[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2017/2018, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AZS PSW II Biała Podlaska 13 32 10 2 1 53-13 5 1 1 27-7 5 1 0 26-6
2.  Górnik II Łęczna 12 28 9 1 2 39-13 5 0 1 20-7 4 1 1 19-6 1 3 1 0 0 2-0
3.  Potok Sitno 12 28 9 1 2 55-6 3 1 2 23-5 6 0 0 32-1 1 0 0 0 1 0-2
4.  Iskra Krzemień 12 20 5 5 2 22-11 2 3 1 11-7 3 2 1 11-4
5.  Perły Lublin 12 14 4 2 6 21-25 3 0 3 14-11 1 2 3 7-14
6.  Sybilla Puławy 13 11 3 2 8 16-52 1 2 3 6-13 2 0 5 10-39
7.  Kinga Krasnystaw 13 5 1 2 10 7-44 1 0 6 6-31 0 2 4 1-13
8.  LKS II Wierzchowiska 13 3 0 3 10 6-55 0 2 4 3-28 0 1 6 3-27
Orkan Bełżec wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 AZS PSW II Biała Podlaska    4-3 0-1 0-0 6-2 10-1 4-0 3-0* 
 2 Górnik II Łęczna1-4     3-2 5-1 4-0 3-0* 4-0 
 3 Potok Sitno0-2     0-2 0-0 14-1 4-0 5-0 
 4 Iskra Krzemień1-1 1-1 0-3     2-1 6-0 1-1 
 5 Perły Lublin3-5 1-3 0-2     4-0 1-0 5-1 
 6 Sybilla Puławy0-5 0-4 0-2 1-1     0-0 5-1 
 7 Kinga Krasnystaw1-4 1-3 0-14 0-4 0-2 0-4     4-0 
 8 LKS II Wierzchowiska0-7 0-6 0-9 1-1 1-4 1-1     

Kolejka 1 - 26-27 sierpnia

Pauza: Potok Sitno.
 
Perły Lublin 3-5 AZS PSW II Biała Podlaska 22 października, 14:00
Orkan Bełżec - Górnik II Łęczna 27 sierpnia, 13:30
było 0-2, anulowany
Iskra Krzemień 6-0 Sybilla Puławy 27 sierpnia, 12:00
LKS II Wierzchowiska 1-1 Kinga Krasnystaw 27 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 2-3 września

Pauza: Kinga Krasnystaw.
 
Sybilla Puławy 5-1 LKS II Wierzchowiska 2 września, 15:00
Górnik II Łęczna 3-2 Iskra Krzemień 2 września, 11:00
AZS PSW II Biała Podlaska - Orkan Bełżec 6 września, 14:00
w pierwotnym terminie (2 września, 15:00) odwołany, było 10-0, anulowany
Potok Sitno 0-0 Perły Lublin 3 września, 12:00

Kolejka 3 - 9-10 września

Pauza: Perły Lublin.
 
Orkan Bełżec - Potok Sitno 9 września, 12:00
było 2-3, anulowany
Iskra Krzemień 1-1 AZS PSW II Biała Podlaska 10 września, 14:30
LKS II Wierzchowiska 0-6 Górnik II Łęczna 10 września, 17:00
Kinga Krasnystaw 0-4 Sybilla Puławy 9 września, 13:00

Kolejka 4 - 16-17 września

Pauza: Sybilla Puławy.
 
Górnik II Łęczna 3-0 Kinga Krasnystaw 17 września, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
AZS PSW II Biała Podlaska 3-0 LKS II Wierzchowiska 17 września, 12:00
(wo)
Potok Sitno 0-2 Iskra Krzemień 17 września, 11:00
Perły Lublin - Orkan Bełżec 17 września, 11:00
było 5-0, anulowany

Kolejka 5 - 23-24 września

Iskra Krzemień 2-1 Perły Lublin 24 września, 11:00
LKS II Wierzchowiska 0-9 Potok Sitno 24 września, 17:00
Kinga Krasnystaw 1-4 AZS PSW II Biała Podlaska 24 września, 14:00
Sybilla Puławy 0-4 Górnik II Łęczna 23 września, 12:00

Kolejka 6 - 7-8 października

Pauza: Górnik II Łęczna.
 
AZS PSW II Biała Podlaska 10-1 Sybilla Puławy 8 października, 14:00
Potok Sitno 4-0 Kinga Krasnystaw 8 października, 12:00
Perły Lublin 5-1 LKS II Wierzchowiska 8 października, 11:00
Orkan Bełżec - Iskra Krzemień 7 października, 11:00
było 1-3, anulowany

Kolejka 7 - 14-15 października

Pauza: Iskra Krzemień.
 
LKS II Wierzchowiska - Orkan Bełżec 14 października, 13:00
było 0-3, anulowany
Kinga Krasnystaw 0-2 Perły Lublin 14 października, 16:00
Sybilla Puławy 0-2 Potok Sitno 15 października, 13:00
Górnik II Łęczna 1-4 AZS PSW II Biała Podlaska 14 października, 17:30

Kolejka 8 - 21-22 października

Pauza: AZS PSW II Biała Podlaska.
 
Potok Sitno 0-2 Górnik II Łęczna 21 października, 13:00
Perły Lublin 4-0 Sybilla Puławy 5 listopada, 13:00
Orkan Bełżec - Kinga Krasnystaw 21 października, 13:00
nie odbył się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Iskra Krzemień 1-1 LKS II Wierzchowiska 22 października, 11:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Pauza: LKS II Wierzchowiska.
 
Kinga Krasnystaw 0-4 Iskra Krzemień 28 października, 13:45
Sybilla Puławy - Orkan Bełżec 29 października, 15:00
było 2-0, anulowany
Górnik II Łęczna 5-1 Perły Lublin 29 października, 11:00
AZS PSW II Biała Podlaska 0-1 Potok Sitno 5 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 10 - 7-8 kwietnia

Pauza: Górnik II Łęczna, Potok Sitno.
 
AZS PSW II Biała Podlaska 6-2 Perły Lublin 8 kwietnia, 15:00
Sybilla Puławy 1-1 Iskra Krzemień 8 kwietnia, 16:00
Kinga Krasnystaw 4-0 LKS II Wierzchowiska 7 kwietnia, 15:30

Kolejka 11 - 14-15 kwietnia

Pauza: Kinga Krasnystaw, AZS PSW II Biała Podlaska.
 
LKS II Wierzchowiska 1-4 Sybilla Puławy 15 kwietnia, 11:00
Iskra Krzemień 1-1 Górnik II Łęczna 15 kwietnia, 17:00
Perły Lublin 1-3 Potok Sitno 15 kwietnia, 12:00

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

Pauza: Perły Lublin, Potok Sitno.
 
AZS PSW II Biała Podlaska 0-0 Iskra Krzemień 28 kwietnia, 12:00
Górnik II Łęczna 4-0 LKS II Wierzchowiska 28 kwietnia, 16:00
Sybilla Puławy 0-0 Kinga Krasnystaw 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 5-6 maja

Pauza: Perły Lublin, Sybilla Puławy.
 
Kinga Krasnystaw 1-3 Górnik II Łęczna 5 maja, 15:30
LKS II Wierzchowiska 0-7 AZS PSW II Biała Podlaska 6 maja, 11:00
Iskra Krzemień 0-3 Potok Sitno 6 maja, 11:00

Kolejka 14 - 12-13 maja

Perły Lublin 0-2 Iskra Krzemień 13 maja, 13:00
Potok Sitno 5-0 LKS II Wierzchowiska 13 maja, 11:00
AZS PSW II Biała Podlaska 4-0 Kinga Krasnystaw 22 kwietnia, 15:00
Górnik II Łęczna 4-0 Sybilla Puławy 12 maja, 16:00

Kolejka 15 - 19-20 maja

Pauza: Górnik II Łęczna, Iskra Krzemień.
 
Sybilla Puławy 0-5 AZS PSW II Biała Podlaska 19 maja, 17:00
Kinga Krasnystaw 0-14 Potok Sitno 20 maja, 15:30
LKS II Wierzchowiska 1-1 Perły Lublin 20 maja, 11:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

Pauza: LKS II Wierzchowiska, Iskra Krzemień.
 
Perły Lublin 1-0 Kinga Krasnystaw 26 maja, 17:00
Potok Sitno 14-1 Sybilla Puławy 26 maja, 12:00
AZS PSW II Biała Podlaska 4-3 Górnik II Łęczna 26 maja, 11:00

Kolejka 17 - 2-3 czerwca

Pauza: Kinga Krasnystaw, AZS PSW II Biała Podlaska.
 
Górnik II Łęczna - Potok Sitno
Sybilla Puławy - Perły Lublin
LKS II Wierzchowiska - Iskra Krzemień

Kolejka 18 - 9 czerwca

Pauza: LKS II Wierzchowiska, Sybilla Puławy.
 
Iskra Krzemień - Kinga Krasnystaw
Perły Lublin - Górnik II Łęczna
Potok Sitno - AZS PSW II Biała Podlaska

II liga kobiet 2017/2018 (małopolska)

III liga kobiet 2017/2018 (małopolska)
III liga kobiet 2017/2018 (podkarpacka)
III liga kobiet 2017/2018 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas