[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Włocławek I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Służewo 20 50 16 2 2 79-17 9 1 0 38-4 7 1 2 41-13
2.  Unia Choceń 20 45 14 3 3 70-21 9 1 0 44-10 5 2 3 26-11
3.  Sadownik Waganiec 20 42 12 6 2 43-22 7 2 1 17-6 5 4 1 26-16
4.  Kujawy Kozy 20 38 12 2 6 51-28 9 1 0 37-8 3 1 6 14-20
5.  Wzgórze Raciążek 20 35 11 2 7 45-33 6 2 2 25-15 5 0 5 20-18 2 4 1 1 0 5-1
6.  MGKS Lubraniec 20 35 10 5 5 52-27 6 2 2 26-10 4 3 3 26-17 2 1 0 1 1 1-5
7.  Tęcza Topólka 20 19 6 1 13 28-65 4 1 5 14-23 2 0 8 14-42
8.  Piast Bądkowo 20 18 5 3 12 27-49 4 2 4 20-20 1 1 8 7-29
9.  Unia Leszcze 20 10 3 1 16 29-75 3 0 7 21-38 0 1 9 8-37
10.  Start Stawki 20 8 2 2 16 18-71 1 1 8 10-39 1 1 8 8-32
11.  Zgoda Chodecz 20 16 5 1 14 34-68 3 1 6 17-34 2 0 8 17-34
Zgoda Chodecz została wycofana z rozgrywek po 19. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Orzeł Służewo    1-0 2-2 1-0 4-1 1-0 5-0 4-1 10-0 7-0 3-0* 
 2 Unia Choceń6-1     0-0 1-0 2-1 4-2 10-3 2-0 7-2 3-1 9-0 
 3 Sadownik Waganiec1-1 0-1     3-2 1-0 1-1 3-1 2-0 1-0 2-0 3-0* 
 4 Kujawy Kozy5-4 3-1 0-0     6-0 5-2 5-0 5-0 2-1 3-0* 3-0* 
 5 Wzgórze Raciążek0-4 0-0 3-1 4-0     1-1 2-1 5-1 6-1 2-0 2-6 
 6 MGKS Lubraniec0-3* 1-1 1-1 2-0 0-4     4-1 6-0 3-0 6-0 3-0 
 7 Tęcza Topólka0-3 0-3* 2-4 2-3 2-1 1-7     1-0 1-0 2-2 3-0* 
 8 Piast Bądkowo0-3 3-2 2-3 2-2 2-3 2-2 1-2     2-0 4-2 2-1 
 9 Unia Leszcze1-9 1-7 1-8 0-1 1-2 1-5 6-0 3-1     1-2 6-3 
 10 Start Stawki0-10 1-5 3-4 1-3 0-2 1-3 1-3 1-1 2-1     0-7 
 11 Zgoda Chodecz0-3 1-6 2-3 4-3 0-6 0-3* 5-3 0-3* 3-3 2-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Kujawy Kozy.
 
Wzgórze Raciążek 2-6 Zgoda Chodecz 20 sierpnia, 16:00
Unia Leszcze 3-1 Piast Bądkowo 20 sierpnia, 16:00
Unia Choceń 6-1 Orzeł Służewo 19 sierpnia, 15:00
Tęcza Topólka 1-7 MGKS Lubraniec 19 sierpnia, 17:00
Start Stawki 3-4 Sadownik Waganiec 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Sadownik Waganiec.
 
MGKS Lubraniec 6-0 Start Stawki 26 sierpnia, 17:00
Orzeł Służewo 5-0 Tęcza Topólka 26 sierpnia, 17:00
Piast Bądkowo 3-2 Unia Choceń 26 sierpnia, 16:00
Zgoda Chodecz 3-3 Unia Leszcze 26 sierpnia, 13:00
Kujawy Kozy 6-0 Wzgórze Raciążek 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Wzgórze Raciążek.
 
Unia Leszcze 0-1 Kujawy Kozy 3 września, 16:00
Unia Choceń 9-0 Zgoda Chodecz 2 września, 16:00
Tęcza Topólka 1-0 Piast Bądkowo 2 września, 16:00
Start Stawki 0-10 Orzeł Służewo 3 września, 11:00
Sadownik Waganiec 1-1 MGKS Lubraniec 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: MGKS Lubraniec.
 
Orzeł Służewo 2-2 Sadownik Waganiec 9 września, 16:00
Piast Bądkowo 4-2 Start Stawki 10 września, 15:00
Zgoda Chodecz 5-3 Tęcza Topólka 10 września, 16:00
Kujawy Kozy 3-1 Unia Choceń 10 września, 11:00
Wzgórze Raciążek 6-1 Unia Leszcze 9 września, 17:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Unia Leszcze.
 
Unia Choceń 2-1 Wzgórze Raciążek 16 września, 16:00
Tęcza Topólka 2-3 Kujawy Kozy 16 września, 16:00
Start Stawki 0-7 Zgoda Chodecz 17 września, 16:00
Sadownik Waganiec 2-0 Piast Bądkowo 17 września, 12:00
MGKS Lubraniec 0-3 Orzeł Służewo 16 września, 17:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Orzeł Służewo.
 
Piast Bądkowo 2-2 MGKS Lubraniec 24 września, 15:00
Zgoda Chodecz 2-3 Sadownik Waganiec 24 września, 16:00
Kujawy Kozy 3-0 Start Stawki 24 września, 11:00
(wo)
na boisku 4-2
Wzgórze Raciążek 2-1 Tęcza Topólka 23 września, 16:00
Unia Leszcze 1-7 Unia Choceń 24 września, 16:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Unia Choceń.
 
Tęcza Topólka 1-0 Unia Leszcze 4 listopada, 14:00
Start Stawki 0-2 Wzgórze Raciążek 1 października, 16:00
Sadownik Waganiec 3-2 Kujawy Kozy 1 października, 12:00
MGKS Lubraniec 3-0 Zgoda Chodecz 30 września, 16:00
Orzeł Służewo 4-1 Piast Bądkowo 30 września, 16:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Pauza: Piast Bądkowo.
 
Zgoda Chodecz 0-3 Orzeł Służewo 8 października, 15:00
Kujawy Kozy 5-2 MGKS Lubraniec 8 października, 11:00
Wzgórze Raciążek 3-1 Sadownik Waganiec 7 października, 16:00
Unia Leszcze 1-2 Start Stawki 8 października, 13:00
Unia Choceń 10-3 Tęcza Topólka 7 października, 16:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Tęcza Topólka.
 
Start Stawki 1-5 Unia Choceń 15 października, 11:00
Sadownik Waganiec 1-0 Unia Leszcze 15 października, 12:00
MGKS Lubraniec 0-4 Wzgórze Raciążek 14 października, 16:00
Orzeł Służewo 1-0 Kujawy Kozy 15 października, 15:30
Piast Bądkowo 2-1 Zgoda Chodecz 15 października, 14:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Zgoda Chodecz.
 
Kujawy Kozy 5-0 Piast Bądkowo 22 października, 11:00
Wzgórze Raciążek 0-4 Orzeł Służewo 21 października, 15:00
Unia Leszcze 1-5 MGKS Lubraniec 22 października, 15:00
Unia Choceń 0-0 Sadownik Waganiec 21 października, 16:00
Tęcza Topólka 2-2 Start Stawki 21 października, 16:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Start Stawki.
 
Sadownik Waganiec 3-1 Tęcza Topólka 29 października, 12:00
MGKS Lubraniec 1-1 Unia Choceń 28 października, 15:30
Orzeł Służewo 10-0 Unia Leszcze 28 października, 14:00
Piast Bądkowo 2-3 Wzgórze Raciążek 29 października, 13:00
Zgoda Chodecz 4-3 Kujawy Kozy 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 17-18 marca

Pauza: Kujawy Kozy.
 
Zgoda Chodecz 0-6 Wzgórze Raciążek 17 marca, 16:00
Piast Bądkowo 2-0 Unia Leszcze 18 marca, 15:00
Orzeł Służewo 1-0 Unia Choceń 17 marca, 14:00
MGKS Lubraniec 4-1 Tęcza Topólka 17 marca, 15:00
Sadownik Waganiec 2-0 Start Stawki 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (18 marca, 15:00) odwołany

Kolejka 13 - 24-25 marca

Pauza: Sadownik Waganiec.
 
Start Stawki 1-3 MGKS Lubraniec 25 marca, 11:00
Tęcza Topólka 0-3 Orzeł Służewo 25 marca, 12:00
Unia Choceń 2-0 Piast Bądkowo 25 marca, 15:00
Unia Leszcze 6-3 Zgoda Chodecz 25 marca, 16:00
Wzgórze Raciążek 4-0 Kujawy Kozy 24 marca, 16:00

Kolejka 14 - 31 marca

Pauza: Wzgórze Raciążek.
 
Kujawy Kozy 2-1 Unia Leszcze 31 marca, 16:15
Zgoda Chodecz 1-6 Unia Choceń 31 marca, 14:00
Piast Bądkowo 1-2 Tęcza Topólka 31 marca, 15:00
Orzeł Służewo 7-0 Start Stawki 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 13:00) odwołany
MGKS Lubraniec 1-1 Sadownik Waganiec 31 marca, 16:00

Kolejka 15 - 7-8 kwietnia

Pauza: MGKS Lubraniec.
 
Sadownik Waganiec 1-1 Orzeł Służewo 8 kwietnia, 15:00
Start Stawki 1-1 Piast Bądkowo 8 kwietnia, 11:00
Tęcza Topólka 3-0 Zgoda Chodecz 8 kwietnia, 12:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Unia Choceń 1-0 Kujawy Kozy 7 kwietnia, 16:00
Unia Leszcze 1-2 Wzgórze Raciążek 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Pauza: Unia Leszcze.
 
Wzgórze Raciążek 0-0 Unia Choceń 14 kwietnia, 16:00
Kujawy Kozy 5-0 Tęcza Topólka 15 kwietnia, 11:00
Zgoda Chodecz 2-1 Start Stawki 15 kwietnia, 15:00
Piast Bądkowo 2-3 Sadownik Waganiec 15 kwietnia, 15:00
Orzeł Służewo 1-0 MGKS Lubraniec 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Pauza: Orzeł Służewo.
 
MGKS Lubraniec 6-0 Piast Bądkowo 21 kwietnia, 17:00
Sadownik Waganiec 3-0 Zgoda Chodecz 22 kwietnia, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Start Stawki 1-3 Kujawy Kozy 22 kwietnia, 11:00
Tęcza Topólka 2-1 Wzgórze Raciążek 22 kwietnia, 12:00
Unia Choceń 7-2 Unia Leszcze 22 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Pauza: Unia Choceń.
 
Unia Leszcze 6-0 Tęcza Topólka 29 kwietnia, 16:00
Wzgórze Raciążek 2-0 Start Stawki 28 kwietnia, 16:00
Kujawy Kozy 0-0 Sadownik Waganiec 29 kwietnia, 11:00
Zgoda Chodecz 0-3 MGKS Lubraniec 29 kwietnia, 15:00
(wo)
przerwany w 45. minucie przy stanie 1-0
Piast Bądkowo 0-3 Orzeł Służewo 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 5-6 maja

Pauza: Piast Bądkowo.
 
Orzeł Służewo 3-0 Zgoda Chodecz 5 maja, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
MGKS Lubraniec 2-0 Kujawy Kozy 5 maja, 17:30
Sadownik Waganiec 1-0 Wzgórze Raciążek 6 maja, 15:00
Start Stawki 2-1 Unia Leszcze 5 maja, 17:00
Tęcza Topólka 0-3 Unia Choceń 6 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 20 - 12-13 maja

Pauza: Tęcza Topólka.
 
Unia Choceń 3-1 Start Stawki 12 maja, 16:00
Unia Leszcze 1-8 Sadownik Waganiec 13 maja, 16:00
Wzgórze Raciążek 1-1 MGKS Lubraniec 12 maja, 16:00
Kujawy Kozy 5-4 Orzeł Służewo 13 maja, 11:00
Zgoda Chodecz 0-3 Piast Bądkowo
(wo)

Kolejka 21 - 19-20 maja

Pauza: Zgoda Chodecz.
 
Piast Bądkowo 2-2 Kujawy Kozy 19 maja, 15:00
Orzeł Służewo 4-1 Wzgórze Raciążek 19 maja, 15:00
MGKS Lubraniec 3-0 Unia Leszcze 19 maja, 18:00
Sadownik Waganiec 0-1 Unia Choceń 19 maja, 17:00
Start Stawki 1-3 Tęcza Topólka 19 maja, 15:00

Kolejka 22 - 27 maja

Pauza: Start Stawki.
 
Tęcza Topólka 2-4 Sadownik Waganiec 27 maja, 15:00
Unia Choceń 4-2 MGKS Lubraniec 27 maja, 15:00
Unia Leszcze 1-9 Orzeł Służewo 26 maja, 18:00
Wzgórze Raciążek 5-1 Piast Bądkowo 27 maja, 15:00
Kujawy Kozy 3-0 Zgoda Chodecz
(wo)

Klasa okręgowa 2017/2018 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2017/2018 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2017/2018 (Włocławek II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas