[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2017/2018, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Respekt Myślenice 22 66 22 0 0 101-12 11 0 0 56-5 11 0 0 45-7
2.  Sparta Daleszyce 22 51 16 3 3 93-27 10 0 1 60-14 6 3 2 33-13
3.  Widok Lublin 22 43 13 4 5 67-26 8 2 1 45-10 5 2 4 22-16
4.  Naprzód Sobolów 22 39 12 3 7 59-35 7 1 3 32-15 5 2 4 27-20
5.  Trójka Staszówka/Jelna 22 38 12 2 8 64-50 7 1 3 44-29 5 1 5 20-21 2 3 1 0 1 6-5
6.  LKS Wierzchowiska 22 38 12 2 8 55-28 6 0 5 29-15 6 2 3 26-13 2 3 1 0 1 5-6
7.  Starówka Nowy Sącz 22 33 10 3 9 41-44 6 1 4 22-21 4 2 5 19-23
8.  WKS Majdan Sieniawski 22 26 7 5 10 27-40 2 4 5 14-19 5 1 5 13-21
9.  Łysica Bodzentyn 22 21 6 3 13 31-56 4 3 4 18-13 2 0 9 13-43
10.  Bronowianka Kraków 22 12 3 3 16 22-105 2 2 7 14-36 1 1 9 8-69
11.  DAP Dębica 22 3 1 0 21 12-125 1 0 10 9-38 0 0 11 3-87
12.  Moravia Morawica 22 11 3 2 17 34-58 3 1 7 28-20 0 1 10 6-38
Moravia Morawica wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Respekt Myślenice    2-1 3-1 7-0 1-0 2-1 4-0 4-0 4-0 10-1 14-0 5-1 
 2 Sparta Daleszyce1-4     3-2 3-2 5-3 3-1 6-1 5-0 3-0 18-1 10-0 3-0* 
 3 Widok Lublin0-3 3-3     2-1 4-1 0-0 3-0 4-1 5-1 8-0 10-0 6-0 
 4 Naprzód Sobolów3-6 0-2 2-1     0-2 2-2 2-0 3-0 3-1 5-1 9-0 3-0* 
 5 Trójka Staszówka/Jelna1-8 0-4 4-4 2-1     4-2 0-6 3-1 7-0 3-0 14-0 6-3 
 6 LKS Wierzchowiska0-1 2-6 0-2 0-1 3-2     3-1 0-2 5-0 10-0 3-0* 3-0* 
 7 Starówka Nowy Sącz0-4 4-3 2-1 2-2 3-4 0-2     0-1 4-2 3-1 2-0 2-1 
 8 WKS Majdan Sieniawski0-5 1-1 0-2 2-3 1-1 1-3 1-2     3-0 1-1 3-0 1-1 
 9 Łysica Bodzentyn1-4 1-1 0-0 1-4 3-0 0-1 2-2 0-1     2-0 5-0 3-0* 
 10 Bronowianka Kraków1-6 0-6 1-3 1-7 0-1 0-4 1-1 2-2 1-3     4-3 3-0* 
 11 DAP Dębica0-1 0-4 1-3 0-6 1-3 0-7 1-3 0-2 1-6 2-3     3-0* 
 12 Moravia Morawica0-3* 0-2 0-3* 0-0 0-3* 1-3 0-3* 0-3* 7-0 7-0 13-0     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

WKS Majdan Sieniawski 1-1 Bronowianka Kraków 27 sierpnia, 14:00
Sparta Daleszyce 10-0 DAP Dębica 26 sierpnia, 12:00
Widok Lublin 4-1 Trójka Staszówka/Jelna 26 sierpnia, 15:00
LKS Wierzchowiska 5-0 Łysica Bodzentyn 27 sierpnia, 17:00
Respekt Myślenice 4-0 Starówka Nowy Sącz 26 sierpnia, 16:00
Moravia Morawica 0-0 Naprzód Sobolów 29 sierpnia, 17:45

Kolejka 2 - 2-3 września

Bronowianka Kraków 1-7 Naprzód Sobolów 3 września, 12:30
Starówka Nowy Sącz 2-1 Moravia Morawica 2 września, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-4 Respekt Myślenice 2 września, 17:00
Trójka Staszówka/Jelna 4-2 LKS Wierzchowiska 2 września, 15:00
DAP Dębica 1-3 Widok Lublin 2 września, 16:00
WKS Majdan Sieniawski 1-1 Sparta Daleszyce 1 września, 15:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Sparta Daleszyce 18-1 Bronowianka Kraków 9 września, 14:00
Widok Lublin 4-1 WKS Majdan Sieniawski 9 września, 18:00
LKS Wierzchowiska 3-0 DAP Dębica 10 września, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Respekt Myślenice 1-0 Trójka Staszówka/Jelna 10 września, 16:00
Moravia Morawica 7-0 Łysica Bodzentyn 10 września, 12:00
Naprzód Sobolów 2-0 Starówka Nowy Sącz 9 września, 14:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Bronowianka Kraków 1-1 Starówka Nowy Sącz 17 września, 16:00
Łysica Bodzentyn 1-4 Naprzód Sobolów 17 września, 13:00
Trójka Staszówka/Jelna 6-3 Moravia Morawica 16 września, 15:00
DAP Dębica 0-1 Respekt Myślenice 30 września, 16:00
WKS Majdan Sieniawski 1-3 LKS Wierzchowiska 17 września, 16:00
Sparta Daleszyce 3-2 Widok Lublin 16 września, 14:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Widok Lublin 8-0 Bronowianka Kraków 23 września, 16:00
LKS Wierzchowiska 2-6 Sparta Daleszyce 24 września, 14:00
Respekt Myślenice 4-0 WKS Majdan Sieniawski 24 września, 13:00
Moravia Morawica 13-0 DAP Dębica 24 września, 13:00
Naprzód Sobolów 0-2 Trójka Staszówka/Jelna 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 15:00) odwołany
Starówka Nowy Sącz 4-2 Łysica Bodzentyn 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Bronowianka Kraków 1-3 Łysica Bodzentyn 8 października, 11:00
Trójka Staszówka/Jelna 0-6 Starówka Nowy Sącz 7 października, 13:30
DAP Dębica 0-6 Naprzód Sobolów 7 października, 15:00
WKS Majdan Sieniawski 1-1 Moravia Morawica 8 października, 14:00
Sparta Daleszyce 1-4 Respekt Myślenice 7 października, 11:30
Widok Lublin 0-0 LKS Wierzchowiska 7 października, 15:00

Kolejka 7 - 14-15 października

LKS Wierzchowiska 10-0 Bronowianka Kraków 15 października, 12:00
Respekt Myślenice 3-1 Widok Lublin 15 października, 15:00
Moravia Morawica 0-2 Sparta Daleszyce 15 października, 12:00
Naprzód Sobolów 3-0 WKS Majdan Sieniawski 14 października, 13:00
Starówka Nowy Sącz 2-0 DAP Dębica 14 października, 15:00
Łysica Bodzentyn 3-0 Trójka Staszówka/Jelna 15 października, 11:30

Kolejka 8 - 21-22 października

Bronowianka Kraków 0-1 Trójka Staszówka/Jelna 22 października, 15:30
WKS Majdan Sieniawski 1-2 Starówka Nowy Sącz 22 października, 14:00
Sparta Daleszyce 3-2 Naprzód Sobolów 21 października, 11:00
Widok Lublin 6-0 Moravia Morawica 21 października, 15:00
LKS Wierzchowiska 0-1 Respekt Myślenice 22 października, 14:00
Łysica Bodzentyn 5-0 DAP Dębica 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Respekt Myślenice 10-1 Bronowianka Kraków 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Moravia Morawica 1-3 LKS Wierzchowiska 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Sobolów 2-1 Widok Lublin 28 października, 13:00
Starówka Nowy Sącz 4-3 Sparta Daleszyce 29 października, 14:00
Łysica Bodzentyn 0-1 WKS Majdan Sieniawski 28 października, 11:00
Trójka Staszówka/Jelna 14-0 DAP Dębica 28 października, 13:00

Kolejka 10 - 4-5 listopada

Bronowianka Kraków 4-3 DAP Dębica 5 listopada, 11:00
WKS Majdan Sieniawski 1-1 Trójka Staszówka/Jelna 5 listopada, 14:00
Sparta Daleszyce 3-0 Łysica Bodzentyn 4 listopada, 14:00
Widok Lublin 3-0 Starówka Nowy Sącz 4 listopada, 16:00
LKS Wierzchowiska 0-1 Naprzód Sobolów 5 listopada, 14:00
Respekt Myślenice 5-1 Moravia Morawica 4 listopada, 16:30

Kolejka 11 - 11-12 listopada

Moravia Morawica 7-0 Bronowianka Kraków 12 listopada, 12:00
Naprzód Sobolów 3-6 Respekt Myślenice 11 listopada, 13:00
Starówka Nowy Sącz 0-2 LKS Wierzchowiska 12 listopada, 12:30
Łysica Bodzentyn 0-0 Widok Lublin 12 listopada, 13:00
Trójka Staszówka/Jelna 0-4 Sparta Daleszyce 11 listopada, 12:00
DAP Dębica 0-2 WKS Majdan Sieniawski 12 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 24-25 marca

Bronowianka Kraków 2-2 WKS Majdan Sieniawski 31 marca, 12:00
DAP Dębica 0-4 Sparta Daleszyce 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Trójka Staszówka/Jelna 4-4 Widok Lublin 6 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 16:00) odwołany
Łysica Bodzentyn 0-1 LKS Wierzchowiska 24 marca, 15:00
Starówka Nowy Sącz 0-4 Respekt Myślenice 24 marca, 15:00
Naprzód Sobolów 3-0 Moravia Morawica
(wo)

Kolejka 13 - 7-8 kwietnia

Naprzód Sobolów 5-1 Bronowianka Kraków 7 kwietnia, 11:00
Moravia Morawica 0-3 Starówka Nowy Sącz
(wo)
Respekt Myślenice 4-0 Łysica Bodzentyn 7 kwietnia, 14:00
LKS Wierzchowiska 3-2 Trójka Staszówka/Jelna 8 kwietnia, 14:00
Widok Lublin 10-0 DAP Dębica 7 kwietnia, 13:30
Sparta Daleszyce 5-0 WKS Majdan Sieniawski 8 kwietnia, 11:30

Kolejka 14 - 14-15 kwietnia

Bronowianka Kraków 0-6 Sparta Daleszyce 14 kwietnia, 14:00
WKS Majdan Sieniawski 0-2 Widok Lublin 15 kwietnia, 13:00
DAP Dębica 0-7 LKS Wierzchowiska 15 kwietnia, 11:00
Trójka Staszówka/Jelna 1-8 Respekt Myślenice 30 maja, 16:30
Łysica Bodzentyn 3-0 Moravia Morawica
(wo)
Starówka Nowy Sącz 2-2 Naprzód Sobolów 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 21-22 kwietnia

Starówka Nowy Sącz 3-1 Bronowianka Kraków 21 kwietnia, 16:00
Naprzód Sobolów 3-1 Łysica Bodzentyn 21 kwietnia, 13:00
Moravia Morawica 0-3 Trójka Staszówka/Jelna
(wo)
Respekt Myślenice 14-0 DAP Dębica 22 kwietnia, 15:00
LKS Wierzchowiska 0-2 WKS Majdan Sieniawski 22 kwietnia, 14:00
Widok Lublin 3-3 Sparta Daleszyce 21 kwietnia, 13:30

Kolejka 16 - 28-29 kwietnia

Bronowianka Kraków 1-3 Widok Lublin 28 kwietnia, 14:00
Sparta Daleszyce 3-1 LKS Wierzchowiska 29 kwietnia, 11:00
WKS Majdan Sieniawski 0-5 Respekt Myślenice 29 kwietnia, 13:00
DAP Dębica 3-0 Moravia Morawica
(wo)
Trójka Staszówka/Jelna 2-1 Naprzód Sobolów 29 kwietnia, 11:00
Łysica Bodzentyn 2-2 Starówka Nowy Sącz 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 5-6 maja

Łysica Bodzentyn 2-0 Bronowianka Kraków 5 maja, 12:00
Starówka Nowy Sącz 3-4 Trójka Staszówka/Jelna 5 maja, 16:30
Naprzód Sobolów 9-0 DAP Dębica 5 maja, 13:30
Moravia Morawica 0-3 WKS Majdan Sieniawski
(wo)
Respekt Myślenice 2-1 Sparta Daleszyce 6 maja, 13:00
LKS Wierzchowiska 0-2 Widok Lublin 6 maja, 14:00

Kolejka 18 - 12-13 maja

Bronowianka Kraków 0-4 LKS Wierzchowiska 12 maja, 16:00
Widok Lublin 0-3 Respekt Myślenice 12 maja, 13:00
Sparta Daleszyce 3-0 Moravia Morawica
(wo)
WKS Majdan Sieniawski 2-3 Naprzód Sobolów 12 maja, 15:00
DAP Dębica 1-3 Starówka Nowy Sącz 12 maja, 16:00
Trójka Staszówka/Jelna 7-0 Łysica Bodzentyn 13 maja, 15:00

Kolejka 19 - 19-20 maja

DAP Dębica 1-6 Łysica Bodzentyn 19 maja, 16:30
Trójka Staszówka/Jelna 3-0 Bronowianka Kraków 19 maja, 16:00
Starówka Nowy Sącz 0-1 WKS Majdan Sieniawski 19 maja, 17:00
Naprzód Sobolów 0-2 Sparta Daleszyce 19 maja, 13:00
Moravia Morawica 0-3 Widok Lublin
(wo)
Respekt Myślenice 2-1 LKS Wierzchowiska 20 maja, 16:00

Kolejka 20 - 26-27 maja

Bronowianka Kraków 1-6 Respekt Myślenice 26 maja, 12:00
LKS Wierzchowiska 3-0 Moravia Morawica
(wo)
Widok Lublin 2-1 Naprzód Sobolów 26 maja, 13:00
Sparta Daleszyce 6-1 Starówka Nowy Sącz 26 maja, 14:00
WKS Majdan Sieniawski 3-0 Łysica Bodzentyn 26 maja, 11:00
DAP Dębica 1-3 Trójka Staszówka/Jelna 23 maja, 17:00

Kolejka 21 - 2 czerwca

DAP Dębica 2-3 Bronowianka Kraków 2 czerwca, 17:00
Trójka Staszówka/Jelna 3-1 WKS Majdan Sieniawski 2 czerwca, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-1 Sparta Daleszyce 2 czerwca, 12:00
Starówka Nowy Sącz 2-1 Widok Lublin 1 czerwca, 17:00
Naprzód Sobolów 2-2 LKS Wierzchowiska 2 czerwca, 17:00
Moravia Morawica 0-3 Respekt Myślenice
(wo)

Kolejka 22 - 9 czerwca

Bronowianka Kraków 3-0 Moravia Morawica
(wo)
Respekt Myślenice 7-0 Naprzód Sobolów 9 czerwca, 11:00
na Stadionie KS Dalin
LKS Wierzchowiska 3-1 Starówka Nowy Sącz 9 czerwca, 17:00
Widok Lublin 5-1 Łysica Bodzentyn 9 czerwca, 17:00
Sparta Daleszyce 5-3 Trójka Staszówka/Jelna 9 czerwca, 12:00
WKS Majdan Sieniawski 3-0 DAP Dębica 9 czerwca, 11:00

III liga kobiet 2017/2018 (lubelska)
III liga kobiet 2017/2018 (małopolska)
III liga kobiet 2017/2018 (podkarpacka)
III liga kobiet 2017/2018 (świętokrzyska)

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas