[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2018/2019, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS SMS III Łódź 22 66 22 0 0 151-9 11 0 0 81-6 11 0 0 70-3
2.  PTC Pabianice 22 51 16 3 3 76-10 8 2 1 36-4 8 1 2 40-6
3.  Kotan Ozorków 22 46 14 4 4 82-29 8 1 2 42-15 6 3 2 40-14
4.  Astoria Szczerców 22 43 14 1 7 65-32 9 1 1 36-12 5 0 6 29-20
5.  Róża Kutno 22 38 12 2 8 68-39 7 1 3 40-18 5 1 5 28-21
6.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 22 35 10 5 7 47-37 5 3 3 24-17 5 2 4 23-20
7.  Zawisza Rzgów 22 31 9 4 9 49-43 4 2 5 19-23 5 2 4 30-20 2 6 2 0 0 5-1
8.  Piotrcovia Piotrków Trybunalski 22 31 10 1 11 46-60 5 0 6 21-29 5 1 5 25-31 2 0 0 0 2 1-5
9.  Górnik Łęczyca 22 16 5 1 16 34-123 3 0 8 20-55 2 1 8 14-68
10.  Kolejarz Łódź 22 11 3 2 17 18-64 2 1 8 9-28 1 1 9 9-36
11.  Grabka Grabica 22 7 2 1 19 13-122 1 1 9 8-61 1 0 10 5-61
12.  Błękitni Dmosin 22 9 3 0 19 12-93 1 0 10 6-51 2 0 9 6-42
Błękitni Dmosin wycofali się z rozgrywek po 17. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 UKS SMS III Łódź    2-0 3-0 6-2 4-1 4-1 3-1 9-0 17-1 7-0 14-0 12-0 
 2 PTC Pabianice0-1     1-0 1-0 2-0 0-0 1-1 6-2 10-0 6-0 6-0 3-0* 
 3 Kotan Ozorków1-6 0-3     4-1 1-1 4-0 5-2 3-1 11-0 3-1 5-0 5-0 
 4 Astoria Szczerców0-4 2-1 2-2     6-2 4-0 2-1 3-1 3-0 3-1 6-0 5-0 
 5 Róża Kutno0-6 1-1 1-4 4-0     3-0 5-3 2-3 7-0 7-1 6-0 4-0 
 6 Włókniarz Konstantynów Łódzki1-4 0-4 1-1 2-1 0-3*     1-1 2-2 9-0 1-0 4-1 3-0* 
 7 Zawisza Rzgów1-4 0-1 0-6 0-4 2-0 2-2     2-1 0-3* 1-1 8-1 3-0 
 8 Piotrcovia Piotrków Trybunalski0-8 0-6 1-2 1-4 5-2 0-3 0-3     4-0 2-1 5-0 3-0* 
 9 Górnik Łęczyca0-13 0-3* 2-11 1-6 0-5 1-6 2-5 1-4     4-1 6-1 3-0* 
 10 Kolejarz Łódź0-6 1-3 1-3 1-0 0-4 0-4 0-1 1-2 3-3     1-0 1-2 
 11 Grabka Grabica0-15 0-10 2-2 0-8 1-3 1-4 1-4 0-5 1-6 2-0     0-4 
 12 Błękitni Dmosin0-3* 0-8 0-9 0-3* 0-7 1-3 0-8 2-4 3-1 0-3* 0-2     

Kolejka 1 - 1-2 września

Włókniarz Konstantynów Łódzki 9-0 Górnik Łęczyca 1 września, 11:00
Kotan Ozorków 5-0 Błękitni Dmosin 2 września, 11:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-8 UKS SMS III Łódź 1 września, 17:00
Róża Kutno 6-0 Grabka Grabica 31 sierpnia, 16:00
PTC Pabianice 1-1 Zawisza Rzgów 2 września, 17:00
Kolejarz Łódź 1-0 Astoria Szczerców 17 października, 20:00

Kolejka 2 - 8-9 września

Grabka Grabica 0-10 PTC Pabianice 8 września, 16:00
UKS SMS III Łódź 4-1 Róża Kutno 8 września, 11:00
Błękitni Dmosin 2-4 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 9 września, 16:00
Górnik Łęczyca 2-11 Kotan Ozorków 8 września, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-0 Kolejarz Łódź 8 września, 18:00
Zawisza Rzgów 0-4 Astoria Szczerców 18 listopada, 13:30

Kolejka 3 - 15-16 września

Kotan Ozorków 3-1 Kolejarz Łódź 16 września, 11:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 4-0 Górnik Łęczyca 15 września, 17:00
Róża Kutno 4-0 Błękitni Dmosin 19 września, 17:00
w pierwotnym terminie (16 września, 14:30) odwołany
PTC Pabianice 0-1 UKS SMS III Łódź 15 września, 16:00
Zawisza Rzgów 8-1 Grabka Grabica 16 września, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-1 Astoria Szczerców 15 września

Kolejka 4 - 22-23 września

UKS SMS III Łódź 3-1 Zawisza Rzgów 22 września, 15:00
Błękitni Dmosin 0-8 PTC Pabianice 23 września, 13:00
Górnik Łęczyca 0-5 Róża Kutno 23 września, 11:00
Kolejarz Łódź 1-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 23 września, 13:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 Kotan Ozorków 23 września, 17:00
Astoria Szczerców 6-0 Grabka Grabica 22 września, 15:00

Kolejka 5 - 29-30 września

Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 września, 13:00
Róża Kutno 7-1 Kolejarz Łódź 30 września, 11:00
PTC Pabianice 10-0 Górnik Łęczyca 30 września, 15:00
Zawisza Rzgów 3-0 Błękitni Dmosin 30 września, 11:00
Grabka Grabica 0-15 UKS SMS III Łódź 29 września, 16:00
Kotan Ozorków 4-1 Astoria Szczerców 30 września, 11:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Górnik Łęczyca 2-5 Zawisza Rzgów 6 października, 16:00
Kolejarz Łódź 1-3 PTC Pabianice 7 października, 13:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-3 Róża Kutno 7 października, 17:00
(wo)
przerwany w 67. minucie przy stanie 1-2 z powodu wybuchu petardy obok sędziego liniowego
Kotan Ozorków 3-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 7 października, 11:00
Grabka Grabica 0-4 Błękitni Dmosin 7 października, 15:00
Astoria Szczerców 0-4 UKS SMS III Łódź 6 października, 14:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Róża Kutno 1-4 Kotan Ozorków 13 października, 11:00
PTC Pabianice 0-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 października, 14:00
Zawisza Rzgów 1-1 Kolejarz Łódź 14 października, 11:00
Grabka Grabica 1-6 Górnik Łęczyca 13 października, 15:00
UKS SMS III Łódź 12-0 Błękitni Dmosin 13 października, 11:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-4 Astoria Szczerców 31 października, 14:30
w pierwotnym terminie (14 października, 11:00) odwołany

Kolejka 8 - 20-21 października

Górnik Łęczyca 0-13 UKS SMS III Łódź 20 października, 15:00
Kolejarz Łódź 1-0 Grabka Grabica 21 października, 13:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 Zawisza Rzgów 21 października, 17:00
Kotan Ozorków 0-3 PTC Pabianice 21 października, 11:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5-2 Róża Kutno 21 października, 13:00
Astoria Szczerców 5-0 Błękitni Dmosin 21 października, 14:00

Kolejka 9 - 27-28 października

PTC Pabianice 6-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 28 października, 14:00
Zawisza Rzgów 0-6 Kotan Ozorków 28 października, 11:00
Grabka Grabica 1-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 28 października, 14:00
UKS SMS III Łódź 7-0 Kolejarz Łódź 27 października, 15:00
Błękitni Dmosin 3-1 Górnik Łęczyca 28 października, 11:00
Róża Kutno 4-0 Astoria Szczerców 27 października, 10:30

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Kolejarz Łódź 1-2 Błękitni Dmosin 4 listopada, 13:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-4 UKS SMS III Łódź 4 listopada, 17:00
Kotan Ozorków 5-0 Grabka Grabica 4 listopada, 11:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-3 Zawisza Rzgów 3 listopada, 11:00
Róża Kutno 1-1 PTC Pabianice 4 listopada, 10:30
Astoria Szczerców 3-0 Górnik Łęczyca 4 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Zawisza Rzgów 2-0 Róża Kutno 11 listopada, 11:00
Grabka Grabica 0-5 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 10 listopada, 13:30
UKS SMS III Łódź 3-0 Kotan Ozorków 10 listopada, 13:30
Błękitni Dmosin 1-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 listopada, 11:00
Górnik Łęczyca 4-1 Kolejarz Łódź 10 listopada, 13:30
PTC Pabianice 1-0 Astoria Szczerców 12 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 23-24 marca

Górnik Łęczyca 1-6 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 marca, 11:00
Błękitni Dmosin 0-9 Kotan Ozorków 24 marca, 11:00
UKS SMS III Łódź 9-0 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 23 marca, 13:00
Grabka Grabica 1-3 Róża Kutno 23 marca, 12:00
Zawisza Rzgów 0-1 PTC Pabianice 24 marca, 11:00
Astoria Szczerców 3-1 Kolejarz Łódź 23 marca, 13:00

Kolejka 13 - 30-31 marca

Kolejarz Łódź 0-4 Włókniarz Konstantynów Łódzki 31 marca, 11:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 3-0; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
PTC Pabianice 6-0 Grabka Grabica 30 marca, 15:00
Róża Kutno 0-6 UKS SMS III Łódź 30 marca, 11:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3-0 Błękitni Dmosin 31 marca, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Kotan Ozorków 11-0 Górnik Łęczyca 31 marca, 11:00
Astoria Szczerców 2-1 Zawisza Rzgów 30 marca, 11:00

Kolejka 14 - 6-7 kwietnia

Kolejarz Łódź 1-3 Kotan Ozorków 7 kwietnia, 11:00
Górnik Łęczyca 1-4 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 6 kwietnia, 17:00
Błękitni Dmosin 0-7 Róża Kutno 7 kwietnia, 11:00
UKS SMS III Łódź 2-0 PTC Pabianice 6 kwietnia, 11:00
Grabka Grabica 1-4 Zawisza Rzgów 7 kwietnia, 14:00
Astoria Szczerców 4-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 13-14 kwietnia

Zawisza Rzgów 1-4 UKS SMS III Łódź 13 kwietnia, 16:00
PTC Pabianice 3-0 Błękitni Dmosin 14 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Róża Kutno 7-0 Górnik Łęczyca 14 kwietnia, 11:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2-1 Kolejarz Łódź 14 kwietnia, 15:00
Kotan Ozorków 4-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 14 kwietnia, 11:00
Grabka Grabica 0-8 Astoria Szczerców 14 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 27-28 kwietnia

Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-2 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 28 kwietnia, 17:00
Kolejarz Łódź 0-4 Róża Kutno 28 kwietnia, 11:00
Górnik Łęczyca 0-3 PTC Pabianice 27 kwietnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Błękitni Dmosin 0-8 Zawisza Rzgów 28 kwietnia, 11:00
UKS SMS III Łódź 14-0 Grabka Grabica 27 kwietnia, 15:00
Astoria Szczerców 2-2 Kotan Ozorków 27 kwietnia, 13:30

Kolejka 17 - 11-12 maja

Błękitni Dmosin 0-2 Grabka Grabica 12 maja, 11:00
Zawisza Rzgów 0-3 Górnik Łęczyca 12 maja, 11:00
(wo)
na boisku 6-2
PTC Pabianice 6-0 Kolejarz Łódź 11 maja, 17:00
Róża Kutno 3-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 12 maja, 15:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1-2 Kotan Ozorków 12 maja, 11:00
UKS SMS III Łódź 6-2 Astoria Szczerców 11 maja, 15:00

Kolejka 18 - 18-19 maja

Kotan Ozorków 1-1 Róża Kutno 19 maja, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-4 PTC Pabianice 19 maja, 17:00
Kolejarz Łódź 0-1 Zawisza Rzgów 19 maja, 11:00
Górnik Łęczyca 6-1 Grabka Grabica 18 maja, 17:00
Błękitni Dmosin 0-3 UKS SMS III Łódź
(wo)
Astoria Szczerców 3-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 19 maja, 15:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

UKS SMS III Łódź 17-1 Górnik Łęczyca 25 maja, 11:00
Grabka Grabica 2-0 Kolejarz Łódź 26 maja, 15:00
Zawisza Rzgów 2-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 26 maja, 15:00
PTC Pabianice 1-0 Kotan Ozorków 26 maja, 11:00
Róża Kutno 2-3 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 25 maja, 11:00
Błękitni Dmosin 0-3 Astoria Szczerców
(wo)

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0-6 PTC Pabianice 2 czerwca, 16:00
Kotan Ozorków 5-2 Zawisza Rzgów 2 czerwca, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-1 Grabka Grabica 2 czerwca, 17:00
Kolejarz Łódź 0-6 UKS SMS III Łódź 2 czerwca, 11:00
Górnik Łęczyca 3-0 Błękitni Dmosin
(wo)
Astoria Szczerców 6-2 Róża Kutno 1 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Błękitni Dmosin 0-3 Kolejarz Łódź
(wo)
UKS SMS III Łódź 4-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 czerwca, 15:00
Grabka Grabica 2-2 Kotan Ozorków 8 czerwca, 17:00
Zawisza Rzgów 2-1 Piotrcovia Piotrków Trybunalski 9 czerwca, 12:00
PTC Pabianice 2-0 Róża Kutno 12 czerwca, 18:00
Górnik Łęczyca 1-6 Astoria Szczerców 9 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Róża Kutno 5-3 Zawisza Rzgów 15 czerwca, 11:00
Piotrcovia Piotrków Trybunalski 5-0 Grabka Grabica 16 czerwca, 13:00
Kotan Ozorków 1-6 UKS SMS III Łódź 16 czerwca, 11:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Błękitni Dmosin
(wo)
Kolejarz Łódź 3-3 Górnik Łęczyca 16 czerwca, 11:00
Astoria Szczerców 2-1 PTC Pabianice 15 czerwca, 13:00

II liga kobiet 2018/2019 (mazowiecka)

III liga kobiet 2018/2019 (mazowiecka)
III liga kobiet 2018/2019 (podlaska)
III liga kobiet 2018/2019 (warmińsko-mazurska)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas