[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

II liga kobiet 2017/2018, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Respekt Myślenice 11 33 11 0 0 43-8 6 0 0 27-3 5 0 0 16-5
2.  Sparta Daleszyce 11 25 8 1 2 54-16 5 0 1 38-9 3 1 1 16-7
3.  Naprzód Sobolów 11 22 7 1 3 30-14 3 0 2 10-9 4 1 1 20-5
4.  Widok Lublin 11 20 6 2 3 32-11 5 1 0 25-2 1 1 3 7-9
5.  LKS Wierzchowiska 11 19 6 1 4 30-14 3 0 3 20-8 3 1 1 10-6 1 3 1 0 0 2-0
6.  Starówka Nowy Sącz 11 19 6 1 4 21-19 4 0 1 12-8 2 1 3 9-11 1 0 0 0 1 0-2
7.  Trójka Staszówka/Jelna 11 16 5 1 5 29-24 3 0 2 24-15 2 1 3 5-9
8.  Moravia Morawica 11 11 3 2 6 34-25 3 1 2 28-5 0 1 4 6-20
9.  WKS Majdan Sieniawski 11 10 2 4 5 10-20 0 4 2 6-9 2 0 3 4-11 1 3 1 0 0 1-0
10.  Łysica Bodzentyn 11 10 3 1 7 15-29 2 1 3 10-9 1 0 4 5-20 1 0 0 0 1 0-1
11.  Bronowianka Kraków 11 5 1 2 8 10-69 1 1 3 7-15 0 1 5 3-54
12.  DAP Dębica 11 0 0 0 11 4-63 0 0 4 1-12 0 0 7 3-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Respekt Myślenice    3-1 4-0 1-0 5-1 4-0 10-1 
 2 Sparta Daleszyce1-4     3-2 3-2 3-0 18-1 10-0 
 3 Naprzód Sobolów3-6     2-1 2-0 0-2 3-0 
 4 Widok Lublin    0-0 3-0 4-1 6-0 4-1 8-0 
 5 LKS Wierzchowiska0-1 2-6 0-1     5-0 10-0 3-0* 
 6 Starówka Nowy Sącz4-3 0-2     2-1 4-2 2-0 
 7 Trójka Staszówka/Jelna0-4 4-2 0-6     6-3 14-0 
 8 Moravia Morawica0-2 0-0 1-3     7-0 7-0 13-0 
 9 WKS Majdan Sieniawski1-1 1-3 1-2 1-1 1-1     1-1 
 10 Łysica Bodzentyn1-4 1-4 0-0 3-0 0-1     5-0 
 11 Bronowianka Kraków1-7 1-1 0-1 1-3     4-3 
 12 DAP Dębica0-1 0-6 1-3 0-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

WKS Majdan Sieniawski 1-1 Bronowianka Kraków 27 sierpnia, 14:00
Sparta Daleszyce 10-0 DAP Dębica 26 sierpnia, 12:00
Widok Lublin 4-1 Trójka Staszówka/Jelna 26 sierpnia, 15:00
LKS Wierzchowiska 5-0 Łysica Bodzentyn 27 sierpnia, 17:00
Respekt Myślenice 4-0 Starówka Nowy Sącz 26 sierpnia, 16:00
Moravia Morawica 0-0 Naprzód Sobolów 29 sierpnia, 17:45

Kolejka 2 - 2-3 września

Bronowianka Kraków 1-7 Naprzód Sobolów 3 września, 12:30
Starówka Nowy Sącz 2-1 Moravia Morawica 2 września, 17:00
Łysica Bodzentyn 1-4 Respekt Myślenice 2 września, 17:00
Trójka Staszówka/Jelna 4-2 LKS Wierzchowiska 2 września, 15:00
DAP Dębica 1-3 Widok Lublin 2 września, 16:00
WKS Majdan Sieniawski 1-1 Sparta Daleszyce 1 września, 15:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Sparta Daleszyce 18-1 Bronowianka Kraków 9 września, 14:00
Widok Lublin 4-1 WKS Majdan Sieniawski 9 września, 18:00
LKS Wierzchowiska 3-0 DAP Dębica 10 września, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Respekt Myślenice 1-0 Trójka Staszówka/Jelna 10 września, 16:00
Moravia Morawica 7-0 Łysica Bodzentyn 10 września, 12:00
Naprzód Sobolów 2-0 Starówka Nowy Sącz 9 września, 14:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Bronowianka Kraków 1-1 Starówka Nowy Sącz 17 września, 16:00
Łysica Bodzentyn 1-4 Naprzód Sobolów 17 września, 13:00
Trójka Staszówka/Jelna 6-3 Moravia Morawica 16 września, 15:00
DAP Dębica 0-1 Respekt Myślenice 30 września, 16:00
WKS Majdan Sieniawski 1-3 LKS Wierzchowiska 17 września, 16:00
Sparta Daleszyce 3-2 Widok Lublin 16 września, 14:00

Kolejka 5 - 23-24 września

Widok Lublin 8-0 Bronowianka Kraków 23 września, 16:00
LKS Wierzchowiska 2-6 Sparta Daleszyce 24 września, 14:00
Respekt Myślenice 4-0 WKS Majdan Sieniawski 24 września, 13:00
Moravia Morawica 13-0 DAP Dębica 24 września, 13:00
Naprzód Sobolów 0-2 Trójka Staszówka/Jelna 4 października, 16:00
w pierwotnym terminie (23 września, 15:00) odwołany
Starówka Nowy Sącz 4-2 Łysica Bodzentyn 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Bronowianka Kraków 1-3 Łysica Bodzentyn 8 października, 11:00
Trójka Staszówka/Jelna 0-6 Starówka Nowy Sącz 7 października, 13:30
DAP Dębica 0-6 Naprzód Sobolów 7 października, 15:00
WKS Majdan Sieniawski 1-1 Moravia Morawica 8 października, 14:00
Sparta Daleszyce 1-4 Respekt Myślenice 7 października, 11:30
Widok Lublin 0-0 LKS Wierzchowiska 7 października, 15:00

Kolejka 7 - 14-15 października

LKS Wierzchowiska 10-0 Bronowianka Kraków 15 października, 12:00
Respekt Myślenice 3-1 Widok Lublin 15 października, 15:00
Moravia Morawica 0-2 Sparta Daleszyce 15 października, 12:00
Naprzód Sobolów 3-0 WKS Majdan Sieniawski 14 października, 13:00
Starówka Nowy Sącz 2-0 DAP Dębica 14 października, 15:00
Łysica Bodzentyn 3-0 Trójka Staszówka/Jelna 15 października, 11:30

Kolejka 8 - 21-22 października

Bronowianka Kraków 0-1 Trójka Staszówka/Jelna 22 października, 15:30
WKS Majdan Sieniawski 1-2 Starówka Nowy Sącz 22 października, 14:00
Sparta Daleszyce 3-2 Naprzód Sobolów 21 października, 11:00
Widok Lublin 6-0 Moravia Morawica 21 października, 15:00
LKS Wierzchowiska 0-1 Respekt Myślenice 22 października, 14:00
Łysica Bodzentyn 5-0 DAP Dębica 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Respekt Myślenice 10-1 Bronowianka Kraków 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Moravia Morawica 1-3 LKS Wierzchowiska 19 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (29 października, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Sobolów 2-1 Widok Lublin 28 października, 13:00
Starówka Nowy Sącz 4-3 Sparta Daleszyce 29 października, 14:00
Łysica Bodzentyn 0-1 WKS Majdan Sieniawski 28 października, 11:00
Trójka Staszówka/Jelna 14-0 DAP Dębica 28 października, 13:00

Kolejka 10 - 4-5 listopada

Bronowianka Kraków 4-3 DAP Dębica 5 listopada, 11:00
WKS Majdan Sieniawski 1-1 Trójka Staszówka/Jelna 5 listopada, 14:00
Sparta Daleszyce 3-0 Łysica Bodzentyn 4 listopada, 14:00
Widok Lublin 3-0 Starówka Nowy Sącz 4 listopada, 16:00
LKS Wierzchowiska 0-1 Naprzód Sobolów 5 listopada, 14:00
Respekt Myślenice 5-1 Moravia Morawica 4 listopada, 16:30

REKLAMA

Kolejka 11 - 11-12 listopada

Moravia Morawica 7-0 Bronowianka Kraków 12 listopada, 12:00
Naprzód Sobolów 3-6 Respekt Myślenice 11 listopada, 13:00
Starówka Nowy Sącz 0-2 LKS Wierzchowiska 12 listopada, 12:30
Łysica Bodzentyn 0-0 Widok Lublin 12 listopada, 13:00
Trójka Staszówka/Jelna 0-4 Sparta Daleszyce 11 listopada, 12:00
DAP Dębica 0-2 WKS Majdan Sieniawski 12 listopada, 11:00

Kolejka 12

Bronowianka Kraków - WKS Majdan Sieniawski
DAP Dębica - Sparta Daleszyce
Trójka Staszówka/Jelna - Widok Lublin
Łysica Bodzentyn - LKS Wierzchowiska
Starówka Nowy Sącz - Respekt Myślenice
Naprzód Sobolów - Moravia Morawica

REKLAMA

Kolejka 13

Naprzód Sobolów - Bronowianka Kraków
Moravia Morawica - Starówka Nowy Sącz
Respekt Myślenice - Łysica Bodzentyn
LKS Wierzchowiska - Trójka Staszówka/Jelna
Widok Lublin - DAP Dębica
Sparta Daleszyce - WKS Majdan Sieniawski

Kolejka 14

Bronowianka Kraków - Sparta Daleszyce
WKS Majdan Sieniawski - Widok Lublin
DAP Dębica - LKS Wierzchowiska
Trójka Staszówka/Jelna - Respekt Myślenice
Łysica Bodzentyn - Moravia Morawica
Starówka Nowy Sącz - Naprzód Sobolów

Kolejka 15

Starówka Nowy Sącz - Bronowianka Kraków
Naprzód Sobolów - Łysica Bodzentyn
Moravia Morawica - Trójka Staszówka/Jelna
Respekt Myślenice - DAP Dębica
LKS Wierzchowiska - WKS Majdan Sieniawski
Widok Lublin - Sparta Daleszyce

Kolejka 16

Bronowianka Kraków - Widok Lublin
Sparta Daleszyce - LKS Wierzchowiska
WKS Majdan Sieniawski - Respekt Myślenice
DAP Dębica - Moravia Morawica
Trójka Staszówka/Jelna - Naprzód Sobolów
Łysica Bodzentyn - Starówka Nowy Sącz

Kolejka 17

Łysica Bodzentyn - Bronowianka Kraków
Starówka Nowy Sącz - Trójka Staszówka/Jelna
Naprzód Sobolów - DAP Dębica
Moravia Morawica - WKS Majdan Sieniawski
Respekt Myślenice - Sparta Daleszyce
LKS Wierzchowiska - Widok Lublin

Kolejka 18

Bronowianka Kraków - LKS Wierzchowiska
Widok Lublin - Respekt Myślenice
Sparta Daleszyce - Moravia Morawica
WKS Majdan Sieniawski - Naprzód Sobolów
DAP Dębica - Starówka Nowy Sącz
Trójka Staszówka/Jelna - Łysica Bodzentyn

Kolejka 19

DAP Dębica - Łysica Bodzentyn
Trójka Staszówka/Jelna - Bronowianka Kraków
Starówka Nowy Sącz - WKS Majdan Sieniawski
Naprzód Sobolów - Sparta Daleszyce
Moravia Morawica - Widok Lublin
Respekt Myślenice - LKS Wierzchowiska

Kolejka 20

Bronowianka Kraków - Respekt Myślenice
LKS Wierzchowiska - Moravia Morawica
Widok Lublin - Naprzód Sobolów
Sparta Daleszyce - Starówka Nowy Sącz
WKS Majdan Sieniawski - Łysica Bodzentyn
DAP Dębica - Trójka Staszówka/Jelna

Kolejka 21

DAP Dębica - Bronowianka Kraków
Trójka Staszówka/Jelna - WKS Majdan Sieniawski
Łysica Bodzentyn - Sparta Daleszyce
Starówka Nowy Sącz - Widok Lublin
Naprzód Sobolów - LKS Wierzchowiska
Moravia Morawica - Respekt Myślenice

Kolejka 22

Bronowianka Kraków - Moravia Morawica
Respekt Myślenice - Naprzód Sobolów
LKS Wierzchowiska - Starówka Nowy Sącz
Widok Lublin - Łysica Bodzentyn
Sparta Daleszyce - Trójka Staszówka/Jelna
WKS Majdan Sieniawski - DAP Dębica

III liga kobiet 2017/2018 (lubelska)
III liga kobiet 2017/2018 (małopolska)
III liga kobiet 2017/2018 (podkarpacka)
III liga kobiet 2017/2018 (świętokrzyska)

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas