[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2017/2018, grupa: małopolska (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Prądniczanka II Kraków 18 46 15 1 2 72-14 7 1 1 28-6 8 0 1 44-8
2.  Pogorzanka Pogorzyce 18 45 15 0 3 65-11 7 0 2 42-6 8 0 1 23-5
3.  Wisła Brzeźnica 18 32 10 2 6 53-33 7 0 2 33-12 3 2 4 20-21
4.  Zielonka Wrząsowice 18 30 8 6 4 46-42 4 3 2 22-21 4 3 2 24-21
5.  Jedynka/Świt Krzeszowice 18 25 8 1 9 44-43 5 0 4 27-19 3 1 5 17-24 2 3 1 0 1 8-3
6.  Burza Roczyny 18 25 8 1 9 38-50 5 1 3 22-18 3 0 6 16-32 2 3 1 0 1 3-8
7.  Novi Narama 18 24 8 0 10 35-45 5 0 4 22-21 3 0 6 13-24
8.  Queens Witanowice 18 14 3 5 10 18-41 2 3 4 10-18 1 2 6 8-23 2 4 1 1 0 1-0
9.  Victoria Zalas 18 14 4 2 12 25-51 3 0 6 12-20 1 2 6 13-31 2 1 0 1 1 0-1
10.  AS Świątniki Górne 18 5 1 2 15 13-79 1 2 6 8-42 0 0 9 5-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Prądniczanka II Kraków    0-2 3-1 2-2 2-1 3-0 5-0 4-0 6-0 3-0 
 2 Pogorzanka Pogorzyce0-1     3-1 9-0 5-0 7-1 0-3* 3-0 8-0 7-0 
 3 Wisła Brzeźnica4-1 1-2     4-3 9-1 5-2 1-2 3-0 2-0 4-1 
 4 Zielonka Wrząsowice2-6 2-0 3-1     1-1 2-4 3-2 3-3 3-3 3-1 
 5 Jedynka/Świt Krzeszowice0-5 1-2 1-2 0-4     7-0 6-3 4-3 3-0 5-0 
 6 Burza Roczyny0-5 0-2 1-1 2-4 3-1     2-1 4-0 4-3 6-1 
 7 Novi Narama2-6 0-2 7-3 0-4 1-3 2-1     1-0 4-2 5-0 
 8 Queens Witanowice0-2 0-5 1-1 3-3 0-3 1-3 3-0*     0-0 2-1 
 9 Victoria Zalas0-3 1-6 1-3 0-3* 3-0* 2-3 3-0 0-1     2-1 
 10 AS Świątniki Górne0-15 0-2 1-7 1-1 0-7 3-2 1-2 1-1 1-5     

Kolejka 1 - 2-3 września

Zielonka Wrząsowice 3-1 AS Świątniki Górne 3 września, 11:00
Wisła Brzeźnica 5-2 Burza Roczyny 3 września, 17:00
Victoria Zalas 3-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 3 września, 16:30
(wo)
na boisku 1-7
Queens Witanowice 3-0 Novi Narama 2 września, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Prądniczanka II Kraków 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 3 września, 11:00

Kolejka 2 - 9-10 września

AS Świątniki Górne 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 10 września, 11:00
Novi Narama 2-6 Prądniczanka II Kraków 10 września, 14:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 4-3 Queens Witanowice 10 września, 17:00
Burza Roczyny 4-3 Victoria Zalas 10 września, 11:00
Zielonka Wrząsowice 3-1 Wisła Brzeźnica 10 września, 11:00

Kolejka 3 - 16-17 września

Wisła Brzeźnica 4-1 AS Świątniki Górne 17 września, 12:00
Victoria Zalas 0-3 Zielonka Wrząsowice 16 września, 16:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Queens Witanowice 1-3 Burza Roczyny 4 listopada, 13:00
Prądniczanka II Kraków 2-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 17 września, 13:00
Pogorzanka Pogorzyce 0-3 Novi Narama 16 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-0

Kolejka 4 - 23-24 września

AS Świątniki Górne 1-2 Novi Narama 5 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września) odwołany
Jedynka/Świt Krzeszowice 1-2 Pogorzanka Pogorzyce 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (24 września, 16:00) odwołany
Burza Roczyny 0-5 Prądniczanka II Kraków 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (23 września) odwołany / w drugim terminie (4 listopada, 11:00) odwołany z powodu kolizji terminów z meczem Queens Witanowice - Burza Roczyny
Zielonka Wrząsowice 3-3 Queens Witanowice 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (24 września) odwołany
Wisła Brzeźnica 2-0 Victoria Zalas 4 listopada, 14:30
w pierwotnym terminie (24 września) odwołany

Kolejka 5 - 30 września-1 października

Victoria Zalas 2-1 AS Świątniki Górne 30 września, 11:00
Queens Witanowice 1-1 Wisła Brzeźnica 9 października, 16:00
w pierwotnym terminie (30 września, 15:00) odwołany z powodu powołań zawodniczek do reprezentacji
Prądniczanka II Kraków 2-2 Zielonka Wrząsowice 1 października, 11:00
Pogorzanka Pogorzyce 7-1 Burza Roczyny 30 września, 16:00
Novi Narama 1-3 Jedynka/Świt Krzeszowice 1 października, 16:00

Kolejka 6 - 7-8 października

AS Świątniki Górne 0-7 Jedynka/Świt Krzeszowice 8 października, 11:00
Burza Roczyny 2-1 Novi Narama 8 października, 11:00
Zielonka Wrząsowice 2-0 Pogorzanka Pogorzyce 8 października, 11:00
Wisła Brzeźnica 4-1 Prądniczanka II Kraków 7 października, 14:00
Victoria Zalas 0-1 Queens Witanowice 7 października, 15:00

Kolejka 7 - 14-15 października

Queens Witanowice 2-1 AS Świątniki Górne 14 października, 15:00
Prądniczanka II Kraków 6-0 Victoria Zalas 15 października, 13:00
Novi Narama 0-4 Zielonka Wrząsowice 15 października, 13:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 7-0 Burza Roczyny 15 października, 15:00
Wisła Brzeźnica 1-2 Pogorzanka Pogorzyce 14 października, 12:00

Kolejka 8 - 21-22 października

AS Świątniki Górne 3-2 Burza Roczyny 22 października, 11:00
Zielonka Wrząsowice 1-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 18 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (22 października) odwołany
Wisła Brzeźnica 1-2 Novi Narama 22 października, 12:00
Victoria Zalas 1-6 Pogorzanka Pogorzyce 7 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (21 października) odwołany / w drugim terminie (18 listopada, 14:00) odwołany / w trzecim terminie (24 marca) odwołany
Queens Witanowice 0-2 Prądniczanka II Kraków 21 października, 15:00

Kolejka 9 - 28-29 października

Prądniczanka II Kraków 3-0 AS Świątniki Górne 19 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku OSS Rajsko
Pogorzanka Pogorzyce 3-0 Queens Witanowice 28 października, 15:30
Novi Narama 4-2 Victoria Zalas 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 10:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jedynka/Świt Krzeszowice 1-2 Wisła Brzeźnica 28 października, 10:00
Burza Roczyny 2-4 Zielonka Wrząsowice 29 października, 11:00

Kolejka 10 - 14-15 kwietnia

AS Świątniki Górne 1-1 Zielonka Wrząsowice 15 kwietnia, 17:00
Burza Roczyny 1-1 Wisła Brzeźnica 15 kwietnia, 11:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 3-0 Victoria Zalas 15 kwietnia, 17:00
Novi Narama 1-0 Queens Witanowice 1 maja, 15:00
Pogorzanka Pogorzyce 0-1 Prądniczanka II Kraków 31 maja, 11:00

Kolejka 11 - 21-22 kwietnia

Pogorzanka Pogorzyce 7-0 AS Świątniki Górne 21 kwietnia, 16:00
Prądniczanka II Kraków 5-0 Novi Narama 22 kwietnia, 13:00
Queens Witanowice 0-3 Jedynka/Świt Krzeszowice 21 kwietnia, 15:00
Victoria Zalas 2-3 Burza Roczyny 22 kwietnia, 12:00
Wisła Brzeźnica 4-3 Zielonka Wrząsowice 21 kwietnia, 10:00

Kolejka 12 - 28-29 kwietnia

AS Świątniki Górne 1-7 Wisła Brzeźnica 29 kwietnia, 11:00
Zielonka Wrząsowice 3-3 Victoria Zalas 29 kwietnia, 11:00
Burza Roczyny 4-0 Queens Witanowice 29 kwietnia, 11:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 0-5 Prądniczanka II Kraków 29 kwietnia, 17:00
Novi Narama 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 5-6 maja

Novi Narama 5-0 AS Świątniki Górne 6 maja, 11:00
Pogorzanka Pogorzyce 5-0 Jedynka/Świt Krzeszowice 5 maja, 16:00
Prądniczanka II Kraków 3-0 Burza Roczyny 6 maja, 17:30
Queens Witanowice 3-3 Zielonka Wrząsowice 5 maja, 15:00
Victoria Zalas 1-3 Wisła Brzeźnica 6 maja, 17:30

Kolejka 14 - 12-13 maja

AS Świątniki Górne 1-5 Victoria Zalas 12 maja, 17:00
Wisła Brzeźnica 3-0 Queens Witanowice 17 maja, 18:00
Zielonka Wrząsowice 2-6 Prądniczanka II Kraków 13 maja, 14:00
Burza Roczyny 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 13 maja, 11:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 6-3 Novi Narama 13 maja, 17:00

Kolejka 15 - 19-20 maja

Jedynka/Świt Krzeszowice 5-0 AS Świątniki Górne 20 maja, 17:00
Novi Narama 2-1 Burza Roczyny 20 maja, 14:30
Pogorzanka Pogorzyce 9-0 Zielonka Wrząsowice 19 maja, 16:00
Prądniczanka II Kraków 3-1 Wisła Brzeźnica 20 maja, 11:00
Queens Witanowice 0-0 Victoria Zalas 19 maja, 15:00

Kolejka 16 - 26-27 maja

Pogorzanka Pogorzyce 3-1 Wisła Brzeźnica 26 maja, 16:00
AS Świątniki Górne 1-1 Queens Witanowice 27 maja, 11:00
Victoria Zalas 0-3 Prądniczanka II Kraków 27 maja, 18:00
Zielonka Wrząsowice 3-2 Novi Narama 27 maja, 11:00
Burza Roczyny 3-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 31 maja, 13:00

Kolejka 17 - 2-3 czerwca

Burza Roczyny 6-1 AS Świątniki Górne 3 czerwca, 14:00
Jedynka/Świt Krzeszowice 0-4 Zielonka Wrząsowice 3 czerwca, 14:00
Novi Narama 7-3 Wisła Brzeźnica 3 czerwca, 14:00
Pogorzanka Pogorzyce 8-0 Victoria Zalas 3 czerwca, 14:00
Prądniczanka II Kraków 4-0 Queens Witanowice 3 czerwca, 14:00

Kolejka 18 - 9-10 czerwca

AS Świątniki Górne 0-15 Prądniczanka II Kraków 10 czerwca, 11:00
Queens Witanowice 0-5 Pogorzanka Pogorzyce 10 czerwca, 11:00
Victoria Zalas 3-0 Novi Narama 10 czerwca, 11:00
Wisła Brzeźnica 9-1 Jedynka/Świt Krzeszowice 10 czerwca, 11:00
Zielonka Wrząsowice 2-4 Burza Roczyny 10 czerwca, 11:00

Baraże o udział w III lidze kobiet (małopolska)

III liga kobiet 2017/2018 (małopolska)

IV liga kobiet 2017/2018 (małopolska (wschód))

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas