[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2017/2018, grupa: małopolska (wschód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Górnik Wieliczka 18 45 14 3 1 60-9 8 1 0 31-3 6 2 1 29-6
2.  Tarnovia II Tarnów 17 42 13 3 1 57-14 5 2 1 28-10 8 1 0 29-4
3.  Dąb Zabierzów Bocheński 17 39 12 3 2 63-15 6 1 1 25-6 6 2 1 38-9
4.  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 18 32 10 2 6 51-27 5 1 3 28-15 5 1 3 23-12
5.  Starówka II Nowy Sącz 17 29 9 2 6 39-14 5 1 3 17-8 4 1 3 22-6
6.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 18 26 8 2 8 55-44 4 1 4 28-14 4 1 4 27-30
7.  Nieszkowianka Nieszkowice Małe 18 18 6 0 12 18-46 4 0 5 11-22 2 0 7 7-24
8.  Piast Łapanów 18 13 4 1 13 20-47 2 1 6 10-17 2 0 7 10-30
9.  Łazowianka Łazy 17 12 4 0 13 19-82 1 0 8 7-50 3 0 5 12-32
10.  Zieloni Niegowić 18 0 0 0 18 0-84 0 0 9 0-52 0 0 9 0-32
Zieloni Niegowić wycofali się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Górnik Wieliczka    0-0 6-1 2-0 1-0 6-0 2-0 5-1 6-1 3-0* 
 2 Tarnovia II Tarnów1-1     2-2 2-3 7-3 2-0 3-0 8-1 3-0* 
 3 Dąb Zabierzów Bocheński1-1 1-2     2-1 2-1 7-0 4-0 5-1 3-0* 
 4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska1-3 1-3 0-4     0-0 5-2 7-0 3-0 8-3 3-0* 
 5 Starówka II Nowy Sącz0-3 1-2 0-1 3-1     1-1 6-0 2-0 1-0 3-0* 
 6 Szreniawa Nowy Wiśnicz0-3 1-4 0-1 2-2 0-2     2-0 6-1 8-1 9-0 
 7 Nieszkowianka Nieszkowice Małe3-2 0-3 0-8 0-2 2-1 1-3     4-2 0-1 1-0 
 8 Piast Łapanów0-2 0-2 1-1 1-4 1-3 2-3 1-0     1-2 3-0* 
 9 Łazowianka Łazy0-5 0-6 0-7 0-3 0-10 1-12 0-4 2-3     4-0 
 10 Zieloni Niegowić0-9 0-7 0-13 0-7 0-5 0-3* 0-3* 0-2 0-3*     

Kolejka 1 - 2-3 września

Zieloni Niegowić 0-13 Dąb Zabierzów Bocheński 2 września, 17:00
Tarnovia II Tarnów 2-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4 września, 14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-3 Górnik Wieliczka 3 września, 11:00
Starówka II Nowy Sącz 6-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3 września, 11:00
Łazowianka Łazy 2-3 Piast Łapanów 3 września, 16:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Dąb Zabierzów Bocheński 5-1 Piast Łapanów 10 września, 16:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 0-1 Łazowianka Łazy 8 września, 17:00
Górnik Wieliczka 1-0 Starówka II Nowy Sącz 10 września, 16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 10 września, 11:00
Zieloni Niegowić 0-7 Tarnovia II Tarnów 9 września, 11:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Tarnovia II Tarnów 2-2 Dąb Zabierzów Bocheński 16 września, 17:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz 9-0 Zieloni Niegowić 18 września, 17:00
Starówka II Nowy Sącz 3-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 17 września, 11:00
Łazowianka Łazy 0-5 Górnik Wieliczka 17 września, 15:00
Piast Łapanów 1-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 17 września, 13:30

Kolejka 4 - 23-24 września

Dąb Zabierzów Bocheński 4-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 5 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (23 września, 15:00) odwołany
Górnik Wieliczka 5-1 Piast Łapanów 24 września, 13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 8-3 Łazowianka Łazy 4 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (23 września, 11:30) odwołany
Zieloni Niegowić 0-5 Starówka II Nowy Sącz 4 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (23 września, 12:00) odwołany
Tarnovia II Tarnów 7-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 5 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września) odwołany

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-1 Dąb Zabierzów Bocheński 1 października, 11:00
Starówka II Nowy Sącz 1-2 Tarnovia II Tarnów 30 września, 11:00
Łazowianka Łazy 4-0 Zieloni Niegowić 1 października, 11:00
Piast Łapanów 1-4 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 września, 11:00
Górnik Wieliczka 2-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 28 sierpnia, 18:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Dąb Zabierzów Bocheński 1-1 Górnik Wieliczka 7 października, 16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 8 października, 14:30
Zieloni Niegowić 0-2 Piast Łapanów 7 października, 14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-2 Starówka II Nowy Sącz 8 października, 15:00
Łazowianka Łazy 0-6 Tarnovia II Tarnów 8 października, 16:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Starówka II Nowy Sącz 0-1 Dąb Zabierzów Bocheński 15 października, 11:00
Piast Łapanów 0-2 Tarnovia II Tarnów 14 października, 11:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 1-0 Zieloni Niegowić 14 października, 16:00
Górnik Wieliczka 2-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 15 października, 10:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz 8-1 Łazowianka Łazy 15 października, 15:00

Kolejka 8 - 21-22 października

Dąb Zabierzów Bocheński 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 22 października, 13:00
Zieloni Niegowić 0-9 Górnik Wieliczka 21 października, 15:00
Tarnovia II Tarnów 2-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 9 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (22 października) odwołany
Szreniawa Nowy Wiśnicz 6-1 Piast Łapanów 22 października, 11:00
Starówka II Nowy Sącz 1-0 Łazowianka Łazy 22 października, 11:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Łazowianka Łazy 0-7 Dąb Zabierzów Bocheński 12 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Piast Łapanów 1-3 Starówka II Nowy Sącz 28 października, 11:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 1-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 12 listopada, 14:30
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Wieliczka 0-0 Tarnovia II Tarnów 28 października, 11:00
Zieloni Niegowić 0-7 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

Dąb Zabierzów Bocheński 3-0 Zieloni Niegowić
(wo)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-3 Tarnovia II Tarnów 13 kwietnia, 17:00
Górnik Wieliczka 6-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 15 kwietnia, 11:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 2-1 Starówka II Nowy Sącz 14 kwietnia, 11:00
Piast Łapanów 1-2 Łazowianka Łazy 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

Piast Łapanów 1-1 Dąb Zabierzów Bocheński 21 kwietnia, 11:00
Łazowianka Łazy 0-4 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 22 kwietnia, 15:00
Starówka II Nowy Sącz 0-3 Górnik Wieliczka 22 kwietnia, 16:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 21 kwietnia, 11:00
Tarnovia II Tarnów 3-0 Zieloni Niegowić
(wo)

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

Dąb Zabierzów Bocheński 1-2 Tarnovia II Tarnów 28 kwietnia, 14:00
Zieloni Niegowić 0-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz
(wo)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Starówka II Nowy Sącz 29 kwietnia, 11:00
Górnik Wieliczka 6-1 Łazowianka Łazy 29 kwietnia, 11:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 4-2 Piast Łapanów 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 5-6 maja

Nieszkowianka Nieszkowice Małe 0-8 Dąb Zabierzów Bocheński 5 maja, 17:00
Piast Łapanów 0-2 Górnik Wieliczka 5 maja, 11:00
Łazowianka Łazy 0-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4 maja, 17:00
Starówka II Nowy Sącz 3-0 Zieloni Niegowić
(wo)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-4 Tarnovia II Tarnów 5 maja, 11:00

Kolejka 14 - 12-13 maja

Nieszkowianka Nieszkowice Małe 3-2 Górnik Wieliczka 13 maja, 11:00
Dąb Zabierzów Bocheński 7-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 13 maja, 14:00
Tarnovia II Tarnów - Starówka II Nowy Sącz 12 maja, 11:00
goście nie dojechali
Zieloni Niegowić 0-3 Łazowianka Łazy
(wo)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Piast Łapanów 12 maja, 11:00

Kolejka 15 - 19-20 maja

Tarnovia II Tarnów 8-1 Łazowianka Łazy 19 maja, 12:30
Górnik Wieliczka 6-1 Dąb Zabierzów Bocheński 20 maja, 13:00
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 0-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 20 maja, 11:00
Piast Łapanów 3-0 Zieloni Niegowić
(wo)
Starówka II Nowy Sącz 1-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 20 maja, 17:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

Łazowianka Łazy 1-12 Szreniawa Nowy Wiśnicz 27 maja, 12:00
Dąb Zabierzów Bocheński 2-1 Starówka II Nowy Sącz 27 maja, 16:30
Tarnovia II Tarnów 3-0 Piast Łapanów 26 maja, 12:30
Zieloni Niegowić 0-3 Nieszkowianka Nieszkowice Małe
(wo)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-3 Górnik Wieliczka 26 maja, 11:00

Kolejka 17 - 2-3 czerwca

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-4 Dąb Zabierzów Bocheński 3 czerwca, 12:00
Górnik Wieliczka 3-0 Zieloni Niegowić
(wo)
Nieszkowianka Nieszkowice Małe 0-3 Tarnovia II Tarnów 3 czerwca, 11:00
Piast Łapanów 2-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz 3 czerwca, 11:00
Łazowianka Łazy 0-10 Starówka II Nowy Sącz 3 czerwca, 11:00

Kolejka 18 - 9-10 czerwca

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Zieloni Niegowić
(wo)
Dąb Zabierzów Bocheński - Łazowianka Łazy 10 czerwca, 12:00
goście nie dojechali
Starówka II Nowy Sącz 2-0 Piast Łapanów 10 czerwca, 14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 Nieszkowianka Nieszkowice Małe 10 czerwca, 14:00
Tarnovia II Tarnów 1-1 Górnik Wieliczka 10 czerwca, 14:00

Baraże o udział w III lidze kobiet (małopolska)

III liga kobiet 2017/2018 (małopolska)

IV liga kobiet 2017/2018 (małopolska (zachód))

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas