[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga futsalu 2017/2018, grupa: północna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Red Devils Chojnice 22 51 16 3 3 120-57 9 1 1 69-25 7 2 2 51-32
2.  Constract Lubawa 22 45 14 3 5 93-53 7 2 2 51-26 7 1 3 42-27 2 4 1 1 0 3-1
3.  Helios Białystok 22 45 14 3 5 72-53 9 1 1 49-23 5 2 4 23-30 2 1 0 1 1 1-3
4.  KU AZS UZ Zielona Góra 22 43 13 4 5 121-86 9 0 2 73-36 4 4 3 48-50
5.  FC Kartuzy 22 41 13 2 7 116-93 7 2 2 57-41 6 0 5 59-52
6.  LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 22 34 11 1 10 99-87 7 1 3 62-43 4 0 7 37-44
7.  AZS UW Warszawa 22 33 10 3 9 84-76 6 2 3 49-23 4 1 6 35-53
8.  Futsal Leszno 22 27 8 3 11 80-66 4 2 5 43-31 4 1 6 37-35
9.  Auto Wicherek Oborniki 22 24 7 3 12 69-75 4 1 6 35-35 3 2 6 34-40
10.  Mieszko Gniezno 22 18 5 3 14 67-107 4 2 5 36-35 1 1 9 31-72
11.  Vamos Gdańsk 22 17 5 2 15 43-109 2 1 8 21-45 3 1 7 22-64
12.  Unisław Team Unisław 22 3 1 0 21 45-147 1 0 10 30-71 0 0 11 15-76

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Red Devils Chojnice    2-1 5-1 4-4 5-6 10-2 8-1 8-4 4-1 7-2 7-2 9-1 
 2 Constract Lubawa6-6     2-0 4-1 6-3 1-7 7-1 1-2 1-1 4-3 10-0 9-2 
 3 Helios Białystok5-1 1-1     2-4 6-4 4-3 5-3 2-1 4-3 8-1 9-2 3-0 
 4 KU AZS UZ Zielona Góra4-5 5-3 2-1     1-5 5-4 9-4 6-2 9-5 6-4 11-2 15-1 
 5 FC Kartuzy4-4 1-5 3-3 10-7     5-4 3-5 4-2 4-1 9-5 7-3 7-2 
 6 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork2-9 6-5 1-3 5-5 11-6     6-4 2-0 4-6 8-2 10-1 7-2 
 7 AZS UW Warszawa5-1 2-3 2-3 5-2 8-3 5-0*     4-4 2-2 8-0 2-4 6-1 
 8 Futsal Leszno2-3 0-2 2-2 4-4 3-4 2-4 5-6     4-2 8-2 4-1 9-1 
 9 Auto Wicherek Oborniki1-3 4-5 2-3 5-6 2-6 2-1 8-4 4-1     4-4 0-1 3-1 
 10 Mieszko Gniezno1-4 1-2 8-1 6-6 6-5 3-5 0-4 2-3 4-2     2-2 3-1 
 11 Vamos Gdańsk1-4 1-4 1-3 2-5 1-12 2-3 2-2 0-5 1-2 5-2     5-3 
 12 Unisław Team Unisław1-11 4-11 2-3 3-4 3-5 5-4 0-1 2-13 3-9 5-6 2-4     

Kolejka 1 - 23-24 września

Helios Białystok 9-2 Vamos Gdańsk 23 września, 20:00
KU AZS UZ Zielona Góra 6-4 Mieszko Gniezno 24 września, 16:00
Constract Lubawa 6-3 FC Kartuzy 23 września, 18:00
Unisław Team Unisław 0-1 AZS UW Warszawa 23 września, 18:00
LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 2-9 Red Devils Chojnice 10 października, 20:30
Auto Wicherek Oborniki 4-1 Futsal Leszno 24 września, 16:00

Kolejka 2 - 30 września-1 października

Vamos Gdańsk 1-4 Red Devils Chojnice 30 września, 20:00
AZS UW Warszawa 5-0 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 30 września, 16:00
(wo)
na boisku 7-9
Auto Wicherek Oborniki 3-1 Unisław Team Unisław 30 września, 17:00
FC Kartuzy 4-2 Futsal Leszno 1 października, 17:00
Mieszko Gniezno 1-2 Constract Lubawa 30 września, 19:00
Helios Białystok 2-4 KU AZS UZ Zielona Góra 1 października, 11:00

Kolejka 3 - 7-8 października

KU AZS UZ Zielona Góra 11-2 Vamos Gdańsk 8 października, 16:00
Constract Lubawa 2-0 Helios Białystok 7 października, 18:00
Futsal Leszno 8-2 Mieszko Gniezno 7 października, 17:00
Unisław Team Unisław 3-5 FC Kartuzy 8 października, 16:00
LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 4-6 Auto Wicherek Oborniki 8 października, 15:30
Red Devils Chojnice 8-1 AZS UW Warszawa 7 października, 19:30

Kolejka 4 - 14-15 października

Vamos Gdańsk 2-2 AZS UW Warszawa 14 października, 18:00
Auto Wicherek Oborniki 1-3 Red Devils Chojnice 14 października, 17:00
FC Kartuzy 5-4 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 15 października, 17:00
Mieszko Gniezno 3-1 Unisław Team Unisław 14 października, 19:00
Helios Białystok 2-1 Futsal Leszno 14 października, 19:00
KU AZS UZ Zielona Góra 5-3 Constract Lubawa 15 października, 16:00

Kolejka 5 - 21-22 października

Constract Lubawa 10-0 Vamos Gdańsk 21 października, 18:00
Futsal Leszno 4-4 KU AZS UZ Zielona Góra 22 października, 17:00
Unisław Team Unisław 2-3 Helios Białystok 22 października, 13:00
LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 8-2 Mieszko Gniezno 22 października, 17:00
Red Devils Chojnice 5-6 FC Kartuzy 22 października, 18:00
AZS UW Warszawa 2-2 Auto Wicherek Oborniki 21 października, 19:00

Kolejka 6 - 28-29 października

Vamos Gdańsk 1-2 Auto Wicherek Oborniki 28 października, 18:00
FC Kartuzy 3-5 AZS UW Warszawa 28 października, 19:00
Mieszko Gniezno 1-4 Red Devils Chojnice 28 października, 19:00
Helios Białystok 4-3 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 28 października, 20:00
KU AZS UZ Zielona Góra 15-1 Unisław Team Unisław 16 listopada, 19:00
w pierwotnym terminie (29 października, 15:00) odwołany
Constract Lubawa 1-2 Futsal Leszno 28 października, 18:00

Kolejka 7 - 4-5 listopada

Futsal Leszno 4-1 Vamos Gdańsk 5 listopada, 17:00
Unisław Team Unisław 4-11 Constract Lubawa 8 listopada, 18:00
LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 5-5 KU AZS UZ Zielona Góra 5 listopada, 17:00
Red Devils Chojnice 5-1 Helios Białystok 5 listopada, 17:00
AZS UW Warszawa 8-0 Mieszko Gniezno 4 listopada, 19:00
Auto Wicherek Oborniki 2-6 FC Kartuzy 5 listopada, 16:00

Kolejka 8 - 18-19 listopada

Vamos Gdańsk 1-12 FC Kartuzy 18 listopada, 18:30
Mieszko Gniezno 4-2 Auto Wicherek Oborniki 18 listopada, 20:00
Helios Białystok 5-3 AZS UW Warszawa 18 listopada, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 4-5 Red Devils Chojnice 19 listopada, 17:00
Constract Lubawa 1-7 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 18 listopada, 20:00
Futsal Leszno 9-1 Unisław Team Unisław 19 listopada, 17:00

Kolejka 9 - 25-26 listopada

Unisław Team Unisław 2-4 Vamos Gdańsk 25 listopada, 16:00
Red Devils Chojnice 2-1 Constract Lubawa 26 listopada, 18:00
AZS UW Warszawa 5-2 KU AZS UZ Zielona Góra 25 listopada, 16:00
Auto Wicherek Oborniki 2-3 Helios Białystok 25 listopada, 20:30
Futsal Leszno 2-4 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 26 listopada, 15:00
Mieszko Gniezno 6-5 FC Kartuzy 25 listopada, 19:00

Kolejka 10 - 2-3 grudnia

Vamos Gdańsk 5-2 Mieszko Gniezno 2 grudnia, 18:00
Helios Białystok 6-4 FC Kartuzy 2 grudnia, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 9-5 Auto Wicherek Oborniki 2 grudnia, 19:00
Constract Lubawa 7-1 AZS UW Warszawa 2 grudnia, 18:00
Futsal Leszno 2-3 Red Devils Chojnice 3 grudnia, 15:00
Unisław Team Unisław 5-4 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 2 grudnia, 18:00

Kolejka 11 - 9-10 grudnia

LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 10-1 Vamos Gdańsk 10 grudnia, 17:00
Red Devils Chojnice 9-1 Unisław Team Unisław 9 grudnia, 18:00
AZS UW Warszawa 4-4 Futsal Leszno 9 grudnia, 16:00
Auto Wicherek Oborniki 4-5 Constract Lubawa 17 grudnia, 16:00
FC Kartuzy 10-7 KU AZS UZ Zielona Góra 10 grudnia, 17:00
Mieszko Gniezno 8-1 Helios Białystok 9 grudnia, 19:00

Kolejka 12 - 13-14 stycznia

Futsal Leszno 4-2 Auto Wicherek Oborniki 13 stycznia, 18:00
Vamos Gdańsk 1-3 Helios Białystok 13 stycznia, 18:00
Mieszko Gniezno 6-6 KU AZS UZ Zielona Góra 13 stycznia, 19:00
FC Kartuzy 1-5 Constract Lubawa 14 stycznia, 17:00
AZS UW Warszawa 6-1 Unisław Team Unisław 13 stycznia, 18:00
Red Devils Chojnice 10-2 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 25 lutego, 18:00
w pierwotnym terminie (13 stycznia, 18:00) odwołany z powodu zgrupowania reprezentacji Polski

Kolejka 13 - 20-21 stycznia

Red Devils Chojnice 7-2 Vamos Gdańsk 21 stycznia, 18:00
LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 6-4 AZS UW Warszawa 21 stycznia, 17:00
Unisław Team Unisław 3-9 Auto Wicherek Oborniki 20 stycznia, 17:00
Futsal Leszno 3-4 FC Kartuzy 21 stycznia, 17:00
Constract Lubawa 4-3 Mieszko Gniezno 10 lutego, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 2-1 Helios Białystok 21 stycznia, 11:00

Kolejka 14 - 3-4 lutego

Vamos Gdańsk 2-5 KU AZS UZ Zielona Góra 10 lutego, 18:00
Helios Białystok 1-1 Constract Lubawa 4 lutego, 17:00
Mieszko Gniezno 2-3 Futsal Leszno 3 lutego, 19:00
FC Kartuzy 7-2 Unisław Team Unisław 4 lutego, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 2-1 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 4 lutego, 18:00
AZS UW Warszawa 5-1 Red Devils Chojnice 3 lutego, 16:00

Kolejka 15 - 17-18 lutego

AZS UW Warszawa 2-4 Vamos Gdańsk 25 lutego, 16:00
Red Devils Chojnice 4-1 Auto Wicherek Oborniki 18 lutego, 18:00
LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 11-6 FC Kartuzy 18 lutego, 17:00
Unisław Team Unisław 5-6 Mieszko Gniezno 25 lutego, 16:00
Futsal Leszno 2-2 Helios Białystok 18 lutego, 17:00
Constract Lubawa 4-1 KU AZS UZ Zielona Góra 30 marca, 18:00

Kolejka 16 - 3-4 marca

Vamos Gdańsk 1-4 Constract Lubawa 3 marca, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 6-2 Futsal Leszno 4 marca, 16:00
Helios Białystok 3-0 Unisław Team Unisław 3 marca, 20:00
Mieszko Gniezno 3-5 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 3 marca, 19:00
FC Kartuzy 4-4 Red Devils Chojnice 4 marca, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 8-4 AZS UW Warszawa 4 marca, 18:00

Kolejka 17 - 10-11 marca

Auto Wicherek Oborniki 0-1 Vamos Gdańsk 11 marca, 16:00
AZS UW Warszawa 8-3 FC Kartuzy 10 marca, 16:00
Red Devils Chojnice 7-2 Mieszko Gniezno 11 marca, 18:00
LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 1-3 Helios Białystok 11 marca, 17:00
Unisław Team Unisław 3-4 KU AZS UZ Zielona Góra 10 marca, 15:30
Futsal Leszno 0-2 Constract Lubawa 11 marca, 17:00

Kolejka 18 - 17-18 marca

Vamos Gdańsk 0-5 Futsal Leszno 17 marca, 18:00
Constract Lubawa 9-2 Unisław Team Unisław 17 marca, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 5-4 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 18 marca, 16:00
Helios Białystok 5-1 Red Devils Chojnice 17 marca, 20:30
Mieszko Gniezno 0-4 AZS UW Warszawa 18 marca, 15:00
FC Kartuzy 4-1 Auto Wicherek Oborniki 18 marca, 17:00

Kolejka 19 - 24-25 marca

FC Kartuzy 7-3 Vamos Gdańsk 25 marca, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 4-4 Mieszko Gniezno 24 marca, 20:00
AZS UW Warszawa 2-3 Helios Białystok 24 marca, 16:00
Red Devils Chojnice 4-4 KU AZS UZ Zielona Góra 25 marca, 14:30
LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 6-5 Constract Lubawa 25 marca, 17:00
Unisław Team Unisław 2-13 Futsal Leszno 24 marca, 18:00

Kolejka 20 - 7-8 kwietnia

LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 2-0 Futsal Leszno 8 kwietnia, 16:00
FC Kartuzy 9-5 Mieszko Gniezno 8 kwietnia, 17:00
Vamos Gdańsk 5-3 Unisław Team Unisław 7 kwietnia, 18:00
Constract Lubawa 6-6 Red Devils Chojnice 7 kwietnia, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 9-4 AZS UW Warszawa 8 kwietnia, 17:00
Helios Białystok 4-3 Auto Wicherek Oborniki 7 kwietnia, 20:30

Kolejka 21 - 14-15 kwietnia

Mieszko Gniezno 2-2 Vamos Gdańsk 14 kwietnia, 19:00
FC Kartuzy 3-3 Helios Białystok 15 kwietnia, 17:00
Auto Wicherek Oborniki 5-6 KU AZS UZ Zielona Góra 15 kwietnia, 16:00
AZS UW Warszawa 2-3 Constract Lubawa 15 kwietnia, 19:00
Red Devils Chojnice 8-4 Futsal Leszno 14 kwietnia, 19:30
LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 7-2 Unisław Team Unisław 15 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 21-22 kwietnia

Vamos Gdańsk 2-3 LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 21 kwietnia, 18:00
Unisław Team Unisław 1-11 Red Devils Chojnice 21 kwietnia, 18:00
Futsal Leszno 5-6 AZS UW Warszawa 21 kwietnia, 18:00
Constract Lubawa 1-1 Auto Wicherek Oborniki 21 kwietnia, 18:00
KU AZS UZ Zielona Góra 1-5 FC Kartuzy 21 kwietnia, 18:00
Helios Białystok 8-1 Mieszko Gniezno 21 kwietnia, 18:00

Baraże o udział w Ekstraklasie futsalu

Ekstraklasa futsalu 2017/2018

I liga futsalu 2017/2018 (południowa)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas