[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Centralna Liga Juniorów 2017/2018, grupa: wschodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 16 38 11 5 0 41-12 5 3 0 17-5 6 2 0 24-7
2.  Jagiellonia Białystok 16 33 10 3 3 33-17 6 2 1 19-8 4 1 2 14-9 1 3 1 0 0 4-2
3.  Progres Kraków 16 33 10 3 3 34-14 7 0 1 21-6 3 3 2 13-8 1 0 0 0 1 2-4
4.  Korona Kielce 16 31 10 1 5 35-29 4 1 4 19-19 6 0 1 16-10
5.  Cracovia 15 28 7 7 1 31-14 4 1 0 18-7 3 6 1 13-7
6.  Wisła Kraków 15 26 8 2 5 18-11 5 2 1 11-4 3 0 4 7-7
7.  UKS SMS Łódź 16 25 8 1 7 27-21 6 0 3 17-10 2 1 4 10-11 1 3 1 0 0 2-1
8.  Motor Lublin 16 25 7 4 5 26-16 5 2 1 18-7 2 2 4 8-9 1 0 0 0 1 1-2
9.  Resovia 16 22 7 1 8 20-34 5 0 3 9-9 2 1 5 11-25
10.  MKS Polonia Warszawa 16 21 5 6 5 28-23 3 3 2 13-12 2 3 3 15-11
11.  Znicz Pruszków 16 19 5 4 7 25-19 2 3 3 9-8 3 1 4 16-11
12.  Stomil Olsztyn 16 13 3 4 9 13-28 2 0 5 7-15 1 4 4 6-13
13.  ŁKS Łódź 16 12 3 3 10 18-34 2 1 5 6-17 1 2 5 12-17
14.  MOSP Białystok 16 11 3 2 11 12-41 2 1 5 8-22 1 1 6 4-19
15.  Stal Rzeszów 16 10 2 4 10 11-34 1 4 3 8-12 1 0 7 3-22
16.  Wisła Płock 16 6 0 6 10 9-34 0 5 3 6-14 0 1 7 3-20

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Legia Warszawa    3-1 1-1 2-0 0-0 1-1 6-1 2-1 2-0 
 2 Jagiellonia Białystok    0-0 2-0 2-0 5-3 3-0 3-1 1-2 1-0 2-2 
 3 Progres Kraków2-4     1-0 2-1 1-0 3-0 4-0 5-1 3-0 
 4 Korona Kielce3-3 2-1 1-3     0-5 3-1 1-3 0-1 7-2 2-0 
 5 Cracovia2-2 2-1     3-2 5-1 6-1 
 6 Wisła Kraków0-0 1-0     1-1 0-2 4-1 2-0 2-0 1-0 
 7 UKS SMS Łódź0-3 1-3 0-2     2-1 2-0 2-1 1-0 3-0 6-0 
 8 Motor Lublin2-3 4-1     1-0 0-0 2-2 3-0 4-0 2-1 
 9 Resovia2-4 1-0 0-4     1-0 0-1 2-0 1-0 2-0 
 10 MKS Polonia Warszawa0-2 2-2 1-3 1-1 1-0 3-2     2-2 3-0 
 11 Znicz Pruszków0-1 0-0 0-1 2-2 2-0 2-3 0-0     3-1 
 12 Stomil Olsztyn0-3 5-3 0-2 0-1 0-4 0-2     2-0 
 13 ŁKS Łódź0-4 0-3 2-3 0-2 0-3 1-0 1-1     2-1 
 14 MOSP Białystok0-4 1-2 0-0 1-3 2-6 0-5 2-1 2-1     
 15 Stal Rzeszów0-3 0-1 0-0 1-1 1-5 0-0 2-2 4-0     
 16 Wisła Płock1-3 0-0 1-1 1-1 2-2 0-5 1-1 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Progres Kraków 1-0 Znicz Pruszków 5 sierpnia, 12:00
Norbert Jaszczak 28
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Stomil Olsztyn 0-4 MKS Polonia Warszawa 6 sierpnia, 16:00
Kacper Łoś 10 (k), Patryk Baran 57, Mariusz Chmielewski 62, Kuba Wardzyński 74
Wisła Kraków 0-2 Resovia 5 sierpnia, 12:00
Jakub Kądziołka 26, Stefan Krężel 45 (k)
w Zabierzowie
MOSP Białystok 2-1 ŁKS Łódź 9 sierpnia, 17:00
Damian Płotczyk 33, Damian Wysocki 42 (k) - Kamil Waśniowski 72
w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 12:00) odwołany
UKS SMS Łódź 0-3 Jagiellonia Białystok 9 sierpnia, 17:00
Bartosz Bida 9, 34, Mateusz Nikołajuk 23 (k)
w pierwotnym terminie (6 sierpnia, 12:00) odwołany
Stal Rzeszów 0-0 Cracovia 5 sierpnia, 16:00
Legia Warszawa 1-1 Motor Lublin 23 sierpnia, 15:00
Łukasz Zjawiński 68 - Rafał Dobrzyński 31
na stadionie AON Rembertów / w pierwotnym terminie (5 sierpnia, 12:00) odwołany
Wisła Płock 1-3 Korona Kielce 5 sierpnia, 12:00
Bartosz Zieliński 90 - Piotr Pierzchała 27 (k), Paweł Rogula 49, Kacper Kucharski 67 (s)
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Znicz Pruszków 0-1 Korona Kielce 13 sierpnia, 18:00
Bartosz Kunat 52
Motor Lublin 2-1 Wisła Płock 12 sierpnia, 14:00
Wiktor Kłos 11, Bartłomiej Tkaczuk 63 (k) - Krystian Ogrodowski 18
na bocznym boisku
Cracovia 2-2 Legia Warszawa 13 sierpnia, 11:00
Patryk Ochman 42, Daniel Krzempek 51 - Michał Góral 35 (k), Mateusz Jamrozy 85 (s)
na boisku przy ul. Wielickiej
Jagiellonia Białystok 1-0 Stal Rzeszów 12 sierpnia, 12:00
Mateusz Nikołajuk 36
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 1-0 UKS SMS Łódź 12 sierpnia, 11:00
Mikołaj Maschera 84
Resovia 2-0 MOSP Białystok 13 sierpnia, 11:00
Stefan Krężel 14, Dawid Obłoza 60
MKS Polonia Warszawa 1-0 Wisła Kraków 12 sierpnia, 17:00
Michael Ameyaw 25
Progres Kraków 3-0 Stomil Olsztyn 12 sierpnia, 12:00
Adam Bognacki 20 (s), Krystian Nowak 28, Błażej Szczepanek 68
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Stomil Olsztyn 0-2 Znicz Pruszków 20 sierpnia, 16:00
Mikołaj Szymański 49, 86
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Wisła Kraków 1-0 Progres Kraków 19 sierpnia, 11:00
Szymon Jeziorski 9
w Zabierzowie
MOSP Białystok 2-6 MKS Polonia Warszawa 20 sierpnia, 14:00
Jakub Jeleszuk 57, Damian Płotczyk 86 - Daniel Pik 2, 25, Michael Ameyaw 29, Kacper Łoś 33, Patryk Baran 64, Kuba Wardzyński 73
UKS SMS Łódź 2-0 Resovia 19 sierpnia, 12:00
Kacper Figurski 44, Beniamin Łuczak 52
Stal Rzeszów 2-2 ŁKS Łódź 19 sierpnia, 12:00
Bartłomiej Siwiec 70 (k), Krystian Majka 80 - Aleksander Michalski 23, Kamil Waśniowski 84
Legia Warszawa 3-1 Jagiellonia Białystok 6 września, 15:00
Kacper Wełniak 2, Mateusz Olejarka 84, Maksymilian Sitek 87 - Bartosz Bida 72
na stadionie AON Rembertów
Wisła Płock 0-0 Cracovia 19 sierpnia, 12:00
na bocznym boisku
Korona Kielce 0-1 Motor Lublin 19 sierpnia, 12:00
Bartłomiej Tkaczuk 56
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Znicz Pruszków 2-0 Motor Lublin 27 sierpnia, 18:00
Mateusz Kinast 52, Karol Potrzebowski 73
Jagiellonia Białystok 2-2 Wisła Płock 26 sierpnia, 12:00
Jakub Konon 82, 87 - Krystian Ogrodowski 48, Kacper Kucharski 58
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 0-4 Legia Warszawa 20 września, 15:00
Kamil Orlik 26, 65, Michał Góral 51 (k), Mateusz Szwed 89
Resovia 1-0 Stal Rzeszów 26 sierpnia, 11:00
Szymon Feret 70
MKS Polonia Warszawa 3-2 UKS SMS Łódź 26 sierpnia, 12:00
Daniel Pik 4, Piotr Garbaczewski 58, Daniel Ostaszewski 69 - Patryk Makuch 11, Kacper Dziuba 68
Progres Kraków 4-0 MOSP Białystok 26 sierpnia, 12:00
Mateusz Reczulski 42, Karol Stanek 51, Dawid Linca 53, Tomasz Kurek 79
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Stomil Olsztyn 0-1 Wisła Kraków 27 sierpnia, 13:00
Michał Banik 47
Korona Kielce 0-5 Cracovia 26 sierpnia, 12:00
Patryk Ochman 6, Robert Ożóg 25, Dorian Pituła 51, Daniel Krzempek 77, Radosław Kanach 79
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 5 - 2-3 września

Wisła Kraków 4-1 Znicz Pruszków 2 września, 12:00
Adrian Grzybek 13, 74, Maciej Śliwa 71, Filip Handzlik 90 - Mateusz Kinast 45
w Zabierzowie
MOSP Białystok 2-1 Stomil Olsztyn 2 września, 12:00
Karol Szymański 18, Damian Oracz 47 - Mateusz Mętlicki 75
UKS SMS Łódź 1-3 Progres Kraków 2 września, 12:00
Szymon Młynarczyk 59 - Karol Stanek 16, 27, Tomasz Kurek 19
Stal Rzeszów 1-1 MKS Polonia Warszawa 3 września, 14:00
Sebastian Wanat 90 - Piotr Włodek 43
Legia Warszawa 6-1 Resovia 2 września, 15:00
Mateusz Olejarka 10, 36, Kacper Wełniak 24, 32, Kuba Jóźwiak 81, Maciej Rosołek 90 - Sebastian Leśniak 56
na stadionie AON Rembertów
Wisła Płock 0-5 ŁKS Łódź 2 września, 12:00
Aleksander Michalski 1, 44, Kamil Waśniowski 20, Eryk Bomba 52, Mateusz Jaworski 84 (k)
Korona Kielce 2-1 Jagiellonia Białystok 2 września, 12:00
Piotr Pierzchała 15 (k), Artur Piróg 73 - Jan Zysik 19
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 4-1 Cracovia 2 września, 13:00
Szymon Rak 5 (k), 9, 76 (k), 90 (k) - Michał Rakoczy 65
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 9-10 września

Znicz Pruszków 2-2 Cracovia 10 września, 16:00
Mateusz Kinast 25, Franciszek Ratajczyk 53 - Sylwester Lusiusz 60 (k), Daniel Krzempek 68
Jagiellonia Białystok 2-0 Motor Lublin 9 września, 13:30
Mateusz Nikołajuk 28 (k), Mikołaj Nawrocki 71
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 2-3 Korona Kielce 9 września, 12:00
Kamil Waśniowski 20, Filip Pietrzak 48 - Szymon Czerwiak 34, Piotr Pierzchała 55 (k), 77 (k)
na bocznym boisku
Resovia 2-0 Wisła Płock 10 września, 11:00
Szymon Feret 3, Stefan Krężel 31
MKS Polonia Warszawa 0-2 Legia Warszawa 9 września, 12:30
Bartosz Rymek 25, Filip Czach 80
na bocznym boisku
Progres Kraków 5-1 Stal Rzeszów 9 września, 12:00
Dawid Linca 13, Karol Stanek 20, 57, 90 (k), 90 - Krystian Majka 33
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Wisła Kraków 2-0 MOSP Białystok 9 września, 12:00
Mateusz Wyjadłowski 38, Kacper Laskoś 59
w Zabierzowie
UKS SMS Łódź 1-0 Stomil Olsztyn 8 września, 16:00
Kacper Dziuba 33

Kolejka 7 - 16-17 września

MOSP Białystok 0-5 Znicz Pruszków 16 września, 12:00
Franciszek Ratajczyk 15, 47, Mikołaj Szymański 63, Mateusz Kinast 74, Szymon Śmieciński 84
UKS SMS Łódź 0-2 Wisła Kraków 16 września, 12:00
Adrian Grzybek 8, Michał Banik 64
Stal Rzeszów 0-0 Stomil Olsztyn 17 września, 12:00
Legia Warszawa 1-1 Progres Kraków 16 września, 13:00
Kacper Pietrzyk 36 - Karol Stanek 21
na stadionie AON Rembertów
Wisła Płock 1-1 MKS Polonia Warszawa 17 września, 16:00
Sebastian Krajewski 11 - Daniel Kozik 42
na bocznym boisku
Korona Kielce 7-2 Resovia 16 września, 12:00
Dawid Szałas 31, 46, Paweł Rogula 35, Piotr Pierzchała 51 (k), 64, Maciej Słoma 78 (s), 85 (s) - Karol Twardowski 60, Jakub Kądziołka 81
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 2-2 ŁKS Łódź 17 września, 13:00
Krzysztof Jaśkiewicz 4, Bartłomiej Tkaczuk 7 (k) - Kamil Waśniowski 51, 80 (k)
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 0-0 Cracovia 16 września, 13:30
w Wysokiem Mazowieckiem

Kolejka 8 - 23-24 września

Znicz Pruszków 0-1 Jagiellonia Białystok 24 września, 17:00
Jakub Tabor 44
ŁKS Łódź 0-2 Cracovia 23 września, 11:00
Sebastian Strózik 85, Radosław Kanach 90
Resovia 0-4 Motor Lublin 24 września, 12:00
Bartłomiej Tkaczuk 18, 68, 76, Cezary Pęcak 79
MKS Polonia Warszawa 1-3 Korona Kielce 23 września, 12:15
Michael Ameyaw 73 - Piotr Pierchała 6, Wiktor Długosz 65, Hubert Wojsa 67
na bocznym boisku / mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Progres Kraków 3-0 Wisła Płock 18 października, 11:00
Tomasz Kurek 1, Karol Stanek 54, Dawid Linca 57
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków / w pierwotnym terminie (23 września, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stomil Olsztyn 0-3 Legia Warszawa 23 września, 14:00
Piotr Sobótka 49 (s), Konrad Matuszewski 75, Łukasz Zjawiński 85
Wisła Kraków 2-0 Stal Rzeszów 23 września, 12:00
Adrian Grzybek 39, Franciszek Wróblewski 66
w Myślenicach
MOSP Białystok 1-3 UKS SMS Łódź 23 września, 11:00
Damian Oracz 7 - Patryk Makuch 13, 80, Szymon Młynarczyk 86

Kolejka 9 - 30 września-1 października

UKS SMS Łódź 2-1 Znicz Pruszków 1 października, 12:00
Patryk Makuch 72 (k), Michał Goliński 81 - Franciszek Ratajczyk 49
Stal Rzeszów 4-0 MOSP Białystok 1 października, 11:00
Maciej Kozicki 33, 90, Marcin Bąk 68, Krystian Majka 89
Legia Warszawa 2-0 Wisła Kraków 1 października, 14:00
Mateusz Szwed 54, Kacper Pietrzyk 77
na stadionie AON Rembertów
Wisła Płock 2-2 Stomil Olsztyn 30 września, 12:00
Kamil Waćkowski 31 (k), Bartosz Zieliński 45 (k) - Piotr Chmielewski 87, Piotr Sobótka 90
na bocznym boisku
Korona Kielce 1-3 Progres Kraków 30 września, 12:00
Paweł Rogula 38 (k) - Karol Stanek 6, 52, Szymon Gwiazda 10
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 1-0 MKS Polonia Warszawa 1 października, 15:00
Bartłomiej Tkaczuk 10
na bocznym boisku
Cracovia 5-1 Resovia 30 września, 14:00
Dorian Pituła 20, Sebastian Strózik 31, Daniel Krzempek 45, 52, Julian Łyktej 90 - Karol Twardowski 88 (k)
na boisku przy ul. Wielickiej
Jagiellonia Białystok 3-1 ŁKS Łódź 30 września, 11:00
Bartosz Gołaszewski 3, 20, Mateusz Nikołajuk 45 - Mikołaj Maschera 48
na bocznym boisku

Kolejka 10 - 7-8 października

Znicz Pruszków 3-1 ŁKS Łódź 8 października, 11:30
Franciszek Ratajczyk 7, 49, Mikołąj Szymański 71 (k) - Mateusz Jaworski 55
Resovia 2-4 Jagiellonia Białystok 8 października, 12:00
Jakub Kądziołka 36, Szymon Feret 79 (k) - Jakub Bogusz 4, Kamil Huczko 29, Mateusz Nikołajuk 66 (k), Szymon Łapiński 77
MKS Polonia Warszawa 1-1 Cracovia 7 października, 12:30
Mariusz Chmielewski 66 - Patryk Ochman 79
na bocznym boisku
Progres Kraków 1-0 Motor Lublin 7 października, 12:00
Mateusz Reczulski 44
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Stomil Olsztyn 5-3 Korona Kielce 8 października, 11:00
Szymon Dujko-Domański 12, Wiktor Bojarowski 72, 74, Grzegorz Jatkiewicz 82, Aleksander Tomasz 86 - Piotr Pierzchała 31 (k), Wiktor Długosz 62, Paweł Rogula 70
w Jezioranach
Wisła Kraków 1-0 Wisła Płock 7 października, 12:00
Patryk Plewka 39
w Zabierzowie
MOSP Białystok 0-4 Legia Warszawa 7 października, 12:00
Mateusz Szwed 44, Mateusz Olejarka 48, Michał Gładysz 65, Łukasz Zjawiński 70
UKS SMS Łódź 3-0 Stal Rzeszów 7 października, 12:00
Kamil Matofij 27, Kacper Dziuba 76 (k), Patryk Makuch 85

Kolejka 11 - 14-15 października

Stal Rzeszów 1-5 Znicz Pruszków 15 października, 12:00
Kacper Szymański 63 - Jakub Zagórski 2, 52, Mateusz Kinast 51, 78, Franciszek Ratajczyk 67
Legia Warszawa 0-0 UKS SMS Łódź 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (14 października, 14:00) na stadionie AON Rembertów odwołany / w drugim terminie na stadionie MBOPN
Wisła Płock 1-1 MOSP Białystok 13 października, 14:00
Adrian Szczutowski 56 - Norbert Rutkowski 54
na bocznym boisku
Korona Kielce 3-1 Wisła Kraków 14 października, 12:00
Dawid Szałas 20, Artur Piróg 29, Mateusz Bartosiak 40 - Adrian Grzybek 18
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 0-0 Stomil Olsztyn 14 października, 13:00
na bocznym boisku
Cracovia 2-1 Progres Kraków 14 października, 12:00
Dorian Pituła 5, Michał Zięba 90 - Tomasz Kurek 22
na boisku przy ul. Wielickiej
Jagiellonia Białystok 5-3 MKS Polonia Warszawa 15 listopada, 17:00
Mateusz Nikołajuk 18, 35 (k), Adrian Sołoducha 38 (s), Szymon Łapiński 44, Bartosz Bida 45 - Daniel Pik 5, 65, Piotr Włodek 68
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (14 października, 13:30) odwołany z powodu powołań zawodników gospodarzy do reprezentacji młodzieżowych / w drugim terminie (31 października, 16:00) odwołany
ŁKS Łódź 1-1 Resovia 14 października, 12:00
Mateusz Jaworski 6 (k) - Karol Twardowski 21

Kolejka 12 - 21-22 października

Znicz Pruszków 2-3 Resovia 22 października, 16:00
Marcin Krawczyk 29, Kacper Skibko 90 - Jakub Kądziołka 68, Karol Twardowski 83, 89
MKS Polonia Warszawa 3-0 ŁKS Łódź 21 października, 12:00
Michael Ameyaw 45, 60, Daniel Pik 62
na bocznym boisku
Progres Kraków 2-4 Jagiellonia Białystok 21 października, 12:00
Karol Stanek 6, Mateusz Reczulski 16 - Jakub Tabor 33, Mateusz Nikołajuk 45, Szymon Łapiński 47, Kamil Huczko 70
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Stomil Olsztyn 0-2 Cracovia 22 października, 12:00
Patryk Ochman 14, Patryk Matysek 36
w Dobrym Mieście
Wisła Kraków 1-1 Motor Lublin 21 października, 13:00
Patryk Plewka 14 - Krzysztof Jaśkiewicz 11
w Zabierzowie
MOSP Białystok 1-2 Korona Kielce 21 października, 11:00
Norbert Rutkowski 66 - Wiktor Brożyna 17, Wiktor Długosz 89
UKS SMS Łódź 6-0 Wisła Płock 21 października, 12:00
Kacper Dziuba 9, Kamil Matofij 34, 87, 88, Patryk Makuch 43 (k), Krystian Adamiak 90
Stal Rzeszów 0-3 Legia Warszawa 21 października, 11:00
Kacper Wełniak 38, 65, Filip Czach 51

Kolejka 13 - 28-29 października

Legia Warszawa 2-1 Znicz Pruszków 28 października, 16:00
Kacper Pietrzyk 55, Konrad Matuszewski 59 - Franciszek Ratajczyk 87
na stadionie MBOPN
Wisła Płock 0-1 Stal Rzeszów 28 października, 12:00
Marcin Bąk 42
na bocznym boisku
Korona Kielce 1-3 UKS SMS Łódź 28 października, 14:00
Szymon Czerwiak 77 - Krystian Adamiak 22, Patryk Makuch 47, 62
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 3-0 MOSP Białystok 29 października, 12:00
Bartłomiej Tkaczuk 3, Maksymilian Cichocki 72, Jakub Pryliński 85
na bocznym boisku
Cracovia - Wisła Kraków 29 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jagiellonia Białystok 3-0 Stomil Olsztyn 28 października, 13:30
Mikołaj Nawrocki 52, Mateusz Nikołajuk 75, Bartosz Bida 85
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 0-3 Progres Kraków 29 października, 12:00
Szymon Gwiazda 5, Mateusz Jurczak 64, Mateusz Reczulski 69 (k)
na stadionie UKS SMS
Resovia 1-0 MKS Polonia Warszawa 28 października, 17:00
Karol Twardowski 86

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Znicz Pruszków 0-0 MKS Polonia Warszawa 5 listopada, 16:00
Progres Kraków 2-1 Resovia 4 listopada, 12:00
Tomasz Kurek 35, Karol Stanek 61 - Karol Twardowski 72 (k)
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Stomil Olsztyn 2-0 ŁKS Łódź 4 listopada, 17:35
Paweł Grzybowski 37, Adam Bognacki 77
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem z powodu opóźnienia meczu wcześniej rozgrywanego na tym samym boisku
Wisła Kraków 0-0 Jagiellonia Białystok 4 listopada, 12:00
w Myślenicach
MOSP Białystok 0-0 Cracovia 4 listopada, 16:00
UKS SMS Łódź 2-1 Motor Lublin 4 listopada, 11:00
Kacper Dziuba 2, Patryk Makuch 90 - Szymon Rak 63 (k)
Stal Rzeszów 0-1 Korona Kielce 4 listopada, 12:00
Piotr Pierzchała 54
Legia Warszawa 2-0 Wisła Płock 5 listopada, 16:30 (50)
Łukasz Zjawiński 14, Maciej Rosołek 88
na bocznym boisku

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Wisła Płock 1-1 Znicz Pruszków 11 listopada, 13:00
Jakub Perlak 70 - Szymon Śmieciński 85
na bocznym boisku
Korona Kielce 3-3 Legia Warszawa 11 listopada, 12:00
Dawid Szałas 29, 45, Grzegorz Pańszczyk 87 - Mateusz Olejarka 18, Michał Góral 50, Maciej Rosołek 72
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Motor Lublin 4-0 Stal Rzeszów 12 listopada, 12:00
Cezary Pęcak 11, Szymon Rak 50, 53, Maksymilian Cichocki 76
na bocznym boisku
Cracovia 3-2 UKS SMS Łódź 12 listopada, 14:00
Dorian Pituła 18, Szymon Pająk 26, Michał Wiśniewski 79 - Szymon Młynarczyk 68, Szymon Pająk 90 (s)
na stadionie Garbarni
Jagiellonia Białystok 1-2 MOSP Białystok 11 listopada, 11:00
Bartosz Bida 70 - Norbert Rutkowski 6, Piotr Ponichtera 90
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 0-3 Wisła Kraków 11 listopada, 12:00
Maciej Śliwa 2, Mateusz Wyjadłowski 79, Błażej Skórski 87
Resovia 0-1 Stomil Olsztyn 11 listopada, 11:00
Mateusz Mętlicki 66
MKS Polonia Warszawa 2-2 Progres Kraków 11 listopada, 12:30
Mariusz Chmielewski 65 (k), Arkadiusz Zajączkowski 89 - Karol Stanek 33, Tomasz Kurek 74
na bocznym boisku

REKLAMA

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Znicz Pruszków 0-0 Progres Kraków 19 listopada, 12:00
MKS Polonia Warszawa 2-2 Stomil Olsztyn 19 listopada, 13:00
Eryk Galara 1, Piotr Włodek 44 - Grzegorz Jatkiewicz 58, Jakub Mosakowski 83 (k)
na bocznym boisku
Resovia 1-0 Wisła Kraków 19 listopada, 12:00
Szymon Feret 57
ŁKS Łódź 2-1 MOSP Białystok 19 listopada, 14:00
Mateusz Jaworski 56, Kamil Waśniowski 78 - Damian Wysocki 19 (k)
na stadionie Kolejarza
Jagiellonia Białystok 2-0 UKS SMS Łódź 18 listopada, 12:00
Bartosz Bida 10, Mateusz Nikołajuk 89
na bocznym boisku
Cracovia 6-1 Stal Rzeszów 19 listopada, 11:00
Radosław Kruppa 4, Sebastian Strózik 33, 34, Radosław Kanach 45, 57, Patryk Ochman 81 - Kacper Szymański 90
na stadionie Garbarni
Motor Lublin 2-3 Legia Warszawa 19 listopada, 12:00
Bartłomiej Tkaczuk 15, Szymon Rak 62 (k) - Maciej Rosołek 54, Konrad Matuszewski 66, 90
na bocznym boisku
Korona Kielce 2-0 Wisła Płock 18 listopada, 12:00
Mateusz Bartosiak 40, Piotr Pierzchała 87
na stadionie przy ul. Szczepaniaka

Kolejka 17 - 25-26 listopada

Korona Kielce - Znicz Pruszków 25 listopada, 12:00
Wisła Płock - Motor Lublin 25 listopada, 12:00
Legia Warszawa - Cracovia 25 listopada, 20:00
Stal Rzeszów - Jagiellonia Białystok 26 listopada, 12:00
UKS SMS Łódź - ŁKS Łódź 25 listopada, 12:00
MOSP Białystok - Resovia 25 listopada, 13:30
Wisła Kraków - MKS Polonia Warszawa 25 listopada, 12:00
Stomil Olsztyn - Progres Kraków 26 listopada, 11:00

REKLAMA

Kolejka 18

Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn
Progres Kraków - Wisła Kraków
MKS Polonia Warszawa - MOSP Białystok
Resovia - UKS SMS Łódź
ŁKS Łódź - Stal Rzeszów
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Cracovia - Wisła Płock
Motor Lublin - Korona Kielce

Kolejka 19

Cracovia - Korona Kielce
Motor Lublin - Znicz Pruszków
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - ŁKS Łódź
Stal Rzeszów - Resovia
UKS SMS Łódź - MKS Polonia Warszawa
MOSP Białystok - Progres Kraków
Wisła Kraków - Stomil Olsztyn

Kolejka 20

Znicz Pruszków - Wisła Kraków
Stomil Olsztyn - MOSP Białystok
Progres Kraków - UKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa - Stal Rzeszów
Resovia - Legia Warszawa
ŁKS Łódź - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Cracovia - Motor Lublin

Kolejka 21

Stomil Olsztyn - UKS SMS Łódź
Cracovia - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - ŁKS Łódź
Wisła Płock - Resovia
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Stal Rzeszów - Progres Kraków
MOSP Białystok - Wisła Kraków

Kolejka 22

Cracovia - Jagiellonia Białystok
Znicz Pruszków - MOSP Białystok
Wisła Kraków - UKS SMS Łódź
Stomil Olsztyn - Stal Rzeszów
Progres Kraków - Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Wisła Płock
Resovia - Korona Kielce
ŁKS Łódź - Motor Lublin

Kolejka 23

Jagiellonia Białystok - Znicz Pruszków
Cracovia - ŁKS Łódź
Motor Lublin - Resovia
Korona Kielce - MKS Polonia Warszawa
Wisła Płock - Progres Kraków
Legia Warszawa - Stomil Olsztyn
Stal Rzeszów - Wisła Kraków
UKS SMS Łódź - MOSP Białystok

Kolejka 24

Znicz Pruszków - UKS SMS Łódź
MOSP Białystok - Stal Rzeszów
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Stomil Olsztyn - Wisła Płock
Progres Kraków - Korona Kielce
MKS Polonia Warszawa - Motor Lublin
Resovia - Cracovia
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok

Kolejka 25

ŁKS Łódź - Znicz Pruszków
Jagiellonia Białystok - Resovia
Cracovia - MKS Polonia Warszawa
Motor Lublin - Progres Kraków
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
Wisła Płock - Wisła Kraków
Legia Warszawa - MOSP Białystok
Stal Rzeszów - UKS SMS Łódź

Kolejka 26

Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa
MOSP Białystok - Wisła Płock
Wisła Kraków - Korona Kielce
Stomil Olsztyn - Motor Lublin
Progres Kraków - Cracovia
MKS Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Resovia - ŁKS Łódź

Kolejka 27

Resovia - Znicz Pruszków
ŁKS Łódź - MKS Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Progres Kraków
Cracovia - Stomil Olsztyn
Motor Lublin - Wisła Kraków
Korona Kielce - MOSP Białystok
Wisła Płock - UKS SMS Łódź
Legia Warszawa - Stal Rzeszów

Kolejka 28

Znicz Pruszków - Legia Warszawa
Stal Rzeszów - Wisła Płock
UKS SMS Łódź - Korona Kielce
MOSP Białystok - Motor Lublin
Wisła Kraków - Cracovia
Stomil Olsztyn - Jagiellonia Białystok
Progres Kraków - ŁKS Łódź
MKS Polonia Warszawa - Resovia

Kolejka 29

MKS Polonia Warszawa - Znicz Pruszków
Resovia - Progres Kraków
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Cracovia - MOSP Białystok
Motor Lublin - UKS SMS Łódź
Korona Kielce - Stal Rzeszów
Wisła Płock - Legia Warszawa

Kolejka 30

Znicz Pruszków - Wisła Płock
Legia Warszawa - Korona Kielce
Stal Rzeszów - Motor Lublin
UKS SMS Łódź - Cracovia
MOSP Białystok - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - ŁKS Łódź
Stomil Olsztyn - Resovia
Progres Kraków - MKS Polonia Warszawa

Centralna Liga Juniorów 2017/2018

Centralna Liga Juniorów 2017/2018 (zachodnia)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas