[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2017/2018, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KSP Kielce 14 37 12 1 1 77-5 7 0 0 48-0 5 1 1 29-5
2.  Wisła Nowy Korczyn 14 34 11 1 2 53-15 6 1 0 29-9 5 0 2 24-6
3.  Hetmanki Włoszczowa 14 23 6 5 3 28-19 4 2 1 12-8 2 3 2 16-11
4.  Top-Spin Promnik 14 21 6 3 5 27-39 4 2 1 17-10 2 1 4 10-29
5.  Orlicz Suchedniów 13 14 4 2 7 19-41 3 1 3 13-17 1 1 4 6-24
6.  Victoria Pińczów 13 13 3 4 6 25-33 2 2 2 16-15 1 2 4 9-18
7.  Bucovia Bukowa 14 3 1 0 13 7-67 1 0 6 4-29 0 0 7 3-38
8.  Stal Kunów 14 11 3 2 9 17-34 3 1 3 15-11 0 1 6 2-23
Stal Kunów wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 KSP Kielce    1-0 1-0 14-0 9-0 5-0 11-0 7-0 
 2 Wisła Nowy Korczyn3-3     3-2 4-2 8-0 4-2 5-0 2-0 
 3 Hetmanki Włoszczowa0-4 1-0     1-0 1-1 3-1 4-0 2-2 
 4 Top-Spin Promnik1-0 2-5 2-2     3-0 1-1 5-2 3-0* 
 5 Orlicz Suchedniów0-5 1-4 1-1 2-5     4-2 2-0 3-0* 
 6 Victoria Pińczów1-6 0-2 4-4 2-2     6-1 3-0* 
 7 Bucovia Bukowa0-8 1-10 0-4 0-1 0-4 0-2     3-0* 
 8 Stal Kunów0-3* 0-3* 0-3* 6-0 3-1 1-1 5-0     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Hetmanki Włoszczowa 1-1 Orlicz Suchedniów 27 sierpnia, 10:30
Bucovia Bukowa 0-2 Victoria Pińczów 2 września, 14:00
Wisła Nowy Korczyn 3-3 KSP Kielce 27 sierpnia, 15:00
Stal Kunów 6-0 Top-Spin Promnik 27 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 9-10 września

Orlicz Suchedniów 2-5 Top-Spin Promnik 9 września, 15:30
KSP Kielce 7-0 Stal Kunów 10 września, 12:00
Victoria Pińczów 0-2 Wisła Nowy Korczyn 10 września, 12:00
Bucovia Bukowa 0-4 Hetmanki Włoszczowa 10 września, 11:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Bucovia Bukowa 0-4 Orlicz Suchedniów 16 września, 15:00
Wisła Nowy Korczyn 3-2 Hetmanki Włoszczowa 17 września, 12:30
Stal Kunów 1-1 Victoria Pińczów 17 września, 15:00
Top-Spin Promnik 1-0 KSP Kielce 17 września, 11:00

Kolejka 4 - 23-24 września

Orlicz Suchedniów 0-5 KSP Kielce 4 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września, 15:30) odwołany
Victoria Pińczów 2-2 Top-Spin Promnik 30 września, 15:00
w pierwotnym terminie (24 września, 11:00) odwołany
Hetmanki Włoszczowa 2-2 Stal Kunów 12 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 13:00) odwołany / w drugim terminie (29 października, 11:00) odwołany
Bucovia Bukowa 1-10 Wisła Nowy Korczyn 23 września, 15:00

Kolejka 5 - 7-8 października

Wisła Nowy Korczyn 8-0 Orlicz Suchedniów 8 października, 14:00
Stal Kunów 5-0 Bucovia Bukowa 8 października, 12:00
Top-Spin Promnik 2-2 Hetmanki Włoszczowa 8 października, 11:00
KSP Kielce 5-0 Victoria Pińczów 8 października, 12:00

Kolejka 6 - 14-15 października

Orlicz Suchedniów 4-2 Victoria Pińczów 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (14 października, 13:30) odwołany / w drugim terminie (28 października, 10:00) odwołany
Hetmanki Włoszczowa 0-4 KSP Kielce 15 października, 11:00
Bucovia Bukowa 0-1 Top-Spin Promnik 14 października, 9:00
Wisła Nowy Korczyn 2-0 Stal Kunów 15 października, 12:30

Kolejka 7 - 21-22 października

Stal Kunów 3-1 Orlicz Suchedniów 22 października, 11:00
Top-Spin Promnik 2-5 Wisła Nowy Korczyn 5 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (22 października, 11:00) odwołany / w drugim terminie (29 października, 11:00) odwołany
KSP Kielce 11-0 Bucovia Bukowa 22 października, 11:00
Victoria Pińczów 4-4 Hetmanki Włoszczowa 4 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (21 października, 12:00) odwołany

Kolejka 8 - 7-8 kwietnia

Orlicz Suchedniów 1-1 Hetmanki Włoszczowa 7 kwietnia, 15:00
Victoria Pińczów 6-1 Bucovia Bukowa 27 maja, 11:00
KSP Kielce 1-0 Wisła Nowy Korczyn 8 kwietnia, 11:00
Top-Spin Promnik 3-0 Stal Kunów
(wo)

Kolejka 9 - 14-15 kwietnia

Hetmanki Włoszczowa 4-0 Bucovia Bukowa 15 kwietnia, 12:00
Top-Spin Promnik 3-0 Orlicz Suchedniów 15 kwietnia, 12:00
Stal Kunów 0-3 KSP Kielce
(wo)
Wisła Nowy Korczyn 4-2 Victoria Pińczów 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 10 - 21-22 kwietnia

Orlicz Suchedniów 2-0 Bucovia Bukowa 22 kwietnia, 11:00
Hetmanki Włoszczowa 1-0 Wisła Nowy Korczyn 22 kwietnia, 11:30
Victoria Pińczów 3-0 Stal Kunów
(wo)
KSP Kielce 14-0 Top-Spin Promnik 3 czerwca, 11:00

Kolejka 11 - 28-29 kwietnia

KSP Kielce 9-0 Orlicz Suchedniów 26 maja, 15:00
Top-Spin Promnik 1-1 Victoria Pińczów 29 kwietnia, 12:00
Stal Kunów 0-3 Hetmanki Włoszczowa
(wo)
Wisła Nowy Korczyn 5-0 Bucovia Bukowa 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 5-6 maja

Orlicz Suchedniów 1-4 Wisła Nowy Korczyn 5 maja, 11:00
Bucovia Bukowa 3-0 Stal Kunów
(wo)
Hetmanki Włoszczowa 1-0 Top-Spin Promnik 6 maja, 11:00
Victoria Pińczów 1-6 KSP Kielce 2 maja, 16:00

Kolejka 13 - 12-13 maja

Victoria Pińczów - Orlicz Suchedniów 3 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (13 maja, 11:00) odwołany
KSP Kielce 1-0 Hetmanki Włoszczowa 12 maja, 16:00
Top-Spin Promnik 5-2 Bucovia Bukowa 13 maja, 12:00
Stal Kunów 0-3 Wisła Nowy Korczyn
(wo)

Kolejka 14 - 19-20 maja

Orlicz Suchedniów 3-0 Stal Kunów
(wo)
Wisła Nowy Korczyn 4-2 Top-Spin Promnik 20 maja, 13:00
Bucovia Bukowa 0-8 KSP Kielce 20 maja, 11:00
Hetmanki Włoszczowa 3-1 Victoria Pińczów 20 maja, 13:00

II liga kobiet 2017/2018 (małopolska)

III liga kobiet 2017/2018 (lubelska)
III liga kobiet 2017/2018 (małopolska)
III liga kobiet 2017/2018 (podkarpacka)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas