[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Wielkopolski ZPN - Kalisz

Runda wstępna - 11-12 sierpnia
OKS Ostrów Wielkopolski - wolny los

GKS Jaraczewo 6-1 Gladiatorzy Pieruszyce 12 sierpnia, 17:00
Dariusz Małecki 9, Jakub Gabryszak 56, Kamil Stefaniak 65, 84, 90, Szymon Izańczak 76 - Mateusz Skowroński 51
Masovia Kraszewice 0-6 KS Rogaszyce 12 sierpnia, 17:00
Miłosz Nawrot 22, 58, 76, Paweł Drobczyński 59, 84, Szymon Gawłowski 66
LZS Mikorzyn 0-11 Sokół Bralin 12 sierpnia, 17:00
Kamil Wanzek 19, 26, 37, 42, 68, Karol Wanzek 33, Przemysław Sopart 45, Piotr Janikowski 63, 76, Radosław Poziemba 80, Krystian Bartkowiak 87
Orzeł Wysocko Wielkie 3-1 Sulimirczyk Sulmierzyce 12 sierpnia, 13:00
Jakub Mróz 9, Damian Kardas 44, 65 - Hubert Sołtysiak 4
w Sulmierzycach; Orzeł gospodarzem
Las Kuczków 1-3 LKS II Gołuchów 5 sierpnia, 12:00
Dominik Foterek 88 - Patryk Kubczyk 56, Jakub Mucha 60, Piotr Kapałka 90
Czarni Wierzbno 2-2 Ogniwo Łąkociny 12 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Jakub Mielcarek 70, Krzysztof Jackowski 90 - Jakub Kłobusek 26, Krystian Hałas 35
Liskowiak Lisków 0-5 Korona Chełmce 12 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-5
CKS Zduny 0-4 Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 12 sierpnia, 17:00
Patryk Kaźmierczak 1, Jakub Błaszczyk 58, Patryk Karkoszka 62, Kacper Dziuba 72
Polonia II Kępno 3-0 Zawisza Łęka Opatowska 12 sierpnia, 17:00
(wo)
Sławomir Gola 3, Łukasz Domino 12, 31, 35, 41, 45, Przemysław Albert 36, 52, Sebastian Joniak 51, Paweł Idczak 67, Jakub Mielczarek 78
na boisku 0-11
FA Ostrów Wielkopolski 3-4 LZS Czajków 12 sierpnia, 17:00
Adrian Sobecki 30, Miłosz Kaniewski 66, Adrian Kopras 90 - Mateusz Antczak 11, Dawid Kaszubowski 37, Jakub Krzywaźnia 68, Krystian Ubycha 90
LKS Jankowy 3-1 Płomień Opatów 12 sierpnia, 11:00
Oskar Malcher 40, Mateusz Sopart 52, Kacper Lehmann 68 - Patryk Zawisza 57

I runda - 29 sierpnia

GKS Jaraczewo 3-2 GKS Żerków 29 sierpnia, 18:00
Tomasz Styburski 29, Jakub Gabryszak 30, Kamil Stefaniak 44 - Marcin Jujka 2, 77
KS Rogaszyce 1-1 LZS Doruchów 29 sierpnia, 17:00
k. 5-4
Paweł Drobczyński 33 - Bartłomiej Pawlak 90
Sokół Bralin 3-0 Victoria Laski 29 sierpnia, 17:00
Daniel Grossek 5, Kamil Wanzek 47, 56
Orzeł Wysocko Wielkie 1-4 Zefka Kobyla Góra 28 sierpnia, 17:00
Rafał Domasik 60 - Tomasz Gwiżdż 15, Michał Domagalski 47, Piotr Nasiadek 69, Jakub Zmyślony 72
w Ostrowie Wielkopolskim
LKS II Gołuchów 2-0 LZS Cielcza 30 sierpnia, 17:00
Adrian Hajdasz 83, 90
Ogniwo Łąkociny 3-1 LKS Czarnylas 29 sierpnia, 17:00
Michał Grzęda 33, Jakub Kłobusek 63, Jakub Zmyślony 90 - Joshua Tomazzoli 67
Korona Chełmce 0-5 Prosna Kalisz 29 sierpnia, 17:00
Łukasz Maciejewski 29, Jan Zając 35, 82, Bolesław Kamiński 77, Marcin Grabowski 90
w Opatówku
Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 4-1 CKS Zbiersk 29 sierpnia, 17:00
Mikołaj Lewandowski 3, Maciej Mikulski 23, Patryk Karkoszka 33, Mariusz Poślednik 90 - Mateusz Kubiak 49
w Szczurach
Polonia II Kępno 0-4 Pogoń Trębaczów 5 września, 17:00
Wojciech Czech 25, Mateusz Tuszyński 33, Serhij Korobejnyk 60, Mateusz Klimpel 75
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:00) odwołany
LZS Czajków 0-2 GKS Rychtal 29 sierpnia, 17:00
Dawid Rygiel 6 (k), Aleksander Muzyka 85
LKS Jankowy 1-3 GKS Grębanin 29 sierpnia, 17:00
Przemysław Tomalik 78 - Damian Kaczmarek 8, 18, Sebastian Troska 68
OKS Ostrów Wielkopolski 0-2 Barycz Janków Przygodzki 28 sierpnia, 18:30
Dawid Natkaniec 70, Tomasz Jasiórski 83
Olimpia Brzeziny 4-4 Victoria Skarszew 29 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Łukasz Nogaj 28, Paweł Zdun 41, 55, 78 - Patryk Jóźwiak 35, Jakub Jóźwiak 40, 90, Dominik Marcinkowski 43
WKS Witaszyce 9-1 Korona/Pogoń Stawiszyn 29 sierpnia, 17:00
Filip Taczała 26, Miłosz Kowalski 32, 53, Michał Gościniak 36, Mateusz Trybek 43, Paweł Stawik 46, Jakub Kłodziński 55, Bogumił Mrugacz 66, Patryk Piotrowski 78 - Bartłomiej Bąkowski 76

1/16 finału - 12 września
(Losowanie - 6 września 2018, 17:30 - siedziba OZPN Kalisz)

Ostrovia 1909 II Ostrów Wielkopolski 1-2 Jarota Jarocin 19 września, 17:00
Marcin Banaszak 8 (s) - Marcin Banaszak 18, Piotr Skokowski 63
w Szczurach / w pierwotnym terminie (12 września, 17:00) odwołany
Zefka Kobyla Góra 3-1 Odolanovia Odolanów 12 września, 17:00
Dawid Ponitka 50, 81, Tomasz Gwiżdż 51 - Kamil Czołnik 60
Piast Kobylin 3-0 Zieloni Koźminek 12 września, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
GKS Rychtal 2-8 Centra Ostrów Wielkopolski 12 września, 17:00
Dawid Piróg 45 (s), Damian Maryniak 52 - Szymon Strączkowski 40, 58, 85, 87, 90, Dawid Piróg 44, Miłosz Nowicki 80, Michał Sztok 83
w Ostrowie Wielkopolskim; GKS Rychtal gospodarzem
Pogoń Trębaczów 2-1 Astra Krotoszyn 12 września, 17:00
Wojciech Czech 85, Mateusz Tuszyński 88 - Oliwier Kuszaj 58
KS Rogaszyce 2-2 KS Opatówek 12 września, 17:00
k. 0-3
Jacek Jędrecki 22, Tomasz Dłubek 84 - Konrad Chojnacki 57, 67
WKS Witaszyce 1-4 Orzeł Mroczeń 12 września, 17:00
Paweł Stawik 45 - Marcin Górecki 5, 27, Marcin Grądowy 27, Jakub Kupczak 40
Victoria Skarszew 0-5 LKS Gołuchów 19 września, 17:00
Krystian Benuszak 25, 74, 82, Dawid Guźniczak 56, Szymon Gałczyński 68
w pierwotnym terminie (12 września, 17:00) odwołany
LKS II Gołuchów 1-2 Pogoń Nowe Skalmierzyce 12 września, 17:00
Maciej Marcinkowski 27 - Paweł Korczak 42, Kacper Olszyna 63 (s)
Ogniwo Łąkociny 1-4 Stal Pleszew 12 września, 17:00
Jakub Kłobusek 10 - Tomasz Kazur 47, Jacek Pacyński 67, 77, Krzysztof Matuszak 73 (k)
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-5 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 12 września, 17:00
Michał Giecz 32, 57, Tomasz Kempiński 44, Nikodem Modrzyński 83, Łukasz Wiącek 90
Prosna Kalisz 3-2 Raszkowianka Raszków 12 września, 17:00
Rafał Glapa 8, Jan Zając 34, Michał Balcerzak 86 - Patryk Adamski 83, Hubert Cegła 90
Barycz Janków Przygodzki 0-4 Polonia Kępno 12 września, 17:00
Adrian Holak 30, Michał Górecki 32, 36, 77
Sokół Bralin 1-0 Piast Czekanów 19 września, 17:00
Paweł Narękiewicz 29
w pierwotnym terminie (12 września, 17:00) odwołany
GKS Jaraczewo 2-1 Victoria Ostrzeszów 12 września, 17:00
Dariusz Małecki 47, Szymon Izańczak 90 - Michał Mazurek 70
GKS Grębanin 0-5 KKS 1925 Kalisz 12 września, 17:00
Mateusz Gawlik 7 (k), Mateusz Stefaniak 18, Miłosz Matuszewski 27, 64, Krzysztof Krysztofowicz 38

1/8 finału - 10 października
(Losowanie - 6 września 2018, 17:30 - siedziba OZPN Kalisz)

Zefka Kobyla Góra 0-2 Jarota Jarocin 10 października, 15:30
Mikołaj Łopatka 3, Radosław Barabasz 60
Piast Kobylin 4-3 Centra Ostrów Wielkopolski 10 października, 15:30
Patryk Kamiński 17, 44, 55, Mateusz Olikiewicz 35 - Szymon Strączkowski 7, 9, Szymon Wosiek 30 (s)
Pogoń Trębaczów 1-3 KS Opatówek 10 października, 15:30
Błażej Ostry 30 - Damian Wieczorek 32, Konrad Chojnacki 34, Dominik Tomczyński 57
Orzeł Mroczeń 1-4 LKS Gołuchów 3 października, 16:30
Rafał Janicki 20 - Bartosz Moś 2 (s), Paweł Stempień 21, Krystian Benuszak 35, Patryk Kubczyk 68
Stal Pleszew 0-1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 10 października, 15:30
Przemysław Balcerzak 14
Prosna Kalisz 0-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 10 października, 15:30
Maciej Kaniewski 41, Mateusz Ziemiański 90
Sokół Bralin 1-0 Polonia Kępno 10 października, 15:30
Kamil Wanzek 2
GKS Jaraczewo 1-2 KKS 1925 Kalisz 10 października, 15:30
Rusłan Demydenko 59 - Krzysztof Krysztofowicz 29, Gabriel Vidal 34

1/4 finału - 3 marca

Piast Kobylin 0-1 Jarota Jarocin 3 marca, 12:00
Miłosz Kowalski 23
KS Opatówek 3-4 LKS Gołuchów 13 marca, 15:00
Grzegorz Kuświk 34, Konrad Chojnacki 82, Mateusz Spychalski 88 (k) - Krystian Benuszak 12, 80, Szymon Gałczyński 20, Paweł Stempień 55
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2-2 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 13 marca, 15:00
k. 0-3
Tomasz Kaczmarek 3, Dawid Kuczyński 18 - Tomasz Kempiński 40, Kamil Krawczyk 80
Sokół Bralin 0-7 KKS 1925 Kalisz 3 marca, 12:00
Marcin Radzewicz 17, Hubert Antkowiak 23, 34, 85, Robert Tunkiewicz 27, Gabriel Vidal 30, Mateusz Żebrowski 51

1/2 finału - 3 kwietnia

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0-3 KKS 1925 Kalisz 3 kwietnia, 17:00
Iván Vidal 52, 86, Mateusz Żytko 81
LKS Gołuchów 1-3 Jarota Jarocin 3 kwietnia, 17:00
Dawid Guźniczak 68 - Jakub Nowak 4, Adam Męcfel 43, Piotr Skokowski 57

Finał - 24 kwietnia

KKS 1925 Kalisz 6-0 Jarota Jarocin 24 kwietnia, 18:30
Hubert Antkowiak 5 (k), 8, 53, Robert Tunkiewicz 28, Jędrzej Ludwiczak 38 (s), Patryk Jarantowicz 90
w Kaliszu

Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN - Leszno)
Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas