[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Babia Góra Sucha Beskidzka 30 79 25 4 1 67-25 14 1 0 37-10 11 3 1 30-15
2.  Astra Spytkowice 30 76 23 7 0 102-34 12 3 0 56-17 11 4 0 46-17
3.  Skawa Wadowice 30 57 18 3 9 66-30 11 1 3 40-14 7 2 6 26-16
4.  Sokół Przytkowice 30 50 14 8 8 57-34 10 4 1 35-12 4 4 7 22-22
5.  Jałowiec Stryszawa 30 48 15 3 12 68-60 9 2 4 35-19 6 1 8 33-41
6.  BCS Zawoja 30 43 13 4 13 55-73 7 3 5 34-33 6 1 8 21-40
7.  Naroże Juszczyn 30 42 11 9 10 47-44 7 5 3 28-15 4 4 7 19-29
8.  Burza Roczyny 30 39 11 6 13 57-63 8 1 6 31-27 3 5 7 26-36 4 7 2 1 1 6-5
9.  Orzeł Wieprz 30 39 11 6 13 52-48 4 4 7 25-27 7 2 6 27-21 4 6 2 0 2 8-8
10.  Wisła Łączany 30 39 11 6 13 45-52 7 3 5 27-19 4 3 8 18-33 4 4 1 1 2 7-8
11.  Żuraw Krzeszów 30 38 12 2 16 47-60 8 0 7 30-24 4 2 9 17-36
12.  Halniak Targanice 30 37 11 4 15 61-80 7 3 5 36-35 4 1 10 25-45
13.  Dąb Paszkówka 30 34 10 4 16 56-71 4 2 9 28-36 6 2 7 28-35
14.  Znicz Sułkowice Bolęcina 30 23 5 8 17 43-68 4 5 6 28-29 1 3 11 15-39
15.  Huragan Skawica 30 19 4 7 19 42-80 3 3 9 27-38 1 4 10 15-42
16.  Żarek Barwałd Górny 30 13 2 7 21 32-75 2 4 9 14-31 0 3 12 18-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Babia Góra Sucha Beskidzka    1-1 1-0 1-0 6-3 3-1 3-1 2-1 2-0 4-0 2-0 3-1 2-1 3-1 3-0 1-0 
 2 Astra Spytkowice1-1     3-1 2-1 5-1 7-2 4-0 2-2 2-0 4-1 4-4 5-1 5-2 8-1 1-0 3-0 
 3 Skawa Wadowice0-2 0-2     0-4 3-1 3-1 5-0 4-0 2-1 4-0 1-0 4-0 1-1 4-2 6-0 3-0 
 4 Sokół Przytkowice2-2 1-3 3-1     1-0 4-0 0-0 1-1 1-1 2-0 5-0 3-1 2-0 2-0 2-1 6-2 
 5 Jałowiec Stryszawa1-2 1-1 0-2 1-1     3-0* 3-1 4-2 1-3 2-0 5-0 3-1 1-2 5-1 2-1 3-2 
 6 BCS Zawoja1-2 1-2 0-5 0-1 3-2     2-2 5-2 0-3 6-4 0-0 3-2 5-3 3-2 0-0 5-3 
 7 Naroże Juszczyn1-2 3-3 2-1 2-1 2-2 1-1     4-1 1-2 0-0 4-0 3-1 0-1 0-0 2-0 3-0* 
 8 Burza Roczyny1-0 0-2 0-1 2-4 5-2 1-3 0-3     3-2 0-1 3-1 3-0 3-0 3-2 5-4 2-2 
 9 Orzeł Wieprz1-1 1-2 1-1 1-1 2-3 3-4 1-1 0-1     3-2 0-3 3-4 1-2 1-0 4-0 3-2 
 10 Wisła Łączany1-2 0-0 2-1 1-0 0-1 3-0 1-3 2-2 2-3     3-0 2-2 1-3 2-0 4-0 3-2 
 11 Żuraw Krzeszów2-3 1-7 0-2 1-0 1-2 3-0 1-2 3-1 1-0 1-2     8-1 4-1 2-1 0-2 2-0 
 12 Halniak Targanice2-5 2-4 1-5 3-0 5-3 1-2 2-2 3-3 1-0 3-2 2-0     3-5 4-2 2-2 2-0 
 13 Dąb Paszkówka1-3 1-5 1-0 2-4 1-3 7-1 2-1 1-3 2-7 0-1 0-2 2-4     0-0 7-1 1-1 
 14 Znicz Sułkowice Bolęcina1-2 2-3 1-1 1-1 4-1 0-2 2-0 2-1 1-2 3-3 4-1 1-3 1-4     3-3 2-2 
 15 Huragan Skawica0-1 2-6 1-3 4-3 1-4 1-2 1-2 2-2 2-2 1-2 2-4 1-4 4-1 0-0     5-2 
 16 Żarek Barwałd Górny0-2 1-5 0-2 1-1 2-5 0-2 2-1 1-4 0-1 0-0 1-2 1-0 2-2 2-3 1-1     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

BCS Zawoja 5-2 Burza Roczyny 12 sierpnia, 17:00
Huragan Skawica 5-2 Żarek Barwałd Górny 11 sierpnia, 17:00
Halniak Targanice 5-3 Jałowiec Stryszawa 12 sierpnia, 17:00
Wisła Łączany 1-3 Naroże Juszczyn 12 sierpnia, 15:00
Żuraw Krzeszów 4-1 Dąb Paszkówka 11 sierpnia, 18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 11 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 0-2 Astra Spytkowice 11 sierpnia, 15:00
Orzeł Wieprz 1-1 Sokół Przytkowice 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Burza Roczyny 2-4 Sokół Przytkowice 15 sierpnia, 17:00
Astra Spytkowice 2-0 Orzeł Wieprz 15 sierpnia, 11:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Skawa Wadowice 15 sierpnia, 17:00
Dąb Paszkówka 1-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 15 sierpnia, 17:00
Naroże Juszczyn 4-0 Żuraw Krzeszów 15 sierpnia, 14:00
Jałowiec Stryszawa 2-0 Wisła Łączany 15 sierpnia, 17:00
Żarek Barwałd Górny 1-0 Halniak Targanice 15 sierpnia, 17:00
BCS Zawoja 0-0 Huragan Skawica 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Huragan Skawica 2-2 Burza Roczyny 18 sierpnia, 17:00
Halniak Targanice 1-2 BCS Zawoja 19 sierpnia, 17:00
Wisła Łączany 3-2 Żarek Barwałd Górny 18 sierpnia, 17:00
Żuraw Krzeszów 1-2 Jałowiec Stryszawa 18 sierpnia, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 Naroże Juszczyn 18 sierpnia, 17:00
Skawa Wadowice 1-1 Dąb Paszkówka 18 sierpnia, 15:00
Orzeł Wieprz 1-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 18 sierpnia, 17:00
Sokół Przytkowice 1-3 Astra Spytkowice 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Burza Roczyny 0-2 Astra Spytkowice 25 sierpnia, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-1 Sokół Przytkowice 26 sierpnia, 17:00
Dąb Paszkówka 2-7 Orzeł Wieprz 25 sierpnia, 17:00
Naroże Juszczyn 2-1 Skawa Wadowice 25 sierpnia, 14:00
Jałowiec Stryszawa 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 25 sierpnia, 17:00
Żarek Barwałd Górny 1-2 Żuraw Krzeszów 25 sierpnia, 17:00
BCS Zawoja 6-4 Wisła Łączany 26 sierpnia, 17:00
Huragan Skawica 1-4 Halniak Targanice 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Halniak Targanice 3-3 Burza Roczyny 2 września, 17:00
Wisła Łączany 4-0 Huragan Skawica 1 września, 17:00
Żuraw Krzeszów 3-0 BCS Zawoja 1 września, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 Żarek Barwałd Górny 1 września, 17:00
Skawa Wadowice 3-1 Jałowiec Stryszawa 1 września, 15:00
Orzeł Wieprz 1-1 Naroże Juszczyn 2 września, 17:00
Sokół Przytkowice 2-0 Dąb Paszkówka 2 września, 17:00
Astra Spytkowice 8-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 1 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Burza Roczyny 3-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 9 września, 16:30
Dąb Paszkówka 1-5 Astra Spytkowice 9 września, 16:30
Naroże Juszczyn 2-1 Sokół Przytkowice 8 września, 16:30
Jałowiec Stryszawa 1-3 Orzeł Wieprz 8 września, 16:30
Żarek Barwałd Górny 0-2 Skawa Wadowice 8 września, 16:30
BCS Zawoja 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 9 września, 16:30
Huragan Skawica 2-4 Żuraw Krzeszów 8 września, 16:30
Halniak Targanice 3-2 Wisła Łączany 9 września, 16:30

Kolejka 7 - 15-16 września

Wisła Łączany 2-2 Burza Roczyny 15 września, 16:00
Żuraw Krzeszów 8-1 Halniak Targanice 15 września, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-0 Huragan Skawica 15 września, 17:00
Skawa Wadowice 3-1 BCS Zawoja 15 września, 15:00
Orzeł Wieprz 3-2 Żarek Barwałd Górny 16 września, 16:00
Sokół Przytkowice 1-0 Jałowiec Stryszawa 16 września, 16:00
Astra Spytkowice 4-0 Naroże Juszczyn 15 września, 16:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-4 Dąb Paszkówka 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Burza Roczyny 3-0 Dąb Paszkówka 23 września, 16:00
Naroże Juszczyn 0-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 22 września, 14:00
Jałowiec Stryszawa 1-1 Astra Spytkowice 22 września, 16:00
Żarek Barwałd Górny 1-1 Sokół Przytkowice 22 września, 16:30
BCS Zawoja 0-3 Orzeł Wieprz 23 września, 16:00
Huragan Skawica 1-3 Skawa Wadowice 22 września, 16:00
Halniak Targanice 2-5 Babia Góra Sucha Beskidzka 23 września, 16:00
Wisła Łączany 3-0 Żuraw Krzeszów 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Żuraw Krzeszów 3-1 Burza Roczyny 29 września, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 4-0 Wisła Łączany 29 września, 16:00
Skawa Wadowice 4-0 Halniak Targanice 29 września, 15:00
Orzeł Wieprz 4-0 Huragan Skawica 29 września, 16:00
Sokół Przytkowice 4-0 BCS Zawoja 29 września, 16:00
Astra Spytkowice 3-0 Żarek Barwałd Górny 29 września, 16:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 4-1 Jałowiec Stryszawa 30 września, 16:00
Dąb Paszkówka 2-1 Naroże Juszczyn 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Burza Roczyny 0-3 Naroże Juszczyn 7 października, 15:00
Jałowiec Stryszawa 1-2 Dąb Paszkówka 6 października, 15:00
Żarek Barwałd Górny 2-3 Znicz Sułkowice Bolęcina 7 października, 12:00
BCS Zawoja 1-2 Astra Spytkowice 7 października, 15:00
Huragan Skawica 4-3 Sokół Przytkowice 6 października, 15:00
Halniak Targanice 1-0 Orzeł Wieprz 7 października, 15:00
Wisła Łączany 2-1 Skawa Wadowice 7 października, 15:30
Żuraw Krzeszów 2-3 Babia Góra Sucha Beskidzka 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Burza Roczyny 13 października, 15:00
Skawa Wadowice 1-0 Żuraw Krzeszów 13 października, 15:00
Orzeł Wieprz 3-2 Wisła Łączany 13 października, 15:00
Sokół Przytkowice 3-1 Halniak Targanice 13 października, 11:00
Astra Spytkowice 1-0 Huragan Skawica 13 października, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 0-2 BCS Zawoja 14 października, 15:00
Dąb Paszkówka 1-1 Żarek Barwałd Górny 14 października, 14:00
Jałowiec Stryszawa 3-1 Naroże Juszczyn 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Burza Roczyny 5-2 Jałowiec Stryszawa 21 października, 15:00
Żarek Barwałd Górny 2-1 Naroże Juszczyn 21 października, 12:00
BCS Zawoja 5-3 Dąb Paszkówka 21 października, 15:00
Huragan Skawica 0-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 20 października, 15:00
Halniak Targanice 2-4 Astra Spytkowice 21 października, 15:00
Wisła Łączany 1-0 Sokół Przytkowice 20 października, 15:00
Żuraw Krzeszów 1-0 Orzeł Wieprz 20 października, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 Skawa Wadowice 20 października, 11:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Skawa Wadowice 4-0 Burza Roczyny 27 października, 14:00
Orzeł Wieprz 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 27 października, 14:00
Sokół Przytkowice 5-0 Żuraw Krzeszów 27 października, 11:00
Astra Spytkowice 4-1 Wisła Łączany 27 października, 14:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-3 Halniak Targanice 28 października, 14:00
Dąb Paszkówka 7-1 Huragan Skawica 27 października, 14:00
Jałowiec Stryszawa 3-2 Żarek Barwałd Górny 27 października, 14:00
BCS Zawoja 2-2 Naroże Juszczyn 28 października, 14:30

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Burza Roczyny 2-2 Żarek Barwałd Górny 3 listopada, 13:00
BCS Zawoja 3-2 Jałowiec Stryszawa 4 listopada, 13:00
Huragan Skawica 1-2 Naroże Juszczyn 3 listopada, 13:00
Halniak Targanice 3-5 Dąb Paszkówka 4 listopada, 13:00
Wisła Łączany 2-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 3 listopada, 13:00
Żuraw Krzeszów 1-7 Astra Spytkowice 3 listopada, 13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-0 Sokół Przytkowice 3 listopada, 13:00
Skawa Wadowice 2-1 Orzeł Wieprz 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Orzeł Wieprz 0-1 Burza Roczyny 10 listopada, 13:00
Sokół Przytkowice 3-1 Skawa Wadowice 10 listopada, 13:00
Astra Spytkowice 1-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 10 listopada, 13:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 4-1 Żuraw Krzeszów 11 listopada, 13:00
Dąb Paszkówka 0-1 Wisła Łączany 10 listopada, 13:00
Naroże Juszczyn 3-1 Halniak Targanice 17 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (10 listopada, 11:00) odwołany
Jałowiec Stryszawa 2-1 Huragan Skawica 10 listopada, 13:00
Żarek Barwałd Górny 0-2 BCS Zawoja 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 16-17 marca

Burza Roczyny 1-3 BCS Zawoja 17 marca, 15:00
Żarek Barwałd Górny 1-1 Huragan Skawica 16 marca, 15:00
Jałowiec Stryszawa 3-1 Halniak Targanice 16 marca, 15:00
Naroże Juszczyn 0-0 Wisła Łączany 16 marca, 15:00
Dąb Paszkówka 0-2 Żuraw Krzeszów 16 marca, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 17 marca, 15:00
Astra Spytkowice 3-1 Skawa Wadowice 16 marca, 15:00
Sokół Przytkowice 1-1 Orzeł Wieprz 16 marca, 15:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Sokół Przytkowice 1-1 Burza Roczyny 23 marca, 15:00
Orzeł Wieprz 1-2 Astra Spytkowice 23 marca, 15:00
Skawa Wadowice 4-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 23 marca, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-1 Dąb Paszkówka 23 marca, 15:00
Żuraw Krzeszów 1-2 Naroże Juszczyn 23 marca, 15:00
Wisła Łączany 0-1 Jałowiec Stryszawa 23 marca, 15:00
Halniak Targanice 2-0 Żarek Barwałd Górny 24 marca, 15:00
Huragan Skawica 1-2 BCS Zawoja 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Burza Roczyny 5-4 Huragan Skawica 30 marca, 15:00
BCS Zawoja 3-2 Halniak Targanice 31 marca, 15:00
Żarek Barwałd Górny 0-0 Wisła Łączany 30 marca, 15:00
Jałowiec Stryszawa 5-0 Żuraw Krzeszów 30 marca, 15:30
Naroże Juszczyn 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 30 marca, 15:00
Dąb Paszkówka 1-0 Skawa Wadowice 30 marca, 15:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 1-2 Orzeł Wieprz 31 marca, 15:00
Astra Spytkowice 2-1 Sokół Przytkowice 30 marca, 15:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Astra Spytkowice 2-2 Burza Roczyny 6 kwietnia, 16:00
Sokół Przytkowice 2-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 6 kwietnia, 16:00
Orzeł Wieprz 1-2 Dąb Paszkówka 6 kwietnia, 16:00
Skawa Wadowice 5-0 Naroże Juszczyn 6 kwietnia, 16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 6-3 Jałowiec Stryszawa 6 kwietnia, 16:00
Żuraw Krzeszów 2-0 Żarek Barwałd Górny 6 kwietnia, 16:00
Wisła Łączany 3-0 BCS Zawoja 6 kwietnia, 16:00
Halniak Targanice 2-2 Huragan Skawica 7 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Burza Roczyny 3-0 Halniak Targanice 14 kwietnia, 16:00
Huragan Skawica 1-2 Wisła Łączany 13 kwietnia, 16:00
BCS Zawoja 0-0 Żuraw Krzeszów 14 kwietnia, 16:00
Żarek Barwałd Górny 0-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 13 kwietnia, 16:00
Jałowiec Stryszawa 0-2 Skawa Wadowice 13 kwietnia, 16:00
Naroże Juszczyn 1-2 Orzeł Wieprz 13 kwietnia, 16:00
Dąb Paszkówka 2-4 Sokół Przytkowice 13 kwietnia, 16:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-3 Astra Spytkowice 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Znicz Sułkowice Bolęcina 2-1 Burza Roczyny 20 kwietnia, 13:00
Astra Spytkowice 5-2 Dąb Paszkówka 20 kwietnia, 15:00
Sokół Przytkowice 0-0 Naroże Juszczyn 20 kwietnia, 15:00
Orzeł Wieprz 2-3 Jałowiec Stryszawa 20 kwietnia, 15:00
Skawa Wadowice 3-0 Żarek Barwałd Górny 20 kwietnia, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 BCS Zawoja 20 kwietnia, 15:00
Żuraw Krzeszów 0-2 Huragan Skawica 20 kwietnia, 15:00
Wisła Łączany 2-2 Halniak Targanice 20 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Burza Roczyny 0-1 Wisła Łączany 28 kwietnia, 16:30
Halniak Targanice 2-0 Żuraw Krzeszów 28 kwietnia, 16:30
Huragan Skawica 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 27 kwietnia, 15:00
BCS Zawoja 0-5 Skawa Wadowice 28 kwietnia, 16:30
Żarek Barwałd Górny 0-1 Orzeł Wieprz 27 kwietnia, 14:00
Jałowiec Stryszawa 1-1 Sokół Przytkowice 27 kwietnia, 16:30
Naroże Juszczyn 3-3 Astra Spytkowice 27 kwietnia, 15:00
Dąb Paszkówka 0-0 Znicz Sułkowice Bolęcina 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 23 - 1 maja

Dąb Paszkówka 1-3 Burza Roczyny 1 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-0 Naroże Juszczyn 1 maja, 11:00
Astra Spytkowice 5-1 Jałowiec Stryszawa 1 maja, 11:00
Sokół Przytkowice 6-2 Żarek Barwałd Górny 1 maja, 17:00
Orzeł Wieprz 3-4 BCS Zawoja 1 maja, 17:00
Skawa Wadowice 6-0 Huragan Skawica 1 maja, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 3-1 Halniak Targanice 1 maja, 17:00
Żuraw Krzeszów 1-2 Wisła Łączany 1 maja, 13:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Burza Roczyny 3-1 Żuraw Krzeszów 4 maja, 11:00
Wisła Łączany 1-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 4 maja, 17:00
Halniak Targanice 1-5 Skawa Wadowice 5 maja, 17:00
Huragan Skawica 2-2 Orzeł Wieprz 4 maja, 17:00
BCS Zawoja 0-1 Sokół Przytkowice 4 maja, 16:30
Żarek Barwałd Górny 1-5 Astra Spytkowice 4 maja, 17:00
Jałowiec Stryszawa 5-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 4 maja, 17:00
Naroże Juszczyn 0-1 Dąb Paszkówka 4 maja, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

Naroże Juszczyn 4-1 Burza Roczyny 11 maja, 17:00
Dąb Paszkówka 1-3 Jałowiec Stryszawa 11 maja, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 2-2 Żarek Barwałd Górny 12 maja, 17:00
Astra Spytkowice 7-2 BCS Zawoja 11 maja, 17:00
Sokół Przytkowice 2-1 Huragan Skawica 11 maja, 17:00
Orzeł Wieprz 3-4 Halniak Targanice 11 maja, 11:00
Skawa Wadowice 4-0 Wisła Łączany 11 maja, 17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Żuraw Krzeszów 11 maja, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Naroże Juszczyn 2-2 Jałowiec Stryszawa 18 maja, 17:00
Burza Roczyny 1-0 Babia Góra Sucha Beskidzka 19 maja, 17:00
Żuraw Krzeszów 0-2 Skawa Wadowice 18 maja, 17:00
Wisła Łączany 2-3 Orzeł Wieprz 18 maja, 17:00
Halniak Targanice 3-0 Sokół Przytkowice 19 maja, 17:00
Huragan Skawica 2-6 Astra Spytkowice 18 maja, 17:00
BCS Zawoja 3-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 18 maja, 11:00
Żarek Barwałd Górny 2-2 Dąb Paszkówka 18 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Jałowiec Stryszawa 4-2 Burza Roczyny 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 15:00) odwołany
Naroże Juszczyn 3-0 Żarek Barwałd Górny 12 czerwca, 18:30
(wo)
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Dąb Paszkówka 7-1 BCS Zawoja 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-3 Huragan Skawica 26 maja, 17:00
Astra Spytkowice 5-1 Halniak Targanice 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 11:30) odwołany
Sokół Przytkowice 2-0 Wisła Łączany 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 15:00) odwołany
Orzeł Wieprz 0-3 Żuraw Krzeszów 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany
Skawa Wadowice 0-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Naroże Juszczyn 1-1 BCS Zawoja 1 czerwca, 17:00
Burza Roczyny 0-1 Skawa Wadowice 30 maja, 18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 2-0 Orzeł Wieprz 1 czerwca, 11:00
Żuraw Krzeszów 1-0 Sokół Przytkowice 1 czerwca, 17:00
Wisła Łączany 0-0 Astra Spytkowice 1 czerwca, 15:00
Halniak Targanice 4-2 Znicz Sułkowice Bolęcina 2 czerwca, 17:00
Huragan Skawica 4-1 Dąb Paszkówka 1 czerwca, 17:00
Żarek Barwałd Górny 2-5 Jałowiec Stryszawa 1 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 8-9 czerwca

Żarek Barwałd Górny 1-4 Burza Roczyny 8 czerwca, 17:00
Jałowiec Stryszawa 3-0 BCS Zawoja 5 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 2-1
Naroże Juszczyn 2-0 Huragan Skawica 8 czerwca, 15:00
Dąb Paszkówka 2-4 Halniak Targanice 8 czerwca, 17:00
Znicz Sułkowice Bolęcina 3-3 Wisła Łączany 9 czerwca, 17:00
Astra Spytkowice 4-4 Żuraw Krzeszów 8 czerwca, 17:00
Sokół Przytkowice 2-2 Babia Góra Sucha Beskidzka 8 czerwca, 17:00
Orzeł Wieprz 1-1 Skawa Wadowice 6 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 15-16 czerwca

Burza Roczyny 3-2 Orzeł Wieprz 16 czerwca, 17:00
Skawa Wadowice 0-4 Sokół Przytkowice 15 czerwca, 15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka 1-1 Astra Spytkowice 15 czerwca, 17:00
Żuraw Krzeszów 2-1 Znicz Sułkowice Bolęcina 15 czerwca, 17:00
Wisła Łączany 1-3 Dąb Paszkówka 15 czerwca, 17:00
Halniak Targanice 2-2 Naroże Juszczyn 16 czerwca, 17:00
Huragan Skawica 1-4 Jałowiec Stryszawa 15 czerwca, 17:00
BCS Zawoja 5-3 Żarek Barwałd Górny 15 czerwca, 14:00

Liga okręgowa 2018/2019 (Wadowice)

Klasa A 2018/2019 (Chrzanów)
Klasa A 2018/2019 (Oświęcim)

Klasa B 2018/2019 (Wadowice I)
Klasa B 2018/2019 (Wadowice II)

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas