[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Wielkopolski ZPN - Konin

I runda - 11-12 sierpnia
(Losowanie - 25 lipca 2018 - siedziba OZPN Konin)
GKS Sompolno, Górnik Konin, Olimpia Koło, Polonus Kazimierz Biskupi, SKP Słupca, Sokół Kleczew, Tulisia Tuliszków, Tur 1921 Turek, Wilki Wilczyn, Victoria Września - wolny los

Hetman Orchowo 1-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 11 sierpnia, 17:00
Mikołaj Tomczak 72 - Łukasz Piguła 32, Michał Walerczyk 45
Polonia Golina 0-6 Polanin Strzałkowo 11 sierpnia, 17:00
Tomasz Jarecki 4, Kamil Ceglewski 12, Paweł Jędrzejewski 21, 50, Jakub Ciesielski 69, Szymon Adamczyk 70
Orły Huta Łukomska 2-0 Sparta Orzechowo 22 sierpnia, 18:00
Krzysztof Czerniak 50, Łukasz Michalak 71
w pierwotnym terminie (11 sierpnia, 17:00) odwołany
Górnik Kłodawa 5-5 Baszta Przedecz 11 sierpnia, 17:00
k. 5-3
Zbigniew Zwoliński 6, Krystian Kubiak 15, Dawid Lewandowski 32, Sebastian Cichocki 39, 54 - Patryk Barański 35, Wiktor Zasada 52, 70, Mariusz Dorabiała 67, Karol Janicki 78
Sparta Konin 1-3 LKS Ślesin 11 sierpnia, 17:00
Robert Woźniakowski 9 - Kornel Broniszewski 10, Rafał Czapski 65, 74
MKS Dąbie 4-0 Orzeł Grzegorzew 11 sierpnia, 17:00
GKS Osiek Wielki 3-0 Błękitni Mąkolno 15 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Wicher Dobra 2-7 Kasztelania Brudzew 11 sierpnia, 17:00
Michał Szwedzki 77, Tomasz Bartosik 89 - Damian Witaszek 5, 30, Adrian Malesza 8, 25, 90, Michał Szymański 20, Artur Michalak 70
Warta Rumin 0-2 Zjednoczeni Rychwał 11 sierpnia, 17:00
Przemysław Skibiszewski 38, 90
Czarni Brzeźno 5-1 Strażak Licheń Stary 12 sierpnia, 17:00
Bartosz Trzeciak 14, Szymon Czaja 28, Michał Sypniewski 55, Michał Sucharski 75, Bartosz Balceżak 80 - Wiktor Broniszewski 60
Piast Grodziec 0-2 Warta Pyzdry 12 sierpnia, 17:00
Szymon Łuczyk 17, Tycjan Markiewicz 44
Teleszyna Przykona 1-1 Warta Dobrów 22 sierpnia, 18:00
k. 5-4
Emilian Kuster 80 - Błażej Lewandowski 64
GKS Rzgów 2-4 Orlik Miłosław 12 sierpnia, 17:00
Michał Szwat 47, 65 - Maciej Szymorek 12, Łukasz Sieczkarek 13, Bartosz Jaszczak 57 (s), Szymon Graczyk 81
KS Mostki 1-3 Górnik Wierzbinek 12 sierpnia, 17:00
Damian Staśkiewicz 41 - Piotr Szkudlarek 20, Damian Korejwo 39, Dominik Kucal 76
Victoria II Września 1-2 Płomień Nekla 12 sierpnia, 17:00
Dominik Szymański 21 - Kazimierz Konieczka 5, Bartłomiej Figas 81
Warta Krzymów 9-2 Olimpia II Koło 8 sierpnia, 18:30
Artur Wiśniewski 9, 50, 51, 84, Tomasz Tomicki 41, Dariusz Zieliński 54, 61, 62, 82 - Maksymilian Szymczak 32, Krystian Jaroszewski 72
Sparta Grąbków 0-3 Orzeł Kawęczyn 12 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Straszkovia Straszków 1-4 Zryw Dąbie 12 sierpnia, 17:00
Adrian Osiński 78 - Marcin Lewandowski 10, 69, Robert Wielkopolan 64, Mariusz Piaseczny 77

II runda - 29 sierpnia
(Losowanie - 23 sierpnia 2018 - siedziba OZPN Konin)
Górnik Konin, Olimpia Koło, Sokół Kleczew, Victoria Września - wolny los

Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-3 Polonus Kazimierz Biskupi 29 sierpnia, 17:30
Rafał Domagalski 59, Krystian Augustyniak 72 - Wiktor Budzyński 37, Krzysztof Słowiński 40, Miłosz Piątek 90
Górnik Kłodawa 1-4 Zryw Dąbie 29 sierpnia, 17:30
Sebastian Cichocki 20 - Norbert Szadkowski 25, 73, Dawid Janczak 67, 84
Czarni Brzeźno 1-2 Zjednoczeni Rychwał 29 sierpnia, 17:30
Mateusz Borowski 69 - Dawid Filipiak 44, Przemysław Skibiszewski 80
Orlik Miłosław 2-1 Płomień Nekla 29 sierpnia, 17:30
Łukasz Sieczkarek 45, Gracjan Siwiak 86 - Kazimierz Konieczka 35
Polanin Strzałkowo 0-3 SKP Słupca 29 sierpnia, 17:30
Jakub Woźniak 45, Szymon Szczęsny 47, 80
LKS Ślesin 1-6 Wilki Wilczyn 29 sierpnia, 17:30
Jarosław Kwiatkowski 70 - Jakub Nowakowski 15, 89, Radosław Kaszuba 17, Mikołaj Nowakowski 47, Piotr Mroziński 70, Łukasz Przebieracz 90
Górnik Wierzbinek 3-1 GKS Sompolno 29 sierpnia, 17:30
Damian Korejwo 4, 36, Dominik Kucal 73 - Filip Wieczorek 18
w Chlebowie
GKS Osiek Wielki 3-3 Kasztelania Brudzew 29 sierpnia, 17:30
k. 3-4
Patryk Matczak 66, 86, Maciej Kawka 78 - Artur Michalak 38, Adrian Malesza 77, Damian Witaszek 90
Orły Huta Łukomska 1-3 Warta Pyzdry 29 sierpnia, 17:30
Krzysztof Czerniak 13 - Bartłomiej Sodkiewicz 62, 69, Łukasz Moch 76
w Zagórowie
Orzeł Kawęczyn 1-2 Tur 1921 Turek 29 sierpnia, 17:30
Jakub Dudek 80 - Beniamin Trzepacz 65, Michał Ignaczak 77
w Tokarach Pierwszych
Teleszyna Przykona 1-6 Tulisia Tuliszków 5 września, 17:30
Piotr Kwiatkowski 78 - Jarosław Gorgolewski 13, Jakub Cieślak 35, 47, 71, Damian Hryniuk 80, Patryk Janicki 84
w pierwotnym terminie (29 sierpnia, 17:30) odwołany
Warta Krzymów 0-3 MKS Dąbie 29 sierpnia, 17:30
Kamil Krysiak 57, Łukasz Pamin 66, 70

III runda - 12 września
(Losowanie - 4 września 2018, 17:30 - siedziba OZPN Konin)

MKS Dąbie 1-7 Sokół Kleczew 12 września, 17:00
Kamil Krysiak 17 - Norbert Grzelak 24, Wiktor Kacprzak 31, 76, Jakub Groszkowski 46, 56, Tomasz Koziorowski 70, 90
Górnik Wierzbinek 1-1 Tur 1921 Turek 12 września, 17:00
k. 4-5
Rafał Małek 9 - Adrian Fret 40
SKP Słupca 2-1 Victoria Września 19 września, 17:00
Konrad Kobylarek 14, Szymon Szczęsny 90 - Maciej Szczublewski 78
Orlik Miłosław 2-3 Olimpia Koło 12 września, 17:00
Gracjan Siwiak 55, Łukasz Sieczkarek 78 - Mikołaj Czajka 33, Bartosz Kowalski 48, Tomasz Mikusik 76
Kasztelania Brudzew 1-5 Wilki Wilczyn 12 września, 17:00
Damian Witaszek 55 - Piotr Mroziński 27, 37, 60, 70, Kamil Konieczka 74
Warta Pyzdry 0-2 Tulisia Tuliszków 12 września, 17:00
Stanisław Mikołajczyk 46, 52
Zjednoczeni Rychwał 0-2 Zryw Dąbie 12 września, 17:00
Paweł Andrzejewski 14, Dawid Torzewski 46
Polonus Kazimierz Biskupi 1-4 Górnik Konin 12 września, 17:00
Krzysztof Słowiński 81 - Mateusz Gołębiowski 7 (s), Jeremiasz Grela 27, Aleks Sieradzki 66, Piotr Radoszewski 90

1/4 finału - 3 października
(Losowanie - 4 września 2018, 17:30 - siedziba OZPN Konin)

Tur 1921 Turek - Sokół Kleczew 2 marca, 12:00
(9) / w pierwotnym terminie (3 października, 16:00) odwołany
SKP Słupca 5-2 Olimpia Koło 3 października, 16:00
Jakub Woźniak 50, Andrzej Górski 73, Szymon Szczęsny 80, 84, Łukasz Pietrzak 87 - Maciej Rojewski 17, Mikołaj Czajka 36
Tulisia Tuliszków 0-3 Wilki Wilczyn 3 października, 16:00
Krzysztof Brezyna 25, Zbigniew Raszewski 54 (s), Piotr Mroziński 65
Zryw Dąbie 0-5 Górnik Konin 3 października, 16:00
Jeremiasz Grela 4, 38, Paweł Błaszczak 21, Mikołaj Karbowy 21, Sebastian Antas 82

1/2 finału - 3 kwietnia
(Losowanie - 4 września 2018, 17:30 - siedziba OZPN Konin)

- SKP Słupca
(13) / zwycięzca meczu nr 9
Wilki Wilczyn - Górnik Konin
(14)

Finał - 24 kwietnia

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas