[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

II liga kobiet 2018/2019, grupa: mazowiecka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ząbkovia Ząbki 14 37 12 1 1 68-19 6 1 0 26-4 6 0 1 42-15
2.  MOSiR Sieradz 14 36 12 0 2 46-10 7 0 1 27-6 5 0 1 19-4
3.  Loczki Wyszków 14 29 9 2 3 51-31 5 1 1 27-14 4 1 2 24-17
4.  Stomil Olsztyn 14 28 9 1 4 38-16 6 0 1 21-2 3 1 3 17-14
5.  Włókniarz Białystok 14 25 8 1 5 19-22 4 0 3 10-10 4 1 2 9-12
6.  KU-AZS UW Warszawa 14 23 7 2 5 25-20 2 1 4 12-13 5 1 1 13-7
7.  Akademia 2012 Suwałki 15 19 6 1 8 31-41 4 0 3 19-21 2 1 5 12-20
8.  Pogoń Zduńska Wola 14 18 5 3 6 22-28 4 1 2 16-11 1 2 4 6-17
9.  GOSiR Piaseczno 13 10 3 1 9 12-39 2 1 3 9-15 1 0 6 3-24
10.  Victoria Bartoszyce 14 8 2 2 10 13-48 2 1 4 7-22 0 1 6 6-26
11.  Wilga Garwolin 14 7 2 1 11 8-38 1 1 5 5-22 1 0 6 3-16
12.  Tygrys Huta Mińska 14 4 1 1 12 17-38 1 1 5 12-19 0 0 7 5-19

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Ząbkovia Ząbki    3-2 1-1 7-0 2-0 3-0 6-1 4-0 
 2 MOSiR Sieradz    4-2 2-0 0-2 3-1 5-1 6-0 4-0 3-0 
 3 Loczki Wyszków1-7     4-3 1-1 3-1 8-1 7-1 3-0* 
 4 Stomil Olsztyn    2-0 1-2 4-0 3-0 3-0* 4-0 4-0 
 5 Włókniarz Białystok0-2 4-3 0-3     0-2 3-0* 1-0 2-0 
 6 KU-AZS UW Warszawa2-3 0-1 2-4 0-1     2-2 3-2 3-0 
 7 Akademia 2012 Suwałki6-4 1-6 4-3 2-4     3-1 1-2 2-1 
 8 Pogoń Zduńska Wola2-3 2-2 1-3 1-0     4-1 2-0 4-2 
 9 GOSiR Piaseczno3-7 1-3 0-2 1-1     2-1 2-1 
 10 Victoria Bartoszyce1-11 0-3 1-5 1-1 0-1 2-0     2-1 
 11 Wilga Garwolin0-7 0-5 1-4 0-1 1-3 2-1 1-1     
 12 Tygrys Huta Mińska3-5 2-3 0-1 3-6 2-2 1-0 1-2     

Kolejka 1 - 25-26 sierpnia

Włókniarz Białystok 0-3 Stomil Olsztyn 25 sierpnia, 18:30
Wilga Garwolin 1-3 KU-AZS UW Warszawa 25 sierpnia, 12:00
MOSiR Sieradz 4-0 GOSiR Piaseczno 26 sierpnia, 15:00
Loczki Wyszków 7-1 Victoria Bartoszyce 12 września, 19:30
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 11:00) odwołany
Ząbkovia Ząbki 2-0 Pogoń Zduńska Wola 26 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 3-6 Akademia 2012 Suwałki 25 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 1-2 września

Stomil Olsztyn 4-0 Akademia 2012 Suwałki 2 września, 11:00
Pogoń Zduńska Wola 4-2 Tygrys Huta Mińska 2 września, 17:00
Victoria Bartoszyce 1-11 Ząbkovia Ząbki 2 września, 15:00
GOSiR Piaseczno 1-3 Loczki Wyszków 2 września, 15:00
KU-AZS UW Warszawa 0-1 MOSiR Sieradz 1 września, 15:00
Włókniarz Białystok 1-0 Wilga Garwolin 2 września, 13:30

Kolejka 3 - 8-9 września

Wilga Garwolin 1-4 Stomil Olsztyn 9 września, 14:00
MOSiR Sieradz 0-2 Włókniarz Białystok 9 września, 11:00
Loczki Wyszków 1-1 KU-AZS UW Warszawa 9 września, 12:30
Ząbkovia Ząbki 3-0 GOSiR Piaseczno 9 września, 16:30
Tygrys Huta Mińska 1-0 Victoria Bartoszyce 8 września, 12:00
Akademia 2012 Suwałki 3-1 Pogoń Zduńska Wola 9 września, 16:00

Kolejka 4 - 15-16 września

Stomil Olsztyn 3-0 Pogoń Zduńska Wola 16 września, 16:15
Victoria Bartoszyce 0-1 Akademia 2012 Suwałki 16 września, 15:00
GOSiR Piaseczno 2-1 Tygrys Huta Mińska 16 września, 13:00
KU-AZS UW Warszawa 2-3 Ząbkovia Ząbki 15 września, 12:00
Włókniarz Białystok 4-3 Loczki Wyszków 15 września, 13:30
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3; w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Wilga Garwolin 0-5 MOSiR Sieradz 16 września, 12:00

Kolejka 5 - 22-23 września

MOSiR Sieradz 2-0 Stomil Olsztyn 23 września, 13:00
Loczki Wyszków 3-0 Wilga Garwolin 23 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-1
Ząbkovia Ząbki 7-0 Włókniarz Białystok 23 września, 12:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 KU-AZS UW Warszawa 23 września, 16:00
Akademia 2012 Suwałki 1-2 GOSiR Piaseczno 23 września, 14:30
Pogoń Zduńska Wola 4-1 Victoria Bartoszyce 23 września, 16:00

Kolejka 6 - 29-30 września

Stomil Olsztyn 4-0 Victoria Bartoszyce 30 września, 11:00
GOSiR Piaseczno 1-1 Pogoń Zduńska Wola 30 września, 15:00
KU-AZS UW Warszawa 2-2 Akademia 2012 Suwałki 29 września, 12:00
Włókniarz Białystok 2-0 Tygrys Huta Mińska 30 września, 13:30
Wilga Garwolin 0-7 Ząbkovia Ząbki 30 września, 12:00
MOSiR Sieradz 4-2 Loczki Wyszków 30 września, 13:30

Kolejka 7 - 6-7 października

Loczki Wyszków 4-3 Stomil Olsztyn 6 października, 15:00
Ząbkovia Ząbki 3-2 MOSiR Sieradz 7 października, 16:00
Tygrys Huta Mińska 1-2 Wilga Garwolin 7 października, 11:00
Akademia 2012 Suwałki 2-4 Włókniarz Białystok 10 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (6 października, 13:00) odwołany
Pogoń Zduńska Wola 1-3 KU-AZS UW Warszawa 7 października, 16:00
Victoria Bartoszyce 2-0 GOSiR Piaseczno 7 października, 14:00

Kolejka 8 - 13-14 października

Stomil Olsztyn 3-0 GOSiR Piaseczno 14 października, 14:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KU-AZS UW Warszawa 3-2 Victoria Bartoszyce 13 października, 12:00
Włókniarz Białystok 0-2 Pogoń Zduńska Wola 14 października, 16:00
Wilga Garwolin 2-1 Akademia 2012 Suwałki 14 października, 12:00
MOSiR Sieradz 3-0 Tygrys Huta Mińska 13 października, 15:00
Loczki Wyszków 1-7 Ząbkovia Ząbki 14 października, 15:00

Kolejka 9 - 20-21 października

Ząbkovia Ząbki 1-1 Stomil Olsztyn 21 października, 14:00
Tygrys Huta Mińska 3-5 Loczki Wyszków 24 marca, 12:00
w pierwotnym terminie (21 października, 14:00) odwołany z powodu śmierci zawodniczek drużyny gości / w drugim terminie (10 listopada, 12:00) odwołany
Akademia 2012 Suwałki 1-6 MOSiR Sieradz 20 października, 15:00
Pogoń Zduńska Wola 2-0 Wilga Garwolin 21 października, 15:00
Victoria Bartoszyce 1-1 Włókniarz Białystok 21 października, 14:00
GOSiR Piaseczno 0-2 KU-AZS UW Warszawa 21 października, 13:00

Kolejka 10 - 27-28 października

Stomil Olsztyn 1-2 KU-AZS UW Warszawa 28 października, 11:00
Włókniarz Białystok 3-0 GOSiR Piaseczno 27 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Wilga Garwolin 1-1 Victoria Bartoszyce 28 października, 13:30
MOSiR Sieradz 6-0 Pogoń Zduńska Wola 27 października, 17:00
Loczki Wyszków 3-1 Akademia 2012 Suwałki 28 października, 13:00
Ząbkovia Ząbki 4-0 Tygrys Huta Mińska 28 października, 11:30

Kolejka 11 - 3-4 listopada

Tygrys Huta Mińska 2-3 Stomil Olsztyn 4 listopada, 13:30
Akademia 2012 Suwałki 6-4 Ząbkovia Ząbki 4 listopada, 14:00
Pogoń Zduńska Wola 2-2 Loczki Wyszków 4 listopada, 14:00
Victoria Bartoszyce 0-3 MOSiR Sieradz 4 listopada, 13:00
GOSiR Piaseczno 2-1 Wilga Garwolin 4 listopada, 14:00
KU-AZS UW Warszawa 0-1 Włókniarz Białystok 3 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 30-31 marca

Stomil Olsztyn 2-0 Włókniarz Białystok 29 marca, 19:00
KU-AZS UW Warszawa 3-0 Wilga Garwolin 31 marca, 11:00
GOSiR Piaseczno - MOSiR Sieradz 24 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (31 marca, 15:00) odwołany / w drugim terminie w Sieradzu; GOSiR gospodarzem
Victoria Bartoszyce 1-5 Loczki Wyszków 30 marca, 12:00
Pogoń Zduńska Wola 2-3 Ząbkovia Ząbki 31 marca, 16:00
Akademia 2012 Suwałki 2-1 Tygrys Huta Mińska 31 marca, 12:00

Kolejka 13 - 6-7 kwietnia

Akademia 2012 Suwałki 4-3 Stomil Olsztyn 6 kwietnia, 11:00
Tygrys Huta Mińska 2-2 Pogoń Zduńska Wola 7 kwietnia, 16:00
Ząbkovia Ząbki 6-1 Victoria Bartoszyce 7 kwietnia, 14:00
Loczki Wyszków 8-1 GOSiR Piaseczno 7 kwietnia, 14:00
MOSiR Sieradz 3-1 KU-AZS UW Warszawa 6 kwietnia, 13:00
Wilga Garwolin 0-1 Włókniarz Białystok 7 kwietnia, 12:00

Kolejka 14 - 13-14 kwietnia

Stomil Olsztyn 4-0 Wilga Garwolin 13 kwietnia, 13:00
Włókniarz Białystok 0-2 MOSiR Sieradz 14 kwietnia, 16:30
KU-AZS UW Warszawa 2-4 Loczki Wyszków 14 kwietnia, 14:00
GOSiR Piaseczno 3-7 Ząbkovia Ząbki 14 kwietnia, 15:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Tygrys Huta Mińska 13 kwietnia, 14:00
Pogoń Zduńska Wola 1-0 Akademia 2012 Suwałki 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pogoń Zduńska Wola - Stomil Olsztyn
Akademia 2012 Suwałki - Victoria Bartoszyce
Tygrys Huta Mińska - GOSiR Piaseczno
Ząbkovia Ząbki - KU-AZS UW Warszawa
Loczki Wyszków - Włókniarz Białystok
MOSiR Sieradz - Wilga Garwolin

Kolejka 16 - 4-5 maja

Stomil Olsztyn - MOSiR Sieradz
Wilga Garwolin - Loczki Wyszków
Włókniarz Białystok - Ząbkovia Ząbki
KU-AZS UW Warszawa - Tygrys Huta Mińska
GOSiR Piaseczno - Akademia 2012 Suwałki
Victoria Bartoszyce - Pogoń Zduńska Wola

Kolejka 17 - 11-12 maja

Victoria Bartoszyce - Stomil Olsztyn
Pogoń Zduńska Wola - GOSiR Piaseczno
Akademia 2012 Suwałki - KU-AZS UW Warszawa
Tygrys Huta Mińska - Włókniarz Białystok
Ząbkovia Ząbki - Wilga Garwolin
Loczki Wyszków - MOSiR Sieradz

Kolejka 18 - 18-19 maja

Stomil Olsztyn - Loczki Wyszków
MOSiR Sieradz - Ząbkovia Ząbki
Wilga Garwolin - Tygrys Huta Mińska
Włókniarz Białystok - Akademia 2012 Suwałki
KU-AZS UW Warszawa - Pogoń Zduńska Wola
GOSiR Piaseczno - Victoria Bartoszyce

Kolejka 19 - 25-26 maja

GOSiR Piaseczno - Stomil Olsztyn
Victoria Bartoszyce - KU-AZS UW Warszawa
Pogoń Zduńska Wola - Włókniarz Białystok
Akademia 2012 Suwałki - Wilga Garwolin
Tygrys Huta Mińska - MOSiR Sieradz
Ząbkovia Ząbki - Loczki Wyszków

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Stomil Olsztyn - Ząbkovia Ząbki
Loczki Wyszków - Tygrys Huta Mińska
MOSiR Sieradz 5-1 Akademia 2012 Suwałki 18 kwietnia, 17:00
w Suwałkach; MOSiR gospodarzem
Wilga Garwolin - Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Białystok - Victoria Bartoszyce
KU-AZS UW Warszawa - GOSiR Piaseczno

Kolejka 21 - 9 czerwca

KU-AZS UW Warszawa - Stomil Olsztyn
GOSiR Piaseczno - Włókniarz Białystok
Victoria Bartoszyce - Wilga Garwolin
Pogoń Zduńska Wola - MOSiR Sieradz
Akademia 2012 Suwałki - Loczki Wyszków
Tygrys Huta Mińska - Ząbkovia Ząbki

Kolejka 22 - 16 czerwca

Stomil Olsztyn - Tygrys Huta Mińska
Ząbkovia Ząbki - Akademia 2012 Suwałki
Loczki Wyszków - Pogoń Zduńska Wola
MOSiR Sieradz - Victoria Bartoszyce
Wilga Garwolin - GOSiR Piaseczno
Włókniarz Białystok - KU-AZS UW Warszawa

I liga kobiet 2018/2019 (północna)

II liga kobiet 2018/2019 (wielkopolska)

III liga kobiet 2018/2019 (łódzka)
III liga kobiet 2018/2019 (mazowiecka)
III liga kobiet 2018/2019 (podlaska)
III liga kobiet 2018/2019 (warmińsko-mazurska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas