski
Warta Poznań - Arka Gdynia
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Salos Szczecin - Zagłębie Lubin

Kolejka 23

Salos Szczecin - Lechia Gdańsk
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Warta Poznań
Arka Gdynia - Miedź Legnica
Warta Gorzów Wielkopolski - Falubaz Zielona Góra
Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Lech Poznań - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Odra Opole

Kolejka 24

Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Odra Opole - Lech Poznań
Górnik Zabrze - Chrobry Głogów
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wielkopolski
Falubaz Zielona Góra - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław
Warta Poznań - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Salos Szczecin

Kolejka 25

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Salos Szczecin - Warta Poznań
Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
Śląsk Wrocław - Falubaz Zielona Góra
Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski - Górnik Zabrze
Chrobry Głogów - Odra Opole
Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Kolejka 26

Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów
Odra Opole - Warta Gorzów Wielkopolski
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław
Falubaz Zielona Góra - Zagłębie Lubin
Miedź Legnica - Salos Szczecin
Warta Poznań - Piast Gliwice

Kolejka 27

Warta Poznań - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Miedź Legnica
Salos Szczecin - Falubaz Zielona Góra
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Arka Gdynia - Odra Opole
Warta Gorzów Wielkopolski - Pogoń Szczecin
Chrobry Głogów - Lech Poznań

Kolejka 28

Lechia Gdańsk - Chrobry Głogów
Lech Poznań - Warta Gorzów Wielkopolski
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
Odra Opole - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Salos Szczecin
Falubaz Zielona Góra - Piast Gliwice
Miedź Legnica - Warta Poznań

Kolejka 29

Miedź Legnica - Lechia Gdańsk
Warta Poznań - Falubaz Zielona Góra
Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Salos Szczecin - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Odra Opole
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Arka Gdynia - Lech Poznań
Warta Gorzów Wielkopolski - Chrobry Głogów

Kolejka 30

Lechia Gdańsk - Warta Gorzów Wielkopolski
Chrobry Głogów - Arka Gdynia
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Odra Opole - Salos Szczecin
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań
Falubaz Zielona Góra - Miedź Legnica

Centralna Liga Juniorów 2017/2018

Centralna Liga Juniorów 2017/2018 (wschodnia)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas