[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2017/2018, grupa: Włocławek II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grot Kowalki 18 37 11 4 3 43-19 6 3 0 24-7 5 1 3 19-12
2.  Kujawiak Kruszyn 17 32 9 5 3 48-36 4 2 2 20-18 5 3 1 28-18
3.  Tłuchovia Tłuchowo 18 26 8 2 8 36-34 7 0 2 25-11 1 2 6 11-23 2 4 1 1 0 6-5
4.  Skrwa Skrwilno 17 26 8 2 7 44-39 6 2 1 27-18 2 0 6 17-21 2 1 0 1 1 5-6
5.  Cukrownik Fabianki 17 25 7 4 6 32-38 5 2 1 16-12 2 2 5 16-26
6.  Mień Lipno 16 22 6 4 6 34-24 4 0 4 18-12 2 4 2 16-12 1 3 1 0 0 4-0
7.  Wicher Wielgie 16 22 7 1 8 28-27 5 1 2 18-10 2 0 6 10-17 1 0 0 0 1 0-4
8.  Wiślanin Bobrowniki 17 20 5 5 7 24-36 1 4 4 10-20 4 1 3 14-16
9.  Orion Popowo 17 15 4 3 10 25-45 2 1 5 13-21 2 2 5 12-24
10.  Victoria Smólnik 17 14 4 2 11 25-41 2 1 6 14-25 2 1 5 11-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Grot Kowalki    2-2 1-0 3-0 5-1 2-2 3-0* 0-0 5-0 3-2 
 2 Kujawiak Kruszyn2-4     3-2 4-2 1-1 3-2 4-2 2-2 1-3 
 3 Tłuchovia Tłuchowo2-1 4-0     3-2 7-1 2-3 2-0 0-1 3-2 2-1 
 4 Skrwa Skrwilno2-2 1-5 3-3     3-2 3-2 3-2 3-0* 7-2 2-0 
 5 Cukrownik Fabianki1-5 2-2 5-1 2-1     3-2 1-0 0-0 2-1 
 6 Mień Lipno0-1 1-3 3-0 6-4 1-3     4-0 3-0 0-1 
 7 Wicher Wielgie3-0 2-4 2-1 2-1 1-1     0-1 4-2 4-0 
 8 Wiślanin Bobrowniki0-2 3-3 2-2 1-3 0-0 0-5 1-3     3-2 0-0 
 9 Orion Popowo0-4 1-4 3-0* 3-2 1-3 0-0 3-4     2-4 
 10 Victoria Smólnik2-0 2-5 1-2 1-4 4-3 1-1 0-3 3-6 0-1     

Kolejka 1 - 19-20 sierpnia

Pauza: Kujawiak Kruszyn, Mień Lipno.
 
Grot Kowalki 3-0 Skrwa Skrwilno 19 sierpnia, 16:00
Orion Popowo 2-4 Victoria Smólnik 20 sierpnia, 16:00
Cukrownik Fabianki 1-0 Wicher Wielgie 19 sierpnia, 17:30
Tłuchovia Tłuchowo 0-1 Wiślanin Bobrowniki 20 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 26-27 sierpnia

Pauza: Wiślanin Bobrowniki, Orion Popowo.
 
Wicher Wielgie 2-1 Tłuchovia Tłuchowo 27 sierpnia, 15:00
Victoria Smólnik 4-3 Cukrownik Fabianki 26 sierpnia, 17:00
Skrwa Skrwilno 3-2 Mień Lipno 27 sierpnia, 14:00
Kujawiak Kruszyn 2-4 Grot Kowalki 27 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 2-3 września

Pauza: Grot Kowalki, Cukrownik Fabianki.
 
Mień Lipno 1-3 Kujawiak Kruszyn 1 września, 17:00
Orion Popowo 3-2 Skrwa Skrwilno 3 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-1 Victoria Smólnik 3 września, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 1-3 Wicher Wielgie 3 września, 16:00

Kolejka 4 - 9-10 września

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo, Wicher Wielgie.
 
Victoria Smólnik 3-6 Wiślanin Bobrowniki 9 września, 16:00
Skrwa Skrwilno 3-2 Cukrownik Fabianki 10 września, 14:00
Kujawiak Kruszyn 2-2 Orion Popowo 9 września, 16:00
Grot Kowalki 2-2 Mień Lipno 9 września, 16:00

Kolejka 5 - 16-17 września

Pauza: Mień Lipno, Wiślanin Bobrowniki.
 
Orion Popowo 0-4 Grot Kowalki 17 września, 15:00
Cukrownik Fabianki 2-2 Kujawiak Kruszyn 16 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 3-2 Skrwa Skrwilno 17 września, 11:00
Wicher Wielgie 4-0 Victoria Smólnik 17 września, 15:00

Kolejka 6 - 23-24 września

Pauza: Wicher Wielgie, Victoria Smólnik.
 
Skrwa Skrwilno 3-0 Wiślanin Bobrowniki 24 września, 14:00
(wo)
na boisku 3-6
Kujawiak Kruszyn 3-2 Tłuchovia Tłuchowo 23 września, 17:00
Grot Kowalki 5-1 Cukrownik Fabianki 23 września, 16:00
Mień Lipno 0-1 Orion Popowo 23 września, 15:00

Kolejka 7 - 30 września-1 października

Pauza: Victoria Smólnik, Orion Popowo.
 
Cukrownik Fabianki 3-2 Mień Lipno 30 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-1 Grot Kowalki 1 października, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 3-3 Kujawiak Kruszyn 1 października, 12:00
Wicher Wielgie 2-1 Skrwa Skrwilno 1 października, 15:00

Kolejka 8 - 7-8 października

Skrwa Skrwilno 2-0 Victoria Smólnik 8 października, 12:00
Kujawiak Kruszyn 3-2 Wicher Wielgie 7 października, 16:00
Grot Kowalki 0-0 Wiślanin Bobrowniki 8 października, 16:00
Mień Lipno 3-0 Tłuchovia Tłuchowo 7 października, 15:00
Orion Popowo 1-3 Cukrownik Fabianki 7 listopada, 18:00
w pierwotnym terminie (8 października, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 listopada, 14:00) odwołany

Kolejka 9 - 14-15 października

Pauza: Cukrownik Fabianki, Skrwa Skrwilno.
 
Tłuchovia Tłuchowo 3-2 Orion Popowo 15 października, 11:00
Wiślanin Bobrowniki 0-5 Mień Lipno 14 października, 15:00
Wicher Wielgie 3-0 Grot Kowalki 15 października, 14:00
Victoria Smólnik 2-5 Kujawiak Kruszyn 14 października, 16:00

Kolejka 10 - 21-22 października

Pauza: Kujawiak Kruszyn, Skrwa Skrwilno.
 
Grot Kowalki 3-2 Victoria Smólnik 21 października, 15:00
Mień Lipno 4-0 Wicher Wielgie 21 października, 15:00
Orion Popowo 3-4 Wiślanin Bobrowniki 22 października, 15:00
Cukrownik Fabianki 5-1 Tłuchovia Tłuchowo 21 października, 16:00

Kolejka 11 - 28-29 października

Pauza: Grot Kowalki, Tłuchovia Tłuchowo.
 
Wiślanin Bobrowniki 0-0 Cukrownik Fabianki 29 października, 14:00
Wicher Wielgie 4-2 Orion Popowo 12 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Smólnik 1-1 Mień Lipno 28 października, 15:00
Skrwa Skrwilno 1-5 Kujawiak Kruszyn 22 października, 13:00

Kolejka 12 - 17-18 marca

Pauza: Kujawiak Kruszyn, Mień Lipno.
 
Skrwa Skrwilno 2-2 Grot Kowalki 18 marca, 13:00
Victoria Smólnik 0-1 Orion Popowo 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wicher Wielgie 1-1 Cukrownik Fabianki 18 marca, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 2-2 Tłuchovia Tłuchowo 18 marca, 14:00

Kolejka 13 - 24-25 marca

Pauza: Orion Popowo, Wiślanin Bobrowniki.
 
Tłuchovia Tłuchowo 2-0 Wicher Wielgie 25 marca, 11:00
Cukrownik Fabianki 2-1 Victoria Smólnik 24 marca, 15:00
Mień Lipno 6-4 Skrwa Skrwilno 24 marca, 18:00
Grot Kowalki 2-2 Kujawiak Kruszyn 25 marca, 15:00

Kolejka 14 - 31 marca

Pauza: Grot Kowalki, Cukrownik Fabianki.
 
Kujawiak Kruszyn 1-1 Mień Lipno 31 marca, 16:15
Skrwa Skrwilno 7-2 Orion Popowo 31 marca, 12:00
Victoria Smólnik 1-2 Tłuchovia Tłuchowo 31 marca, 13:30
Wicher Wielgie 0-1 Wiślanin Bobrowniki 31 marca, 16:00

Kolejka 15 - 7-8 kwietnia

Pauza: Tłuchovia Tłuchowo, Wicher Wielgie.
 
Wiślanin Bobrowniki 0-0 Victoria Smólnik 8 kwietnia, 15:00
Cukrownik Fabianki 2-1 Skrwa Skrwilno 7 kwietnia, 15:00
Orion Popowo 1-4 Kujawiak Kruszyn 8 kwietnia, 16:00
Mień Lipno 0-1 Grot Kowalki 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia

Pauza: Wiślanin Bobrowniki, Mień Lipno.
 
Grot Kowalki 5-0 Orion Popowo 15 kwietnia, 15:00
Kujawiak Kruszyn 4-2 Cukrownik Fabianki 14 kwietnia, 16:00
Skrwa Skrwilno 3-3 Tłuchovia Tłuchowo 15 kwietnia, 14:00
Victoria Smólnik 0-3 Wicher Wielgie 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

Pauza: Victoria Smólnik, Wicher Wielgie.
 
Wiślanin Bobrowniki 1-3 Skrwa Skrwilno 21 kwietnia, 14:30
Tłuchovia Tłuchowo 4-0 Kujawiak Kruszyn 22 kwietnia, 11:00
Cukrownik Fabianki 1-5 Grot Kowalki 21 kwietnia, 15:00
Orion Popowo 0-0 Mień Lipno 22 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Pauza: Victoria Smólnik, Orion Popowo.
 
Mień Lipno 1-3 Cukrownik Fabianki 28 kwietnia, 15:00
Grot Kowalki 1-0 Tłuchovia Tłuchowo 28 kwietnia, 15:00
Kujawiak Kruszyn 4-2 Wiślanin Bobrowniki 27 kwietnia, 18:15
Skrwa Skrwilno 3-2 Wicher Wielgie 29 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 5-6 maja

Victoria Smólnik 1-4 Skrwa Skrwilno 5 maja, 16:00
Wicher Wielgie 2-4 Kujawiak Kruszyn 6 maja, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 0-2 Grot Kowalki 6 maja, 11:00
Tłuchovia Tłuchowo 2-3 Mień Lipno 6 maja, 11:00
Cukrownik Fabianki 0-0 Orion Popowo 6 maja, 13:00

Kolejka 20 - 12-13 maja

Pauza: Skrwa Skrwilno, Cukrownik Fabianki.
 
Orion Popowo 3-0 Tłuchovia Tłuchowo 12 maja, 17:30
(wo)
na boisku 1-2
Mień Lipno 3-0 Wiślanin Bobrowniki 12 maja, 15:00
Grot Kowalki 3-0 Wicher Wielgie 12 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Kujawiak Kruszyn 1-3 Victoria Smólnik 12 maja, 17:00

Kolejka 21 - 19-20 maja

Pauza: Skrwa Skrwilno, Kujawiak Kruszyn.
 
Victoria Smólnik 2-0 Grot Kowalki 20 maja, 15:00
Wicher Wielgie - Mień Lipno 23 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (20 maja, 15:00) odwołany
Wiślanin Bobrowniki 3-2 Orion Popowo 20 maja, 15:00
Tłuchovia Tłuchowo 7-1 Cukrownik Fabianki 20 maja, 15:00

Kolejka 22 - 27 maja

Pauza: Grot Kowalki, Tłuchovia Tłuchowo.
 
Cukrownik Fabianki - Wiślanin Bobrowniki 26 maja, 16:00
Orion Popowo - Wicher Wielgie 26 maja, 15:00
Mień Lipno - Victoria Smólnik 26 maja, 15:00
Kujawiak Kruszyn - Skrwa Skrwilno 26 maja, 15:00

Klasa okręgowa 2017/2018 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2017/2018 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2017/2018 (Włocławek I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas