[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów

I runda - 16 czerwca, 20 czerwca
(Losowanie - 17 maja 2018 - siedziba PZPN)

Polonia 1912 Leszno 2-2 GKS Bełchatów 16 czerwca, 15:00
Jakub Matuszewski 34, Wiktor Goryniak 90 - Damian Michalak 13, Jakub Kozica 15
na boisku Kompleksu Sportowego im. Zdzisława Adamczaka
Naki Olsztyn 1-0 KP Starogard Gdański 16 czerwca, 15:40
Kamil Zawalich 58
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Hetman Białystok 0-7 Ruch Chorzów 16 czerwca, 15:00
Kacper Świątczak 7, 12, Bartłomiej Wdowik 31, Bartosz Nowakowski 48 (k), 59, Kamil Szkucik 67, Paweł Starzyński 83
na Stadionie Miejskim
WKS Śląsk Wrocław 0-1 Stal Mielec 16 czerwca, 11:00
Kacper Sadłocha 65
na Stadionie Sportowym Sztabowa
Dąb Przybyszów 0-2 Escola Varsovia Warszawa 16 czerwca, 15:00
Filip Laskowski 76, Ołeksandr Jacenko 89
w Sławie
Pomologia Prószków 1-5 Bałtyk Koszalin 16 czerwca, 11:00
Marcel Nikolajczyk 84 - Dawid Gruchała-Węsierski 23, 27, Bartłomiej Niemczyk 24, 76, Hubert Górka 61
Juventa Starachowice 0-1 Elana Toruń 16 czerwca, 15:00
Jakub Banach 87
Garbarnia Kraków 4-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 czerwca, 15:00
Mateusz Piotrowski 27, 33, Bartłomiej Mruk 43, Konrad Wąsik 45 - Michał Dudziński 13

GKS Bełchatów 2-1 Polonia 1912 Leszno 20 czerwca, 17:00
Przemysław Zdybowicz 16, Tomasz Lewandowski 46 - Mikołaj Karolczak 90 (k)
KP Starogard Gdański 1-1 Naki Olsztyn 20 czerwca, 17:00
Maciej Freda 78 - Szymon Chrzanowski 60
Ruch Chorzów 10-0 Hetman Białystok 20 czerwca, 17:00
Bartłomiej Wdowik 2, Kacper Świątczak 15, Patryk Sikora 22, Dominik Małkowski 29, 35, Mateusz Machała 41, Mateusz Winciersz 63, 90, Albert Piwko 87, 88
Stal Mielec 2-2 WKS Śląsk Wrocław 20 czerwca, 16:00
nieznany 73, 82 - nieznany 21, 68 (k)
na bocznym boisku
Escola Varsovia Warszawa 6-1 Dąb Przybyszów 20 czerwca, 17:00
Titas Milašius 12, 23, Jakub Szczypek 45, Filip Laskowski 49, Ołeksandr Jacenko 59, Filip Prochowski 83 - Łukasz Krawczyk 10
Bałtyk Koszalin 6-0 Pomologia Prószków 20 czerwca, 11:00
Bartłomiej Niemczyk 27, Dawid Gruchała-Węsierski 50, 65, Hubert Górka 54, Fabian Walaszczyk 77, Arkadiusz Jakubowski 87
Elana Toruń 2-1 Juventa Starachowice 20 czerwca, 17:00
Jakub Banach 72, Samuel Gerc 85 - Klaudiusz Marzec 57 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Garbarnia Kraków 20 czerwca, 17:00
Jakub Szuta 66 - Piotr Krawczyk 50 (s), Marcin Kołton 58 (k)

Finał - 25 czerwca, 29 czerwca
(Losowanie - 17 maja 2018 - siedziba PZPN)

GKS Bełchatów 2-0 Naki Olsztyn 25 czerwca, 17:00
Robert Kowalik 42, Konrad Matuszewski 48
Bałtyk Koszalin 1-1 Ruch Chorzów 25 czerwca, 17:00
Kacper Rapita 43 - Dominik Małkowski 90
Escola Varsovia Warszawa 5-1 Stal Mielec 25 czerwca, 17:00
Titas Milašius 19, Jakub Szczypek 21, Tomasz Andrzejewski 46, Ołeksandr Jacenko 80, Oskar Mazur 90 (s) - Mikołaj Płudowski 79
Garbarnia Kraków 2-2 Elana Toruń 25 czerwca, 17:00
Marcin Kołton 21 (k), Bartosz Baran 52 - Kamil Woroniecki 63, 86 (k)

Naki Olsztyn 1-3 GKS Bełchatów 29 czerwca, 17:00
Jakub Bałdyga 82 - Przemysław Zdybowicz 7, 54, Konrad Matuszewski 89
Ruch Chorzów 3-0 Bałtyk Koszalin 29 czerwca, 17:00
Mateusz Bogusz 65, Jakub Rudek 80, Patryk Sikora 89
Stal Mielec 1-2 Escola Varsovia Warszawa 29 czerwca, 17:00
Oskar Mazur 60 - Jakub Szczypek 30, Filip Prochowski 76
Elana Toruń 2-1 Garbarnia Kraków 29 czerwca, 17:00
Kamil Woroniecki 4, Paweł Karbowiński 87 - Daniel Obtułowicz 56

Centralna Liga Juniorów 2017/2018 (wschodnia)
Centralna Liga Juniorów 2017/2018 (zachodnia)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas