[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2018/2019, grupa: Chrzanów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Kamień 14 34 11 1 2 60-25 7 1 0 41-13 4 0 2 19-12
2.  Ciężkowianka Jaworzno 14 33 10 3 1 34-13 5 2 0 13-4 5 1 1 21-9
3.  MKS Libiąż 12 29 9 2 1 28-6 6 0 1 19-4 3 2 0 9-2
4.  Błyskawica Myślachowice 14 28 9 1 4 38-17 5 1 1 26-8 4 0 3 12-9
5.  Zagórzanka Zagórze 14 25 8 1 5 31-20 5 0 1 18-8 3 1 4 13-12
6.  Fablok Chrzanów 14 24 7 3 4 22-21 4 1 1 11-6 3 2 3 11-15
7.  MZKS Alwernia 14 18 5 3 6 20-22 3 2 3 15-9 2 1 3 5-13
8.  Wisła Jankowice 14 16 4 4 6 27-32 3 2 2 16-14 1 2 4 11-18 2 4 1 1 0 10-7
9.  Promyk Bolęcin 14 16 4 4 6 34-34 1 3 3 11-17 3 1 3 23-17 2 3 1 0 1 10-7
10.  Victoria Zalas 14 16 4 4 6 28-44 2 2 2 15-19 2 2 4 13-25 2 1 0 1 1 5-11
11.  UKS Dulowa 13 14 4 2 7 20-27 1 1 4 9-16 3 1 3 11-11
12.  Tęcza Tenczynek 14 13 4 1 9 25-36 2 0 5 12-17 2 1 4 13-19
13.  Wolanka Wola Filipowska 14 11 3 2 9 23-45 2 0 4 7-14 1 2 5 16-31 1 3 1 0 0 5-4
14.  UKS Regulice (k. Chrzanowa) 13 11 2 5 6 25-41 2 3 3 21-20 0 2 3 4-21 1 0 0 0 1 4-5
15.  Korona Lgota 14 3 1 0 13 13-45 0 0 7 3-22 1 0 6 10-23

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Start Kamień    0-0 4-3 5-2 6-1 6-4 9-1 3-1 8-1 
 2 Ciężkowianka Jaworzno2-0     0-0 2-1 1-0 2-2 2-0 4-1 
 3 MKS Libiąż    2-0 4-1 1-2 3-0 3-0* 5-1 1-0 
 4 Błyskawica Myślachowice6-2 2-3     3-0 4-2 1-1 3-0 7-0 
 5 Zagórzanka Zagórze2-1     3-0 2-1 4-1 1-3 6-2 
 6 Fablok Chrzanów1-3 2-1     0-0 3-2 3-0 2-0 
 7 MZKS Alwernia0-1 0-2 0-1     3-1 1-1 2-2 3-0 6-1 
 8 Wisła Jankowice2-2 1-2 1-1     6-3 1-0 4-2 1-4 
 9 Promyk Bolęcin2-5 0-3* 0-3 1-1     4-1 4-4 0-0 
 10 Victoria Zalas1-5 1-1 4-4 1-7     3-1 5-1 
 11 UKS Dulowa0-5 2-3 0-1 0-3*     4-1 3-3 
 12 Tęcza Tenczynek1-5 0-3 1-2 3-0 2-0 3-4 2-3     
 13 Wolanka Wola Filipowska0-4 0-3 2-1 1-2 1-3     3-1 
 14 UKS Regulice (k. Chrzanowa)4-2 1-2 0-0 0-1 3-3 4-4 4-5     5-3 
 15 Korona Lgota1-2 1-4 1-2 0-5 0-4 0-3 0-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 1-2 Zagórzanka Zagórze 19 sierpnia, 17:00
MZKS Alwernia 2-2 Wolanka Wola Filipowska 19 sierpnia, 17:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-2 Promyk Bolęcin 18 sierpnia, 17:00
MKS Libiąż 3-0 Victoria Zalas 18 sierpnia, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Korona Lgota 1-2 Błyskawica Myślachowice 19 sierpnia, 14:30
Start Kamień 5-2 Fablok Chrzanów 18 sierpnia, 17:00
Wisła Jankowice 1-0 UKS Dulowa 18 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 22 sierpnia

Pauza: MZKS Alwernia.
 
Zagórzanka Zagórze 1-3 UKS Dulowa 22 sierpnia, 18:00
Fablok Chrzanów 0-0 Wisła Jankowice 22 sierpnia, 18:00
Błyskawica Myślachowice 6-2 Start Kamień 22 sierpnia, 18:00
Victoria Zalas 5-1 Korona Lgota 22 sierpnia, 18:00
Promyk Bolęcin 0-3 MKS Libiąż 22 sierpnia, 18:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Wolanka Wola Filipowska 0-4 Ciężkowianka Jaworzno 22 sierpnia, 18:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-4 Tęcza Tenczynek 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Pauza: Ciężkowianka Jaworzno.
 
Tęcza Tenczynek 3-0 Zagórzanka Zagórze 25 sierpnia, 17:00
MZKS Alwernia 3-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 25 sierpnia, 16:00
MKS Libiąż 5-1 Wolanka Wola Filipowska 9 października, 19:00
w pierwotnym terminie (25 sierpnia, 16:00) nie odbył się - goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Korona Lgota 0-4 Promyk Bolęcin 25 sierpnia, 16:00
Start Kamień 9-1 Victoria Zalas 25 sierpnia, 17:00
Wisła Jankowice 1-2 Błyskawica Myślachowice 25 sierpnia, 17:00
UKS Dulowa 2-3 Fablok Chrzanów 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Pauza: MKS Libiąż.
 
Zagórzanka Zagórze 3-0 Fablok Chrzanów 1 września, 16:00
Błyskawica Myślachowice 1-1 UKS Dulowa 1 września, 16:00
Victoria Zalas 4-4 Wisła Jankowice 1 września, 17:00
Promyk Bolęcin 2-5 Start Kamień 2 września, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 3-1 Korona Lgota 1 września, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-2 Ciężkowianka Jaworzno 2 września, 17:00
Tęcza Tenczynek 2-0 MZKS Alwernia 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Pauza: Korona Lgota.
 
MZKS Alwernia 0-2 Zagórzanka Zagórze 8 września, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 4-1 Tęcza Tenczynek 8 września, 17:00
MKS Libiąż - UKS Regulice (k. Chrzanowa) 17 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8 września, 16:00) nie odbył się - goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz / w drugim terminie goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Start Kamień 3-1 Wolanka Wola Filipowska 8 września, 17:00
Wisła Jankowice 6-3 Promyk Bolęcin 8 września, 17:00
UKS Dulowa 0-3 Victoria Zalas 9 września, 17:00
(wo)
na boisku 4-0
Fablok Chrzanów 2-1 Błyskawica Myślachowice 8 września, 17:00

Kolejka 6 - 12 września

Pauza: Start Kamień.
 
Zagórzanka Zagórze 2-1 Błyskawica Myślachowice 12 września, 17:00
Victoria Zalas 1-1 Fablok Chrzanów 12 września, 17:00
Promyk Bolęcin 4-1 UKS Dulowa 12 września, 17:00
Wolanka Wola Filipowska 2-1 Wisła Jankowice 12 września, 17:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 5-3 Korona Lgota 12 września, 17:00
Tęcza Tenczynek 0-3 MKS Libiąż 12 września, 17:00
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
MZKS Alwernia 0-1 Ciężkowianka Jaworzno 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Ciężkowianka Jaworzno 1-0 Zagórzanka Zagórze 15 września, 15:00
MKS Libiąż 1-2 MZKS Alwernia 24 października, 19:00
w pierwotnym terminie (15 września, 12:00) nie odbył się - goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Korona Lgota 0-2 Tęcza Tenczynek 16 września, 14:30
Start Kamień 8-1 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 15 września, 17:00
UKS Dulowa 4-1 Wolanka Wola Filipowska 16 września, 17:00
Fablok Chrzanów 3-2 Promyk Bolęcin 15 września, 17:00
Błyskawica Myślachowice 4-2 Victoria Zalas 15 września, 17:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Pauza: UKS Dulowa.
 
Zagórzanka Zagórze 4-1 Victoria Zalas 22 września, 16:30
Promyk Bolęcin 0-3 Błyskawica Myślachowice 23 września, 16:30
Wolanka Wola Filipowska 0-3 Fablok Chrzanów 22 września, 16:30
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-1 Wisła Jankowice 23 września, 16:30
Tęcza Tenczynek 1-5 Start Kamień 22 września, 16:30
MZKS Alwernia 6-1 Korona Lgota 22 września, 11:00
Ciężkowianka Jaworzno 0-0 MKS Libiąż 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Pauza: Fablok Chrzanów.
 
MKS Libiąż 2-0 Zagórzanka Zagórze 29 września, 16:00
Korona Lgota 1-4 Ciężkowianka Jaworzno 29 września, 16:00
Start Kamień 6-1 MZKS Alwernia 29 września, 16:00
Wisła Jankowice 4-2 Tęcza Tenczynek 30 września, 16:00
UKS Dulowa 3-3 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 30 września, 16:00
Błyskawica Myślachowice 3-0 Wolanka Wola Filipowska 29 września, 16:00
Victoria Zalas 1-7 Promyk Bolęcin 30 września, 13:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Pauza: Błyskawica Myślachowice.
 
Zagórzanka Zagórze 2-1 Promyk Bolęcin 7 października, 16:00
Wolanka Wola Filipowska 1-2 Victoria Zalas 6 października, 16:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 0-0 Fablok Chrzanów 7 października, 16:00
Tęcza Tenczynek 2-3 UKS Dulowa 6 października, 16:00
MZKS Alwernia 3-1 Wisła Jankowice 6 października, 16:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-0 Start Kamień 6 października, 16:00
MKS Libiąż 1-0 Korona Lgota 6 października, 16:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Pauza: Victoria Zalas.
 
Korona Lgota 0-5 Zagórzanka Zagórze 14 października, 14:30
Start Kamień 0-0 MKS Libiąż 13 października, 11:00
Wisła Jankowice 2-2 Ciężkowianka Jaworzno 13 października, 15:30
UKS Dulowa 0-1 MZKS Alwernia 14 października, 15:30
Fablok Chrzanów 3-0 Tęcza Tenczynek 13 października, 15:30
Błyskawica Myślachowice 7-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 14 października, 15:30
Promyk Bolęcin 4-4 Wolanka Wola Filipowska 14 października, 15:30

Kolejka 12 - 20-21 października

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
Zagórzanka Zagórze 6-2 Wolanka Wola Filipowska 20 października, 15:00
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 3-3 Victoria Zalas 21 października, 15:00
Tęcza Tenczynek 1-2 Błyskawica Myślachowice 20 października, 15:00
MZKS Alwernia 0-1 Fablok Chrzanów 21 października, 15:00
Ciężkowianka Jaworzno 2-0 UKS Dulowa 20 października, 15:00
MKS Libiąż 3-0 Wisła Jankowice 20 października, 15:00
Korona Lgota 1-2 Start Kamień 21 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Pauza: Wolanka Wola Filipowska.
 
Start Kamień 4-3 Zagórzanka Zagórze 27 października, 14:30
Wisła Jankowice 1-4 Korona Lgota 27 października, 14:30
UKS Dulowa - MKS Libiąż 27 października, 11:00
gospodarze zrezygnowali z gry
Fablok Chrzanów 1-3 Ciężkowianka Jaworzno 27 października, 14:30
Błyskawica Myślachowice 3-0 MZKS Alwernia 28 października, 13:00
Victoria Zalas 3-1 Tęcza Tenczynek 27 października, 14:30
Promyk Bolęcin 0-0 UKS Regulice (k. Chrzanowa) 28 października, 13:30

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
UKS Regulice (k. Chrzanowa) 4-5 Wolanka Wola Filipowska 4 listopada, 13:00
Tęcza Tenczynek 3-4 Promyk Bolęcin 3 listopada, 13:30
MZKS Alwernia 1-1 Victoria Zalas 3 listopada, 13:30
Ciężkowianka Jaworzno 2-1 Błyskawica Myślachowice 3 listopada, 13:30
MKS Libiąż 4-1 Fablok Chrzanów 4 listopada, 13:30
Korona Lgota 0-3 UKS Dulowa 4 listopada, 13:30
Start Kamień 6-4 Wisła Jankowice 3 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Wisła Jankowice 1-1 Zagórzanka Zagórze 10 listopada, 13:00
UKS Dulowa 0-5 Start Kamień 10 listopada, 13:00
Fablok Chrzanów 2-0 Korona Lgota 10 listopada, 13:00
Błyskawica Myślachowice 2-3 MKS Libiąż 10 listopada, 13:00
Victoria Zalas 1-5 Ciężkowianka Jaworzno 10 listopada, 13:00
Promyk Bolęcin 1-1 MZKS Alwernia 10 listopada, 13:00
Wolanka Wola Filipowska 1-3 Tęcza Tenczynek 10 listopada, 13:00

Kolejka 16

Pauza: Tęcza Tenczynek.
 
Zagórzanka Zagórze - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Wolanka Wola Filipowska - MZKS Alwernia
Promyk Bolęcin - Ciężkowianka Jaworzno
Victoria Zalas - MKS Libiąż
Błyskawica Myślachowice - Korona Lgota
Fablok Chrzanów - Start Kamień
UKS Dulowa - Wisła Jankowice

Kolejka 17

Pauza: MZKS Alwernia.
 
UKS Dulowa - Zagórzanka Zagórze
Wisła Jankowice - Fablok Chrzanów
Start Kamień - Błyskawica Myślachowice
Korona Lgota - Victoria Zalas
MKS Libiąż - Promyk Bolęcin
Ciężkowianka Jaworzno - Wolanka Wola Filipowska
Tęcza Tenczynek - UKS Regulice (k. Chrzanowa)

Kolejka 18

Pauza: Ciężkowianka Jaworzno.
 
Zagórzanka Zagórze - Tęcza Tenczynek
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - MZKS Alwernia
Wolanka Wola Filipowska - MKS Libiąż
Promyk Bolęcin - Korona Lgota
Victoria Zalas - Start Kamień
Błyskawica Myślachowice - Wisła Jankowice
Fablok Chrzanów - UKS Dulowa

Kolejka 19

Pauza: MKS Libiąż.
 
Fablok Chrzanów - Zagórzanka Zagórze
UKS Dulowa - Błyskawica Myślachowice
Wisła Jankowice - Victoria Zalas
Start Kamień - Promyk Bolęcin
Korona Lgota - Wolanka Wola Filipowska
Ciężkowianka Jaworzno - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
MZKS Alwernia - Tęcza Tenczynek

Kolejka 20

Pauza: Korona Lgota.
 
Zagórzanka Zagórze - MZKS Alwernia
Tęcza Tenczynek - Ciężkowianka Jaworzno
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - MKS Libiąż
Wolanka Wola Filipowska - Start Kamień
Promyk Bolęcin - Wisła Jankowice
Victoria Zalas - UKS Dulowa
Błyskawica Myślachowice - Fablok Chrzanów

Kolejka 21

Pauza: Start Kamień.
 
Błyskawica Myślachowice - Zagórzanka Zagórze
Fablok Chrzanów - Victoria Zalas
UKS Dulowa - Promyk Bolęcin
Wisła Jankowice - Wolanka Wola Filipowska
Korona Lgota - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
MKS Libiąż - Tęcza Tenczynek
Ciężkowianka Jaworzno - MZKS Alwernia

Kolejka 22

Pauza: Wisła Jankowice.
 
Zagórzanka Zagórze - Ciężkowianka Jaworzno
MZKS Alwernia - MKS Libiąż
Tęcza Tenczynek - Korona Lgota
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska - UKS Dulowa
Promyk Bolęcin - Fablok Chrzanów
Victoria Zalas - Błyskawica Myślachowice

Kolejka 23

Pauza: UKS Dulowa.
 
Victoria Zalas - Zagórzanka Zagórze
Błyskawica Myślachowice - Promyk Bolęcin
Fablok Chrzanów - Wolanka Wola Filipowska
Wisła Jankowice - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Start Kamień - Tęcza Tenczynek
Korona Lgota - MZKS Alwernia
MKS Libiąż - Ciężkowianka Jaworzno

Kolejka 24

Pauza: Fablok Chrzanów.
 
Zagórzanka Zagórze - MKS Libiąż
Ciężkowianka Jaworzno - Korona Lgota
MZKS Alwernia - Start Kamień
Tęcza Tenczynek - Wisła Jankowice
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - UKS Dulowa
Wolanka Wola Filipowska - Błyskawica Myślachowice
Promyk Bolęcin - Victoria Zalas

Kolejka 25

Pauza: Błyskawica Myślachowice.
 
Promyk Bolęcin - Zagórzanka Zagórze
Victoria Zalas - Wolanka Wola Filipowska
Fablok Chrzanów - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
UKS Dulowa - Tęcza Tenczynek
Wisła Jankowice - MZKS Alwernia
Start Kamień - Ciężkowianka Jaworzno
Korona Lgota - MKS Libiąż

Kolejka 26

Pauza: Victoria Zalas.
 
Zagórzanka Zagórze - Korona Lgota
MKS Libiąż - Start Kamień
Ciężkowianka Jaworzno - Wisła Jankowice
MZKS Alwernia - UKS Dulowa
Tęcza Tenczynek - Fablok Chrzanów
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Błyskawica Myślachowice
Wolanka Wola Filipowska - Promyk Bolęcin

Kolejka 27

Pauza: Promyk Bolęcin.
 
Wolanka Wola Filipowska - Zagórzanka Zagórze
Victoria Zalas - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Błyskawica Myślachowice - Tęcza Tenczynek
Fablok Chrzanów - MZKS Alwernia
UKS Dulowa - Ciężkowianka Jaworzno
Wisła Jankowice - MKS Libiąż
Start Kamień - Korona Lgota

Kolejka 28

Pauza: Wolanka Wola Filipowska.
 
Zagórzanka Zagórze - Start Kamień
Korona Lgota - Wisła Jankowice
MKS Libiąż - UKS Dulowa
Ciężkowianka Jaworzno - Fablok Chrzanów
MZKS Alwernia - Błyskawica Myślachowice
Tęcza Tenczynek - Victoria Zalas
UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Promyk Bolęcin

Kolejka 29

Pauza: Zagórzanka Zagórze.
 
Wolanka Wola Filipowska - UKS Regulice (k. Chrzanowa)
Promyk Bolęcin - Tęcza Tenczynek
Victoria Zalas - MZKS Alwernia
Błyskawica Myślachowice - Ciężkowianka Jaworzno
Fablok Chrzanów - MKS Libiąż
UKS Dulowa - Korona Lgota
Wisła Jankowice - Start Kamień

Kolejka 30

Pauza: UKS Regulice (k. Chrzanowa).
 
Zagórzanka Zagórze - Wisła Jankowice
Start Kamień - UKS Dulowa
Korona Lgota - Fablok Chrzanów
MKS Libiąż - Błyskawica Myślachowice
Ciężkowianka Jaworzno - Victoria Zalas
MZKS Alwernia - Promyk Bolęcin
Tęcza Tenczynek - Wolanka Wola Filipowska

Liga okręgowa 2018/2019 (Wadowice)

Klasa A 2018/2019 (Oświęcim)
Klasa A 2018/2019 (Wadowice)

Autor: Bartłomiej Dyr
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas