[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga futsalu 2017/2018, grupa: południowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Tychy 8 21 7 0 1 33-15 4 0 1 25-11 3 0 0 8-4 1 3 1 0 0 5-2
2.  GSF Gliwice 8 21 7 0 1 36-17 4 0 0 20-10 3 0 1 16-7 1 0 0 0 1 2-5
3.  Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 8 18 6 0 2 34-16 3 0 2 22-11 3 0 0 12-5
4.  Odra Opole 8 16 5 1 2 28-16 2 1 2 11-9 3 0 0 17-7 1 1 0 1 0 0-0
5.  Gwiazda Ruda Śląska 8 16 5 1 2 27-18 3 0 1 17-9 2 1 1 10-9 1 1 0 1 0 0-0
6.  Futsal Team Brzeg 8 12 4 0 4 36-32 3 0 1 19-10 1 0 3 17-22 1 3 1 0 0 9-4
7.  KS AZS UMCS Lublin 8 12 4 0 4 31-26 2 0 1 9-5 2 0 3 22-21 1 0 0 0 1 4-9
8.  Berland OSiR Komprachcice 8 9 3 0 5 22-26 2 0 1 11-6 1 0 4 11-20
9.  Heiro Rzeszów 8 7 2 1 5 23-38 1 0 2 9-20 1 1 3 14-18
10.  Futsal Nowiny 8 6 2 0 6 20-43 1 0 4 14-28 1 0 2 6-15
11.  Malwee Łódź 8 3 1 0 7 22-44 1 0 3 11-19 0 0 4 11-25
12.  Remedium Hybryd Pyskowice 8 1 0 1 7 12-33 0 1 2 7-11 0 0 5 5-22

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 GKS Tychy    5-2 1-2 6-2 10-5 3-0 
 2 GSF Gliwice    4-3 3-2 6-4 7-1 
 3 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice0-2     4-7 8-0 5-1 5-1 
 4 Odra Opole0-1 1-4     0-0 5-1 5-3 
 5 Gwiazda Ruda Śląska3-5     2-1 4-2 8-1 
 6 Futsal Team Brzeg1-3     9-4 4-2 5-1 
 7 KS AZS UMCS Lublin0-3     7-2 2-0 
 8 Berland OSiR Komprachcice1-2 5-3     5-1 
 9 Heiro Rzeszów2-11 1-8     6-1 
 10 Futsal Nowiny3-4 1-8 2-8 7-3 1-5     
 11 Malwee Łódź1-5 3-5 2-6     5-3 
 12 Remedium Hybryd Pyskowice3-5 2-2 2-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 września

Futsal Nowiny 1-8 GSF Gliwice 23 września, 19:30
GKS Tychy 10-5 Malwee Łódź 24 września, 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5-1 Berland OSiR Komprachcice 24 września, 14:00
Odra Opole 5-1 KS AZS UMCS Lublin 24 września, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 4-2 Heiro Rzeszów 23 września, 15:00
Futsal Team Brzeg 5-1 Remedium Hybryd Pyskowice 24 września, 18:30

Kolejka 2 - 30 września-1 października

GSF Gliwice 7-1 Remedium Hybryd Pyskowice 30 września, 18:00
Heiro Rzeszów 2-11 Futsal Team Brzeg 30 września, 19:00
KS AZS UMCS Lublin 0-3 Gwiazda Ruda Śląska 30 września, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 1-2 Odra Opole 1 października, 17:00
Malwee Łódź 1-5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 30 września, 19:00
Futsal Nowiny 3-4 GKS Tychy 30 września, 13:00

Kolejka 3 - 7-8 października

GKS Tychy 5-2 GSF Gliwice 8 października, 15:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5-1 Futsal Nowiny 7 października, 18:00
Odra Opole 5-3 Malwee Łódź 8 października, 15:00
Gwiazda Ruda Śląska 2-1 Berland OSiR Komprachcice 7 października, 15:00
Futsal Team Brzeg 9-4 KS AZS UMCS Lublin 8 października, 17:00
Remedium Hybryd Pyskowice 2-2 Heiro Rzeszów 8 października, 18:00

Kolejka 4 - 14-15 października

GSF Gliwice 6-4 Heiro Rzeszów 14 października, 14:00
KS AZS UMCS Lublin 2-0 Remedium Hybryd Pyskowice 14 października, 19:00
Berland OSiR Komprachcice 5-3 Futsal Team Brzeg 14 października, 20:00
Malwee Łódź 3-5 Gwiazda Ruda Śląska 14 października, 19:00
Futsal Nowiny 2-8 Odra Opole 13 października, 20:00
GKS Tychy 1-2 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 15 października, 15:00

Kolejka 5 - 21-22 października

Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 0-2 GSF Gliwice 21 października, 18:00
Odra Opole 0-1 GKS Tychy 22 października, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 8-1 Futsal Nowiny 19 października, 18:45
Futsal Team Brzeg 4-2 Malwee Łódź 22 października, 18:30
Remedium Hybryd Pyskowice 3-5 Berland OSiR Komprachcice 22 października, 18:00
Heiro Rzeszów 1-8 KS AZS UMCS Lublin 21 października, 18:00

Kolejka 6 - 28-29 października

GSF Gliwice 4-3 KS AZS UMCS Lublin 28 października, 18:00
Berland OSiR Komprachcice 5-1 Heiro Rzeszów 29 października, 17:00
Malwee Łódź 5-3 Remedium Hybryd Pyskowice 28 października, 19:00
Futsal Nowiny 7-3 Futsal Team Brzeg 27 października, 20:00
GKS Tychy 6-2 Gwiazda Ruda Śląska 29 października, 15:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 4-7 Odra Opole 27 października, 20:30

Kolejka 7 - 4-5 listopada

Odra Opole 1-4 GSF Gliwice 5 listopada, 17:00
Gwiazda Ruda Śląska 3-5 Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 5 listopada, 17:00
Futsal Team Brzeg 1-3 GKS Tychy 5 listopada, 18:30
Remedium Hybryd Pyskowice 2-4 Futsal Nowiny 5 listopada, 18:00
Heiro Rzeszów 6-1 Malwee Łódź 4 listopada, 18:00
KS AZS UMCS Lublin 7-2 Berland OSiR Komprachcice 4 listopada, 18:00

REKLAMA

Kolejka 8 - 18-19 listopada

GSF Gliwice 3-2 Berland OSiR Komprachcice 18 listopada, 18:00
Malwee Łódź 2-6 KS AZS UMCS Lublin 18 listopada, 19:00
Futsal Nowiny 1-5 Heiro Rzeszów 19 listopada, 18:00
GKS Tychy 3-0 Remedium Hybryd Pyskowice 19 listopada, 18:00
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 8-0 Futsal Team Brzeg 18 listopada, 18:00
Odra Opole 0-0 Gwiazda Ruda Śląska 19 listopada, 17:00

Kolejka 9 - 25-26 listopada

Gwiazda Ruda Śląska - GSF Gliwice 26 listopada, 17:00
Futsal Team Brzeg - Odra Opole 25 listopada, 18:00
Remedium Hybryd Pyskowice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 26 listopada, 18:00
Heiro Rzeszów - GKS Tychy 25 listopada, 18:00
KS AZS UMCS Lublin - Futsal Nowiny 25 listopada, 20:00
Berland OSiR Komprachcice - Malwee Łódź 25 listopada, 18:00

REKLAMA

Kolejka 10 - 2-3 grudnia

GSF Gliwice - Malwee Łódź
Futsal Nowiny - Berland OSiR Komprachcice
GKS Tychy - KS AZS UMCS Lublin
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Heiro Rzeszów
Odra Opole - Remedium Hybryd Pyskowice
Gwiazda Ruda Śląska - Futsal Team Brzeg

Kolejka 11 - 9-10 grudnia

Futsal Team Brzeg - GSF Gliwice
Remedium Hybryd Pyskowice - Gwiazda Ruda Śląska
Heiro Rzeszów - Odra Opole
KS AZS UMCS Lublin - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Berland OSiR Komprachcice - GKS Tychy
Malwee Łódź - Futsal Nowiny

Kolejka 12 - 13-14 stycznia

GSF Gliwice - Futsal Nowiny
Malwee Łódź - GKS Tychy
Berland OSiR Komprachcice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
KS AZS UMCS Lublin - Odra Opole
Heiro Rzeszów - Gwiazda Ruda Śląska
Remedium Hybryd Pyskowice - Futsal Team Brzeg

Kolejka 13 - 20-21 stycznia

Remedium Hybryd Pyskowice - GSF Gliwice
Futsal Team Brzeg - Heiro Rzeszów
Gwiazda Ruda Śląska - KS AZS UMCS Lublin
Odra Opole - Berland OSiR Komprachcice
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Malwee Łódź
GKS Tychy - Futsal Nowiny

Kolejka 14 - 3-4 lutego

GSF Gliwice - GKS Tychy
Futsal Nowiny - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Malwee Łódź - Odra Opole
Berland OSiR Komprachcice - Gwiazda Ruda Śląska
KS AZS UMCS Lublin - Futsal Team Brzeg
Heiro Rzeszów - Remedium Hybryd Pyskowice

Kolejka 15 - 17-18 lutego

Heiro Rzeszów - GSF Gliwice
Remedium Hybryd Pyskowice - KS AZS UMCS Lublin
Futsal Team Brzeg - Berland OSiR Komprachcice
Gwiazda Ruda Śląska - Malwee Łódź
Odra Opole - Futsal Nowiny
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - GKS Tychy

Kolejka 16 - 3-4 marca

GSF Gliwice - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
GKS Tychy - Odra Opole
Futsal Nowiny - Gwiazda Ruda Śląska
Malwee Łódź - Futsal Team Brzeg
Berland OSiR Komprachcice - Remedium Hybryd Pyskowice
KS AZS UMCS Lublin - Heiro Rzeszów

Kolejka 17 - 10-11 marca

KS AZS UMCS Lublin - GSF Gliwice
Heiro Rzeszów - Berland OSiR Komprachcice
Remedium Hybryd Pyskowice - Malwee Łódź
Futsal Team Brzeg - Futsal Nowiny
Gwiazda Ruda Śląska - GKS Tychy
Odra Opole - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice

Kolejka 18 - 17-18 marca

GSF Gliwice - Odra Opole
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Gwiazda Ruda Śląska
GKS Tychy - Futsal Team Brzeg
Futsal Nowiny - Remedium Hybryd Pyskowice
Malwee Łódź - Heiro Rzeszów
Berland OSiR Komprachcice - KS AZS UMCS Lublin

Kolejka 19 - 24-25 marca

Berland OSiR Komprachcice - GSF Gliwice
KS AZS UMCS Lublin - Malwee Łódź
Heiro Rzeszów - Futsal Nowiny
Remedium Hybryd Pyskowice - GKS Tychy
Futsal Team Brzeg - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Gwiazda Ruda Śląska - Odra Opole

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

GSF Gliwice - Gwiazda Ruda Śląska
Odra Opole - Futsal Team Brzeg
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Remedium Hybryd Pyskowice
GKS Tychy - Heiro Rzeszów
Futsal Nowiny - KS AZS UMCS Lublin
Malwee Łódź - Berland OSiR Komprachcice

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Malwee Łódź - GSF Gliwice
Berland OSiR Komprachcice - Futsal Nowiny
KS AZS UMCS Lublin - GKS Tychy
Heiro Rzeszów - Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Remedium Hybryd Pyskowice - Odra Opole
Futsal Team Brzeg - Gwiazda Ruda Śląska

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

GSF Gliwice - Futsal Team Brzeg
Gwiazda Ruda Śląska - Remedium Hybryd Pyskowice
Odra Opole - Heiro Rzeszów
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - KS AZS UMCS Lublin
GKS Tychy - Berland OSiR Komprachcice
Futsal Nowiny - Malwee Łódź

Ekstraklasa futsalu 2017/2018

I liga futsalu 2017/2018 (północna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas