[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2017/2018, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Daleszyce 5 13 4 1 0 38-6 3 0 0 31-3 1 1 0 7-3
2.  Widok Lublin 5 12 4 0 1 21-6 3 0 0 16-2 1 0 1 5-4
3.  Respekt Myślenice 4 12 4 0 0 13-1 3 0 0 9-0 1 0 0 4-1
4.  Naprzód Sobolów 4 10 3 1 0 13-2 1 0 0 2-0 2 1 0 11-2
5.  LKS Wierzchowiska 5 9 3 0 2 15-11 2 0 1 10-6 1 0 1 5-5
6.  Starówka Nowy Sącz 5 7 2 1 2 7-10 2 0 0 6-3 0 1 2 1-7 1 3 1 0 0 2-1
7.  Moravia Morawica 5 7 2 1 2 24-8 2 1 0 20-0 0 0 2 4-8 1 0 0 0 1 1-2
8.  Trójka Staszówka/Jelna 4 6 2 0 2 11-10 2 0 0 10-5 0 0 2 1-5
9.  Bronowianka Kraków 5 2 0 2 3 4-35 0 1 1 2-8 0 1 2 2-27 1 1 0 1 0 1-1
10.  WKS Majdan Sieniawski 5 2 0 2 3 4-13 0 2 1 3-5 0 0 2 1-8 1 1 0 1 0 1-1
11.  Łysica Bodzentyn 5 0 0 0 5 4-24 0 0 2 2-8 0 0 3 2-16
12.  DAP Dębica 4 0 0 0 4 1-29 0 0 1 1-3 0 0 3 0-26

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sparta Daleszyce    3-2 18-1 10-0 
 2 Widok Lublin    4-1 8-0 4-1 
 3 Respekt Myślenice    4-0 1-0 4-0 
 4 Naprzód Sobolów    2-0 
 5 LKS Wierzchowiska2-6     5-0 3-0* 
 6 Starówka Nowy Sącz    2-1 4-2 
 7 Moravia Morawica0-0     7-0 13-0 
 8 Trójka Staszówka/Jelna4-2 6-3     
 9 Bronowianka Kraków1-7 1-1     
 10 WKS Majdan Sieniawski1-1 1-3 1-1     
 11 Łysica Bodzentyn1-4 1-4     
 12 DAP Dębica1-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

WKS Majdan Sieniawski 1-1 Bronowianka Kraków 27 sierpnia, 14:00
Sparta Daleszyce 10-0 DAP Dębica 26 sierpnia, 12:00
Widok Lublin 4-1 Trójka Staszówka/Jelna 26 sierpnia, 15:00
LKS Wierzchowiska 5-0 Łysica Bodzentyn 27 sierpnia, 17:00
Respekt Myślenice 4-0 Starówka Nowy Sącz 26 sierpnia, 16:00
Moravia Morawica 0-0 Naprzód Sobolów 29 sierpnia, 17:45

Kolejka 2 - 2-3 września

Bronowianka Kraków 1-7 Naprzód Sobolów 3 września, 12:30
Starówka Nowy Sącz 2-1 Moravia Morawica 2 września, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-4 Respekt Myślenice 2 września, 17:00
Trójka Staszówka/Jelna 4-2 LKS Wierzchowiska 2 września, 15:00
DAP Dębica 1-3 Widok Lublin 2 września, 16:00
WKS Majdan Sieniawski 1-1 Sparta Daleszyce 1 września, 15:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Sparta Daleszyce 18-1 Bronowianka Kraków 9 września, 14:00
Widok Lublin 4-1 WKS Majdan Sieniawski 9 września, 18:00
LKS Wierzchowiska 3-0 DAP Dębica 10 września, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Respekt Myślenice 1-0 Trójka Staszówka/Jelna 10 września, 16:00
Moravia Morawica 7-0 Łysica Bodzentyn 10 września, 12:00
Naprzód Sobolów 2-0 Starówka Nowy Sącz 9 września, 14:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Bronowianka Kraków 1-1 Starówka Nowy Sącz 17 września, 16:00
Łysica Bodzentyn 1-4 Naprzód Sobolów 17 września, 13:00
Trójka Staszówka/Jelna 6-3 Moravia Morawica 16 września, 15:00
DAP Dębica - Respekt Myślenice 30 września, 16:00
WKS Majdan Sieniawski 1-3 LKS Wierzchowiska 17 września, 16:00
Sparta Daleszyce 3-2 Widok Lublin 16 września, 14:00

REKLAMA

Kolejka 5 - 23-24 września

Widok Lublin 8-0 Bronowianka Kraków 23 września, 16:00
LKS Wierzchowiska 2-6 Sparta Daleszyce 24 września, 14:00
Respekt Myślenice 4-0 WKS Majdan Sieniawski 24 września, 13:00
Moravia Morawica 13-0 DAP Dębica 24 września, 13:00
Naprzód Sobolów - Trójka Staszówka/Jelna 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 15:00) odwołany
Starówka Nowy Sącz 4-2 Łysica Bodzentyn 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Bronowianka Kraków - Łysica Bodzentyn
Trójka Staszówka/Jelna - Starówka Nowy Sącz
DAP Dębica - Naprzód Sobolów
WKS Majdan Sieniawski - Moravia Morawica
Sparta Daleszyce - Respekt Myślenice
Widok Lublin - LKS Wierzchowiska

REKLAMA

Kolejka 7 - 14-15 października

LKS Wierzchowiska - Bronowianka Kraków
Respekt Myślenice - Widok Lublin
Moravia Morawica - Sparta Daleszyce
Naprzód Sobolów - WKS Majdan Sieniawski
Starówka Nowy Sącz - DAP Dębica
Łysica Bodzentyn - Trójka Staszówka/Jelna

Kolejka 8 - 21-22 października

Bronowianka Kraków - Trójka Staszówka/Jelna
DAP Dębica - Łysica Bodzentyn
WKS Majdan Sieniawski - Starówka Nowy Sącz
Sparta Daleszyce - Naprzód Sobolów
Widok Lublin - Moravia Morawica
LKS Wierzchowiska - Respekt Myślenice

Kolejka 9 - 28-29 października

Respekt Myślenice - Bronowianka Kraków
Moravia Morawica - LKS Wierzchowiska
Naprzód Sobolów - Widok Lublin
Starówka Nowy Sącz - Sparta Daleszyce
Łysica Bodzentyn - WKS Majdan Sieniawski
Trójka Staszówka/Jelna - DAP Dębica

Kolejka 10 - 4-5 listopada

Bronowianka Kraków - DAP Dębica
WKS Majdan Sieniawski - Trójka Staszówka/Jelna
Sparta Daleszyce - Łysica Bodzentyn
Widok Lublin - Starówka Nowy Sącz
LKS Wierzchowiska - Naprzód Sobolów
Respekt Myślenice - Moravia Morawica

Kolejka 11 - 11-12 listopada

Moravia Morawica - Bronowianka Kraków
Naprzód Sobolów - Respekt Myślenice
Starówka Nowy Sącz - LKS Wierzchowiska
Łysica Bodzentyn - Widok Lublin
Trójka Staszówka/Jelna - Sparta Daleszyce
DAP Dębica - WKS Majdan Sieniawski

Kolejka 12

Bronowianka Kraków - WKS Majdan Sieniawski
DAP Dębica - Sparta Daleszyce
Trójka Staszówka/Jelna - Widok Lublin
Łysica Bodzentyn - LKS Wierzchowiska
Starówka Nowy Sącz - Respekt Myślenice
Naprzód Sobolów - Moravia Morawica

Kolejka 13

Naprzód Sobolów - Bronowianka Kraków
Moravia Morawica - Starówka Nowy Sącz
Respekt Myślenice - Łysica Bodzentyn
LKS Wierzchowiska - Trójka Staszówka/Jelna
Widok Lublin - DAP Dębica
Sparta Daleszyce - WKS Majdan Sieniawski

Kolejka 14

Bronowianka Kraków - Sparta Daleszyce
WKS Majdan Sieniawski - Widok Lublin
DAP Dębica - LKS Wierzchowiska
Trójka Staszówka/Jelna - Respekt Myślenice
Łysica Bodzentyn - Moravia Morawica
Starówka Nowy Sącz - Naprzód Sobolów

Kolejka 15

Starówka Nowy Sącz - Bronowianka Kraków
Naprzód Sobolów - Łysica Bodzentyn
Moravia Morawica - Trójka Staszówka/Jelna
Respekt Myślenice - DAP Dębica
LKS Wierzchowiska - WKS Majdan Sieniawski
Widok Lublin - Sparta Daleszyce

Kolejka 16

Bronowianka Kraków - Widok Lublin
Sparta Daleszyce - LKS Wierzchowiska
WKS Majdan Sieniawski - Respekt Myślenice
DAP Dębica - Moravia Morawica
Trójka Staszówka/Jelna - Naprzód Sobolów
Łysica Bodzentyn - Starówka Nowy Sącz

Kolejka 17

Łysica Bodzentyn - Bronowianka Kraków
Starówka Nowy Sącz - Trójka Staszówka/Jelna
Naprzód Sobolów - DAP Dębica
Moravia Morawica - WKS Majdan Sieniawski
Respekt Myślenice - Sparta Daleszyce
LKS Wierzchowiska - Widok Lublin

Kolejka 18

Bronowianka Kraków - LKS Wierzchowiska
Widok Lublin - Respekt Myślenice
Sparta Daleszyce - Moravia Morawica
WKS Majdan Sieniawski - Naprzód Sobolów
DAP Dębica - Starówka Nowy Sącz
Trójka Staszówka/Jelna - Łysica Bodzentyn

Kolejka 19

Trójka Staszówka/Jelna - Bronowianka Kraków
Łysica Bodzentyn - DAP Dębica
Starówka Nowy Sącz - WKS Majdan Sieniawski
Naprzód Sobolów - Sparta Daleszyce
Moravia Morawica - Widok Lublin
Respekt Myślenice - LKS Wierzchowiska

Kolejka 20

Bronowianka Kraków - Respekt Myślenice
LKS Wierzchowiska - Moravia Morawica
Widok Lublin - Naprzód Sobolów
Sparta Daleszyce - Starówka Nowy Sącz
WKS Majdan Sieniawski - Łysica Bodzentyn
DAP Dębica - Trójka Staszówka/Jelna

Kolejka 21

DAP Dębica - Bronowianka Kraków
Trójka Staszówka/Jelna - WKS Majdan Sieniawski
Łysica Bodzentyn - Sparta Daleszyce
Starówka Nowy Sącz - Widok Lublin
Naprzód Sobolów - LKS Wierzchowiska
Moravia Morawica - Respekt Myślenice

Kolejka 22

Bronowianka Kraków - Moravia Morawica
Respekt Myślenice - Naprzód Sobolów
LKS Wierzchowiska - Starówka Nowy Sącz
Widok Lublin - Łysica Bodzentyn
Sparta Daleszyce - Trójka Staszówka/Jelna
WKS Majdan Sieniawski - DAP Dębica

III liga kobiet 2017/2018 (lubelska)
III liga kobiet 2017/2018 (małopolska)
III liga kobiet 2017/2018 (podkarpacka)
III liga kobiet 2017/2018 (świętokrzyska)

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas