[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2017/2018, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia II 17 46 15 1 1 60-8 9 0 0 42-3 6 1 1 18-5
2.  Start Jarosław 16 28 9 1 6 38-20 5 1 2 17-8 4 0 4 21-12
3.  Olimpia Pysznica 17 26 8 2 7 36-26 5 1 3 19-11 3 1 4 17-15
4.  Izolator Boguchwała 17 22 7 1 9 32-34 5 1 3 22-16 2 0 6 10-18
5.  Sokół II Kolbuszowa Dolna 17 21 5 6 6 22-20 5 2 1 19-6 0 4 5 3-14 2 3 1 0 1 8-4
6.  Inter Gnojnica 16 21 6 3 7 19-36 4 2 2 13-11 2 1 5 6-25 2 3 1 0 1 4-8
7.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 16 19 5 4 7 24-29 4 2 2 15-9 1 2 5 9-20 2 3 1 0 1 6-4
8.  Stal Stalowa Wola 17 19 5 4 8 19-29 3 2 3 11-11 2 2 5 8-18 2 3 1 0 1 4-6
9.  Sanovia Lesko 17 17 5 2 10 22-52 2 1 5 11-29 3 1 5 11-23
10.  Korona Tuchla 16 16 4 4 8 20-38 3 2 3 9-10 1 2 5 11-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Resovia II    2-1 3-0 4-1 3-0 5-0 4-0 2-0 8-1 11-0 
 2 Start Jarosław0-2     2-1 2-0 5-0 3-1 0-0 0-2 5-2 
 3 Olimpia Pysznica0-1 2-1     2-4 3-1 1-2 1-1 1-0 5-1 4-0 
 4 Izolator Boguchwała3-4 0-4 3-2     0-0 1-2 3-1 6-0 3-1 3-2 
 5 Sokół II Kolbuszowa Dolna2-0 3-0* 2-0 0-2     7-1 1-1 3-1 1-1 
 6 Inter Gnojnica0-1 3-0* 1-5 2-1 3-1     1-1 1-0 2-2 
 7 Grodziszczanka Grodzisko Dolne1-3 3-3 1-0 2-0 0-0     5-0 1-2 2-1 
 8 Stal Stalowa Wola0-3 0-4 0-2 4-0 0-0 4-1     3-1 0-0 
 9 Sanovia Lesko0-7 1-8 3-1 1-1 3-1 2-4 0-3     1-4 
 10 Korona Tuchla0-0 1-4 2-1 0-0 3-0 2-0 0-3 1-2     

Kolejka 1 - 2-3 września

Stal Stalowa Wola 4-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 września, 11:00
Start Jarosław 5-0 Inter Gnojnica 3 września, 17:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 0-2 Izolator Boguchwała 3 września, 16:00
Sanovia Lesko 1-4 Korona Tuchla 30 sierpnia, 17:00
Resovia II 3-0 Olimpia Pysznica 3 września, 14:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-3 Olimpia Pysznica 9 września, 16:00
Korona Tuchla 0-0 Resovia II 9 września, 16:00
Izolator Boguchwała 3-1 Sanovia Lesko 9 września, 11:00
Inter Gnojnica 3-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 3 października, 16:30
w pierwotnym terminie (9 września, 11:00) odwołany / w drugim terminie (11 listopada, 11:00) odwołany
Stal Stalowa Wola 0-4 Start Jarosław 10 września, 11:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Start Jarosław 3-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 16 września, 16:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-1 Stal Stalowa Wola 16 września, 11:00
Sanovia Lesko 3-1 Inter Gnojnica 16 września, 16:00
Resovia II 4-1 Izolator Boguchwała 16 września, 15:00
Olimpia Pysznica 4-0 Korona Tuchla 16 września, 11:00

Kolejka 4 - 23-24 września

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1 Korona Tuchla 28 września, 17:00
w pierwotnym terminie (23 września, 16:00) odwołany
Izolator Boguchwała 3-2 Olimpia Pysznica 23 września, 11:00
Inter Gnojnica 0-1 Resovia II 23 września, 16:00
Stal Stalowa Wola 3-1 Sanovia Lesko 24 września, 11:00
Start Jarosław 2-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 24 września, 16:00

Kolejka 5 - 7-8 października

Sokół II Kolbuszowa Dolna 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7 października, 11:00
Sanovia Lesko 1-8 Start Jarosław 7 października, 15:00
Resovia II 2-0 Stal Stalowa Wola 8 października, 15:00
Olimpia Pysznica 1-2 Inter Gnojnica 7 października, 11:00
Korona Tuchla 2-1 Izolator Boguchwała 7 października, 14:00

Kolejka 6 - 14-15 października

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-0 Izolator Boguchwała 15 października, 15:00
Inter Gnojnica 2-2 Korona Tuchla 15 października, 11:00
Stal Stalowa Wola 0-2 Olimpia Pysznica 15 października, 11:00
Start Jarosław 0-2 Resovia II 15 października, 14:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 1-1 Sanovia Lesko 14 października, 11:00

Kolejka 7 - 21-22 października

Sanovia Lesko 2-4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 21 października, 15:00
Resovia II 3-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 22 października, 14:00
Olimpia Pysznica 2-1 Start Jarosław 21 października, 11:00
Korona Tuchla 0-3 Stal Stalowa Wola 21 października, 12:00
Izolator Boguchwała 1-2 Inter Gnojnica 21 października, 11:00

Kolejka 8 - 28-29 października

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-0 Inter Gnojnica 2 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stal Stalowa Wola 4-0 Izolator Boguchwała 29 października, 11:00
Start Jarosław 5-2 Korona Tuchla 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół II Kolbuszowa Dolna 2-0 Olimpia Pysznica 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sanovia Lesko 0-7 Resovia II 28 października, 14:00

Kolejka 9 - 4-5 listopada

Resovia II 4-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5 listopada, 14:30
Olimpia Pysznica 5-1 Sanovia Lesko 4 listopada, 11:00
Korona Tuchla 0-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 4 listopada, 12:00
Izolator Boguchwała 0-4 Start Jarosław 4 listopada, 11:00
Inter Gnojnica 1-1 Stal Stalowa Wola 4 listopada, 13:00

Kolejka 10 - 28-29 kwietnia

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5-0 Stal Stalowa Wola 28 kwietnia, 11:00
Inter Gnojnica 3-0 Start Jarosław 29 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 0-3
Izolator Boguchwała 0-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 22 kwietnia, 11:00
Korona Tuchla 1-2 Sanovia Lesko 28 kwietnia, 13:00
Olimpia Pysznica 0-1 Resovia II 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 5-6 maja

Olimpia Pysznica 1-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 5 maja, 11:00
Resovia II 11-0 Korona Tuchla 1 maja, 15:00
Sanovia Lesko 3-1 Izolator Boguchwała 5 maja, 14:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 7-1 Inter Gnojnica 3 maja, 11:00
Start Jarosław 0-0 Stal Stalowa Wola 6 maja, 12:00

Kolejka 12 - 12-13 maja

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-3 Start Jarosław 12 maja, 16:30
Stal Stalowa Wola 0-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 13 maja, 14:00
Inter Gnojnica 1-0 Sanovia Lesko 13 maja, 14:00
Izolator Boguchwała 3-4 Resovia II 12 maja, 11:00
Korona Tuchla 1-4 Olimpia Pysznica 12 maja, 14:00

Kolejka 13 - 19-20 maja

Korona Tuchla 2-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 19 maja, 16:00
Olimpia Pysznica 2-4 Izolator Boguchwała 19 maja, 11:00
Resovia II 5-0 Inter Gnojnica 19 maja, 13:30
Sanovia Lesko 0-3 Stal Stalowa Wola 19 maja, 16:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-0 Start Jarosław 20 maja, 16:00
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 14 - 26-27 maja

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0 Sokół II Kolbuszowa Dolna 27 maja, 13:00
Start Jarosław 0-2 Sanovia Lesko 27 maja, 16:00
Stal Stalowa Wola 0-3 Resovia II 26 maja, 15:00
Inter Gnojnica 1-5 Olimpia Pysznica 27 maja, 11:00
Izolator Boguchwała 3-2 Korona Tuchla 26 maja, 11:00

Kolejka 15 - 2-3 czerwca

Izolator Boguchwała 3-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 czerwca, 11:00
Korona Tuchla 3-0 Inter Gnojnica 3 czerwca, 11:00
Olimpia Pysznica 1-0 Stal Stalowa Wola 2 czerwca, 16:00
Resovia II 2-1 Start Jarosław 3 czerwca, 15:00
Sanovia Lesko 1-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 1 czerwca, 17:00

Kolejka 16 - 9-10 czerwca

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-2 Sanovia Lesko 10 czerwca, 10:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna 2-0 Resovia II 9 czerwca, 16:00
Start Jarosław 2-1 Olimpia Pysznica 10 czerwca, 16:00
Stal Stalowa Wola 0-0 Korona Tuchla 10 czerwca, 17:00
Inter Gnojnica 2-1 Izolator Boguchwała 10 czerwca, 11:00

Kolejka 17 - 16-17 czerwca

Inter Gnojnica - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 16 czerwca, 11:00
Izolator Boguchwała 6-0 Stal Stalowa Wola 16 czerwca, 11:00
Korona Tuchla - Start Jarosław 30 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (16 czerwca, 14:00) odwołany
Olimpia Pysznica 3-1 Sokół II Kolbuszowa Dolna 16 czerwca, 11:00
Resovia II 8-1 Sanovia Lesko 16 czerwca, 14:00

Kolejka 18 - 23-24 czerwca

Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Resovia II 24 czerwca, 16:00
Sanovia Lesko - Olimpia Pysznica 23 czerwca, 11:00
Sokół II Kolbuszowa Dolna - Korona Tuchla 23 czerwca, 11:00
Start Jarosław - Izolator Boguchwała 24 czerwca, 16:00
Stal Stalowa Wola - Inter Gnojnica 24 czerwca, 14:00

II liga kobiet 2017/2018 (małopolska)

III liga kobiet 2017/2018 (lubelska)
III liga kobiet 2017/2018 (małopolska)
III liga kobiet 2017/2018 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas