[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2018/2019, grupa: Wadowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Huragan Inwałd 10 28 9 1 0 49-6 4 0 0 22-1 5 1 0 27-5
2.  Nadwiślanka Brzeźnica 10 24 8 0 2 39-18 5 0 0 27-6 3 0 2 12-12
3.  Borowik Bachowice 10 22 7 1 2 24-15 3 1 1 9-10 4 0 1 15-5
4.  Przełęcz Kossowa 10 21 7 0 3 37-12 5 0 1 29-5 2 0 2 8-7
5.  Olimpia Chocznia 10 15 4 3 3 26-20 3 1 1 17-7 1 2 2 9-13
6.  Sokół Chrząstowice 10 14 4 2 4 20-24 1 1 2 7-10 3 1 2 13-14
7.  Wikliniarz Woźniki 10 12 4 0 6 18-38 2 0 3 10-17 2 0 3 8-21 1 3 1 0 0 2-0
8.  Gronie Zagórnik 10 12 3 3 4 18-25 2 2 2 14-12 1 1 2 4-13 1 0 0 0 1 0-2
9.  Dąb Tomice 10 11 3 2 5 20-25 2 0 2 9-8 1 2 3 11-17 1 3 1 0 0 4-1
10.  Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 10 11 3 2 5 14-25 1 1 4 7-16 2 1 1 7-9 1 0 0 0 1 1-4
11.  Gród Grodzisko 10 10 3 1 6 12-27 3 1 0 5-1 0 0 6 7-26
12.  Amator Babica 10 7 2 1 7 22-33 2 0 4 18-21 0 1 3 4-12
13.  Skawa Witanowice 10 7 2 1 7 13-31 1 0 3 6-12 1 1 4 7-19
14.  Leskowiec Rzyki 10 6 1 3 6 12-25 1 3 2 9-9 0 0 4 3-16

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Huragan Inwałd    5-0 4-1 6-0 7-0 
 2 Nadwiślanka Brzeźnica    5-2 7-0 4-3 4-1 7-0 
 3 Borowik Bachowice0-4 2-1     3-2 2-2 2-1 
 4 Przełęcz Kossowa    8-1 8-1 1-2 7-1 2-0 3-0 
 5 Olimpia Chocznia3-3 0-2     6-2 4-0 4-0 
 6 Sokół Chrząstowice1-5 1-2     1-1 4-2 
 7 Wikliniarz Woźniki0-9 1-2     5-1 4-2 0-3 
 8 Gronie Zagórnik2-2 3-4 0-2     2-2 4-1 3-1 
 9 Dąb Tomice1-2 1-3 3-2     4-1 
 10 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)1-4 0-4 0-2 4-1 1-4     1-1 
 11 Gród Grodzisko2-0 1-0 0-0 2-1     
 12 Amator Babica0-4 3-4 2-7 1-2 8-2     4-2 
 13 Skawa Witanowice1-5 1-3 3-4 1-0     
 14 Leskowiec Rzyki1-1 4-2 1-2 1-1 0-1 2-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Gronie Zagórnik 0-2 Wikliniarz Woźniki 19 sierpnia, 17:00
Amator Babica 2-7 Borowik Bachowice 15 sierpnia, 17:00
Leskowiec Rzyki 2-2 Skawa Witanowice 19 sierpnia, 11:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-4 Dąb Tomice 19 sierpnia, 15:00
Przełęcz Kossowa 7-1 Gród Grodzisko 19 sierpnia, 17:00
Olimpia Chocznia 3-3 Huragan Inwałd 19 sierpnia, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 5-2 Sokół Chrząstowice 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Wikliniarz Woźniki 1-2 Sokół Chrząstowice 26 sierpnia, 17:00
Huragan Inwałd 5-0 Nadwiślanka Brzeźnica 25 sierpnia, 17:00
Gród Grodzisko 1-0 Olimpia Chocznia 26 sierpnia, 17:00
Dąb Tomice 3-2 Przełęcz Kossowa 25 sierpnia, 17:00
Skawa Witanowice 3-4 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 26 sierpnia, 11:00
Borowik Bachowice 2-1 Leskowiec Rzyki 26 sierpnia, 16:00
Gronie Zagórnik 3-1 Amator Babica 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 1-2 września

Amator Babica 8-2 Wikliniarz Woźniki 2 września, 11:00
Leskowiec Rzyki 1-1 Gronie Zagórnik 2 września, 11:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-4 Borowik Bachowice 1 września, 15:00
Przełęcz Kossowa 2-0 Skawa Witanowice 2 września, 17:00
Olimpia Chocznia 6-2 Dąb Tomice 2 września, 17:00
Nadwiślanka Brzeźnica 4-3 Gród Grodzisko 2 września, 17:00
Sokół Chrząstowice 1-5 Huragan Inwałd 1 września, 17:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Wikliniarz Woźniki 0-9 Huragan Inwałd 8 września, 16:30
Gród Grodzisko 0-0 Sokół Chrząstowice 9 września, 16:30
Dąb Tomice 1-3 Nadwiślanka Brzeźnica 9 września, 16:30
Skawa Witanowice 1-5 Olimpia Chocznia 9 września, 11:00
Borowik Bachowice 3-2 Przełęcz Kossowa 9 września, 15:00
Gronie Zagórnik 2-2 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 9 września, 16:30
Amator Babica 4-2 Leskowiec Rzyki 8 września, 16:30

Kolejka 5 - 15-16 września

Leskowiec Rzyki 1-2 Wikliniarz Woźniki 16 września, 11:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-1 Amator Babica 15 września, 16:00
Przełęcz Kossowa 1-2 Gronie Zagórnik 16 września, 16:00
Olimpia Chocznia 0-2 Borowik Bachowice 16 września, 16:00
Nadwiślanka Brzeźnica 4-1 Skawa Witanowice 16 września, 16:00
Sokół Chrząstowice 1-1 Dąb Tomice 16 września, 14:00
Huragan Inwałd 6-0 Gród Grodzisko 15 września, 11:00

Kolejka 6 - 22-23 września

Wikliniarz Woźniki 4-2 Gród Grodzisko 22 września, 16:00
Dąb Tomice 1-2 Huragan Inwałd 22 września, 16:00
Skawa Witanowice 1-3 Sokół Chrząstowice 23 września, 16:00
Borowik Bachowice 2-1 Nadwiślanka Brzeźnica 23 września, 16:00
Gronie Zagórnik 2-2 Olimpia Chocznia 23 września, 16:00
Amator Babica 1-2 Przełęcz Kossowa 23 września, 11:00
Leskowiec Rzyki 0-1 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 23 września, 11:00

Kolejka 7 - 29-30 września

Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 4-1 Wikliniarz Woźniki 29 września, 16:00
Przełęcz Kossowa 3-0 Leskowiec Rzyki 30 września, 16:00
Olimpia Chocznia 4-0 Amator Babica 30 września, 16:00
Nadwiślanka Brzeźnica 7-0 Gronie Zagórnik 30 września, 16:00
Sokół Chrząstowice 1-2 Borowik Bachowice 30 września, 14:00
Huragan Inwałd 7-0 Skawa Witanowice 29 września, 16:00
Gród Grodzisko 2-1 Dąb Tomice 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Wikliniarz Woźniki 5-1 Dąb Tomice 6 października, 15:00
Skawa Witanowice 1-0 Gród Grodzisko 7 października, 11:00
Borowik Bachowice 0-4 Huragan Inwałd 7 października, 15:00
Gronie Zagórnik 3-4 Sokół Chrząstowice 7 października, 15:00
Amator Babica 3-4 Nadwiślanka Brzeźnica 7 października, 11:00
Leskowiec Rzyki 1-1 Olimpia Chocznia 7 października, 11:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 0-2 Przełęcz Kossowa 6 października, 15:00

Kolejka 9 - 13-14 października

Przełęcz Kossowa 8-1 Wikliniarz Woźniki 14 października, 15:00
Olimpia Chocznia 4-0 Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 14 października, 15:00
Nadwiślanka Brzeźnica 7-0 Leskowiec Rzyki 14 października, 15:00
Sokół Chrząstowice 4-2 Amator Babica 14 października, 13:00
Huragan Inwałd 4-1 Gronie Zagórnik 13 października, 15:00
Gród Grodzisko 2-0 Borowik Bachowice 14 października, 15:00
Dąb Tomice 4-1 Skawa Witanowice 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Wikliniarz Woźniki 0-3 Skawa Witanowice 21 października, 14:00
Borowik Bachowice 2-2 Dąb Tomice 21 października, 15:00
Gronie Zagórnik 4-1 Gród Grodzisko 21 października, 15:00
Amator Babica 0-4 Huragan Inwałd 20 października, 15:00
Leskowiec Rzyki 4-2 Sokół Chrząstowice 21 października, 15:00
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 1-4 Nadwiślanka Brzeźnica 20 października, 15:00
Przełęcz Kossowa 8-1 Olimpia Chocznia 21 października, 15:00

Kolejka 11 - 27-28 października

Olimpia Chocznia - Wikliniarz Woźniki 28 października, 14:00
Nadwiślanka Brzeźnica - Przełęcz Kossowa 27 października, 14:00
Sokół Chrząstowice - Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) 28 października, 13:00
Huragan Inwałd - Leskowiec Rzyki 27 października, 14:00
Gród Grodzisko - Amator Babica 28 października, 14:00
Dąb Tomice - Gronie Zagórnik 27 października, 14:00
Skawa Witanowice - Borowik Bachowice 28 października, 11:00

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Wikliniarz Woźniki - Borowik Bachowice
Gronie Zagórnik - Skawa Witanowice
Amator Babica - Dąb Tomice
Leskowiec Rzyki - Gród Grodzisko
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) - Huragan Inwałd
Przełęcz Kossowa - Sokół Chrząstowice
Olimpia Chocznia - Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Nadwiślanka Brzeźnica - Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice - Olimpia Chocznia
Huragan Inwałd - Przełęcz Kossowa
Gród Grodzisko - Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Dąb Tomice - Leskowiec Rzyki
Skawa Witanowice - Amator Babica
Borowik Bachowice - Gronie Zagórnik

Kolejka 14

Wikliniarz Woźniki - Gronie Zagórnik
Borowik Bachowice - Amator Babica
Skawa Witanowice - Leskowiec Rzyki
Dąb Tomice - Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Gród Grodzisko - Przełęcz Kossowa
Huragan Inwałd - Olimpia Chocznia
Sokół Chrząstowice - Nadwiślanka Brzeźnica

Kolejka 15

Sokół Chrząstowice - Wikliniarz Woźniki
Nadwiślanka Brzeźnica - Huragan Inwałd
Olimpia Chocznia - Gród Grodzisko
Przełęcz Kossowa - Dąb Tomice
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) - Skawa Witanowice
Leskowiec Rzyki - Borowik Bachowice
Amator Babica - Gronie Zagórnik

Kolejka 16

Wikliniarz Woźniki - Amator Babica
Gronie Zagórnik - Leskowiec Rzyki
Borowik Bachowice - Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Skawa Witanowice - Przełęcz Kossowa
Dąb Tomice - Olimpia Chocznia
Gród Grodzisko - Nadwiślanka Brzeźnica
Huragan Inwałd - Sokół Chrząstowice

Kolejka 17

Huragan Inwałd - Wikliniarz Woźniki
Sokół Chrząstowice - Gród Grodzisko
Nadwiślanka Brzeźnica - Dąb Tomice
Olimpia Chocznia - Skawa Witanowice
Przełęcz Kossowa - Borowik Bachowice
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) - Gronie Zagórnik
Leskowiec Rzyki - Amator Babica

Kolejka 18

Wikliniarz Woźniki - Leskowiec Rzyki
Amator Babica - Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Gronie Zagórnik - Przełęcz Kossowa
Borowik Bachowice - Olimpia Chocznia
Skawa Witanowice - Nadwiślanka Brzeźnica
Dąb Tomice - Sokół Chrząstowice
Gród Grodzisko - Huragan Inwałd

Kolejka 19

Gród Grodzisko - Wikliniarz Woźniki
Huragan Inwałd - Dąb Tomice
Sokół Chrząstowice - Skawa Witanowice
Nadwiślanka Brzeźnica - Borowik Bachowice
Olimpia Chocznia - Gronie Zagórnik
Przełęcz Kossowa - Amator Babica
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) - Leskowiec Rzyki

Kolejka 20

Wikliniarz Woźniki - Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Leskowiec Rzyki - Przełęcz Kossowa
Amator Babica - Olimpia Chocznia
Gronie Zagórnik - Nadwiślanka Brzeźnica
Borowik Bachowice - Sokół Chrząstowice
Skawa Witanowice - Huragan Inwałd
Dąb Tomice - Gród Grodzisko

Kolejka 21

Dąb Tomice - Wikliniarz Woźniki
Gród Grodzisko - Skawa Witanowice
Huragan Inwałd - Borowik Bachowice
Sokół Chrząstowice - Gronie Zagórnik
Nadwiślanka Brzeźnica - Amator Babica
Olimpia Chocznia - Leskowiec Rzyki
Przełęcz Kossowa - Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)

Kolejka 22

Wikliniarz Woźniki - Przełęcz Kossowa
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) - Olimpia Chocznia
Leskowiec Rzyki - Nadwiślanka Brzeźnica
Amator Babica - Sokół Chrząstowice
Gronie Zagórnik - Huragan Inwałd
Borowik Bachowice - Gród Grodzisko
Skawa Witanowice - Dąb Tomice

Kolejka 23

Skawa Witanowice - Wikliniarz Woźniki
Dąb Tomice - Borowik Bachowice
Gród Grodzisko - Gronie Zagórnik
Huragan Inwałd - Amator Babica
Sokół Chrząstowice - Leskowiec Rzyki
Nadwiślanka Brzeźnica - Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Olimpia Chocznia - Przełęcz Kossowa

Kolejka 24

Wikliniarz Woźniki - Olimpia Chocznia
Przełęcz Kossowa - Nadwiślanka Brzeźnica
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) - Sokół Chrząstowice
Leskowiec Rzyki - Huragan Inwałd
Amator Babica - Gród Grodzisko
Gronie Zagórnik - Dąb Tomice
Borowik Bachowice - Skawa Witanowice

Kolejka 25

Borowik Bachowice - Wikliniarz Woźniki
Skawa Witanowice - Gronie Zagórnik
Dąb Tomice - Amator Babica
Gród Grodzisko - Leskowiec Rzyki
Huragan Inwałd - Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
Sokół Chrząstowice - Przełęcz Kossowa
Nadwiślanka Brzeźnica - Olimpia Chocznia

Kolejka 26

Wikliniarz Woźniki - Nadwiślanka Brzeźnica
Olimpia Chocznia - Sokół Chrząstowice
Przełęcz Kossowa - Huragan Inwałd
Zaskawianka Zaskawie (Wadowice) - Gród Grodzisko
Leskowiec Rzyki - Dąb Tomice
Amator Babica - Skawa Witanowice
Gronie Zagórnik - Borowik Bachowice

Klasa A 2018/2019 (Wadowice)

Klasa B 2018/2019 (Wadowice I)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas