[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Ekstraklasa futsalu 2017/2018
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Słomniczanka Słomniki 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AZS UŚ Katowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Słoneczny Stok Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń 04 Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 AZS UG Gdańsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Clearex Chorzów 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Rekord Bielsko-Biała 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Piast Gliwice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Red Dragons Pniewy 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Gatta Zduńska Wola 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 FC Toruń 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKF Solne Miasto Wieliczka 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Słomniczanka Słomniki    
 2 AZS UŚ Katowice    
 3 Słoneczny Stok Białystok    
 4 Pogoń 04 Szczecin    
 5 AZS UG Gdańsk    
 6 Clearex Chorzów    
 7 Rekord Bielsko-Biała    
 8 Piast Gliwice    
 9 Red Dragons Pniewy    
 10 Gatta Zduńska Wola    
 11 FC Toruń    
 12 MKF Solne Miasto Wieliczka    

REKLAMA

Kolejka 1 - 30 września-1 października

Słomniczanka Słomniki - MKF Solne Miasto Wieliczka 30 września, 18:00
AZS UŚ Katowice - FC Toruń 30 września, 18:00
Słoneczny Stok Białystok - Gatta Zduńska Wola 29 września, 20:00
Pogoń 04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 30 września, 15:00
AZS UG Gdańsk - Piast Gliwice 30 września, 18:00
Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała 2 października, 20:00

Kolejka 2 - 7-8 października

Clearex Chorzów - Słomniczanka Słomniki
MKF Solne Miasto Wieliczka - AZS UG Gdańsk
FC Toruń - Gatta Zduńska Wola
Red Dragons Pniewy - AZS UŚ Katowice
Piast Gliwice - Słoneczny Stok Białystok 8 października, 19:00
Rekord Bielsko-Biała - Pogoń 04 Szczecin

Kolejka 3 - 14-15 października

Słoneczny Stok Białystok - MKF Solne Miasto Wieliczka
Gatta Zduńska Wola - Piast Gliwice
AZS UŚ Katowice - Rekord Bielsko-Biała
AZS UG Gdańsk - Clearex Chorzów
Pogoń 04 Szczecin - Słomniczanka Słomniki
Red Dragons Pniewy - FC Toruń

Kolejka 4 - 21-22 października

Słomniczanka Słomniki - AZS UŚ Katowice
MKF Solne Miasto Wieliczka - Gatta Zduńska Wola
Pogoń 04 Szczecin - AZS UG Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała - Red Dragons Pniewy
FC Toruń - Piast Gliwice
Clearex Chorzów - Słoneczny Stok Białystok

Kolejka 5 - 28-29 października

Gatta Zduńska Wola - Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice - AZS UG Gdańsk
Słoneczny Stok Białystok - Pogoń 04 Szczecin
Red Dragons Pniewy - Słomniczanka Słomniki
Piast Gliwice - MKF Solne Miasto Wieliczka
Rekord Bielsko-Biała - FC Toruń

Kolejka 6 - 4-5 listopada

AZS UŚ Katowice - Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów - Piast Gliwice
AZS UG Gdańsk - Red Dragons Pniewy
Pogoń 04 Szczecin - Gatta Zduńska Wola
Słomniczanka Słomniki - Rekord Bielsko-Biała
FC Toruń - MKF Solne Miasto Wieliczka

Kolejka 7 - 11-12 listopada

Rekord Bielsko-Biała - AZS UG Gdańsk
Piast Gliwice - Pogoń 04 Szczecin
Red Dragons Pniewy - Słoneczny Stok Białystok
Gatta Zduńska Wola - AZS UŚ Katowice
MKF Solne Miasto Wieliczka - Clearex Chorzów
Słomniczanka Słomniki - FC Toruń

Kolejka 8 - 18-19 listopada

AZS UG Gdańsk - Słomniczanka Słomniki
Pogoń 04 Szczecin - MKF Solne Miasto Wieliczka
FC Toruń - Clearex Chorzów
Gatta Zduńska Wola - Red Dragons Pniewy
Słoneczny Stok Białystok - Rekord Bielsko-Biała
AZS UŚ Katowice - Piast Gliwice

Kolejka 9 - 25-26 listopada

Rekord Bielsko-Biała - Gatta Zduńska Wola
Piast Gliwice - Red Dragons Pniewy
Clearex Chorzów - Pogoń 04 Szczecin
MKF Solne Miasto Wieliczka - AZS UŚ Katowice
Słomniczanka Słomniki - Słoneczny Stok Białystok
AZS UG Gdańsk - FC Toruń

Kolejka 10 - 2-3 grudnia

FC Toruń - Pogoń 04 Szczecin
Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy - MKF Solne Miasto Wieliczka
Słoneczny Stok Białystok - AZS UG Gdańsk
AZS UŚ Katowice - Clearex Chorzów
Gatta Zduńska Wola - Słomniczanka Słomniki

Kolejka 11 - 9-10 grudnia

MKF Solne Miasto Wieliczka - Rekord Bielsko-Biała
AZS UG Gdańsk - Gatta Zduńska Wola
Clearex Chorzów - Red Dragons Pniewy
Pogoń 04 Szczecin - AZS UŚ Katowice
Słomniczanka Słomniki - Piast Gliwice
Słoneczny Stok Białystok - FC Toruń

Kolejka 12 - 6-7 stycznia

MKF Solne Miasto Wieliczka - Słomniczanka Słomniki
FC Toruń - AZS UŚ Katowice
Gatta Zduńska Wola - Słoneczny Stok Białystok
Red Dragons Pniewy - Pogoń 04 Szczecin
Piast Gliwice - AZS UG Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała - Clearex Chorzów

Kolejka 13 - 13-14 stycznia

Słomniczanka Słomniki - Clearex Chorzów
AZS UG Gdańsk - MKF Solne Miasto Wieliczka
Gatta Zduńska Wola - FC Toruń
AZS UŚ Katowice - Red Dragons Pniewy
Słoneczny Stok Białystok - Piast Gliwice
Pogoń 04 Szczecin - Rekord Bielsko-Biała

Kolejka 14 - 20-21 stycznia

Słomniczanka Słomniki - Pogoń 04 Szczecin
FC Toruń - Red Dragons Pniewy
MKF Solne Miasto Wieliczka - Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice - Gatta Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała - AZS UŚ Katowice
Clearex Chorzów - AZS UG Gdańsk

Kolejka 15 - 17-18 lutego

Red Dragons Pniewy - Rekord Bielsko-Biała
Piast Gliwice - FC Toruń
Słoneczny Stok Białystok - Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice - Słomniczanka Słomniki
Gatta Zduńska Wola - MKF Solne Miasto Wieliczka
AZS UG Gdańsk - Pogoń 04 Szczecin

Kolejka 16 - 3-4 marca

MKF Solne Miasto Wieliczka - Piast Gliwice
FC Toruń - Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów - Gatta Zduńska Wola
AZS UG Gdańsk - AZS UŚ Katowice
Pogoń 04 Szczecin - Słoneczny Stok Białystok
Słomniczanka Słomniki - Red Dragons Pniewy

Kolejka 17 - 10-11 marca

Piast Gliwice - Clearex Chorzów
Red Dragons Pniewy - AZS UG Gdańsk
Gatta Zduńska Wola - Pogoń 04 Szczecin
Rekord Bielsko-Biała - Słomniczanka Słomniki
MKF Solne Miasto Wieliczka - FC Toruń
Słoneczny Stok Białystok - AZS UŚ Katowice

Kolejka 18 - 17-18 marca

Clearex Chorzów - MKF Solne Miasto Wieliczka
FC Toruń - Słomniczanka Słomniki
AZS UG Gdańsk - Rekord Bielsko-Biała
Pogoń 04 Szczecin - Piast Gliwice
Słoneczny Stok Białystok - Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice - Gatta Zduńska Wola

Kolejka 19 - 24-25 marca

Clearex Chorzów - FC Toruń
Red Dragons Pniewy - Gatta Zduńska Wola
Rekord Bielsko-Biała - Słoneczny Stok Białystok
Piast Gliwice - AZS UŚ Katowice
Słomniczanka Słomniki - AZS UG Gdańsk
MKF Solne Miasto Wieliczka - Pogoń 04 Szczecin

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

AZS UŚ Katowice - MKF Solne Miasto Wieliczka
Słoneczny Stok Białystok - Słomniczanka Słomniki
FC Toruń - AZS UG Gdańsk
Gatta Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała
Red Dragons Pniewy - Piast Gliwice
Pogoń 04 Szczecin - Clearex Chorzów

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Pogoń 04 Szczecin - FC Toruń
Rekord Bielsko-Biała - Piast Gliwice
MKF Solne Miasto Wieliczka - Red Dragons Pniewy
AZS UG Gdańsk - Słoneczny Stok Białystok
Clearex Chorzów - AZS UŚ Katowice
Słomniczanka Słomniki - Gatta Zduńska Wola

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

FC Toruń - Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała - MKF Solne Miasto Wieliczka
Gatta Zduńska Wola - AZS UG Gdańsk
Red Dragons Pniewy - Clearex Chorzów
AZS UŚ Katowice - Pogoń 04 Szczecin
Piast Gliwice - Słomniczanka Słomniki

I liga futsalu 2017/2018 (południowa)
I liga futsalu 2017/2018 (północna)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas