[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga futsalu 2017/2018, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GSF Gliwice 1 3 1 0 0 8-1 0 0 0 0-0 1 0 0 8-1
2.  GKS Tychy 1 3 1 0 0 10-5 1 0 0 10-5 0 0 0 0-0
3.  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 1 3 1 0 0 5-1 1 0 0 5-1 0 0 0 0-0
 Odra Opole 1 3 1 0 0 5-1 1 0 0 5-1 0 0 0 0-0
 Futsal Team Brzeg 1 3 1 0 0 5-1 1 0 0 5-1 0 0 0 0-0
6.  Gwiazda Ruda Śląska 1 3 1 0 0 4-2 1 0 0 4-2 0 0 0 0-0
7.  Heiro Rzeszów 1 0 0 0 1 2-4 0 0 0 0-0 0 0 1 2-4
8.  Remedium Hybryd Pyskowice 1 0 0 0 1 1-5 0 0 0 0-0 0 0 1 1-5
 KS AZS UMCS Lublin 1 0 0 0 1 1-5 0 0 0 0-0 0 0 1 1-5
 Berland OSiR Komprachcice 1 0 0 0 1 1-5 0 0 0 0-0 0 0 1 1-5
11.  Malwee Łódź 1 0 0 0 1 5-10 0 0 0 0-0 0 0 1 5-10
12.  Futsal Nowiny 1 0 0 0 1 1-8 0 0 1 1-8 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GSF Gliwice    
 2 GKS Tychy    10-5 
 3 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice    5-1 
 4 Odra Opole    5-1 
 5 Futsal Team Brzeg    5-1 
 6 Gwiazda Ruda Śląska    4-2 
 7 Heiro Rzeszów    
 8 Remedium Hybryd Pyskowice    
 9 KS AZS UMCS Lublin    
 10 Berland OSiR Komprachcice    
 11 Malwee Łódź    
 12 Futsal Nowiny1-8     

REKLAMA
REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 września

Futsal Nowiny 1-8 GSF Gliwice 23 września, 19:30
GKS Tychy 10-5 Malwee Łódź 24 września, 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5-1 Berland OSiR Komprachcice 24 września, 14:00
Odra Opole 5-1 KS AZS UMCS Lublin 24 września, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-2 Heiro Rzeszów 23 września, 15:00
Futsal Team Brzeg 5-1 Remedium Hybryd Pyskowice 24 września, 18:30

Kolejka 2 - 30 września-1 października

GSF Gliwice - Remedium Hybryd Pyskowice 30 września, 18:00
Heiro Rzeszów - Futsal Team Brzeg 30 września, 19:00
KS AZS UMCS Lublin - Gwiazda Ruda Śląska 30 września, 18:00
Berland OSiR Komprachcice - Odra Opole 1 października, 17:00
Malwee Łódź - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 30 września, 19:00
Futsal Nowiny - GKS Tychy 30 września, 13:00

REKLAMA

Kolejka 3 - 7-8 października

GKS Tychy - GSF Gliwice
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Futsal Nowiny
Odra Opole - Malwee Łódź
Gwiazda Ruda Śląska - Berland OSiR Komprachcice
Futsal Team Brzeg - KS AZS UMCS Lublin
Remedium Hybryd Pyskowice - Heiro Rzeszów

Kolejka 4 - 14-15 października

GSF Gliwice - Heiro Rzeszów
KS AZS UMCS Lublin - Remedium Hybryd Pyskowice
Berland OSiR Komprachcice - Futsal Team Brzeg
Malwee Łódź - Gwiazda Ruda Śląska
Futsal Nowiny - Odra Opole
GKS Tychy - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice

Kolejka 5 - 21-22 października

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - GSF Gliwice
Odra Opole - GKS Tychy
Gwiazda Ruda Śląska - Futsal Nowiny
Futsal Team Brzeg - Malwee Łódź
Remedium Hybryd Pyskowice - Berland OSiR Komprachcice
Heiro Rzeszów - KS AZS UMCS Lublin

Kolejka 6 - 28-29 października

GSF Gliwice - KS AZS UMCS Lublin
Berland OSiR Komprachcice - Heiro Rzeszów
Malwee Łódź - Remedium Hybryd Pyskowice
Futsal Nowiny - Futsal Team Brzeg
GKS Tychy - Gwiazda Ruda Śląska
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Odra Opole

Kolejka 7 - 4-5 listopada

Odra Opole - GSF Gliwice
Gwiazda Ruda Śląska - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Futsal Team Brzeg - GKS Tychy
Remedium Hybryd Pyskowice - Futsal Nowiny
Heiro Rzeszów - Malwee Łódź
KS AZS UMCS Lublin - Berland OSiR Komprachcice

Kolejka 8 - 18-19 listopada

GSF Gliwice - Berland OSiR Komprachcice
Malwee Łódź - KS AZS UMCS Lublin
Futsal Nowiny - Heiro Rzeszów
GKS Tychy - Remedium Hybryd Pyskowice
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Futsal Team Brzeg
Odra Opole - Gwiazda Ruda Śląska

Kolejka 9 - 25-26 listopada

Gwiazda Ruda Śląska - GSF Gliwice
Futsal Team Brzeg - Odra Opole
Remedium Hybryd Pyskowice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Heiro Rzeszów - GKS Tychy
KS AZS UMCS Lublin - Futsal Nowiny
Berland OSiR Komprachcice - Malwee Łódź

Kolejka 10 - 2-3 grudnia

GSF Gliwice - Malwee Łódź
Futsal Nowiny - Berland OSiR Komprachcice
GKS Tychy - KS AZS UMCS Lublin
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Heiro Rzeszów
Odra Opole - Remedium Hybryd Pyskowice
Gwiazda Ruda Śląska - Futsal Team Brzeg

Kolejka 11 - 9-10 grudnia

Futsal Team Brzeg - GSF Gliwice
Remedium Hybryd Pyskowice - Gwiazda Ruda Śląska
Heiro Rzeszów - Odra Opole
KS AZS UMCS Lublin - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Berland OSiR Komprachcice - GKS Tychy
Malwee Łódź - Futsal Nowiny

Kolejka 12 - 13-14 stycznia

GSF Gliwice - Futsal Nowiny
Malwee Łódź - GKS Tychy
Berland OSiR Komprachcice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
KS AZS UMCS Lublin - Odra Opole
Heiro Rzeszów - Gwiazda Ruda Śląska
Remedium Hybryd Pyskowice - Futsal Team Brzeg

Kolejka 13 - 20-21 stycznia

Remedium Hybryd Pyskowice - GSF Gliwice
Futsal Team Brzeg - Heiro Rzeszów
Gwiazda Ruda Śląska - KS AZS UMCS Lublin
Odra Opole - Berland OSiR Komprachcice
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Malwee Łódź
GKS Tychy - Futsal Nowiny

Kolejka 14 - 3-4 lutego

GSF Gliwice - GKS Tychy
Futsal Nowiny - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Malwee Łódź - Odra Opole
Berland OSiR Komprachcice - Gwiazda Ruda Śląska
KS AZS UMCS Lublin - Futsal Team Brzeg
Heiro Rzeszów - Remedium Hybryd Pyskowice

Kolejka 15 - 17-18 lutego

Heiro Rzeszów - GSF Gliwice
Remedium Hybryd Pyskowice - KS AZS UMCS Lublin
Futsal Team Brzeg - Berland OSiR Komprachcice
Gwiazda Ruda Śląska - Malwee Łódź
Odra Opole - Futsal Nowiny
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - GKS Tychy

Kolejka 16 - 3-4 marca

GSF Gliwice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
GKS Tychy - Odra Opole
Futsal Nowiny - Gwiazda Ruda Śląska
Malwee Łódź - Futsal Team Brzeg
Berland OSiR Komprachcice - Remedium Hybryd Pyskowice
KS AZS UMCS Lublin - Heiro Rzeszów

Kolejka 17 - 10-11 marca

KS AZS UMCS Lublin - GSF Gliwice
Heiro Rzeszów - Berland OSiR Komprachcice
Remedium Hybryd Pyskowice - Malwee Łódź
Futsal Team Brzeg - Futsal Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska - GKS Tychy
Odra Opole - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice

Kolejka 18 - 17-18 marca

GSF Gliwice - Odra Opole
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Gwiazda Ruda Śląska
GKS Tychy - Futsal Team Brzeg
Futsal Nowiny - Remedium Hybryd Pyskowice
Malwee Łódź - Heiro Rzeszów
Berland OSiR Komprachcice - KS AZS UMCS Lublin

Kolejka 19 - 24-25 marca

Berland OSiR Komprachcice - GSF Gliwice
KS AZS UMCS Lublin - Malwee Łódź
Heiro Rzeszów - Futsal Nowiny
Remedium Hybryd Pyskowice - GKS Tychy
Futsal Team Brzeg - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Gwiazda Ruda Śląska - Odra Opole

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

GSF Gliwice - Gwiazda Ruda Śląska
Odra Opole - Futsal Team Brzeg
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Remedium Hybryd Pyskowice
GKS Tychy - Heiro Rzeszów
Futsal Nowiny - KS AZS UMCS Lublin
Malwee Łódź - Berland OSiR Komprachcice

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Malwee Łódź - GSF Gliwice
Berland OSiR Komprachcice - Futsal Nowiny
KS AZS UMCS Lublin - GKS Tychy
Heiro Rzeszów - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Remedium Hybryd Pyskowice - Odra Opole
Futsal Team Brzeg - Gwiazda Ruda Śląska

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

GSF Gliwice - Futsal Team Brzeg
Gwiazda Ruda Śląska - Remedium Hybryd Pyskowice
Odra Opole - Heiro Rzeszów
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - KS AZS UMCS Lublin
GKS Tychy - Berland OSiR Komprachcice
Futsal Nowiny - Malwee Łódź

Ekstraklasa futsalu 2017/2018

I liga futsalu 2017/2018 (północna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas