[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2018/2019, grupa: Wielkopolski ZPN - Leszno

I runda - 11-12 sierpnia

Piast Nowy Belęcin 1-0 Grom Czeluścin 12 sierpnia, 17:00
Denis Bolewicz 65
Grom Wolsztyn (oldboje) 4-4 Helios Bucz 11 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Janek Team Wijewo 3-0 Znicz Obra 11 sierpnia, 17:00
LUKS Stare Bojanowo 1-2 Kormoran Święciechowa 12 sierpnia, 15:00
Michał Lisiak 21 - Krzysztof Lasik 41, Mateusz Antoniak 90
Sokół Chwałkowo 4-2 Ruch Bojanowo 12 sierpnia, 11:00
Marcin Wawrzyniak 1, Jakub Bartkowiak 30, Marcin Rejek 55, Mateusz Kłakulak 70 - Waldemar Grygowski 40, Ryszard Lipowicz 60
Rydzyniak II Rydzyna 1-0 Sokół Włoszakowice 12 sierpnia, 15:00
Artur Jurga 19
Dąb Boguszyn 4-2 LZS Głuchowo 11 sierpnia, 17:00
Marcin Szklarski 24, Oskar Owsianny 28, 47, Bartosz Woźny 90 - Szymon Pawłowski 9, 90
Awdaniec Pakosław 1-4 MTS Pawłowice 9 sierpnia, 18:30
Wojciech Cieplik 34 - Eryk Andrzejak 19, Łukasz Dryja 36, Michał Koszyczarek 86, Bartosz Jagielski 90

II runda - 29 sierpnia

Piast Nowy Belęcin 7-0 Sokół Chwałkowo 29 sierpnia, 17:45
Patryk Bolewicz 22, Piotr Słomiński 35, 51, Denis Bolewicz 43, 77, 81, Marcin Kowalski 53
Janek Team Wijewo 1-3 Grom Wolsztyn (oldboje) 29 sierpnia, 17:45
Kormoran Święciechowa 1-1 MTS Pawłowice 29 sierpnia, 17:45
k. 4-5
Tomasz Kida 80 - Adam Dolaciński 88
Dąb Boguszyn 5-5 Rydzyniak II Rydzyna 30 sierpnia, 17:45
k. 13-12

III runda - 12 września

Tęcza/Osa Osieczna 1-3 Krobianka Krobia 12 września, 17:15
Korona Wilkowice 0-2 Promień Krzywiń 19 września, 17:00
Rydzyniak Rydzyna 4-0 Orla Jutrosin 12 września, 17:15
Mateusz Rzeźniczak 15, Tomasz Kaźmierczak 41, Marcin Piotrowiak 63, Łukasz Sobecki 67
MTS Pawłowice 1-1 Lew Pogorzela 12 września, 17:15
k. 4-5
Piast Poniec 1-3 Kania Gostyń 12 września, 17:15
Maciej Bujak 47 - Błażej Danielczak 33, Norbert Olejniczak 40, Filip Szkudlarek 88
Piast Nowy Belęcin 1-0 Rawia Rawicz 19 września, 17:00
Denis Bolewicz 54
w pierwotnym terminie (13 września, 17:15) odwołany
Sarnowianka Sarnowa (Rawicz) 0-1 Korona Piaski 19 września, 17:00
Łukasz Fabich 76
w pierwotnym terminie (12 września, 17:15) odwołany
Zjednoczeni Pudliszki 4-1 Wisła Borek Wielkopolski 12 września, 17:15
Kamil Idziak 8, Bartosz Wolsztyniak 42, 69, 81 - Adam Andrzejewski 74
GKS Włoszakowice 0-7 Sparta Miejska Górka 12 września, 17:15
Helios Czempiń 2-4 Polonia 1912 Leszno 12 września, 17:15
Tadeusz Sarbinowski 53, Szymon Wichtowski 78 - Damian Nowak I 18, Kacper Robaczyński 24, Łukasz Bugzel 37, Artur Krawczyk 64
Grom Wolsztyn (oldboje) 3-0 Sokół Wroniawy 12 września, 17:15
w Chorzeminie
Grom Wolsztyn 4-5 PKS Racot 12 września, 17:15
Maciej Kublik 30, Patryk Rogoziński 70, Daniel Hamrol 73, 75 - Tomasz Gertig 26, 74, Maciej Czarnecki 43, Konrad Grzymisławski 65, Mateusz Leciej 66
Brenewia Wijewo 1-3 Pogoń Śmigiel 12 września, 17:15
Artur Łupicki 53 - Paweł Bajsert 7, 11, Miłosz Grzelak 87
Dąb Boguszyn 2-4 LZS Stare Oborzyska 12 września, 17:15
Remigiusz Majchrzak 5, Sebastian Nędza 21 - Dariusz Lewandowski 48, Rafał Jankowski 53, Krzysztof Peszel 74, Patryk Sobierajski 90
Grom Czacz 0-1 Orkan Chorzemin 12 września, 17:15
Dąb Kębłowo 0-3 Obra Kościan 12 września, 17:15
Marcin Masełkowski 3, 25, Szymon Słoma 83

IV runda - 26 września

LZS Stare Oborzyska 3-4 Krobianka Krobia 26 września, 16:45
Adam Szulc 60, Łukasz Kamiński 81, Rafał Jankowski 90 - Przemysław Kaczmarek 25, Aleksander Woźniak 43, Radosław Kubicki 70, 90
Rydzyniak Rydzyna 4-0 Pogoń Śmigiel 26 września, 16:45
Marcin Piotrowiak 27, 67, Emilian Prałat 58, Łukasz Sobecki 60
Grom Wolsztyn (oldboje) 6-0 Zjednoczeni Pudliszki 26 września, 16:45
Sparta Miejska Górka 1-2 Polonia 1912 Leszno 26 września, 16:45
Orkan Chorzemin 1-3 PKS Racot 26 września, 16:45
Michał Just 21 - Mateusz Pudlicki 18, Mateusz Kujawa 50, Patryk Łakomy 52
Korona Piaski 4-0 Promień Krzywiń 26 września, 16:45
Jakub Wojtyczka 32, Paweł Wasielewski 51, Tobiasz Szymczak 55, Łukasz Fabich 73
Lew Pogorzela 1-3 Kania Gostyń 26 września, 16:45
Łukasz Ratajczak 78 - Sebastian Fechner 49 (k), Damian Krzyżaniak 67, Radosław Wachowski 89
Piast Nowy Belęcin 3-3 Obra Kościan 10 października, 16:00
k. 2-4
Mateusz Toś 28 (k), Kowalski 58, Denis Bolewicz 88 - Mateusz Witomski 16 (k), Maciej Przewłocki 47, Szymon Słoma 75
w pierwotnym terminie (3 października, 16:30) odwołany

1/4 finału - 3 kwietnia
(Losowanie - 24 października 2018 - siedziba OZPN Leszno)

Grom Wolsztyn (oldboje) 1-3 Rydzyniak Rydzyna 10 marca, 13:00
w Obrze
PKS Racot 1-6 Polonia 1912 Leszno 3 kwietnia, 17:00
Maciej Czarnecki 43 - Damian Nowak II 16, 18, Łukasz Bugzel 44, Karol Smoła 47, Kacper Robaczyński 76, Łukasz Glapiak 78
Kania Gostyń 3-1 Krobianka Krobia 3 kwietnia, 17:00
Hubert Łupawa ?, Rafał Karolczak ?, nieznany ? - Rafał Sarbinowski ? (k)
Korona Piaski 2-3 Obra Kościan 3 kwietnia, 17:00
Łukasz Fabich ?, Sebastian Kubiak ? - Szymon Słoma ?, ?, Mateusz Adamski ? (k)

1/2 finału - 17 kwietnia
(Losowanie - 5 kwietnia 2019, 12:00 - siedziba OZPN Leszno)

Polonia 1912 Leszno 0-2 Obra Kościan 17 kwietnia, 17:00
Tomasz Marcinkowski 60, Szymon Smoła 72
Rydzyniak Rydzyna 2-0 Kania Gostyń 17 kwietnia, 17:15
Mateusz Rzeźniczak 31, Tomasz Kaźmierczak 76

Finał - 24 kwietnia

Rydzyniak Rydzyna 2-2 Obra Kościan 24 kwietnia, 17:30
k. 1-3
Artur Jurga 24, Szymon Kajoch 90 - Piotr Sznabel 29, Krzysztof Marchewka 87
w Rydzynie

Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN)

Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN - Kalisz)
Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN - Konin)
Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN - Piła)
Puchar Polski 2018/2019 (Wielkopolski ZPN - Poznań)

Autor: Marcin Parus

 

Napisz do nas