[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Chełm
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Rejowiec Fabryczny 26 71 23 2 1 107-24 12 1 0 52-6 11 1 1 55-18
2.  Brat Siennica Nadolna 26 57 18 3 5 90-35 10 1 2 49-16 8 2 3 41-19
3.  Ogniwo Wierzbica 26 53 17 2 7 84-45 10 0 3 55-23 7 2 4 29-22
4.  Frassati Fajsławice 26 46 14 4 8 75-57 8 1 4 43-25 6 3 4 32-32
5.  Unia Rejowiec 26 45 14 3 9 56-47 7 1 5 35-29 7 2 4 21-18
6.  Ruch Izbica 26 44 13 5 8 73-53 9 2 2 44-22 4 3 6 29-31
7.  Orzeł Srebrzyszcze 26 33 10 3 13 65-60 5 1 7 35-33 5 2 6 30-27
8.  Granica Dorohusk 26 31 10 1 15 48-70 3 0 10 19-36 7 1 5 29-34
9.  Spółdzielca Siedliszcze 26 30 9 3 14 32-47 5 2 6 17-22 4 1 8 15-25
10.  Start Pawłów 26 29 9 2 15 52-84 6 1 6 28-33 3 1 9 24-51
11.  Unia Białopole 26 27 7 6 13 63-62 3 5 5 31-23 4 1 8 32-39
12.  Hetman Żółkiewka 26 26 8 2 16 50-79 4 1 8 25-40 4 1 8 25-39
13.  Agros Suchawa 26 22 6 4 16 37-71 4 3 6 25-27 2 1 10 12-44
14.  Tatran Kraśniczyn 26 11 3 2 21 37-135 1 2 10 14-62 2 0 11 23-73

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta Rejowiec Fabryczny    3-3 2-0 5-0 5-0 5-1 4-1 3-0 5-0 8-1 1-0 2-0 6-0 3-0* 
 2 Brat Siennica Nadolna2-1     5-1 1-2 0-1 4-3 7-0 4-2 4-1 4-1 2-2 2-0 3-0 11-2 
 3 Ogniwo Wierzbica2-4 0-1     4-3 3-1 5-3 2-1 6-0 2-1 6-0 8-2 3-4 6-1 8-2 
 4 Frassati Fajsławice0-3 4-3 1-1     1-2 4-3 2-1 2-5 0-1 7-0 3-1 6-1 4-1 9-3 
 5 Unia Rejowiec0-8 1-3 2-3 6-1     1-0 0-5 0-1 3-1 1-1 5-4 2-1 7-0 7-1 
 6 Ruch Izbica4-4 3-1 3-1 2-2 3-2     2-4 6-1 0-2 4-2 4-2 7-1 3-0 3-0 
 7 Orzeł Srebrzyszcze3-5 1-6 2-5 1-2 1-3 0-0     1-2 1-4 4-1 10-1 5-3 2-1 4-0 
 8 Granica Dorohusk1-2 1-5 0-2 1-3 0-1 1-3 2-1     3-0 2-3 0-5 1-4 5-1 2-6 
 9 Spółdzielca Siedliszcze1-6 2-0 0-2 1-1 1-2 0-3 1-1 3-2     1-2 1-3 3-0 1-0 2-0 
 10 Start Pawłów0-2 0-5 1-4 2-3 2-2 6-3 2-1 4-5 1-0     1-0 3-2 3-2 3-4 
 11 Unia Białopole2-3 0-0 1-1 4-2 0-0 0-3* 2-3 1-2 2-2 6-1     4-4 0-1 9-1 
 12 Hetman Żółkiewka1-4 2-4 4-2 2-7 0-1 1-3 1-6 0-3 2-1 4-0 1-3     3-3 4-3 
 13 Agros Suchawa2-6 1-4 1-2 2-2 1-0 2-2 1-1 2-4 1-2 2-1 2-1 0-1     8-1 
 14 Tatran Kraśniczyn0-7 1-6 0-5 1-4 1-6 2-2 1-5 2-2 1-0 2-11 1-8 1-4 1-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Start Pawłów 2-2 Unia Rejowiec 19 sierpnia, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Hetman Żółkiewka 18 sierpnia, 16:00
Unia Białopole 9-1 Tatran Kraśniczyn 18 sierpnia, 17:00
Ruch Izbica 2-4 Orzeł Srebrzyszcze 18 sierpnia, 10:00
Frassati Fajsławice 2-5 Granica Dorohusk 19 sierpnia, 16:00
Agros Suchawa 1-2 Ogniwo Wierzbica 19 sierpnia, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-0 Brat Siennica Nadolna 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Unia Rejowiec 1-3 Brat Siennica Nadolna 25 sierpnia, 11:00
Ogniwo Wierzbica 2-1 Spółdzielca Siedliszcze 26 sierpnia, 16:00
Granica Dorohusk 5-1 Agros Suchawa 22 sierpnia, 18:00
Orzeł Srebrzyszcze 1-2 Frassati Fajsławice 26 sierpnia, 16:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Ruch Izbica 26 sierpnia, 15:00
Hetman Żółkiewka 1-3 Unia Białopole 25 sierpnia, 17:00
Start Pawłów 0-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 26 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 29 sierpnia

Sparta Rejowiec Fabryczny 5-0 Unia Rejowiec 5 września, 17:00
Unia Białopole 6-1 Start Pawłów 29 sierpnia, 17:00
Ruch Izbica 7-1 Hetman Żółkiewka 5 września, 17:00
Frassati Fajsławice 9-3 Tatran Kraśniczyn 29 sierpnia, 17:00
Agros Suchawa 1-1 Orzeł Srebrzyszcze 29 sierpnia, 17:00
Brat Siennica Nadolna 5-1 Ogniwo Wierzbica 29 sierpnia, 17:00
Granica Dorohusk 3-0 Spółdzielca Siedliszcze 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Unia Rejowiec 2-3 Ogniwo Wierzbica 2 września, 16:00
Granica Dorohusk 1-5 Brat Siennica Nadolna 2 września, 16:00
Orzeł Srebrzyszcze 1-4 Spółdzielca Siedliszcze 2 września, 16:00
Tatran Kraśniczyn 1-2 Agros Suchawa 2 września, 16:00
Hetman Żółkiewka 2-7 Frassati Fajsławice 1 września, 16:00
Start Pawłów 6-3 Ruch Izbica 2 września, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Unia Białopole 1 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Unia Białopole 0-0 Unia Rejowiec 9 września, 15:00
Ruch Izbica 4-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 9 września, 16:00
Frassati Fajsławice 7-0 Start Pawłów 9 września, 16:00
Agros Suchawa 0-1 Hetman Żółkiewka 9 września, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 2-0 Tatran Kraśniczyn 9 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 7-0 Orzeł Srebrzyszcze 9 września, 16:00
Granica Dorohusk 0-2 Ogniwo Wierzbica 9 września, 14:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Unia Rejowiec 0-1 Granica Dorohusk 16 września, 16:00
Orzeł Srebrzyszcze 2-5 Ogniwo Wierzbica 16 września, 16:00
Tatran Kraśniczyn 1-6 Brat Siennica Nadolna 16 września, 16:00
Hetman Żółkiewka 2-1 Spółdzielca Siedliszcze 16 września, 15:00
Start Pawłów 3-2 Agros Suchawa 16 września, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 5-0 Frassati Fajsławice 15 września, 16:00
Unia Białopole 0-3 Ruch Izbica 16 września, 15:00
(wo)
na boisku 4-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 7 - 22-23 września

Ruch Izbica 3-2 Unia Rejowiec 22 września, 11:00
Frassati Fajsławice 3-1 Unia Białopole 23 września, 16:00
Agros Suchawa 2-6 Sparta Rejowiec Fabryczny 23 września, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Start Pawłów 23 września, 16:00
Brat Siennica Nadolna 2-0 Hetman Żółkiewka 23 września, 16:00
Ogniwo Wierzbica 8-2 Tatran Kraśniczyn 23 września, 16:00
Orzeł Srebrzyszcze 1-2 Granica Dorohusk 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Unia Rejowiec 0-5 Orzeł Srebrzyszcze 30 września, 15:00
Tatran Kraśniczyn 2-2 Granica Dorohusk 30 września, 14:00
Hetman Żółkiewka 4-2 Ogniwo Wierzbica 29 września, 16:00
Start Pawłów 0-5 Brat Siennica Nadolna 30 września, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 5-0 Spółdzielca Siedliszcze 29 września, 15:00
Unia Białopole 0-1 Agros Suchawa 29 września, 15:00
Ruch Izbica 2-2 Frassati Fajsławice 30 września, 13:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Frassati Fajsławice 1-2 Unia Rejowiec 7 października, 14:00
Agros Suchawa 2-2 Ruch Izbica 7 października, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-3 Unia Białopole 7 października, 14:00
Brat Siennica Nadolna 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 października, 14:00
Ogniwo Wierzbica 6-0 Start Pawłów 7 października, 14:00
Orzeł Srebrzyszcze 4-0 Tatran Kraśniczyn 7 października, 14:00
Hetman Żółkiewka 0-3 Granica Dorohusk 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Unia Rejowiec 7-1 Tatran Kraśniczyn 14 października, 14:00
Hetman Żółkiewka 1-6 Orzeł Srebrzyszcze 14 października, 14:00
Start Pawłów 4-5 Granica Dorohusk 14 października, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Ogniwo Wierzbica 13 października, 15:00
Unia Białopole 0-0 Brat Siennica Nadolna 14 października, 14:00
Ruch Izbica 0-2 Spółdzielca Siedliszcze 14 października, 14:00
Frassati Fajsławice 4-1 Agros Suchawa 14 października, 14:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Agros Suchawa 1-0 Unia Rejowiec 21 października, 14:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Frassati Fajsławice 20 października, 11:00
Brat Siennica Nadolna 4-3 Ruch Izbica 20 października, 11:00
Ogniwo Wierzbica 8-2 Unia Białopole 21 października, 14:00
Orzeł Srebrzyszcze 4-1 Start Pawłów 20 października, 13:30
Tatran Kraśniczyn 1-4 Hetman Żółkiewka 21 października, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Granica Dorohusk 21 października, 14:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Unia Rejowiec 2-1 Hetman Żółkiewka 28 października, 14:00
Start Pawłów 3-4 Tatran Kraśniczyn 28 października, 14:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 4-1 Orzeł Srebrzyszcze 27 października, 14:00
Unia Białopole 1-2 Granica Dorohusk 27 października, 15:00
Ruch Izbica 3-1 Ogniwo Wierzbica 28 października, 14:00
Frassati Fajsławice 4-3 Brat Siennica Nadolna 28 października, 14:00
Agros Suchawa 1-2 Spółdzielca Siedliszcze 28 października, 14:00

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Spółdzielca Siedliszcze 1-2 Unia Rejowiec 3 listopada, 11:00
Brat Siennica Nadolna 3-0 Agros Suchawa 3 listopada, 11:00
Ogniwo Wierzbica 4-3 Frassati Fajsławice 4 listopada, 14:00
Orzeł Srebrzyszcze 10-1 Unia Białopole 3 listopada, 14:00
Tatran Kraśniczyn 0-7 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 listopada, 12:00
Hetman Żółkiewka 4-0 Start Pawłów 4 listopada, 14:00
Ruch Izbica 6-1 Granica Dorohusk 3 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 30-31 marca

Unia Rejowiec 1-1 Start Pawłów 31 marca, 13:00
Hetman Żółkiewka 1-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 31 marca, 13:00
Tatran Kraśniczyn 1-8 Unia Białopole 31 marca, 16:00
Orzeł Srebrzyszcze 0-0 Ruch Izbica 31 marca, 14:00
Granica Dorohusk 1-3 Frassati Fajsławice 31 marca, 16:30
Ogniwo Wierzbica 6-1 Agros Suchawa 31 marca, 16:00
Brat Siennica Nadolna 4-1 Spółdzielca Siedliszcze 31 marca, 16:00

Kolejka 15 - 6-7 kwietnia

Brat Siennica Nadolna 0-1 Unia Rejowiec 6 kwietnia, 12:00
Spółdzielca Siedliszcze 0-2 Ogniwo Wierzbica 7 kwietnia, 16:00
Agros Suchawa 2-4 Granica Dorohusk 7 kwietnia, 13:00
Frassati Fajsławice 2-1 Orzeł Srebrzyszcze 7 kwietnia, 16:00
Ruch Izbica 3-0 Tatran Kraśniczyn 6 kwietnia, 16:00
Unia Białopole 4-4 Hetman Żółkiewka 7 kwietnia, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 8-1 Start Pawłów 6 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 13-14 kwietnia

Spółdzielca Siedliszcze 3-2 Granica Dorohusk 13 kwietnia, 17:00
Unia Rejowiec 0-8 Sparta Rejowiec Fabryczny 14 kwietnia, 16:00
Start Pawłów 1-0 Unia Białopole 13 kwietnia, 16:30
Hetman Żółkiewka 1-3 Ruch Izbica 14 kwietnia, 16:00
Tatran Kraśniczyn 1-4 Frassati Fajsławice 14 kwietnia, 16:00
Orzeł Srebrzyszcze 2-1 Agros Suchawa 14 kwietnia, 14:00
Ogniwo Wierzbica 0-1 Brat Siennica Nadolna 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 27-28 kwietnia

Ogniwo Wierzbica 3-1 Unia Rejowiec 28 kwietnia, 15:00
Brat Siennica Nadolna 4-2 Granica Dorohusk 27 kwietnia, 11:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-1 Orzeł Srebrzyszcze 27 kwietnia, 17:00
Agros Suchawa 8-1 Tatran Kraśniczyn 27 kwietnia, 11:00
Frassati Fajsławice 6-1 Hetman Żółkiewka 28 kwietnia, 16:00
Ruch Izbica 4-2 Start Pawłów 27 kwietnia, 16:00
Unia Białopole 2-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 27 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 1 maja

Ogniwo Wierzbica 6-0 Granica Dorohusk 1 maja, 17:30
Unia Rejowiec 5-4 Unia Białopole 1 maja, 17:30
Sparta Rejowiec Fabryczny 5-1 Ruch Izbica 1 maja, 17:30
Start Pawłów 2-3 Frassati Fajsławice 1 maja, 17:30
Hetman Żółkiewka 3-3 Agros Suchawa 1 maja, 13:00
Tatran Kraśniczyn 1-0 Spółdzielca Siedliszcze 1 maja, 17:30
Orzeł Srebrzyszcze 1-6 Brat Siennica Nadolna 1 maja, 17:30

Kolejka 19 - 4-5 maja

Granica Dorohusk 0-1 Unia Rejowiec 5 maja, 16:00
Ogniwo Wierzbica 2-1 Orzeł Srebrzyszcze 5 maja, 16:00
Brat Siennica Nadolna 11-2 Tatran Kraśniczyn 5 maja, 13:00
Spółdzielca Siedliszcze 3-0 Hetman Żółkiewka 5 maja, 16:00
Agros Suchawa 2-1 Start Pawłów 5 maja, 14:00
Frassati Fajsławice 0-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 5 maja, 16:00
Ruch Izbica 4-2 Unia Białopole 5 maja, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 maja

Granica Dorohusk 2-1 Orzeł Srebrzyszcze 12 maja, 17:30
Unia Rejowiec 1-0 Ruch Izbica 11 maja, 11:30
Unia Białopole 4-2 Frassati Fajsławice 12 maja, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 6-0 Agros Suchawa 11 maja, 17:00
Start Pawłów 1-0 Spółdzielca Siedliszcze 12 maja, 16:00
Hetman Żółkiewka 2-4 Brat Siennica Nadolna 12 maja, 16:00
Tatran Kraśniczyn 0-5 Ogniwo Wierzbica 12 maja, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 maja

Orzeł Srebrzyszcze 1-3 Unia Rejowiec 19 maja, 14:00
Granica Dorohusk 2-6 Tatran Kraśniczyn 19 maja, 11:00
Ogniwo Wierzbica 3-4 Hetman Żółkiewka 19 maja, 15:00
Brat Siennica Nadolna 4-1 Start Pawłów 19 maja, 16:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-6 Sparta Rejowiec Fabryczny 18 maja, 18:00
Agros Suchawa 2-1 Unia Białopole 19 maja, 14:00
Frassati Fajsławice 4-3 Ruch Izbica 19 maja, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Granica Dorohusk 1-4 Hetman Żółkiewka 25 maja, 16:00
Unia Rejowiec 6-1 Frassati Fajsławice 25 maja, 11:30
Ruch Izbica 3-0 Agros Suchawa 26 maja, 11:00
Unia Białopole 2-2 Spółdzielca Siedliszcze 25 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-3 Brat Siennica Nadolna 26 maja, 17:00
Start Pawłów 1-4 Ogniwo Wierzbica 26 maja, 14:00
Tatran Kraśniczyn 1-5 Orzeł Srebrzyszcze 26 maja, 16:00

Kolejka 23 - 1-2 czerwca

Tatran Kraśniczyn 1-6 Unia Rejowiec 2 czerwca, 11:00
Orzeł Srebrzyszcze 5-3 Hetman Żółkiewka 2 czerwca, 14:00
Granica Dorohusk 2-3 Start Pawłów 2 czerwca, 16:00
Ogniwo Wierzbica 2-4 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 czerwca, 15:00
Brat Siennica Nadolna 2-2 Unia Białopole 1 czerwca, 11:00
Spółdzielca Siedliszcze 0-3 Ruch Izbica 2 czerwca, 16:00
Agros Suchawa 2-2 Frassati Fajsławice 2 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 8-9 czerwca

Granica Dorohusk 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 8 czerwca, 13:00
Unia Rejowiec 7-0 Agros Suchawa 8 czerwca, 16:00
Frassati Fajsławice 0-1 Spółdzielca Siedliszcze 9 czerwca, 16:00
Ruch Izbica 3-1 Brat Siennica Nadolna 9 czerwca, 16:00
Unia Białopole 1-1 Ogniwo Wierzbica 9 czerwca, 16:00
Start Pawłów 2-1 Orzeł Srebrzyszcze 9 czerwca, 14:00
Hetman Żółkiewka 4-3 Tatran Kraśniczyn 8 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 15-16 czerwca

Hetman Żółkiewka 0-1 Unia Rejowiec 14 czerwca, 18:00
Tatran Kraśniczyn 2-11 Start Pawłów 15 czerwca, 17:00
Orzeł Srebrzyszcze 3-5 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 czerwca, 17:00
Granica Dorohusk 0-5 Unia Białopole 15 czerwca, 17:00
Ogniwo Wierzbica 5-3 Ruch Izbica 15 czerwca, 11:00
Brat Siennica Nadolna 1-2 Frassati Fajsławice 15 czerwca, 17:00
Spółdzielca Siedliszcze 1-0 Agros Suchawa 15 czerwca, 18:30

Kolejka 26 - 19 czerwca

Granica Dorohusk 1-3 Ruch Izbica 19 czerwca, 17:30
Unia Rejowiec 3-1 Spółdzielca Siedliszcze 19 czerwca, 17:30
Agros Suchawa 1-4 Brat Siennica Nadolna 19 czerwca, 17:30
Frassati Fajsławice 1-1 Ogniwo Wierzbica 19 czerwca, 17:30
Unia Białopole 2-3 Orzeł Srebrzyszcze 19 czerwca, 18:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Tatran Kraśniczyn 19 czerwca, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Start Pawłów 3-2 Hetman Żółkiewka 19 czerwca, 17:30

IV liga 2018/2019 (lubelska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Lublin)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Zamość)

Klasa A 2018/2019 (Chełm)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas