[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Centralna Liga Juniorów 2017/2018, grupa: wschodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Progres Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Stomil Olsztyn 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Kraków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MOSP Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 UKS SMS Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Stal Rzeszów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Wisła Płock 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Korona Kielce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Motor Lublin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Cracovia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 ŁKS Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Resovia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Znicz Pruszków 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Progres Kraków    
 2 Stomil Olsztyn    
 3 Wisła Kraków    
 4 MOSP Białystok    
 5 UKS SMS Łódź    
 6 Stal Rzeszów    
 7 Legia Warszawa    
 8 Wisła Płock    
 9 Korona Kielce    
 10 Motor Lublin    
 11 Cracovia    
 12 Jagiellonia Białystok    
 13 ŁKS Łódź    
 14 Resovia    
 15 MKS Polonia Warszawa    
 16 Znicz Pruszków    

REKLAMA

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia

Progres Kraków - Znicz Pruszków 5 sierpnia, 12:00
Stomil Olsztyn - MKS Polonia Warszawa 6 sierpnia, 16:00
Wisła Kraków - Resovia 5 sierpnia, 12:00
MOSP Białystok - ŁKS Łódź
UKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok 6 sierpnia, 12:00
Stal Rzeszów - Cracovia
Legia Warszawa - Motor Lublin
Wisła Płock - Korona Kielce 5 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia

Znicz Pruszków - Korona Kielce
Motor Lublin - Wisła Płock
Cracovia - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Stal Rzeszów
ŁKS Łódź - UKS SMS Łódź
Resovia - MOSP Białystok
MKS Polonia Warszawa - Wisła Kraków
Progres Kraków - Stomil Olsztyn 12 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 19-20 sierpnia

Stomil Olsztyn - Znicz Pruszków
Wisła Kraków - Progres Kraków
MOSP Białystok - MKS Polonia Warszawa 19 sierpnia, 12:00
UKS SMS Łódź - Resovia 19 sierpnia, 12:00
Stal Rzeszów - ŁKS Łódź
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Wisła Płock - Cracovia 19 sierpnia, 12:00
Korona Kielce - Motor Lublin

Kolejka 4 - 26-27 sierpnia

Znicz Pruszków - Motor Lublin
Cracovia - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
Resovia - Stal Rzeszów
MKS Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź
Progres Kraków - MOSP Białystok 26 sierpnia, 12:00
Stomil Olsztyn - Wisła Kraków

Kolejka 5 - 2-3 września

Wisła Kraków - Znicz Pruszków
MOSP Białystok - Stomil Olsztyn
UKS SMS Łódź - Progres Kraków 2 września, 12:00
Stal Rzeszów - MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Resovia
Wisła Płock - ŁKS Łódź
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Motor Lublin - Cracovia

Kolejka 6 - 9-10 września

Znicz Pruszków - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
ŁKS Łódź - Korona Kielce
Resovia - Wisła Płock
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Progres Kraków - Stal Rzeszów 9 września, 12:00
Stomil Olsztyn - UKS SMS Łódź
Wisła Kraków - MOSP Białystok

Kolejka 7 - 16-17 września

MOSP Białystok - Znicz Pruszków
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków 16 września, 12:00
Stal Rzeszów - Stomil Olsztyn
Legia Warszawa - Progres Kraków
Wisła Płock - MKS Polonia Warszawa
Korona Kielce - Resovia
Motor Lublin - ŁKS Łódź
Cracovia - Jagiellonia Białystok

Kolejka 8 - 23-24 września

Znicz Pruszków - Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź - Cracovia
Resovia - Motor Lublin
MKS Polonia Warszawa - Korona Kielce
Progres Kraków - Wisła Płock 23 września, 12:00
Stomil Olsztyn - Legia Warszawa
Wisła Kraków - Stal Rzeszów
MOSP Białystok - UKS SMS Łódź

Kolejka 9 - 30 września-1 października

UKS SMS Łódź - Znicz Pruszków
Stal Rzeszów - MOSP Białystok
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Wisła Płock - Stomil Olsztyn
Korona Kielce - Progres Kraków
Motor Lublin - MKS Polonia Warszawa
Cracovia - Resovia
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź

Kolejka 10 - 7-8 października

Znicz Pruszków - ŁKS Łódź
Resovia - Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa - Cracovia
Progres Kraków - Motor Lublin 7 października, 12:00
Stomil Olsztyn - Korona Kielce
Wisła Kraków - Wisła Płock
MOSP Białystok - Legia Warszawa
UKS SMS Łódź - Stal Rzeszów 7 października, 12:00

Kolejka 11 - 14-15 października

Stal Rzeszów - Znicz Pruszków
Legia Warszawa - UKS SMS Łódź
Wisła Płock - MOSP Białystok
Korona Kielce - Wisła Kraków
Motor Lublin - Stomil Olsztyn
Cracovia - Progres Kraków
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź - Resovia

Kolejka 12 - 21-22 października

Znicz Pruszków - Resovia
MKS Polonia Warszawa - ŁKS Łódź
Progres Kraków - Jagiellonia Białystok 21 października, 12:00
Stomil Olsztyn - Cracovia
Wisła Kraków - Motor Lublin
MOSP Białystok - Korona Kielce
UKS SMS Łódź - Wisła Płock 21 października, 12:00
Stal Rzeszów - Legia Warszawa

Kolejka 13 - 28-29 października

Legia Warszawa - Znicz Pruszków
Wisła Płock - Stal Rzeszów
Korona Kielce - UKS SMS Łódź
Motor Lublin - MOSP Białystok
Cracovia - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Stomil Olsztyn
ŁKS Łódź - Progres Kraków
Resovia - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 14 - 4-5 listopada

Znicz Pruszków - MKS Polonia Warszawa
Progres Kraków - Resovia 4 listopada, 12:00
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
MOSP Białystok - Cracovia
UKS SMS Łódź - Motor Lublin 4 listopada, 12:00
Stal Rzeszów - Korona Kielce
Legia Warszawa - Wisła Płock

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Wisła Płock - Znicz Pruszków
Korona Kielce - Legia Warszawa
Motor Lublin - Stal Rzeszów
Cracovia - UKS SMS Łódź
Jagiellonia Białystok - MOSP Białystok
ŁKS Łódź - Wisła Kraków
Resovia - Stomil Olsztyn
MKS Polonia Warszawa - Progres Kraków

Kolejka 16 - 18-19 listopada

Znicz Pruszków - Progres Kraków
MKS Polonia Warszawa - Stomil Olsztyn
Resovia - Wisła Kraków
ŁKS Łódź - MOSP Białystok
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź
Cracovia - Stal Rzeszów
Motor Lublin - Legia Warszawa
Korona Kielce - Wisła Płock

Kolejka 17 - 25-26 listopada

Korona Kielce - Znicz Pruszków
Wisła Płock - Motor Lublin
Legia Warszawa - Cracovia
Stal Rzeszów - Jagiellonia Białystok
UKS SMS Łódź - ŁKS Łódź
MOSP Białystok - Resovia
Wisła Kraków - MKS Polonia Warszawa
Stomil Olsztyn - Progres Kraków

Kolejka 18

Znicz Pruszków - Stomil Olsztyn
Progres Kraków - Wisła Kraków
MKS Polonia Warszawa - MOSP Białystok
Resovia - UKS SMS Łódź
ŁKS Łódź - Stal Rzeszów
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Cracovia - Wisła Płock
Motor Lublin - Korona Kielce

Kolejka 19

Motor Lublin - Znicz Pruszków
Korona Kielce - Cracovia
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - ŁKS Łódź
Stal Rzeszów - Resovia
UKS SMS Łódź - MKS Polonia Warszawa
MOSP Białystok - Progres Kraków
Wisła Kraków - Stomil Olsztyn

Kolejka 20

Znicz Pruszków - Wisła Kraków
Stomil Olsztyn - MOSP Białystok
Progres Kraków - UKS SMS Łódź
MKS Polonia Warszawa - Stal Rzeszów
Resovia - Legia Warszawa
ŁKS Łódź - Wisła Płock
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Cracovia - Motor Lublin

Kolejka 21

Cracovia - Znicz Pruszków
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - ŁKS Łódź
Wisła Płock - Resovia
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
Stal Rzeszów - Progres Kraków
UKS SMS Łódź - Stomil Olsztyn
MOSP Białystok - Wisła Kraków

Kolejka 22

Znicz Pruszków - MOSP Białystok
Wisła Kraków - UKS SMS Łódź
Stomil Olsztyn - Stal Rzeszów
Progres Kraków - Legia Warszawa
MKS Polonia Warszawa - Wisła Płock
Resovia - Korona Kielce
ŁKS Łódź - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Cracovia

Kolejka 23

Jagiellonia Białystok - Znicz Pruszków
Cracovia - ŁKS Łódź
Motor Lublin - Resovia
Korona Kielce - MKS Polonia Warszawa
Wisła Płock - Progres Kraków
Legia Warszawa - Stomil Olsztyn
Stal Rzeszów - Wisła Kraków
UKS SMS Łódź - MOSP Białystok

Kolejka 24

Znicz Pruszków - UKS SMS Łódź
MOSP Białystok - Stal Rzeszów
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Stomil Olsztyn - Wisła Płock
Progres Kraków - Korona Kielce
MKS Polonia Warszawa - Motor Lublin
Resovia - Cracovia
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok

Kolejka 25

ŁKS Łódź - Znicz Pruszków
Jagiellonia Białystok - Resovia
Cracovia - MKS Polonia Warszawa
Motor Lublin - Progres Kraków
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
Wisła Płock - Wisła Kraków
Legia Warszawa - MOSP Białystok
Stal Rzeszów - UKS SMS Łódź

Kolejka 26

Znicz Pruszków - Stal Rzeszów
UKS SMS Łódź - Legia Warszawa
MOSP Białystok - Wisła Płock
Wisła Kraków - Korona Kielce
Stomil Olsztyn - Motor Lublin
Progres Kraków - Cracovia
MKS Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Resovia - ŁKS Łódź

Kolejka 27

Resovia - Znicz Pruszków
ŁKS Łódź - MKS Polonia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Progres Kraków
Cracovia - Stomil Olsztyn
Motor Lublin - Wisła Kraków
Korona Kielce - MOSP Białystok
Wisła Płock - UKS SMS Łódź
Legia Warszawa - Stal Rzeszów

Kolejka 28

Znicz Pruszków - Legia Warszawa
Stal Rzeszów - Wisła Płock
UKS SMS Łódź - Korona Kielce
MOSP Białystok - Motor Lublin
Wisła Kraków - Cracovia
Stomil Olsztyn - Jagiellonia Białystok
Progres Kraków - ŁKS Łódź
MKS Polonia Warszawa - Resovia

Kolejka 29

MKS Polonia Warszawa - Znicz Pruszków
Resovia - Progres Kraków
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Cracovia - MOSP Białystok
Motor Lublin - UKS SMS Łódź
Korona Kielce - Stal Rzeszów
Wisła Płock - Legia Warszawa

Kolejka 30

Znicz Pruszków - Wisła Płock
Legia Warszawa - Korona Kielce
Stal Rzeszów - Motor Lublin
UKS SMS Łódź - Cracovia
MOSP Białystok - Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków - ŁKS Łódź
Stomil Olsztyn - Resovia
Progres Kraków - MKS Polonia Warszawa

Centralna Liga Juniorów 2017/2018

Centralna Liga Juniorów 2017/2018 (zachodnia)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas