[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Wadowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błyskawica Marcówka 26 56 18 2 6 70-30 10 1 2 39-8 8 1 4 31-22 2 3 1 0 1 6-4
2.  Korona Skawinki 26 56 18 2 6 62-33 9 1 3 32-16 9 1 3 30-17 2 3 1 0 1 4-6
3.  Leńczanka Leńcze 26 50 15 5 6 68-40 8 2 3 41-20 7 3 3 27-20
4.  Skawa Jaroszowice 26 48 14 6 6 64-32 8 2 3 37-15 6 4 3 27-17
5.  KS Bystra (k. Wadowic) 26 43 12 7 7 50-29 7 3 3 27-9 5 4 4 23-20 2 3 1 0 1 3-2
6.  Dąb Sidzina 26 43 14 1 11 71-54 10 0 3 43-17 4 1 8 28-37 2 3 1 0 1 2-3
7.  Żarek Stronie 26 42 12 6 8 50-39 6 3 4 26-17 6 3 4 24-22
8.  Lachy Lachowice 26 40 12 4 10 64-54 6 2 5 42-25 6 2 5 22-29
9.  Chełm Stryszów 26 39 11 6 9 50-51 6 4 3 32-19 5 2 6 18-32
10.  Strzelec Budzów 26 38 11 5 10 43-32 6 3 4 25-14 5 2 6 18-18
11.  Jubilat Izdebnik 26 28 8 4 14 44-60 5 3 5 29-24 3 1 9 15-36
12.  Grom Grzechynia 26 21 6 3 17 45-71 4 1 8 32-39 2 2 9 13-32
13.  Czarni Koziniec 26 12 4 0 22 33-104 3 0 10 14-34 1 0 12 19-70
14.  Olimpia Zebrzydowice 26 4 1 1 24 23-108 0 1 12 16-45 1 0 12 7-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błyskawica Marcówka    3-0 3-0 1-1 0-1 3-2 4-0 1-2 3-1 1-0 8-0 3-0 7-1 2-0 
 2 Korona Skawinki4-3     2-3 1-0 1-1 4-1 3-0 2-0 1-2 3-2 3-1 2-0 5-0 1-3 
 3 Leńczanka Leńcze1-2 2-1     2-2 2-3 6-0 2-4 3-0 3-1 0-0 2-0 3-2 9-5 6-0 
 4 Skawa Jaroszowice2-1 1-2 1-3     1-1 4-1 2-2 1-2 3-0 1-0 3-1 3-0 3-2 12-0* 
 5 KS Bystra (k. Wadowic)1-2 0-2 0-4 1-1     2-0 0-0 3-0 5-0 0-0 2-0 3-0 2-0 8-0 
 6 Dąb Sidzina2-1 3-5 5-1 4-2 2-1     0-3 4-0 5-0 1-3 3-1 2-0 5-0 7-0 
 7 Żarek Stronie2-2 0-1 3-1 0-2 1-1 2-1     1-2 1-1 2-4 3-1 4-1 3-0 4-0 
 8 Lachy Lachowice3-4 2-4 0-3* 2-2 5-0 2-2 0-2     6-0 1-2 5-3 4-1 8-2 4-0 
 9 Chełm Stryszów2-0 0-1 1-1 2-3 1-1 3-2 2-2 4-1     2-1 1-2 2-2 6-1 6-2 
 10 Strzelec Budzów0-1 2-1 2-2 0-1 2-1 1-2 1-2 1-1 1-1     2-0 2-1 8-0 3-1 
 11 Jubilat Izdebnik1-2 0-3 0-0 3-2 1-4 2-5 4-1 2-2 1-2 2-1     2-2 9-0 2-0 
 12 Grom Grzechynia2-6 3-3 1-3 1-4 2-3 6-4 3-1 3-6 1-2 0-1 2-3     4-2 4-1 
 13 Czarni Koziniec1-5 0-2 2-3 0-5 2-1 1-3 0-5 1-2 1-6 2-0 0-1 0-1     4-0* 
 14 Olimpia Zebrzydowice1-2 1-5 0-3 0-2 0-5 1-5 1-2 3-4 1-2 3-4 2-2 2-3 1-6     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Jubilat Izdebnik 4-1 Żarek Stronie 18 sierpnia, 17:00
Czarni Koziniec 0-5 Skawa Jaroszowice 18 sierpnia, 17:00
KS Bystra (k. Wadowic) 5-0 Chełm Stryszów 18 sierpnia, 17:00
Dąb Sidzina 1-3 Strzelec Budzów 19 sierpnia, 17:00
Leńczanka Leńcze 6-0 Olimpia Zebrzydowice 19 sierpnia, 17:00
Błyskawica Marcówka 3-0 Grom Grzechynia 18 sierpnia, 17:00
Korona Skawinki 2-0 Lachy Lachowice 18 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Żarek Stronie 1-2 Lachy Lachowice 25 sierpnia, 17:00
Grom Grzechynia 3-3 Korona Skawinki 25 sierpnia, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 1-2 Błyskawica Marcówka 25 sierpnia, 17:00
Strzelec Budzów 2-2 Leńczanka Leńcze 26 sierpnia, 17:00
Chełm Stryszów 3-2 Dąb Sidzina 25 sierpnia, 17:00
Skawa Jaroszowice 1-1 KS Bystra (k. Wadowic) 26 sierpnia, 15:00
Jubilat Izdebnik 9-0 Czarni Koziniec 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Czarni Koziniec 0-5 Żarek Stronie 2 września, 11:00
KS Bystra (k. Wadowic) 2-0 Jubilat Izdebnik 2 września, 15:00
Dąb Sidzina 4-2 Skawa Jaroszowice 1 września, 17:30
Leńczanka Leńcze 3-1 Chełm Stryszów 2 września, 17:00
Błyskawica Marcówka 1-0 Strzelec Budzów 1 września, 17:00
Korona Skawinki 1-3 Olimpia Zebrzydowice 2 września, 17:00
Lachy Lachowice 4-1 Grom Grzechynia 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Żarek Stronie 4-1 Grom Grzechynia 8 września, 16:30
Olimpia Zebrzydowice 3-4 Lachy Lachowice 8 września, 16:30
Chełm Stryszów 2-0 Błyskawica Marcówka 9 września, 16:30
Skawa Jaroszowice 1-3 Leńczanka Leńcze 8 września, 16:30
Jubilat Izdebnik 2-5 Dąb Sidzina 8 września, 16:30
Czarni Koziniec 2-1 KS Bystra (k. Wadowic) 9 września, 11:00
Korona Skawinki 3-2 Strzelec Budzów 9 września, 16:30

Kolejka 5 - 15-16 września

KS Bystra (k. Wadowic) 0-0 Żarek Stronie 15 września, 16:00
Dąb Sidzina 5-0 Czarni Koziniec 16 września, 16:00
Leńczanka Leńcze 2-0 Jubilat Izdebnik 16 września, 16:00
Błyskawica Marcówka 1-1 Skawa Jaroszowice 15 września, 15:00
Korona Skawinki 1-2 Chełm Stryszów 15 września, 16:30
Lachy Lachowice 1-2 Strzelec Budzów 16 września, 16:00
Grom Grzechynia 4-1 Olimpia Zebrzydowice 15 września, 16:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Żarek Stronie 4-0 Olimpia Zebrzydowice 22 września, 16:00
Strzelec Budzów 2-1 Grom Grzechynia 23 września, 16:00
Chełm Stryszów 4-1 Lachy Lachowice 23 września, 16:00
Skawa Jaroszowice 1-2 Korona Skawinki 22 września, 16:00
Jubilat Izdebnik 1-2 Błyskawica Marcówka 22 września, 16:00
Czarni Koziniec 2-3 Leńczanka Leńcze 23 września, 11:00
KS Bystra (k. Wadowic) 2-0 Dąb Sidzina 22 września, 16:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Dąb Sidzina 0-3 Żarek Stronie 30 września, 16:00
Leńczanka Leńcze 2-3 KS Bystra (k. Wadowic) 30 września, 16:00
Błyskawica Marcówka 7-1 Czarni Koziniec 29 września, 16:00
Korona Skawinki 3-1 Jubilat Izdebnik 30 września, 16:00
Lachy Lachowice 2-2 Skawa Jaroszowice 30 września, 16:00
Grom Grzechynia 1-2 Chełm Stryszów 29 września, 16:00
Olimpia Zebrzydowice 3-4 Strzelec Budzów 29 września, 16:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Żarek Stronie 2-4 Strzelec Budzów 6 października, 15:00
Chełm Stryszów 6-2 Olimpia Zebrzydowice 7 października, 15:00
Skawa Jaroszowice 3-0 Grom Grzechynia 6 października, 15:00
Jubilat Izdebnik 2-2 Lachy Lachowice 6 października, 15:00
Czarni Koziniec 0-2 Korona Skawinki 7 października, 11:00
KS Bystra (k. Wadowic) 1-2 Błyskawica Marcówka 7 października, 15:00
Dąb Sidzina 5-1 Leńczanka Leńcze 7 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Leńczanka Leńcze 2-4 Żarek Stronie 14 października, 15:00
Błyskawica Marcówka 3-2 Dąb Sidzina 13 października, 15:00
Korona Skawinki 1-1 KS Bystra (k. Wadowic) 14 października, 15:00
Lachy Lachowice 8-2 Czarni Koziniec 14 października, 15:00
Grom Grzechynia 2-3 Jubilat Izdebnik 13 października, 15:00
Olimpia Zebrzydowice 0-2 Skawa Jaroszowice 13 października, 15:00
Strzelec Budzów 1-1 Chełm Stryszów 14 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Żarek Stronie 1-1 Chełm Stryszów 20 października, 15:00
Skawa Jaroszowice 1-0 Strzelec Budzów 20 października, 15:00
Jubilat Izdebnik 2-0 Olimpia Zebrzydowice 20 października, 15:00
Czarni Koziniec 0-1 Grom Grzechynia 20 października, 15:30
KS Bystra (k. Wadowic) 3-0 Lachy Lachowice 21 października, 15:00
Dąb Sidzina 3-5 Korona Skawinki 21 października, 15:00
Leńczanka Leńcze 1-2 Błyskawica Marcówka 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Błyskawica Marcówka 4-0 Żarek Stronie 27 października, 14:00
Korona Skawinki 2-3 Leńczanka Leńcze 28 października, 14:00
Lachy Lachowice 2-2 Dąb Sidzina 28 października, 14:00
Grom Grzechynia 2-3 KS Bystra (k. Wadowic) 28 października, 14:00
Olimpia Zebrzydowice 1-6 Czarni Koziniec 27 października, 14:00
Strzelec Budzów 2-0 Jubilat Izdebnik 28 października, 14:00
Chełm Stryszów 2-3 Skawa Jaroszowice 28 października, 14:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Żarek Stronie 0-2 Skawa Jaroszowice 3 listopada, 13:00
Jubilat Izdebnik 1-2 Chełm Stryszów 3 listopada, 13:00
Czarni Koziniec 2-0 Strzelec Budzów 4 listopada, 11:00
KS Bystra (k. Wadowic) 8-0 Olimpia Zebrzydowice 4 listopada, 13:00
Dąb Sidzina 2-0 Grom Grzechynia 3 listopada, 13:00
Leńczanka Leńcze 3-0 Lachy Lachowice 4 listopada, 13:00
Błyskawica Marcówka 3-0 Korona Skawinki 3 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Korona Skawinki 3-0 Żarek Stronie 10 listopada, 13:00
Lachy Lachowice 3-4 Błyskawica Marcówka 11 listopada, 13:00
Grom Grzechynia 1-3 Leńczanka Leńcze 11 listopada, 13:00
Olimpia Zebrzydowice 1-5 Dąb Sidzina 10 listopada, 13:00
Strzelec Budzów 2-1 KS Bystra (k. Wadowic) 11 listopada, 13:00
Chełm Stryszów 6-1 Czarni Koziniec 10 listopada, 13:00
Skawa Jaroszowice 3-1 Jubilat Izdebnik 10 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 23-24 marca

Żarek Stronie 3-1 Jubilat Izdebnik 23 marca, 15:00
Skawa Jaroszowice 3-2 Czarni Koziniec 23 marca, 15:00
Chełm Stryszów 1-1 KS Bystra (k. Wadowic) 23 marca, 15:00
Strzelec Budzów 1-2 Dąb Sidzina 24 marca, 15:00
Olimpia Zebrzydowice 0-3 Leńczanka Leńcze 23 marca, 15:00
Grom Grzechynia 2-6 Błyskawica Marcówka 24 marca, 15:00
Lachy Lachowice 2-4 Korona Skawinki 24 marca, 15:00

Kolejka 15 - 30-31 marca

Lachy Lachowice 0-2 Żarek Stronie 31 marca, 15:00
Korona Skawinki 2-0 Grom Grzechynia 31 marca, 11:00
Błyskawica Marcówka 2-0 Olimpia Zebrzydowice 30 marca, 15:00
Leńczanka Leńcze 0-0 Strzelec Budzów 31 marca, 15:00
Dąb Sidzina 5-0 Chełm Stryszów 30 marca, 15:00
KS Bystra (k. Wadowic) 1-1 Skawa Jaroszowice 31 marca, 15:00
Czarni Koziniec 0-1 Jubilat Izdebnik 31 marca, 11:00

Kolejka 16 - 6-7 kwietnia

Żarek Stronie 3-0 Czarni Koziniec 6 kwietnia, 16:00
Jubilat Izdebnik 1-4 KS Bystra (k. Wadowic) 6 kwietnia, 16:00
Skawa Jaroszowice 4-1 Dąb Sidzina 6 kwietnia, 16:00
Chełm Stryszów 1-1 Leńczanka Leńcze 6 kwietnia, 16:00
Strzelec Budzów 0-1 Błyskawica Marcówka 7 kwietnia, 16:00
Olimpia Zebrzydowice 1-5 Korona Skawinki 6 kwietnia, 16:00
Grom Grzechynia 3-6 Lachy Lachowice 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 13-14 kwietnia

Strzelec Budzów 2-1 Korona Skawinki 14 kwietnia, 16:00
Grom Grzechynia 3-1 Żarek Stronie 14 kwietnia, 16:00
Lachy Lachowice 4-0 Olimpia Zebrzydowice 14 kwietnia, 16:00
Błyskawica Marcówka 3-1 Chełm Stryszów 14 kwietnia, 16:00
Leńczanka Leńcze 2-2 Skawa Jaroszowice 14 kwietnia, 16:00
Dąb Sidzina 3-1 Jubilat Izdebnik 14 kwietnia, 16:00
KS Bystra (k. Wadowic) 2-0 Czarni Koziniec 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 20 kwietnia

Żarek Stronie 1-1 KS Bystra (k. Wadowic) 20 kwietnia, 14:00
Czarni Koziniec 1-3 Dąb Sidzina 20 kwietnia, 11:00
Jubilat Izdebnik 0-0 Leńczanka Leńcze 20 kwietnia, 14:00
Skawa Jaroszowice 2-1 Błyskawica Marcówka 20 kwietnia, 14:00
Chełm Stryszów 0-1 Korona Skawinki 20 kwietnia, 14:00
Strzelec Budzów 1-1 Lachy Lachowice 20 kwietnia, 14:00
Olimpia Zebrzydowice 2-3 Grom Grzechynia 20 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 27-28 kwietnia

Olimpia Zebrzydowice 1-2 Żarek Stronie 27 kwietnia, 16:30
Grom Grzechynia 0-1 Strzelec Budzów 28 kwietnia, 16:30
Lachy Lachowice 6-0 Chełm Stryszów 28 kwietnia, 16:30
Korona Skawinki 1-0 Skawa Jaroszowice 28 kwietnia, 11:30
Błyskawica Marcówka 8-0 Jubilat Izdebnik 27 kwietnia, 16:30
Leńczanka Leńcze 9-5 Czarni Koziniec 28 kwietnia, 16:30
Dąb Sidzina 2-1 KS Bystra (k. Wadowic) 28 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 4-5 maja

Żarek Stronie 2-1 Dąb Sidzina 4 maja, 17:00
KS Bystra (k. Wadowic) 0-4 Leńczanka Leńcze 5 maja, 17:00
Czarni Koziniec 1-5 Błyskawica Marcówka 5 maja, 11:00
Jubilat Izdebnik 0-3 Korona Skawinki 4 maja, 17:00
Skawa Jaroszowice 1-2 Lachy Lachowice 4 maja, 17:00
Chełm Stryszów 2-2 Grom Grzechynia 4 maja, 17:00
Strzelec Budzów 3-1 Olimpia Zebrzydowice 5 maja, 17:00

Kolejka 21 - 11-12 maja

Strzelec Budzów 1-2 Żarek Stronie 12 maja, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 1-2 Chełm Stryszów 11 maja, 17:00
Grom Grzechynia 1-4 Skawa Jaroszowice 12 maja, 17:00
Lachy Lachowice 5-3 Jubilat Izdebnik 12 maja, 17:00
Korona Skawinki 5-0 Czarni Koziniec 12 maja, 11:00
Błyskawica Marcówka 0-1 KS Bystra (k. Wadowic) 11 maja, 17:00
Leńczanka Leńcze 6-0 Dąb Sidzina 12 maja, 17:00

Kolejka 22 - 18-19 maja

Żarek Stronie 3-1 Leńczanka Leńcze 18 maja, 17:00
Dąb Sidzina 2-1 Błyskawica Marcówka 19 maja, 17:00
KS Bystra (k. Wadowic) 0-2 Korona Skawinki 18 maja, 18:00
Czarni Koziniec 1-2 Lachy Lachowice 30 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (18 maja, 17:00) odwołany
Jubilat Izdebnik 2-2 Grom Grzechynia 18 maja, 17:00
Skawa Jaroszowice 12-0 Olimpia Zebrzydowice 18 maja, 17:00
(wo)
na boisku 12-1
Chełm Stryszów 2-1 Strzelec Budzów 18 maja, 17:00

Kolejka 23 - 25-26 maja

Chełm Stryszów 2-2 Żarek Stronie 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (26 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie (5 czerwca, 18:00) odwołany
Strzelec Budzów 0-1 Skawa Jaroszowice 26 maja, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 2-2 Jubilat Izdebnik 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany
Grom Grzechynia 4-2 Czarni Koziniec 26 maja, 17:00
Lachy Lachowice 5-0 KS Bystra (k. Wadowic) 25 maja, 18:00
Korona Skawinki 4-1 Dąb Sidzina 26 maja, 11:00
Błyskawica Marcówka 3-0 Leńczanka Leńcze 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 16:00) odwołany

Kolejka 24 - 1-2 czerwca

Żarek Stronie 2-2 Błyskawica Marcówka 1 czerwca, 11:00
Leńczanka Leńcze 2-1 Korona Skawinki 2 czerwca, 17:00
Dąb Sidzina 4-0 Lachy Lachowice 2 czerwca, 17:00
KS Bystra (k. Wadowic) 3-0 Grom Grzechynia 1 czerwca, 15:00
Czarni Koziniec 4-0 Olimpia Zebrzydowice 2 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 4-3
Jubilat Izdebnik 2-1 Strzelec Budzów 1 czerwca, 12:00
Skawa Jaroszowice 3-0 Chełm Stryszów 2 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 8-9 czerwca

Skawa Jaroszowice 2-2 Żarek Stronie 9 czerwca, 15:00
Chełm Stryszów 1-2 Jubilat Izdebnik 8 czerwca, 17:00
Strzelec Budzów 8-0 Czarni Koziniec 9 czerwca, 17:00
Olimpia Zebrzydowice 0-5 KS Bystra (k. Wadowic) 8 czerwca, 17:00
Grom Grzechynia 6-4 Dąb Sidzina 9 czerwca, 11:00
Lachy Lachowice 0-3 Leńczanka Leńcze 9 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
Korona Skawinki 4-3 Błyskawica Marcówka 9 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 15-16 czerwca

Żarek Stronie 0-1 Korona Skawinki 16 czerwca, 17:00
Błyskawica Marcówka 1-2 Lachy Lachowice 15 czerwca, 17:00
Leńczanka Leńcze 3-2 Grom Grzechynia 16 czerwca, 17:00
Dąb Sidzina 7-0 Olimpia Zebrzydowice 16 czerwca, 17:00
KS Bystra (k. Wadowic) 0-0 Strzelec Budzów 16 czerwca, 17:00
Czarni Koziniec 1-6 Chełm Stryszów 16 czerwca, 17:00
Jubilat Izdebnik 3-2 Skawa Jaroszowice 16 czerwca, 17:00

Klasa A 2018/2019 (Wadowice)

Klasa B 2018/2019 (Wadowice II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas