[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zamłynie Radom 18 48 15 3 0 77-8 8 1 0 52-3 7 2 0 25-5
2.  Mazovia Grodzisk Mazowiecki 18 40 13 1 4 80-26 7 0 2 37-9 6 1 2 43-17
3.  Królewscy Płock 18 37 12 1 5 49-15 7 1 1 25-4 5 0 4 24-11 2 3 1 0 1 4-2
4.  Jantar Ostrołęka 18 37 12 1 5 66-41 7 1 1 29-17 5 0 4 37-24 2 3 1 0 1 2-4
5.  Praga II Warszawa 18 29 9 2 7 80-33 7 0 2 48-8 2 2 5 32-25
6.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 18 19 5 4 9 41-41 4 2 3 32-13 1 2 6 9-28 4 7 2 1 1 8-4
7.  DAF Płońsk 18 19 6 1 11 33-65 4 1 4 17-20 2 0 7 16-45 4 6 2 0 2 7-9
8.  WAP Warszawa 18 19 6 1 11 39-39 4 1 4 26-17 2 0 7 13-22 4 4 1 1 2 6-8
9.  Orlęta Baboszewo 18 10 3 1 14 20-74 3 0 6 17-43 0 1 8 3-31
10.  Żbik Nasielsk 18 4 1 1 16 11-154 1 1 7 8-71 0 0 9 3-83

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Zamłynie Radom    1-1 2-0 1-0 7-0 8-1 10-0 4-0 7-1 12-0 
 2 Mazovia Grodzisk Mazowiecki0-1     1-2 8-3 2-1 1-0 6-0 3-2 3-0* 13-0 
 3 Królewscy Płock1-2 2-1     3-0 3-0* 0-0 2-1 2-0 3-0 9-0 
 4 Jantar Ostrołęka1-1 0-7 2-1     4-1 4-3 3-1 4-2 5-0 6-1 
 5 Praga II Warszawa0-1 9-0 3-0 5-3     0-1 18-0 3-2 7-1 3-0* 
 6 Ostrovia Ostrów Mazowiecka1-1 2-3 0-2 2-3 3-3     2-0 3-0 1-0 18-1 
 7 DAF Płońsk1-4 0-3 0-3 1-4 2-2 3-2     2-1 2-0 6-1 
 8 WAP Warszawa1-3 3-5 1-3 1-3 3-0 1-1 4-2     2-0 10-0 
 9 Orlęta Baboszewo0-9 0-4 2-1 1-10 0-14 8-0 0-3 0-2     6-0 
 10 Żbik Nasielsk0-3* 0-19 0-12 2-11 1-11 3-1 0-9 1-4 1-1     

Kolejka 1 - 1-2 września

WAP Warszawa 4-2 DAF Płońsk 1 września, 18:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 8-3 Jantar Ostrołęka 1 września, 12:00
Praga II Warszawa 7-1 Orlęta Baboszewo 1 września, 14:00
Żbik Nasielsk 0-12 Królewscy Płock 1 września, 17:00
Zamłynie Radom 8-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1 września, 14:00

Kolejka 2 - 8-9 września

DAF Płońsk 3-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 9 września, 11:00
Królewscy Płock 1-2 Zamłynie Radom 9 września, 15:00
Orlęta Baboszewo 6-0 Żbik Nasielsk 9 września, 11:00
Jantar Ostrołęka 4-1 Praga II Warszawa 8 września, 16:00
WAP Warszawa 3-5 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 8 września, 17:00

Kolejka 3 - 15-16 września

Mazovia Grodzisk Mazowiecki 6-0 DAF Płońsk 15 września, 16:00
Praga II Warszawa 3-2 WAP Warszawa 20 października, 12:30
Żbik Nasielsk 2-11 Jantar Ostrołęka 15 września, 13:00
Zamłynie Radom 7-1 Orlęta Baboszewo 15 września, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 Królewscy Płock 15 września, 16:00

Kolejka 4 - 22-23 września

DAF Płońsk 0-3 Królewscy Płock 23 września, 11:00
Orlęta Baboszewo 8-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 23 września, 10:30
Jantar Ostrołęka 1-1 Zamłynie Radom 22 września, 16:00
WAP Warszawa 10-0 Żbik Nasielsk 22 września, 18:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 2-1 Praga II Warszawa 22 września, 19:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Praga II Warszawa 18-0 DAF Płońsk 29 września, 14:30
Żbik Nasielsk 0-19 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 29 września, 15:00
Zamłynie Radom 4-0 WAP Warszawa 29 września, 18:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-3 Jantar Ostrołęka 30 września, 12:00
Królewscy Płock 3-0 Orlęta Baboszewo 29 września, 15:00

Kolejka 6 - 6-7 października

DAF Płońsk 2-0 Orlęta Baboszewo 7 października, 11:00
Jantar Ostrołęka 2-1 Królewscy Płock 7 października, 14:00
WAP Warszawa 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 6 października, 20:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 0-1 Zamłynie Radom 21 października, 18:00
w pierwotnym terminie (6 października, 9:00) odwołany
Praga II Warszawa 3-0 Żbik Nasielsk 7 października, 12:30
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 7 - 13-14 października

Żbik Nasielsk 0-9 DAF Płońsk 13 października, 12:00
Zamłynie Radom 7-0 Praga II Warszawa 13 października, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-3 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 14 października, 12:00
Królewscy Płock 2-0 WAP Warszawa 14 października, 15:00
Orlęta Baboszewo 1-10 Jantar Ostrołęka 14 października, 14:30

Kolejka 8 - 27-28 października

DAF Płońsk 1-4 Jantar Ostrołęka 28 października, 11:00
WAP Warszawa 2-0 Orlęta Baboszewo 27 października, 18:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1-2 Królewscy Płock 27 października, 15:30
Praga II Warszawa 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 27 października, 14:30
Żbik Nasielsk 0-3 Zamłynie Radom 27 października, 11:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz

Kolejka 9 - 10-11 listopada

Zamłynie Radom 10-0 DAF Płońsk 10 listopada, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 18-1 Żbik Nasielsk 11 listopada, 14:00
Królewscy Płock 3-0 Praga II Warszawa 10 listopada, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Orlęta Baboszewo 0-4 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 10 listopada, 10:30
Jantar Ostrołęka 4-2 WAP Warszawa 10 listopada, 14:00

Kolejka 10 - 30-31 marca

DAF Płońsk 2-1 WAP Warszawa 31 marca, 11:00
Jantar Ostrołęka 0-7 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 31 marca, 14:00
Orlęta Baboszewo 0-14 Praga II Warszawa 30 marca, 11:00
Królewscy Płock 9-0 Żbik Nasielsk 31 marca, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Zamłynie Radom 31 marca, 12:00

Kolejka 11 - 6-7 kwietnia

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 DAF Płońsk 7 kwietnia, 12:00
Zamłynie Radom 2-0 Królewscy Płock 7 kwietnia, 17:00
Żbik Nasielsk 1-1 Orlęta Baboszewo 6 kwietnia, 11:00
Praga II Warszawa 5-3 Jantar Ostrołęka 7 kwietnia, 12:30
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 3-2 WAP Warszawa 6 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 13-14 kwietnia

DAF Płońsk 0-3 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 8 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 11:00) odwołany / w drugim terminie (30 kwietnia, 17:00) odwołany
WAP Warszawa 3-0 Praga II Warszawa 13 kwietnia, 20:00
Jantar Ostrołęka 6-1 Żbik Nasielsk 14 kwietnia, 14:00
Orlęta Baboszewo 0-9 Zamłynie Radom 13 kwietnia, 11:00
Królewscy Płock 0-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14 kwietnia, 12:00

Kolejka 13 - 27-28 kwietnia

Królewscy Płock 2-1 DAF Płońsk 27 kwietnia, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-0 Orlęta Baboszewo 28 kwietnia, 12:00
Zamłynie Radom 1-0 Jantar Ostrołęka 28 kwietnia, 15:00
Żbik Nasielsk 1-4 WAP Warszawa 27 kwietnia, 16:00
Praga II Warszawa 9-0 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 13 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (27 kwietnia, 12:30) odwołany / w drugim terminie (2 czerwca, 10:00) odwołany

Kolejka 14 - 11-12 maja

DAF Płońsk 2-2 Praga II Warszawa 12 maja, 11:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 13-0 Żbik Nasielsk 12 maja, 19:00
WAP Warszawa 1-3 Zamłynie Radom 11 maja, 18:00
Jantar Ostrołęka 4-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 12 maja, 14:00
Orlęta Baboszewo 2-1 Królewscy Płock 11 maja, 11:00

Kolejka 15 - 18-19 maja

Orlęta Baboszewo 0-3 DAF Płońsk 18 maja, 11:00
Królewscy Płock 3-0 Jantar Ostrołęka 19 maja, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 WAP Warszawa 19 maja, 12:00
Zamłynie Radom 1-1 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 18 maja, 13:00
Żbik Nasielsk 1-11 Praga II Warszawa 18 maja, 11:00

Kolejka 16 - 25-26 maja

DAF Płońsk 6-1 Żbik Nasielsk 26 maja, 11:00
Praga II Warszawa 0-1 Zamłynie Radom 2 czerwca, 10:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 12:30) odwołany
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 1-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 25 maja, 16:00
WAP Warszawa 1-3 Królewscy Płock 25 maja, 18:00
Jantar Ostrołęka 5-0 Orlęta Baboszewo 1 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 14:00) odwołany

Kolejka 17 - 8-9 czerwca

Jantar Ostrołęka 3-1 DAF Płońsk 9 czerwca, 14:00
Orlęta Baboszewo 0-2 WAP Warszawa 8 czerwca, 11:00
Królewscy Płock 2-1 Mazovia Grodzisk Mazowiecki 9 czerwca, 10:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-3 Praga II Warszawa 8 czerwca, 14:30
Zamłynie Radom 12-0 Żbik Nasielsk 8 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 15-16 czerwca

DAF Płońsk 1-4 Zamłynie Radom 16 czerwca, 11:00
Żbik Nasielsk 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 15 czerwca, 11:00
Praga II Warszawa 3-0 Królewscy Płock 16 czerwca, 17:00
Mazovia Grodzisk Mazowiecki 3-0 Orlęta Baboszewo 15 czerwca, 18:00
(wo)
nie odbył się
WAP Warszawa 1-3 Jantar Ostrołęka 16 czerwca, 20:00

II liga kobiet 2018/2019 (mazowiecka)

III liga kobiet 2018/2019 (łódzka)
III liga kobiet 2018/2019 (podlaska)
III liga kobiet 2018/2019 (warmińsko-mazurska)

IV liga kobiet 2018/2019 (mazowiecka)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas