[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granit Bychawa 30 66 20 6 4 70-19 11 3 1 39-8 9 3 3 31-11
2.  Orion Niedrzwica Duża 30 56 15 11 4 56-25 9 6 0 29-8 6 5 4 27-17
3.  Wisła II Puławy 30 53 16 5 9 78-60 11 2 2 52-31 5 3 7 26-29
4.  Avia II Świdnik 30 51 15 6 9 74-34 8 4 3 41-13 7 2 6 33-21
5.  POM Iskra Piotrowice 30 49 15 4 11 64-42 9 2 4 37-17 6 2 7 27-25
6.  Janowianka Janów Lubelski 30 48 14 6 10 59-40 7 4 4 33-16 7 2 6 26-24 4 7 2 1 1 6-5
7.  Stal Poniatowa 30 48 14 6 10 44-42 8 1 6 24-23 6 5 4 20-19 4 6 2 0 2 4-9
8.  Świdniczanka Świdnik Mały 30 48 13 9 8 62-37 7 4 4 37-17 6 5 4 25-20 4 4 1 1 2 10-6
9.  LKS Stróża 30 43 12 7 11 56-52 7 3 5 30-21 5 4 6 26-31
10.  Opolanin Opole Lubelskie 30 42 12 6 12 52-43 9 1 5 34-19 3 5 7 18-24
11.  Mazowsze Stężyca 30 41 12 5 13 40-53 6 4 5 19-21 6 1 8 21-32
12.  Sokół Konopnica 30 40 12 4 14 39-52 5 2 8 18-27 7 2 6 21-25
13.  Piaskovia Piaski 30 36 10 6 14 45-50 5 3 7 26-26 5 3 7 19-24
14.  Sygnał Lublin 30 28 8 4 18 49-80 4 2 9 17-31 4 2 9 32-49
15.  Unia Wilkołaz 30 21 6 3 21 33-86 2 3 10 16-36 4 0 11 17-50
16.  Tur Milejów 30 5 1 2 27 24-130 0 1 14 15-64 1 1 13 9-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Granit Bychawa    3-1 4-2 2-1 0-0 1-0 0-0 1-1 4-1 3-1 0-1 3-0 1-0 5-0 9-0 3-0 
 2 Orion Niedrzwica Duża2-0     1-0 2-0 1-1 2-2 0-0 1-1 1-1 1-1 1-0 2-0 2-1 7-1 2-0 4-0 
 3 Wisła II Puławy2-0 1-1     5-4 4-3 3-2 1-2 1-1 4-2 1-4 6-4 3-2 4-1 4-2 3-2 10-1 
 4 Avia II Świdnik0-1 2-4 1-0     3-0 5-0 1-1 2-1 7-0 1-1 4-0 2-2 1-1 1-2 3-0 8-0 
 5 POM Iskra Piotrowice0-0 1-0 1-2 3-2     0-2 0-0 3-2 1-4 0-1 3-0 6-0 4-2 2-1 3-0 10-1 
 6 Janowianka Janów Lubelski1-1 0-0 4-0 3-2 1-2     1-0 2-2 1-2 3-0 0-1 0-1 0-0 7-5 8-0 2-0 
 7 Stal Poniatowa3-2 1-2 1-2 0-6 0-2 2-1     2-1 1-1 3-2 4-0 0-1 0-1 2-1 2-1 3-0 
 8 Świdniczanka Świdnik Mały1-2 1-2 1-1 1-1 3-0 1-2 6-0     3-1 2-2 3-0 1-2 2-1 3-3 4-0 5-0 
 9 LKS Stróża0-0 1-1 2-0 2-1 1-2 4-0 1-5 1-2     2-0 1-1 2-0 3-1 3-4 1-3 6-1 
 10 Opolanin Opole Lubelskie0-1 3-1 2-1 0-1 2-1 1-1 4-0 3-4 3-0     1-0 3-1 2-0 2-4 2-3 6-1 
 11 Mazowsze Stężyca1-4 0-0 2-1 0-0 3-1 0-3 0-2 1-1 1-0 2-2     0-3 0-2 4-1 2-1 3-0* 
 12 Sokół Konopnica0-4 0-2 2-3 0-3 1-4 3-0 0-1 2-0 3-3 1-0 0-2     2-3 0-0 2-1 2-1 
 13 Piaskovia Piaski0-2 0-0 3-3 0-3 2-3 0-2 1-3 1-2 0-0 2-1 6-4 0-2     4-0 5-0 2-1 
 14 Sygnał Lublin1-4 2-0 3-4 0-2 2-1 0-4 2-0 0-3 0-3* 1-0 1-3 1-1 2-2     1-2 1-2 
 15 Unia Wilkołaz0-7 0-3 1-1 3-4 1-0 1-3 2-2 0-2 2-4 1-2 1-2 1-3 0-1 2-1     1-1 
 16 Tur Milejów0-3 2-10 1-6 0-3 1-7 1-4 0-4 0-2 0-4 1-1 1-3 1-3 1-3 3-7 3-4     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Unia Wilkołaz 3-4 Avia II Świdnik 15 sierpnia, 13:00
LKS Stróża 6-1 Tur Milejów 15 sierpnia, 17:00
Sygnał Lublin 2-0 Stal Poniatowa 15 sierpnia, 11:00
Mazowsze Stężyca 3-1 POM Iskra Piotrowice 15 sierpnia, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Janowianka Janów Lubelski 15 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa 4-2 Wisła II Puławy 15 sierpnia, 18:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1-2 Orion Niedrzwica Duża 10 października, 16:00
w pierwotnym terminie (19 września, 17:00) odwołany
Piaskovia Piaski 0-2 Sokół Konopnica 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Avia II Świdnik 2-2 Sokół Konopnica 19 sierpnia, 11:00
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Piaskovia Piaski 19 sierpnia, 17:00
Wisła II Puławy 1-1 Świdniczanka Świdnik Mały 19 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Granit Bychawa 19 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Opolanin Opole Lubelskie 19 sierpnia, 17:00
Stal Poniatowa 4-0 Mazowsze Stężyca 19 sierpnia, 17:00
Tur Milejów 3-7 Sygnał Lublin 19 sierpnia, 17:00
Unia Wilkołaz 2-4 LKS Stróża 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

LKS Stróża 2-1 Avia II Świdnik 26 sierpnia, 17:00
Sygnał Lublin 1-2 Unia Wilkołaz 25 sierpnia, 11:00
Mazowsze Stężyca 3-0 Tur Milejów 26 sierpnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Stal Poniatowa 25 sierpnia, 11:00
Granit Bychawa 0-0 POM Iskra Piotrowice 26 sierpnia, 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1-2 Janowianka Janów Lubelski 25 sierpnia, 11:00
Piaskovia Piaski 3-3 Wisła II Puławy 25 sierpnia, 17:00
Sokół Konopnica 0-2 Orion Niedrzwica Duża 25 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Avia II Świdnik 2-4 Orion Niedrzwica Duża 29 sierpnia, 17:00
Wisła II Puławy 3-2 Sokół Konopnica 29 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Piaskovia Piaski 29 sierpnia, 17:00
POM Iskra Piotrowice 3-2 Świdniczanka Świdnik Mały 29 sierpnia, 17:00
Stal Poniatowa 3-2 Granit Bychawa 29 sierpnia, 17:00
Tur Milejów 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 29 sierpnia, 17:00
Unia Wilkołaz 1-2 Mazowsze Stężyca 29 sierpnia, 17:00
LKS Stróża 3-4 Sygnał Lublin 29 sierpnia, 18:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Sygnał Lublin 0-2 Avia II Świdnik 1 września, 11:00
Mazowsze Stężyca 1-0 LKS Stróża 1 września, 15:30
Opolanin Opole Lubelskie 2-3 Unia Wilkołaz 2 września, 17:00
Granit Bychawa 3-0 Tur Milejów 2 września, 17:00
Piaskovia Piaski 2-3 POM Iskra Piotrowice 1 września, 11:00
Sokół Konopnica 3-0 Janowianka Janów Lubelski 1 września, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Wisła II Puławy 2 września, 17:00
Stal Poniatowa 2-1 Świdniczanka Świdnik Mały 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Avia II Świdnik 1-0 Wisła II Puławy 9 września, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Orion Niedrzwica Duża 9 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 6-0 Sokół Konopnica 9 września, 16:00
Stal Poniatowa 0-1 Piaskovia Piaski 9 września, 16:00
Tur Milejów 0-2 Świdniczanka Świdnik Mały 9 września, 16:00
Unia Wilkołaz 0-7 Granit Bychawa 9 września, 17:00
LKS Stróża 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 9 września, 17:00
Sygnał Lublin 1-3 Mazowsze Stężyca 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Mazowsze Stężyca 0-0 Avia II Świdnik 15 września, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-4 Sygnał Lublin 16 września, 16:30
Granit Bychawa 4-1 LKS Stróża 16 września, 16:30
Świdniczanka Świdnik Mały 4-0 Unia Wilkołaz 15 września, 11:00
Piaskovia Piaski 2-1 Tur Milejów 15 września, 11:00
Sokół Konopnica 0-1 Stal Poniatowa 15 września, 11:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 POM Iskra Piotrowice 16 września, 16:00
Wisła II Puławy 3-2 Janowianka Janów Lubelski 16 września, 11:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Avia II Świdnik 5-0 Janowianka Janów Lubelski 23 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 1-2 Wisła II Puławy 23 września, 16:00
Stal Poniatowa 1-2 Orion Niedrzwica Duża 23 września, 15:00
Tur Milejów 1-3 Sokół Konopnica 22 września, 11:00
Unia Wilkołaz 0-1 Piaskovia Piaski 22 września, 11:00
LKS Stróża 1-2 Świdniczanka Świdnik Mały 23 września, 15:00
Sygnał Lublin 1-4 Granit Bychawa 22 września, 16:30
Mazowsze Stężyca 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 22 września, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Avia II Świdnik 30 września, 15:30
Granit Bychawa 0-1 Mazowsze Stężyca 30 września, 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3-3 Sygnał Lublin 29 września, 14:00
Piaskovia Piaski 0-0 LKS Stróża 29 września, 15:00
Sokół Konopnica 2-1 Unia Wilkołaz 29 września, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 4-0 Tur Milejów 30 września, 16:00
Wisła II Puławy 1-2 Stal Poniatowa 29 września, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-2 POM Iskra Piotrowice 30 września, 14:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Avia II Świdnik 3-0 POM Iskra Piotrowice 6 października, 16:00
Stal Poniatowa 2-1 Janowianka Janów Lubelski 7 października, 15:00
Tur Milejów 1-6 Wisła II Puławy 6 października, 15:00
Unia Wilkołaz 0-3 Orion Niedrzwica Duża 7 października, 16:00
LKS Stróża 2-0 Sokół Konopnica 7 października, 13:00
Sygnał Lublin 2-2 Piaskovia Piaski 6 października, 11:00
Mazowsze Stężyca 1-1 Świdniczanka Świdnik Mały 6 października, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Granit Bychawa 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Granit Bychawa 2-1 Avia II Świdnik 13 października, 15:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 14 października, 11:00
Piaskovia Piaski 6-4 Mazowsze Stężyca 13 października, 12:00
Sokół Konopnica 0-0 Sygnał Lublin 13 października, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 LKS Stróża 14 października, 15:00
Wisła II Puławy 3-2 Unia Wilkołaz 14 października, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Tur Milejów 14 października, 13:00
POM Iskra Piotrowice 0-0 Stal Poniatowa 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Avia II Świdnik 1-1 Stal Poniatowa 21 października, 11:00
Tur Milejów 1-7 POM Iskra Piotrowice 21 października, 15:00
Unia Wilkołaz 1-3 Janowianka Janów Lubelski 21 października, 12:00
LKS Stróża 2-0 Wisła II Puławy 20 października, 15:00
Sygnał Lublin 2-0 Orion Niedrzwica Duża 20 października, 11:00
Mazowsze Stężyca 0-3 Sokół Konopnica 20 października, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Piaskovia Piaski 21 października, 14:30
Granit Bychawa 1-1 Świdniczanka Świdnik Mały 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Świdniczanka Świdnik Mały 1-1 Avia II Świdnik 27 października, 13:00
Piaskovia Piaski 0-2 Granit Bychawa 27 października, 14:00
Sokół Konopnica 1-0 Opolanin Opole Lubelskie 27 października, 14:00
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Mazowsze Stężyca 28 października, 14:00
Wisła II Puławy 4-2 Sygnał Lublin 28 października, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 1-2 LKS Stróża 28 października, 13:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 Unia Wilkołaz 28 października, 14:00
Stal Poniatowa 3-0 Tur Milejów 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Avia II Świdnik 8-0 Tur Milejów 4 listopada, 11:00
Unia Wilkołaz 2-2 Stal Poniatowa 4 listopada, 14:00
LKS Stróża 1-2 POM Iskra Piotrowice 4 listopada, 13:00
Sygnał Lublin 0-4 Janowianka Janów Lubelski 3 listopada, 11:00
Mazowsze Stężyca 2-1 Wisła II Puławy 3 listopada, 14:00
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Orion Niedrzwica Duża 3 listopada, 13:00
Granit Bychawa 3-0 Sokół Konopnica 4 listopada, 13:00
Świdniczanka Świdnik Mały 2-1 Piaskovia Piaski 4 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Piaskovia Piaski 0-3 Avia II Świdnik 10 listopada, 13:00
Sokół Konopnica 2-0 Świdniczanka Świdnik Mały 10 listopada, 13:00
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Granit Bychawa 11 listopada, 13:00
Wisła II Puławy 1-4 Opolanin Opole Lubelskie 11 listopada, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Mazowsze Stężyca 10 listopada, 13:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Sygnał Lublin 11 listopada, 13:00
Stal Poniatowa 1-1 LKS Stróża 11 listopada, 13:00
Tur Milejów 3-4 Unia Wilkołaz 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Avia II Świdnik 3-0 Unia Wilkołaz 24 marca, 11:00
Tur Milejów 0-4 LKS Stróża 24 marca, 15:00
Stal Poniatowa 2-1 Sygnał Lublin 24 marca, 15:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 Mazowsze Stężyca 24 marca, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Opolanin Opole Lubelskie 24 marca, 13:00
Wisła II Puławy 2-0 Granit Bychawa 24 marca, 12:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Świdniczanka Świdnik Mały 24 marca, 14:00
Sokół Konopnica 2-3 Piaskovia Piaski 23 marca, 16:00
w Bełżycach

Kolejka 17 - 30-31 marca

Sokół Konopnica 0-3 Avia II Świdnik 30 marca, 16:00
w Bełżycach
Piaskovia Piaski 0-0 Orion Niedrzwica Duża 30 marca, 15:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1-1 Wisła II Puławy 31 marca, 13:00
Granit Bychawa 1-0 Janowianka Janów Lubelski 31 marca, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 POM Iskra Piotrowice 31 marca, 15:00
Mazowsze Stężyca 0-2 Stal Poniatowa 30 marca, 15:00
Sygnał Lublin 1-2 Tur Milejów 31 marca, 16:00
LKS Stróża 1-3 Unia Wilkołaz 31 marca, 13:00

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Avia II Świdnik 7-0 LKS Stróża 7 kwietnia, 11:00
Unia Wilkołaz 2-1 Sygnał Lublin 7 kwietnia, 14:00
Tur Milejów 1-3 Mazowsze Stężyca 7 kwietnia, 16:00
Stal Poniatowa 3-2 Opolanin Opole Lubelskie 7 kwietnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-0 Granit Bychawa 7 kwietnia, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Świdniczanka Świdnik Mały 7 kwietnia, 15:00
Wisła II Puławy 4-1 Piaskovia Piaski 7 kwietnia, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Sokół Konopnica 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Orion Niedrzwica Duża 2-0 Avia II Świdnik 13 kwietnia, 16:00
Sokół Konopnica 2-3 Wisła II Puławy 13 kwietnia, 16:00
w Bełżycach
Piaskovia Piaski 0-2 Janowianka Janów Lubelski 13 kwietnia, 16:00
Świdniczanka Świdnik Mały 3-0 POM Iskra Piotrowice 14 kwietnia, 13:00
Granit Bychawa 0-0 Stal Poniatowa 14 kwietnia, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 6-1 Tur Milejów 14 kwietnia, 16:00
Mazowsze Stężyca 2-1 Unia Wilkołaz 13 kwietnia, 16:00
Sygnał Lublin 0-3 LKS Stróża 14 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 20 - 20 kwietnia

Świdniczanka Świdnik Mały 6-0 Stal Poniatowa 20 kwietnia, 12:00
Avia II Świdnik 1-2 Sygnał Lublin 20 kwietnia, 11:00
LKS Stróża 1-1 Mazowsze Stężyca 20 kwietnia, 13:00
Unia Wilkołaz 1-2 Opolanin Opole Lubelskie 20 kwietnia, 14:00
Tur Milejów 0-3 Granit Bychawa 20 kwietnia, 14:00
POM Iskra Piotrowice 4-2 Piaskovia Piaski 20 kwietnia, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Sokół Konopnica 20 kwietnia, 11:00
Wisła II Puławy 1-1 Orion Niedrzwica Duża 20 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Wisła II Puławy 5-4 Avia II Świdnik 28 kwietnia, 18:00
Orion Niedrzwica Duża 2-2 Janowianka Janów Lubelski 28 kwietnia, 16:00
Sokół Konopnica 1-4 POM Iskra Piotrowice 27 kwietnia, 16:00
w Bełżycach
Piaskovia Piaski 1-3 Stal Poniatowa 27 kwietnia, 11:00
Świdniczanka Świdnik Mały 5-0 Tur Milejów 28 kwietnia, 14:00
Granit Bychawa 9-0 Unia Wilkołaz 27 kwietnia, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 3-0 LKS Stróża 27 kwietnia, 11:00
Mazowsze Stężyca 4-1 Sygnał Lublin 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Avia II Świdnik 4-0 Mazowsze Stężyca 1 maja, 11:00
Sygnał Lublin 1-0 Opolanin Opole Lubelskie 1 maja, 11:00
LKS Stróża 0-0 Granit Bychawa 24 kwietnia, 17:00
Unia Wilkołaz 0-2 Świdniczanka Świdnik Mały 24 kwietnia, 17:00
Tur Milejów 1-3 Piaskovia Piaski 1 maja, 17:00
Stal Poniatowa 0-1 Sokół Konopnica 1 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice 1-0 Orion Niedrzwica Duża 1 maja, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 4-0 Wisła II Puławy 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Janowianka Janów Lubelski 3-2 Avia II Świdnik 4 maja, 15:00
Wisła II Puławy 4-3 POM Iskra Piotrowice 4 maja, 17:00
na bocznym boisku
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Stal Poniatowa 5 maja, 17:00
Sokół Konopnica 2-1 Tur Milejów 4 maja, 16:00
w Bełżycach
Piaskovia Piaski 5-0 Unia Wilkołaz 5 maja, 17:30
Świdniczanka Świdnik Mały 3-1 LKS Stróża 5 maja, 11:00
Granit Bychawa 5-0 Sygnał Lublin 4 maja, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Mazowsze Stężyca 5 maja, 17:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Avia II Świdnik 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 12 maja, 11:00
Mazowsze Stężyca 1-4 Granit Bychawa 11 maja, 16:30
Sygnał Lublin 0-3 Świdniczanka Świdnik Mały 12 maja, 17:00
LKS Stróża 3-1 Piaskovia Piaski 12 maja, 13:00
Unia Wilkołaz 1-3 Sokół Konopnica 11 maja, 17:00
Tur Milejów 2-10 Orion Niedrzwica Duża 12 maja, 17:00
Stal Poniatowa 1-2 Wisła II Puławy 12 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice 0-2 Janowianka Janów Lubelski 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 15 maja

POM Iskra Piotrowice 3-2 Avia II Świdnik 15 maja, 17:30
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Stal Poniatowa 15 maja, 17:00
Wisła II Puławy 10-1 Tur Milejów 15 maja, 18:00
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Unia Wilkołaz 15 maja, 17:00
Sokół Konopnica 3-3 LKS Stróża 15 maja, 17:30
Piaskovia Piaski 4-0 Sygnał Lublin 15 maja, 17:30
Świdniczanka Świdnik Mały 3-0 Mazowsze Stężyca 15 maja, 17:00
Granit Bychawa 3-1 Opolanin Opole Lubelskie 15 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Avia II Świdnik 0-1 Granit Bychawa 19 maja, 10:00
Opolanin Opole Lubelskie 3-4 Świdniczanka Świdnik Mały 19 maja, 17:00
Mazowsze Stężyca 0-2 Piaskovia Piaski 19 maja, 16:00
Sygnał Lublin 1-1 Sokół Konopnica 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (19 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Stróża 1-1 Orion Niedrzwica Duża 19 maja, 16:00
Unia Wilkołaz 1-1 Wisła II Puławy 18 maja, 17:00
Tur Milejów 1-4 Janowianka Janów Lubelski 19 maja, 17:00
Stal Poniatowa 0-2 POM Iskra Piotrowice 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Stal Poniatowa 0-6 Avia II Świdnik 25 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice 10-1 Tur Milejów 26 maja, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 8-0 Unia Wilkołaz 26 maja, 16:00
Wisła II Puławy 4-2 LKS Stróża 26 maja, 11:00
Orion Niedrzwica Duża 7-1 Sygnał Lublin 26 maja, 17:00
Sokół Konopnica 0-2 Mazowsze Stężyca 25 maja, 16:00
Piaskovia Piaski 2-1 Opolanin Opole Lubelskie 25 maja, 17:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1-2 Granit Bychawa 26 maja, 14:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Avia II Świdnik 2-1 Świdniczanka Świdnik Mały 2 czerwca, 11:00
Granit Bychawa 1-0 Piaskovia Piaski 29 maja, 18:00
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Sokół Konopnica 1 czerwca, 17:30
Mazowsze Stężyca 0-0 Orion Niedrzwica Duża 1 czerwca, 17:00
Sygnał Lublin 3-4 Wisła II Puławy 2 czerwca, 17:00
LKS Stróża 4-0 Janowianka Janów Lubelski 2 czerwca, 17:00
Unia Wilkołaz 1-0 POM Iskra Piotrowice 1 czerwca, 17:00
Tur Milejów 0-4 Stal Poniatowa 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 8 czerwca

Tur Milejów 0-3 Avia II Świdnik 8 czerwca, 18:00
Stal Poniatowa 2-1 Unia Wilkołaz 8 czerwca, 18:00
POM Iskra Piotrowice 1-4 LKS Stróża 8 czerwca, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 7-5 Sygnał Lublin 8 czerwca, 18:00
Wisła II Puławy 6-4 Mazowsze Stężyca 8 czerwca, 18:00
Orion Niedrzwica Duża 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 8 czerwca, 18:00
Sokół Konopnica 0-4 Granit Bychawa 8 czerwca, 16:00
Piaskovia Piaski 1-2 Świdniczanka Świdnik Mały 8 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Avia II Świdnik 1-1 Piaskovia Piaski 15 czerwca, 18:00
Świdniczanka Świdnik Mały 1-2 Sokół Konopnica 15 czerwca, 16:00
Granit Bychawa 3-1 Orion Niedrzwica Duża 15 czerwca, 18:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Wisła II Puławy 15 czerwca, 18:00
Mazowsze Stężyca 0-3 Janowianka Janów Lubelski 15 czerwca, 18:00
Sygnał Lublin 2-1 POM Iskra Piotrowice 14 czerwca, 18:00
LKS Stróża 1-5 Stal Poniatowa 15 czerwca, 18:00
Unia Wilkołaz 1-1 Tur Milejów 15 czerwca, 18:00

IV liga 2018/2019 (lubelska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Chełm)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Zamość)

Klasa A 2018/2019 (Lublin I)
Klasa A 2018/2019 (Lublin II)
Klasa A 2018/2019 (Lublin III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas