[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Brzoza 26 61 19 4 3 73-32 10 2 1 39-12 9 2 2 34-20
2.  Goplania Inowrocław 26 55 17 4 5 78-35 11 1 1 50-18 6 3 4 28-17
3.  Dąb Barcin 26 51 15 6 5 67-29 10 2 1 42-13 5 4 4 25-16
4.  Noteć Gębice 26 48 14 6 6 66-44 8 2 3 35-19 6 4 3 31-25
5.  Piast Kołodziejewo 26 44 13 5 8 73-60 7 2 4 38-28 6 3 4 35-32
6.  Sparta Janowiec Wielkopolski 26 43 13 4 9 67-49 9 2 2 44-15 4 2 7 23-34
7.  Pałuczanka Żnin 26 41 11 8 7 52-44 5 5 3 31-23 6 3 4 21-21
8.  Mikrus Szadłowice 26 38 11 5 10 57-69 5 4 4 24-25 6 1 6 33-44
9.  Zagłębie Piechcin 26 28 8 4 14 49-58 3 3 7 22-28 5 1 7 27-30 2 6 2 0 0 9-4
10.  Zootechnik Kołuda Wielka 26 28 7 7 12 47-75 4 4 5 25-30 3 3 7 22-45 2 0 0 0 2 4-9
11.  Znicz Rojewo 26 26 8 2 16 38-68 6 1 6 29-32 2 1 10 9-36
12.  Burza Nowa Wieś Wielka 26 21 6 3 17 48-80 4 2 7 28-31 2 1 10 20-49
13.  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 26 19 5 4 17 58-75 4 1 8 35-31 1 3 9 23-44
14.  Kujawy Markowice 26 12 4 0 22 19-74 1 0 12 7-38 3 0 10 12-36
Czarni Wierzchosławice wycofali się z rozgrywek po 12. kolejce. Ich wyniki zostały anulowane.
Kujawy Markowice wycofały się z rozgrywek po 19. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 KS Brzoza    0-0 2-0 2-2 2-1 2-1 3-2 3-1 6-2 0-2 3-0* 7-0 6-1 3-0* 
 2 Goplania Inowrocław3-1     2-1 1-3 6-3 2-0 0-0 5-2 5-2 6-0 8-1 4-1 4-2 4-2 
 3 Dąb Barcin1-1 2-0     3-3 3-2 3-0 0-1 5-1 2-0 6-1 5-0 3-2 6-2 3-0* 
 4 Noteć Gębice5-3 1-2 1-0     1-1 5-1 2-2 6-2 2-1 4-0 2-0 4-5 1-0 1-2 
 5 Piast Kołodziejewo2-4 2-2 2-2 3-1     5-3 1-3 8-2 1-4 3-4 2-0 3-2 3-1 3-0* 
 6 Sparta Janowiec Wielkopolski1-2 1-0 3-3 4-1 5-1     1-1 3-4 2-1 5-0 3-0* 9-1 4-1 3-0* 
 7 Pałuczanka Żnin0-1 1-1 1-1 3-3 2-4 0-4     5-2 3-3 3-3 2-1 6-0 2-0 3-0 
 8 Mikrus Szadłowice1-3 2-0 1-0 3-6 1-3 1-1 0-2     3-1 3-3 0-0 4-3 3-3 2-0 
 9 Zagłębie Piechcin0-2 1-4 0-0 0-3 4-4 0-3 1-2 1-4     7-3 0-2 0-0 5-1 3-0* 
 10 Zootechnik Kołuda Wielka1-4 1-5 1-6 0-0 2-2 5-5 1-0 2-3 1-2     2-0 3-0* 3-3 3-0* 
 11 Znicz Rojewo3-3 5-2 1-3 5-2 1-4 2-3 1-0 1-3 1-4 3-1     2-1 2-1 2-5 
 12 Burza Nowa Wieś Wielka1-5 0-5 0-2 0-2 1-2 3-1 2-3 1-2 2-0 2-2 6-1     5-5 5-1 
 13 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie1-2 1-4 1-2 1-2 1-4 6-0 9-2 4-4 2-4 1-2 3-1 4-2     1-2 
 14 Kujawy Markowice1-3 0-3* 1-5 0-3* 3-4 0-1 0-3* 0-3* 0-3 2-1 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Kujawy Markowice.
 
Mikrus Szadłowice 1-3 Piast Kołodziejewo 19 sierpnia, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-1 Zagłębie Piechcin 19 sierpnia, 17:00
Goplania Inowrocław 8-1 Znicz Rojewo 19 sierpnia, 16:00
KS Brzoza - Czarni Wierzchosławice 20 sierpnia, 16:00
było 3-2, anulowany
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-2 Noteć Gębice 20 sierpnia, 17:00
Zootechnik Kołuda Wielka 3-0 Burza Nowa Wieś Wielka 19 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-5
Pałuczanka Żnin 1-1 Dąb Barcin 19 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Zootechnik Kołuda Wielka.
 
Piast Kołodziejewo 2-2 Dąb Barcin 26 sierpnia, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-3 Pałuczanka Żnin 27 sierpnia, 16:00
Noteć Gębice 1-2 Kujawy Markowice 27 sierpnia, 17:00
Czarni Wierzchosławice - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 27 sierpnia, 16:00
było 1-7, anulowany
Zagłębie Piechcin 1-4 Goplania Inowrocław 26 sierpnia, 16:00
Mikrus Szadłowice 1-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 26 sierpnia, 17:00
KS Brzoza 3-0 Znicz Rojewo 26 sierpnia, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Pałuczanka Żnin.
 
Sparta Janowiec Wielkopolski 5-1 Piast Kołodziejewo 2 września, 17:00
Goplania Inowrocław 5-2 Mikrus Szadłowice 2 września, 16:00
KS Brzoza 6-2 Zagłębie Piechcin 2 września, 11:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-1 Znicz Rojewo 3 września, 17:00
Kujawy Markowice - Czarni Wierzchosławice 2 września, 17:00
było 4-3, anulowany
Zootechnik Kołuda Wielka 0-0 Noteć Gębice 2 września, 15:00
Dąb Barcin 3-2 Burza Nowa Wieś Wielka 2 września, 17:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Dąb Barcin.
 
Piast Kołodziejewo 3-2 Burza Nowa Wieś Wielka 9 września, 16:00
Noteć Gębice 2-2 Pałuczanka Żnin 10 września, 17:00
Czarni Wierzchosławice - Zootechnik Kołuda Wielka 9 września, 16:00
było 2-0, anulowany
Znicz Rojewo 2-5 Kujawy Markowice 9 września, 16:00
Zagłębie Piechcin 5-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 9 września, 16:00
Mikrus Szadłowice 1-3 KS Brzoza 9 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-0 Goplania Inowrocław 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Burza Nowa Wieś Wielka.
 
Goplania Inowrocław 6-3 Piast Kołodziejewo 16 września, 16:00
KS Brzoza 2-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 16 września, 11:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4-4 Mikrus Szadłowice 17 września, 16:00
Kujawy Markowice 0-3 Zagłębie Piechcin 16 września, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 2-0 Znicz Rojewo 16 września, 15:00
Pałuczanka Żnin - Czarni Wierzchosławice 16 września, 17:00
było 5-1, anulowany
Dąb Barcin 3-3 Noteć Gębice 16 września, 17:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Piast Kołodziejewo.
 
Noteć Gębice 4-5 Burza Nowa Wieś Wielka 24 września, 15:00
Czarni Wierzchosławice - Dąb Barcin 24 września, 15:00
było 2-7, anulowany
Znicz Rojewo 1-0 Pałuczanka Żnin 23 września, 16:00
Zagłębie Piechcin 7-3 Zootechnik Kołuda Wielka 23 września, 16:00
Mikrus Szadłowice 2-0 Kujawy Markowice 23 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 23 września, 16:00
Goplania Inowrocław 3-1 KS Brzoza 23 września, 14:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Noteć Gębice.
 
KS Brzoza 2-1 Piast Kołodziejewo 30 września, 16:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-4 Goplania Inowrocław 1 października, 15:30
Kujawy Markowice 0-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 30 września, 15:00
Zootechnik Kołuda Wielka 2-3 Mikrus Szadłowice 30 września, 15:00
Pałuczanka Żnin 3-3 Zagłębie Piechcin 30 września, 16:00
Dąb Barcin 5-0 Znicz Rojewo 30 września, 16:00
Burza Nowa Wieś Wielka - Czarni Wierzchosławice 30 września, 15:00
było 4-2, anulowany

Kolejka 8 - 7-8 października

Piast Kołodziejewo 3-1 Noteć Gębice 7 października, 16:00
Znicz Rojewo 2-1 Burza Nowa Wieś Wielka 7 października, 14:00
Zagłębie Piechcin 0-0 Dąb Barcin 7 października, 14:00
Mikrus Szadłowice 0-2 Pałuczanka Żnin 7 października, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 5-0 Zootechnik Kołuda Wielka 8 października, 12:00
Goplania Inowrocław 4-2 Kujawy Markowice 7 października, 15:00
KS Brzoza 6-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 7 października, 11:00

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Znicz Rojewo.
 
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-4 Piast Kołodziejewo 15 października, 15:00
Kujawy Markowice 1-3 KS Brzoza 14 października, 15:00
Zootechnik Kołuda Wielka 1-5 Goplania Inowrocław 14 października, 14:00
Pałuczanka Żnin 0-4 Sparta Janowiec Wielkopolski 14 października, 15:00
Dąb Barcin 5-1 Mikrus Szadłowice 14 października, 15:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-0 Zagłębie Piechcin 14 października, 15:00
Noteć Gębice - Czarni Wierzchosławice 15 października, 15:00
było 6-0, anulowany

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Zagłębie Piechcin.
 
Piast Kołodziejewo - Czarni Wierzchosławice 21 października, 15:00
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Znicz Rojewo 5-2 Noteć Gębice 21 października, 14:00
Mikrus Szadłowice 4-3 Burza Nowa Wieś Wielka 21 października, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-3 Dąb Barcin 21 października, 12:00
Goplania Inowrocław 0-0 Pałuczanka Żnin 21 października, 15:00
KS Brzoza 0-2 Zootechnik Kołuda Wielka 21 października, 12:30
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-2 Kujawy Markowice 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Mikrus Szadłowice.
 
Kujawy Markowice 3-4 Piast Kołodziejewo 29 października, 14:00
Zootechnik Kołuda Wielka 3-3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 28 października, 14:00
Pałuczanka Żnin 0-1 KS Brzoza 28 października, 15:00
Dąb Barcin 2-0 Goplania Inowrocław 28 października, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 28 października, 15:00
Noteć Gębice 2-1 Zagłębie Piechcin 29 października, 13:00
Czarni Wierzchosławice - Znicz Rojewo 28 października, 13:00
było 2-3, anulowany

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Pauza: Sparta Janowiec Wielkopolski.
 
Piast Kołodziejewo 2-0 Znicz Rojewo 4 listopada, 14:00
Zagłębie Piechcin - Czarni Wierzchosławice 4 listopada, 14:00
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Mikrus Szadłowice 3-6 Noteć Gębice 4 listopada, 14:30
Goplania Inowrocław 4-1 Burza Nowa Wieś Wielka 4 listopada, 13:00
KS Brzoza 2-0 Dąb Barcin 4 listopada, 11:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 9-2 Pałuczanka Żnin 5 listopada, 14:00
Kujawy Markowice 2-1 Zootechnik Kołuda Wielka 4 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Pauza: Mikrus Szadłowice, Goplania Inowrocław.
 
Zootechnik Kołuda Wielka 2-2 Piast Kołodziejewo 11 listopada, 11:00
Pałuczanka Żnin 3-0 Kujawy Markowice 11 listopada, 14:00
Dąb Barcin 6-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 11 listopada, 13:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-5 KS Brzoza 11 listopada, 11:00
Noteć Gębice 5-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 12 listopada, 13:00
Znicz Rojewo 1-4 Zagłębie Piechcin 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 18-19 listopada

Pauza: KS Brzoza, Sparta Janowiec Wielkopolski.
 
Piast Kołodziejewo 1-4 Zagłębie Piechcin 18 listopada, 13:00
Mikrus Szadłowice 0-0 Znicz Rojewo 19 listopada, 13:00
Goplania Inowrocław 1-3 Noteć Gębice 19 listopada, 13:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4-2 Burza Nowa Wieś Wielka 19 listopada, 13:00
Kujawy Markowice 1-5 Dąb Barcin 18 listopada, 13:00
Zootechnik Kołuda Wielka 1-0 Pałuczanka Żnin 18 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 25-26 listopada

Pauza: Goplania Inowrocław, Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie.
 
Pałuczanka Żnin 2-4 Piast Kołodziejewo 25 listopada, 13:00
Dąb Barcin 6-1 Zootechnik Kołuda Wielka 25 listopada, 12:00
Burza Nowa Wieś Wielka 5-1 Kujawy Markowice 26 listopada, 12:00
Noteć Gębice 5-3 KS Brzoza 25 listopada, 13:00
Znicz Rojewo 2-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 25 listopada, 12:00
Zagłębie Piechcin 1-4 Mikrus Szadłowice 25 listopada, 16:30

Kolejka 16 - 17-18 marca

Pauza: Kujawy Markowice, KS Brzoza.
 
Piast Kołodziejewo 8-2 Mikrus Szadłowice 17 marca, 15:30
Zagłębie Piechcin 0-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 17 marca, 14:00
Znicz Rojewo 5-2 Goplania Inowrocław 17 marca, 15:00
Noteć Gębice 1-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 18 marca, 15:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-2 Zootechnik Kołuda Wielka 17 marca, 14:00
w Bydgoszczy; na bocznym boisku Chemika
Dąb Barcin 0-1 Pałuczanka Żnin 17 marca, 15:00

Kolejka 17 - 24-25 marca

Pauza: Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie, Zootechnik Kołuda Wielka.
 
Znicz Rojewo 3-3 KS Brzoza 24 marca, 15:00
Dąb Barcin 3-2 Piast Kołodziejewo 24 marca, 16:00
Pałuczanka Żnin 6-0 Burza Nowa Wieś Wielka 14 kwietnia, 16:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kujawy Markowice 0-3 Noteć Gębice
(wo)
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (9 maja, 17:30)
Goplania Inowrocław 5-2 Zagłębie Piechcin 24 marca, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-4 Mikrus Szadłowice 24 marca, 14:00

Kolejka 18 - 31 marca

Pauza: Pałuczanka Żnin, Kujawy Markowice.
 
Piast Kołodziejewo 5-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 31 marca, 15:30
Mikrus Szadłowice 2-0 Goplania Inowrocław 31 marca, 16:00
Zagłębie Piechcin 0-2 KS Brzoza 31 marca, 14:00
Znicz Rojewo 2-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 31 marca, 12:00
Noteć Gębice 4-0 Zootechnik Kołuda Wielka 31 marca, 13:00
Burza Nowa Wieś Wielka 0-2 Dąb Barcin 31 marca, 15:00

Kolejka 19 - 7-8 kwietnia

Pauza: Zootechnik Kołuda Wielka, Dąb Barcin.
 
Burza Nowa Wieś Wielka 1-2 Piast Kołodziejewo 7 kwietnia, 16:00
Pałuczanka Żnin 3-3 Noteć Gębice 7 kwietnia, 16:00
Kujawy Markowice 0-3 Znicz Rojewo
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2-4 Zagłębie Piechcin 8 kwietnia, 16:30
KS Brzoza 3-1 Mikrus Szadłowice 7 kwietnia, 14:00
Goplania Inowrocław 2-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 7 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 14-15 kwietnia

Pauza: Burza Nowa Wieś Wielka, Pałuczanka Żnin.
 
Piast Kołodziejewo 2-2 Goplania Inowrocław 14 kwietnia, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-2 KS Brzoza 14 kwietnia, 14:00
Mikrus Szadłowice 3-3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 14 kwietnia, 16:30
Zagłębie Piechcin 3-0 Kujawy Markowice
(wo)
Znicz Rojewo 3-1 Zootechnik Kołuda Wielka 14 kwietnia, 17:00
Noteć Gębice 1-0 Dąb Barcin 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 21-22 kwietnia

Pauza: Dąb Barcin, Piast Kołodziejewo.
 
Burza Nowa Wieś Wielka 0-2 Noteć Gębice 21 kwietnia, 16:00
Pałuczanka Żnin 2-1 Znicz Rojewo 21 kwietnia, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 1-2 Zagłębie Piechcin 21 kwietnia, 16:00
Kujawy Markowice 0-3 Mikrus Szadłowice
(wo)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 22 kwietnia, 17:00
KS Brzoza 0-0 Goplania Inowrocław 21 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 28-29 kwietnia

Pauza: Noteć Gębice, Burza Nowa Wieś Wielka.
 
Piast Kołodziejewo 2-4 KS Brzoza 28 kwietnia, 17:00
Goplania Inowrocław 4-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 28 kwietnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-0 Kujawy Markowice
(wo)
Mikrus Szadłowice 3-3 Zootechnik Kołuda Wielka 23 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (28 kwietnia, 17:00) nie odbył się - goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Zagłębie Piechcin 1-2 Pałuczanka Żnin 28 kwietnia, 16:00
Znicz Rojewo 1-3 Dąb Barcin 28 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 2 maja

Noteć Gębice 1-1 Piast Kołodziejewo 2 maja, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 6-1 Znicz Rojewo 2 maja, 17:00
Dąb Barcin 2-0 Zagłębie Piechcin 2 maja, 17:00
Pałuczanka Żnin 5-2 Mikrus Szadłowice 2 maja, 17:00
Zootechnik Kołuda Wielka 5-5 Sparta Janowiec Wielkopolski 26 maja, 17:00
Kujawy Markowice 0-3 Goplania Inowrocław
(wo)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-2 KS Brzoza 2 maja, 17:00

Kolejka 24 - 5-6 maja

Pauza: Znicz Rojewo, Noteć Gębice.
 
Piast Kołodziejewo 3-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5 maja, 17:00
KS Brzoza 3-0 Kujawy Markowice
(wo)
Goplania Inowrocław 6-0 Zootechnik Kołuda Wielka 5 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-1 Pałuczanka Żnin 5 maja, 17:00
Mikrus Szadłowice 1-0 Dąb Barcin 5 maja, 17:00
Zagłębie Piechcin 0-0 Burza Nowa Wieś Wielka 5 maja, 16:00

Kolejka 25 - 12-13 maja

Pauza: Piast Kołodziejewo, Zagłębie Piechcin.
 
Noteć Gębice 2-0 Znicz Rojewo 12 maja, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 1-2 Mikrus Szadłowice 12 maja, 12:00
Dąb Barcin 3-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 12 maja, 17:00
Pałuczanka Żnin 1-1 Goplania Inowrocław 12 maja, 15:00
Zootechnik Kołuda Wielka 1-4 KS Brzoza 12 maja, 16:00
Kujawy Markowice 0-3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
(wo)

Kolejka 26 - 19-20 maja

Pauza: Mikrus Szadłowice, Znicz Rojewo.
 
Piast Kołodziejewo 3-0 Kujawy Markowice
(wo)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-2 Zootechnik Kołuda Wielka 19 maja, 17:00
KS Brzoza 3-2 Pałuczanka Żnin 19 maja, 18:00
Goplania Inowrocław 2-1 Dąb Barcin 19 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 9-1 Burza Nowa Wieś Wielka 19 maja, 17:00
Zagłębie Piechcin 0-3 Noteć Gębice 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 26-27 maja

Pauza: Sparta Janowiec Wielkopolski, Zagłębie Piechcin.
 
Znicz Rojewo 1-4 Piast Kołodziejewo 19 maja, 16:00
Noteć Gębice 6-2 Mikrus Szadłowice 26 maja, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 0-5 Goplania Inowrocław 26 maja, 17:00
Dąb Barcin 1-1 KS Brzoza 26 maja, 16:00
Pałuczanka Żnin 2-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 26 maja, 17:00
Zootechnik Kołuda Wielka 3-0 Kujawy Markowice
(wo)

Kolejka 28 - 31 maja

Pauza: Mikrus Szadłowice, Goplania Inowrocław.
 
Piast Kołodziejewo 3-4 Zootechnik Kołuda Wielka 31 maja, 17:00
Kujawy Markowice 0-3 Pałuczanka Żnin
(wo)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-2 Dąb Barcin 31 maja, 17:00
KS Brzoza 7-0 Burza Nowa Wieś Wielka 31 maja, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-1 Noteć Gębice 31 maja, 17:00
Zagłębie Piechcin 0-2 Znicz Rojewo 31 maja, 17:00

Kolejka 29 - 2-3 czerwca

Pauza: Sparta Janowiec Wielkopolski, KS Brzoza.
 
Zagłębie Piechcin 4-4 Piast Kołodziejewo 3 czerwca, 16:00
Znicz Rojewo 1-3 Mikrus Szadłowice 2 czerwca, 15:00
Noteć Gębice 1-2 Goplania Inowrocław 3 czerwca, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 5-5 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3 czerwca, 13:00
Dąb Barcin 3-0 Kujawy Markowice
(wo)
Pałuczanka Żnin 3-3 Zootechnik Kołuda Wielka 3 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 9 czerwca

Pauza: Goplania Inowrocław, Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie.
 
Piast Kołodziejewo 1-3 Pałuczanka Żnin 9 czerwca, 17:00
Zootechnik Kołuda Wielka 1-6 Dąb Barcin 9 czerwca, 14:00
Kujawy Markowice 0-3 Burza Nowa Wieś Wielka
(wo)
KS Brzoza 2-2 Noteć Gębice 9 czerwca, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-0 Znicz Rojewo 9 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Mikrus Szadłowice 3-1 Zagłębie Piechcin 9 czerwca, 16:30

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II (włocławski))

Klasa okręgowa 2017/2018 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2017/2018 (Włocławek I)
Klasa A 2017/2018 (Włocławek II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas