[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2017/2018, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Prądniczanka Kraków 4 12 4 0 0 23-0 2 0 0 9-0 2 0 0 14-0
2.  Iskra Brzezinka 4 9 3 0 1 17-4 2 0 0 8-1 1 0 1 9-3
3.  Progres Kraków 4 8 2 2 0 9-3 1 1 0 5-1 1 1 0 4-2
4.  Puszcza Niepołomice 4 7 2 1 1 9-8 2 0 0 8-4 0 1 1 1-4 1 3 1 0 0 4-3
5.  Piast Skawina 4 7 2 1 1 15-4 1 0 0 8-0 1 1 1 7-4
6.  Tuchovia Tuchów 5 7 2 1 2 14-12 1 1 1 7-5 1 0 1 7-7 1 0 0 0 1 3-4
7.  Podgórze Kraków 4 6 2 0 2 12-6 2 0 0 11-0 0 0 2 1-6
8.  Rysy II Bukowina Tatrzańska 3 6 2 0 1 6-11 0 0 1 1-9 2 0 0 5-2
9.  Olimpia Osieczany 4 3 1 0 3 1-19 1 0 0 1-0 0 0 3 0-19
10.  Victoria Gaj 3 1 0 1 2 5-8 0 1 2 5-8 0 0 0 0-0
11.  Glinik Gorlice 3 0 0 0 3 0-16 0 0 2 0-12 0 0 1 0-4
12.  LKS Szaflary 4 0 0 0 4 3-23 0 0 2 2-9 0 0 2 1-14

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Prądniczanka Kraków    2-0 7-0 
 2 Iskra Brzezinka    3-0 5-1 
 3 Progres Kraków    1-1 4-0 
 4 Puszcza Niepołomice    4-3 4-1 
 5 Piast Skawina    8-0 
 6 Tuchovia Tuchów1-1     2-4 4-0 
 7 Podgórze Kraków1-0     10-0 
 8 Rysy II Bukowina Tatrzańska1-9     
 9 Olimpia Osieczany1-0     
 10 Victoria Gaj1-3 1-1 3-4     
 11 Glinik Gorlice0-11 0-1     
 12 LKS Szaflary0-3 2-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Victoria Gaj 1-3 Progres Kraków 27 sierpnia, 11:00
Tuchovia Tuchów 4-0 Glinik Gorlice 29 sierpnia, 18:00
w pierwotnym terminie (27 sierpnia, 17:00) odwołany
Rysy II Bukowina Tatrzańska 1-9 Iskra Brzezinka 27 sierpnia, 10:00
Puszcza Niepołomice 4-1 LKS Szaflary 27 sierpnia, 17:00
Prądniczanka Kraków 7-0 Olimpia Osieczany 26 sierpnia, 14:00
Podgórze Kraków 1-0 Piast Skawina 26 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 2-3 września

Progres Kraków 1-1 Piast Skawina 3 września, 14:00
Olimpia Osieczany 1-0 Podgórze Kraków 3 września, 11:00
LKS Szaflary 0-3 Prądniczanka Kraków 3 września, 13:00
Iskra Brzezinka 3-0 Puszcza Niepołomice 2 września, 17:00
Glinik Gorlice 0-1 Rysy II Bukowina Tatrzańska 3 września, 11:30
Victoria Gaj 3-4 Tuchovia Tuchów 3 września, 11:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Tuchovia Tuchów 1-1 Progres Kraków 10 września, 12:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Victoria Gaj
w pierwotnym terminie (10 września, 11:00) odwołany
Puszcza Niepołomice - Glinik Gorlice 12 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (9 września, 17:00) odwołany
Prądniczanka Kraków 2-0 Iskra Brzezinka 9 września, 12:00
Podgórze Kraków 10-0 LKS Szaflary 10 września, 10:00
Piast Skawina 8-0 Olimpia Osieczany 10 września, 10:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Progres Kraków 4-0 Olimpia Osieczany 17 września, 16:00
LKS Szaflary 2-6 Piast Skawina 17 września, 11:00
Iskra Brzezinka 5-1 Podgórze Kraków 16 września, 17:00
Glinik Gorlice 0-11 Prądniczanka Kraków 17 września, 15:00
Victoria Gaj 1-1 Puszcza Niepołomice 17 września, 11:00
Tuchovia Tuchów 2-4 Rysy II Bukowina Tatrzańska 16 września, 17:00

REKLAMA

Kolejka 5 - 23-24 września

Rysy II Bukowina Tatrzańska - Progres Kraków
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Puszcza Niepołomice 4-3 Tuchovia Tuchów 24 września, 16:00
Prądniczanka Kraków - Victoria Gaj 11 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Podgórze Kraków - Glinik Gorlice
w pierwotnym terminie (23 września, 16:30) odwołany
Piast Skawina - Iskra Brzezinka 12 listopada, 10:00
w pierwotnym terminie (24 września, 10:00) odwołany
Olimpia Osieczany - LKS Szaflary 12 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany

Kolejka 6 - 30 września-1 października

Progres Kraków - LKS Szaflary 1 października, 16:00
Iskra Brzezinka - Olimpia Osieczany 30 września, 16:00
Glinik Gorlice - Piast Skawina 1 października, 10:30
Victoria Gaj - Podgórze Kraków 1 października, 11:00
Tuchovia Tuchów - Prądniczanka Kraków 30 września, 17:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Puszcza Niepołomice 1 października, 13:00

REKLAMA

Kolejka 7 - 7-8 października

Puszcza Niepołomice - Progres Kraków
Prądniczanka Kraków - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Podgórze Kraków - Tuchovia Tuchów
Piast Skawina - Victoria Gaj
Olimpia Osieczany - Glinik Gorlice
LKS Szaflary - Iskra Brzezinka

Kolejka 8 - 14-15 października

Progres Kraków - Iskra Brzezinka
Glinik Gorlice - LKS Szaflary
Victoria Gaj - Olimpia Osieczany
Tuchovia Tuchów - Piast Skawina
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Podgórze Kraków
Puszcza Niepołomice - Prądniczanka Kraków

Kolejka 9 - 21-22 października

Prądniczanka Kraków - Progres Kraków
Podgórze Kraków - Puszcza Niepołomice
Piast Skawina - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Olimpia Osieczany - Tuchovia Tuchów
LKS Szaflary - Victoria Gaj
Iskra Brzezinka - Glinik Gorlice

Kolejka 10 - 28-29 października

Progres Kraków - Glinik Gorlice
Victoria Gaj - Iskra Brzezinka
Tuchovia Tuchów - LKS Szaflary
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Olimpia Osieczany
Puszcza Niepołomice - Piast Skawina
Prądniczanka Kraków - Podgórze Kraków

Kolejka 11 - 4-5 listopada

Podgórze Kraków - Progres Kraków
Piast Skawina - Prądniczanka Kraków
Olimpia Osieczany - Puszcza Niepołomice
LKS Szaflary - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Iskra Brzezinka - Tuchovia Tuchów
Glinik Gorlice - Victoria Gaj

Kolejka 12

Progres Kraków - Victoria Gaj
Glinik Gorlice - Tuchovia Tuchów
Iskra Brzezinka - Rysy II Bukowina Tatrzańska
LKS Szaflary - Puszcza Niepołomice
Olimpia Osieczany - Prądniczanka Kraków
Piast Skawina - Podgórze Kraków

Kolejka 13

Piast Skawina - Progres Kraków
Podgórze Kraków - Olimpia Osieczany
Prądniczanka Kraków - LKS Szaflary
Puszcza Niepołomice - Iskra Brzezinka
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Glinik Gorlice
Tuchovia Tuchów - Victoria Gaj

Kolejka 14

Progres Kraków - Tuchovia Tuchów
Victoria Gaj - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Glinik Gorlice - Puszcza Niepołomice
Iskra Brzezinka - Prądniczanka Kraków
LKS Szaflary - Podgórze Kraków
Olimpia Osieczany - Piast Skawina

Kolejka 15

Olimpia Osieczany - Progres Kraków
Piast Skawina - LKS Szaflary
Podgórze Kraków - Iskra Brzezinka
Prądniczanka Kraków - Glinik Gorlice
Puszcza Niepołomice - Victoria Gaj
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Tuchovia Tuchów

Kolejka 16

Progres Kraków - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Tuchovia Tuchów - Puszcza Niepołomice
Victoria Gaj - Prądniczanka Kraków
Glinik Gorlice - Podgórze Kraków
Iskra Brzezinka - Piast Skawina
LKS Szaflary - Olimpia Osieczany

Kolejka 17

LKS Szaflary - Progres Kraków
Olimpia Osieczany - Iskra Brzezinka
Piast Skawina - Glinik Gorlice
Podgórze Kraków - Victoria Gaj
Prądniczanka Kraków - Tuchovia Tuchów
Puszcza Niepołomice - Rysy II Bukowina Tatrzańska

Kolejka 18

Progres Kraków - Puszcza Niepołomice
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Prądniczanka Kraków
Tuchovia Tuchów - Podgórze Kraków
Victoria Gaj - Piast Skawina
Glinik Gorlice - Olimpia Osieczany
Iskra Brzezinka - LKS Szaflary

Kolejka 19

Iskra Brzezinka - Progres Kraków
LKS Szaflary - Glinik Gorlice
Olimpia Osieczany - Victoria Gaj
Piast Skawina - Tuchovia Tuchów
Podgórze Kraków - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Prądniczanka Kraków - Puszcza Niepołomice

Kolejka 20

Progres Kraków - Prądniczanka Kraków
Puszcza Niepołomice - Podgórze Kraków
Rysy II Bukowina Tatrzańska - Piast Skawina
Tuchovia Tuchów - Olimpia Osieczany
Victoria Gaj - LKS Szaflary
Glinik Gorlice - Iskra Brzezinka

Kolejka 21

Glinik Gorlice - Progres Kraków
Iskra Brzezinka - Victoria Gaj
LKS Szaflary - Tuchovia Tuchów
Olimpia Osieczany - Rysy II Bukowina Tatrzańska
Piast Skawina - Puszcza Niepołomice
Podgórze Kraków - Prądniczanka Kraków

Kolejka 22

Progres Kraków - Podgórze Kraków
Prądniczanka Kraków - Piast Skawina
Puszcza Niepołomice - Olimpia Osieczany
Rysy II Bukowina Tatrzańska - LKS Szaflary
Tuchovia Tuchów - Iskra Brzezinka
Victoria Gaj - Glinik Gorlice

II liga kobiet 2017/2018 (małopolska)

III liga kobiet 2017/2018 (lubelska)
III liga kobiet 2017/2018 (podkarpacka)
III liga kobiet 2017/2018 (świętokrzyska)

IV liga kobiet 2017/2018 (małopolska (wschód))
IV liga kobiet 2017/2018 (małopolska (zachód))

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas