[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Hrubieszów 29 76 24 4 1 105-18 12 1 1 55-8 12 3 0 50-10
2.  Grom Różaniec 29 66 20 6 3 88-31 9 3 2 52-18 11 3 1 36-13
3.  Gryf Gmina Zamość 30 59 16 11 3 60-28 6 7 2 25-13 10 4 1 35-15
4.  Tanew Majdan Stary 29 51 15 6 8 75-51 9 2 3 42-20 6 4 5 33-31 4 7 2 1 1 9-5
5.  Olimpia Miączyn 29 51 15 6 8 72-42 9 2 4 45-19 6 4 4 27-23 4 6 1 3 0 5-3
6.  Roztocze Szczebrzeszyn 29 51 16 3 10 63-43 8 2 5 31-19 8 1 5 32-24 4 2 0 2 2 2-8
7.  Olimpiakos Tarnogród 29 48 14 6 9 52-42 7 3 5 32-22 7 3 4 20-20
8.  Victoria Łukowa/Chmielek 29 40 12 4 13 55-59 7 3 5 33-27 5 1 8 22-32 2 6 2 0 0 4-0
9.  Omega Stary Zamość 29 40 12 4 13 52-49 6 1 8 33-29 6 3 5 19-20 2 0 0 0 2 0-4
10.  Korona Łaszczów 29 38 12 2 15 53-56 8 0 6 35-18 4 2 9 18-38
11.  Sparta Wożuczyn 29 36 11 3 15 51-75 4 2 8 24-34 7 1 7 27-41
12.  Metalowiec Goraj 29 32 10 2 17 30-62 4 1 10 19-37 6 1 7 11-25
13.  Potok Sitno 29 26 8 2 19 34-81 4 1 9 18-36 4 1 10 16-45
14.  Sokół Zwierzyniec 30 24 7 3 20 39-93 4 2 9 22-34 3 1 11 17-59
15.  Włókniarz Frampol 29 17 4 5 20 28-60 1 3 10 14-31 3 2 10 14-29
16.  Orkan Bełżec 29 10 3 1 25 31-98 2 1 12 9-34 1 0 13 22-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Hrubieszów    0-2 1-1 3-0* 3-0 3-2 3-1 3-0 2-0 9-0 3-0 7-2 10-0 2-0 6-0 
 2 Grom Różaniec1-2     4-2 2-1 4-1 2-1 1-1 5-0 2-2 1-1 7-2 1-2 8-0 5-2 9-1 
 3 Gryf Gmina Zamość1-1 0-0     2-2 0-2 2-1 4-0 1-0 3-1 0-0 0-1 1-1 2-0 1-1 1-1 7-2 
 4 Tanew Majdan Stary0-6 2-1 0-1     1-1 4-0 0-1 2-2 8-2 4-2 4-0 5-1 3-1 4-1 5-1 
 5 Olimpia Miączyn0-3 4-5 1-1 3-1     1-1 1-2 4-0 4-0 6-0 4-0 4-0 2-1 3-0 0-3* 8-2 
 6 Roztocze Szczebrzeszyn1-2 1-2 1-4 1-3 0-0     1-0 3-0 1-2 2-1 2-2 3-0 7-1 2-0 2-0 4-2 
 7 Olimpiakos Tarnogród1-1 0-1 3-5 2-1 1-3 2-4     1-1 1-1 6-0 2-1 0-1 2-0 6-0 3-2 2-1 
 8 Victoria Łukowa/Chmielek2-2 1-2 0-3 3-3 4-0 0-5 2-2     1-0 2-0 3-5 4-1 5-1 1-2 3-0 2-1 
 9 Omega Stary Zamość1-3 0-2 0-1 5-5 0-2 4-0 1-2 0-3     3-1 4-2 4-0 0-1 3-5 3-0* 5-2 
 10 Korona Łaszczów1-2 1-2 1-2 4-0 1-2 4-1 2-1 0-1     2-1 1-2 6-0 7-1 1-0 4-3 
 11 Sparta Wożuczyn0-3 2-4 1-1 1-4 2-2 0-3 3-1 3-5 2-3     0-2 4-1 4-1 0-3 2-1 
 12 Metalowiec Goraj1-4 1-1 0-5 0-4 0-6 2-3 2-3 0-2 1-0 3-1 1-3     0-1 1-3 3-0 4-1 
 13 Potok Sitno1-6 0-6 2-2 0-2 3-4 0-1 3-2 0-3 2-1 0-2 0-2     3-1 1-0 3-4 
 14 Sokół Zwierzyniec0-5 0-3 1-3 2-2 4-3 1-2 1-4 4-0 1-2 1-4 1-2 0-1 2-1     1-1 3-1 
 15 Włókniarz Frampol0-4 1-1 0-3 2-3 0-2 1-3 0-0 2-3 1-3 0-3 1-2 0-1 2-2 4-1     
 16 Orkan Bełżec0-6 0-4 0-1 1-2 1-1 1-5 0-2 1-4 0-2 0-1 1-2 1-0 0-2 3-1 0-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Sokół Zwierzyniec 0-3 Grom Różaniec 12 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 1-2 Gryf Gmina Zamość 12 sierpnia, 16:00
Potok Sitno 3-4 Olimpia Miączyn 11 sierpnia, 13:00
Włókniarz Frampol 1-3 Roztocze Szczebrzeszyn 12 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 6-0 Orkan Bełżec 11 sierpnia, 16:00
Sparta Wożuczyn 3-1 Olimpiakos Tarnogród 11 sierpnia, 13:00
Tanew Majdan Stary 2-2 Omega Stary Zamość 12 sierpnia, 17:00
Metalowiec Goraj 0-2 Victoria Łukowa/Chmielek 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Grom Różaniec 5-0 Victoria Łukowa/Chmielek 15 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 4-0 Metalowiec Goraj 15 sierpnia, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Tanew Majdan Stary 15 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 1-2 Sparta Wożuczyn 15 sierpnia, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Unia Hrubieszów 15 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 0-3 Włókniarz Frampol 15 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-1
Gryf Gmina Zamość 2-0 Potok Sitno 15 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 1-4 Korona Łaszczów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Korona Łaszczów 1-2 Grom Różaniec 18 sierpnia, 11:00
Potok Sitno 3-1 Sokół Zwierzyniec 19 sierpnia, 17:00
Włókniarz Frampol 0-3 Gryf Gmina Zamość 19 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 3-0 Olimpia Miączyn 19 sierpnia, 17:00
Sparta Wożuczyn 0-3 Roztocze Szczebrzeszyn 19 sierpnia, 17:00
Tanew Majdan Stary 5-1 Orkan Bełżec 18 sierpnia, 17:00
Metalowiec Goraj 2-3 Olimpiakos Tarnogród 19 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 Omega Stary Zamość 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Grom Różaniec 2-2 Omega Stary Zamość 26 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 26 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Tanew Majdan Stary 26 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 4-0 Sparta Wożuczyn 25 sierpnia, 11:00
Gryf Gmina Zamość 1-1 Unia Hrubieszów 26 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 1-1 Włókniarz Frampol 26 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 6-0 Potok Sitno 26 sierpnia, 16:00
Metalowiec Goraj 4-1 Orkan Bełżec 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Potok Sitno 0-6 Grom Różaniec 2 września, 16:00
Włókniarz Frampol 0-3 Korona Łaszczów 1 września, 17:00
Unia Hrubieszów 10-0 Sokół Zwierzyniec 1 września, 17:00
Sparta Wożuczyn 1-1 Gryf Gmina Zamość 2 września, 17:00
Tanew Majdan Stary 1-1 Olimpia Miączyn 1 września, 16:00
Metalowiec Goraj 2-3 Roztocze Szczebrzeszyn 2 września, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Orkan Bełżec 2 września, 17:00
Omega Stary Zamość 1-2 Olimpiakos Tarnogród 2 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Grom Różaniec 1-1 Olimpiakos Tarnogród 9 września, 17:00
Orkan Bełżec 0-2 Omega Stary Zamość 9 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek 9 września, 17:00
Olimpia Miączyn 4-0 Metalowiec Goraj 9 września, 11:00
Gryf Gmina Zamość 2-2 Tanew Majdan Stary 8 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-2 Sparta Wożuczyn 9 września, 17:00
Korona Łaszczów 1-2 Unia Hrubieszów 9 września, 14:00
Potok Sitno 1-0 Włókniarz Frampol 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Włókniarz Frampol 1-1 Grom Różaniec 16 września, 11:30
Unia Hrubieszów 7-2 Potok Sitno 16 września, 16:00
Sparta Wożuczyn 2-3 Korona Łaszczów 16 września, 16:00
Tanew Majdan Stary 3-1 Sokół Zwierzyniec 16 września, 16:00
Metalowiec Goraj 0-5 Gryf Gmina Zamość 16 września, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-0 Olimpia Miączyn 16 września, 15:00
Omega Stary Zamość 4-0 Roztocze Szczebrzeszyn 16 września, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Orkan Bełżec 26 września, 16:00
w pierwotnym terminie (15 września, 13:00) nie odbył się; goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 8 - 22-23 września

Grom Różaniec 9-1 Orkan Bełżec 23 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Olimpiakos Tarnogród 23 września, 16:00
Olimpia Miączyn 4-0 Omega Stary Zamość 23 września, 11:00
Gryf Gmina Zamość 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 22 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 0-1 Metalowiec Goraj 22 września, 16:00
Korona Łaszczów 4-0 Tanew Majdan Stary 17 października, 15:00
w pierwotnym terminie (23 września, 14:00) odwołany
Potok Sitno 0-2 Sparta Wożuczyn 22 września, 11:00
Włókniarz Frampol 0-4 Unia Hrubieszów 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Unia Hrubieszów 0-2 Grom Różaniec 29 września, 11:00
Sparta Wożuczyn 0-3 Włókniarz Frampol 29 września, 12:00
Tanew Majdan Stary 5-1 Potok Sitno 30 września, 16:00
Metalowiec Goraj 3-1 Korona Łaszczów 30 września, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Sokół Zwierzyniec 29 września, 15:00
Omega Stary Zamość 0-1 Gryf Gmina Zamość 29 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 1-3 Olimpia Miączyn 29 września, 15:00
Orkan Bełżec 1-5 Roztocze Szczebrzeszyn 29 września, 12:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Grom Różaniec 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 7 października, 15:00
Olimpia Miączyn 8-2 Orkan Bełżec 7 października, 11:00
Gryf Gmina Zamość 4-0 Olimpiakos Tarnogród 7 października, 14:00
Sokół Zwierzyniec 1-2 Omega Stary Zamość 7 października, 15:00
Korona Łaszczów 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek 6 października, 16:00
Potok Sitno 0-2 Metalowiec Goraj 7 października, 15:00
Włókniarz Frampol 2-3 Tanew Majdan Stary 6 października, 15:00
Unia Hrubieszów 9-0 Sparta Wożuczyn 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Sparta Wożuczyn 2-4 Grom Różaniec 14 października, 15:00
Tanew Majdan Stary 0-6 Unia Hrubieszów 14 października, 15:00
Metalowiec Goraj 3-0 Włókniarz Frampol 13 października, 11:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-1 Potok Sitno 14 października, 15:00
Omega Stary Zamość 3-1 Korona Łaszczów 13 października, 15:30
Olimpiakos Tarnogród 6-0 Sokół Zwierzyniec 13 października, 14:00
Orkan Bełżec 0-1 Gryf Gmina Zamość 14 października, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Olimpia Miączyn 14 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Grom Różaniec 4-1 Olimpia Miączyn 21 października, 15:00
Gryf Gmina Zamość 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 20 października, 15:00
Sokół Zwierzyniec 3-1 Orkan Bełżec 20 października, 15:30
Korona Łaszczów 4-1 Olimpiakos Tarnogród 21 października, 11:00
Potok Sitno 0-3 Omega Stary Zamość 21 października, 15:00
Włókniarz Frampol 2-3 Victoria Łukowa/Chmielek 21 października, 13:00
Unia Hrubieszów 3-0 Metalowiec Goraj 21 października, 14:00
Sparta Wożuczyn 1-4 Tanew Majdan Stary 20 października, 14:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Tanew Majdan Stary 2-1 Grom Różaniec 28 października, 14:00
Metalowiec Goraj 1-3 Sparta Wożuczyn 28 października, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-2 Unia Hrubieszów 28 października, 14:00
Omega Stary Zamość 3-0 Włókniarz Frampol 27 października, 14:00
(wo)
goście nie zebrali składu
Olimpiakos Tarnogród 2-0 Potok Sitno 27 października, 14:00
Orkan Bełżec 0-1 Korona Łaszczów 28 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Sokół Zwierzyniec 28 października, 14:00
Olimpia Miączyn 1-1 Gryf Gmina Zamość 28 października, 11:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Grom Różaniec 4-2 Gryf Gmina Zamość 4 listopada, 14:00
Sokół Zwierzyniec 4-3 Olimpia Miączyn 3 listopada, 13:00
Korona Łaszczów 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 4 listopada, 13:00
Potok Sitno 3-4 Orkan Bełżec 4 listopada, 13:00
Włókniarz Frampol 0-0 Olimpiakos Tarnogród 3 listopada, 14:00
Unia Hrubieszów 3-0 Omega Stary Zamość 4 listopada, 14:00
Sparta Wożuczyn 3-5 Victoria Łukowa/Chmielek 3 listopada, 14:00
Tanew Majdan Stary 4-0 Metalowiec Goraj 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Metalowiec Goraj 1-1 Grom Różaniec 10 listopada, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-3 Tanew Majdan Stary 10 listopada, 13:00
Omega Stary Zamość 4-2 Sparta Wożuczyn 10 listopada, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Unia Hrubieszów 10 listopada, 13:00
Orkan Bełżec 0-1 Włókniarz Frampol 10 listopada, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 7-1 Potok Sitno 10 listopada, 14:00
Olimpia Miączyn 6-0 Korona Łaszczów 10 listopada, 11:00
Gryf Gmina Zamość 1-1 Sokół Zwierzyniec 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Grom Różaniec 8-0 Sokół Zwierzyniec 24 marca, 15:00
Gryf Gmina Zamość 0-0 Korona Łaszczów 24 marca, 12:00
Olimpia Miączyn 2-1 Potok Sitno 23 marca, 11:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Włókniarz Frampol 24 marca, 14:00
Orkan Bełżec 0-6 Unia Hrubieszów 24 marca, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 2-1 Sparta Wożuczyn 23 marca, 13:00
Omega Stary Zamość 5-5 Tanew Majdan Stary 23 marca, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-1 Metalowiec Goraj 24 marca, 15:00

Kolejka 17 - 30-31 marca

Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Grom Różaniec 31 marca, 15:00
Metalowiec Goraj 1-0 Omega Stary Zamość 31 marca, 15:00
Tanew Majdan Stary 0-1 Olimpiakos Tarnogród 31 marca, 15:00
Sparta Wożuczyn 2-1 Orkan Bełżec 31 marca, 14:00
Unia Hrubieszów 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 31 marca, 15:00
Włókniarz Frampol 0-2 Olimpia Miączyn 30 marca, 15:00
Potok Sitno 2-2 Gryf Gmina Zamość 31 marca, 15:00
Korona Łaszczów 7-1 Sokół Zwierzyniec 23 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (31 marca, 16:00) nie odbył się - goście zrezygnowali z gry

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Grom Różaniec 1-1 Korona Łaszczów 7 kwietnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 2-1 Potok Sitno 7 kwietnia, 11:00
Gryf Gmina Zamość 1-1 Włókniarz Frampol 7 kwietnia, 14:00
Olimpia Miączyn 0-3 Unia Hrubieszów 6 kwietnia, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Sparta Wożuczyn 7 kwietnia, 16:00
Orkan Bełżec 1-2 Tanew Majdan Stary 7 kwietnia, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 0-1 Metalowiec Goraj 6 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek 6 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Orkan Bełżec 1-0 Metalowiec Goraj 14 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 0-2 Grom Różaniec 13 kwietnia, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-2 Olimpiakos Tarnogród 14 kwietnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 4-0 Roztocze Szczebrzeszyn 14 kwietnia, 16:00
Sparta Wożuczyn 2-2 Olimpia Miączyn 14 kwietnia, 15:00
Unia Hrubieszów 1-1 Gryf Gmina Zamość 14 kwietnia, 15:00
Włókniarz Frampol 4-1 Sokół Zwierzyniec 13 kwietnia, 13:00
Potok Sitno 2-1 Korona Łaszczów 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 17 kwietnia

Grom Różaniec 1-2 Potok Sitno 20 kwietnia, 14:00
Korona Łaszczów 1-0 Włókniarz Frampol 18 kwietnia, 15:00
Sokół Zwierzyniec 0-5 Unia Hrubieszów 20 kwietnia, 11:00
Gryf Gmina Zamość 0-1 Sparta Wożuczyn 20 kwietnia, 11:00
Olimpia Miączyn 3-1 Tanew Majdan Stary 17 kwietnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Metalowiec Goraj 17 kwietnia, 16:00
Orkan Bełżec 1-4 Victoria Łukowa/Chmielek 20 kwietnia, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 1-1 Omega Stary Zamość 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Olimpiakos Tarnogród 0-1 Grom Różaniec 28 kwietnia, 16:00
Omega Stary Zamość 5-2 Orkan Bełżec 27 kwietnia, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-5 Roztocze Szczebrzeszyn 27 kwietnia, 17:00
Metalowiec Goraj 0-6 Olimpia Miączyn 27 kwietnia, 16:00
Tanew Majdan Stary 0-1 Gryf Gmina Zamość 27 kwietnia, 16:00
Sparta Wożuczyn 4-1 Sokół Zwierzyniec 28 kwietnia, 15:00
Unia Hrubieszów 2-0 Korona Łaszczów 28 kwietnia, 15:00
Włókniarz Frampol 2-2 Potok Sitno 27 kwietnia, 13:00

Kolejka 22 - 1 maja

Grom Różaniec 5-2 Włókniarz Frampol 1 maja, 17:30
Potok Sitno 1-6 Unia Hrubieszów 1 maja, 13:00
Korona Łaszczów 2-1 Sparta Wożuczyn 1 maja, 12:00
Sokół Zwierzyniec 2-2 Tanew Majdan Stary 1 maja, 16:00
Gryf Gmina Zamość 1-1 Metalowiec Goraj 1 maja, 11:00
Olimpia Miączyn 4-0 Victoria Łukowa/Chmielek 1 maja, 11:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Omega Stary Zamość 1 maja, 17:00
Orkan Bełżec 0-2 Olimpiakos Tarnogród 22 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Orkan Bełżec 0-4 Grom Różaniec 5 maja, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 2-4 Roztocze Szczebrzeszyn 4 maja, 16:00
Omega Stary Zamość 0-2 Olimpia Miączyn 5 maja, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-3 Gryf Gmina Zamość 5 maja, 17:00
Metalowiec Goraj 1-3 Sokół Zwierzyniec 5 maja, 16:00
Tanew Majdan Stary 8-2 Korona Łaszczów 5 maja, 17:00
Sparta Wożuczyn 4-1 Potok Sitno 5 maja, 15:00
Unia Hrubieszów 2-0 Włókniarz Frampol 4 maja, 16:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Grom Różaniec 1-2 Unia Hrubieszów 12 maja, 17:00
Włókniarz Frampol 1-2 Sparta Wożuczyn 12 maja, 15:00
Potok Sitno 0-2 Tanew Majdan Stary 11 maja, 17:00
Korona Łaszczów 1-2 Metalowiec Goraj 11 maja, 14:00
Sokół Zwierzyniec 4-0 Victoria Łukowa/Chmielek 11 maja, 16:00
Gryf Gmina Zamość 3-1 Omega Stary Zamość 12 maja, 14:00
Olimpia Miączyn 1-2 Olimpiakos Tarnogród 12 maja, 11:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-2 Orkan Bełżec 11 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Grom Różaniec 19 maja, 17:00
Orkan Bełżec 1-1 Olimpia Miączyn 18 maja, 11:00
Olimpiakos Tarnogród 3-5 Gryf Gmina Zamość 18 maja, 17:00
Omega Stary Zamość 3-5 Sokół Zwierzyniec 17 maja, 18:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Korona Łaszczów 19 maja, 17:00
Metalowiec Goraj 0-1 Potok Sitno 19 maja, 13:30
Tanew Majdan Stary 4-1 Włókniarz Frampol 19 maja, 17:00
Sparta Wożuczyn 0-3 Unia Hrubieszów 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Grom Różaniec 7-2 Sparta Wożuczyn 26 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 3-0 Tanew Majdan Stary 26 maja, 16:00
(wo)
nie odbył się
Włókniarz Frampol 0-1 Metalowiec Goraj 26 maja, 16:00
Potok Sitno 3-2 Victoria Łukowa/Chmielek 25 maja, 17:00
Korona Łaszczów 0-1 Omega Stary Zamość 26 maja, 14:00
Sokół Zwierzyniec 1-4 Olimpiakos Tarnogród 26 maja, 17:00
Gryf Gmina Zamość 7-2 Orkan Bełżec 25 maja, 11:00
Olimpia Miączyn 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 25 maja, 11:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Olimpia Miączyn 4-5 Grom Różaniec 2 czerwca, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-4 Gryf Gmina Zamość 1 czerwca, 11:00
Orkan Bełżec 3-1 Sokół Zwierzyniec 2 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 6-0 Korona Łaszczów 1 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 0-1 Potok Sitno 1 czerwca, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Włókniarz Frampol 2 czerwca, 17:00
Metalowiec Goraj 1-4 Unia Hrubieszów 2 czerwca, 17:30
Tanew Majdan Stary 4-2 Sparta Wożuczyn 1 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Grom Różaniec 2-1 Tanew Majdan Stary 9 czerwca, 17:00
Sparta Wożuczyn 0-2 Metalowiec Goraj 9 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek 8 czerwca, 17:00
Włókniarz Frampol 1-3 Omega Stary Zamość 7 czerwca, 17:30
Potok Sitno 0-1 Olimpiakos Tarnogród 9 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 4-3 Orkan Bełżec 9 czerwca, 12:00
Sokół Zwierzyniec 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 9 czerwca, 17:00
Gryf Gmina Zamość 0-2 Olimpia Miączyn 8 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 15-16 czerwca

Gryf Gmina Zamość 0-0 Grom Różaniec 15 czerwca, 18:00
Olimpia Miączyn 3-0 Sokół Zwierzyniec 15 czerwca, 18:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Korona Łaszczów 15 czerwca, 18:00
Orkan Bełżec 0-2 Potok Sitno 15 czerwca, 18:00
Olimpiakos Tarnogród 3-2 Włókniarz Frampol 15 czerwca, 18:00
Omega Stary Zamość 1-3 Unia Hrubieszów 15 czerwca, 18:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-5 Sparta Wożuczyn 15 czerwca, 18:00
Metalowiec Goraj 0-4 Tanew Majdan Stary 15 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 22-23 czerwca

Grom Różaniec - Metalowiec Goraj 23 czerwca, 18:00
Tanew Majdan Stary - Victoria Łukowa/Chmielek 23 czerwca, 18:00
Sparta Wożuczyn - Omega Stary Zamość 23 czerwca, 18:00
Unia Hrubieszów - Olimpiakos Tarnogród 23 czerwca, 18:00
Włókniarz Frampol - Orkan Bełżec 23 czerwca, 18:00
Potok Sitno - Roztocze Szczebrzeszyn 23 czerwca, 18:00
Korona Łaszczów - Olimpia Miączyn 22 czerwca, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-3 Gryf Gmina Zamość 12 czerwca, 18:00

IV liga 2018/2019 (lubelska)

Klasa okręgowa 2018/2019 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Chełm)
Klasa okręgowa 2018/2019 (Lublin)

Klasa A 2018/2019 (Zamość)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas