[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2018/2019, grupa: Wadowice
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Strażak Rajsko 28 71 23 2 3 92-28 12 1 1 48-12 11 1 2 44-16
2.  Tempo Białka 28 65 19 8 1 69-18 10 3 1 40-9 9 5 0 29-9
3.  KS Chełmek 28 57 17 6 5 72-33 9 3 2 42-13 8 3 3 30-20
4.  Niwa Nowa Wieś 28 55 17 4 7 67-27 11 2 1 38-6 6 2 6 29-21
5.  Nadwiślanin Gromiec 28 51 15 6 7 57-34 9 3 2 31-14 6 3 5 26-20
6.  Victoria 1918 Jaworzno 28 43 12 7 9 60-39 8 4 2 33-9 4 3 7 27-30
7.  Brzezina Osiek 28 40 11 7 10 38-32 6 3 5 17-15 5 4 5 21-17
8.  Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 28 37 11 4 13 50-53 8 1 5 34-23 3 3 8 16-30
9.  Zatorzanka Zator 28 33 8 9 11 49-62 5 3 6 30-37 3 6 5 19-25 4 8 2 2 0 10-3
10.  Halniak Maków Podhalański 28 33 8 9 11 40-56 5 5 4 24-23 3 4 7 16-33 4 5 1 2 1 6-6
11.  LKS Żarki 28 33 9 6 13 40-49 7 3 4 26-18 2 3 9 14-31 4 3 1 0 3 3-10
12.  Garbarz Zembrzyce 28 22 6 4 18 31-62 4 3 7 18-20 2 1 11 13-42
13.  Arka Babice 28 18 5 3 20 40-78 4 2 8 26-31 1 1 12 14-47
14.  Sosnowianka Stanisław Dolny 28 11 3 2 23 21-121 2 2 10 17-50 1 0 13 4-71
15.  Relaks Wysoka 28 22 7 1 20 33-67 5 1 8 26-29 2 0 12 7-38
Iskra Klecza Dolna wycofała się z rozgrywek po 4. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.
Relaks Wysoka wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Strażak Rajsko    1-1 3-0 4-1 0-3 5-1 3-2 2-1 2-0 2-0 3-0 3-1 4-0 11-0 5-2 
 2 Tempo Białka4-3     2-2 1-0 1-0 0-0 0-1 6-1 1-1 8-1 4-0 1-0 6-0 4-0 2-0 
 3 KS Chełmek1-1 0-1     1-0 5-3 1-2 1-1 2-1 8-1 1-1 4-1 4-1 3-0 9-0 2-0 
 4 Niwa Nowa Wieś0-2 0-0 2-0     2-1 2-1 2-1 7-0 2-0 5-0 0-0 5-0 5-0 3-1 3-0* 
 5 Nadwiślanin Gromiec3-1 1-1 0-1 0-4     2-0 2-1 3-0 2-2 2-0 2-2 3-1 4-1 4-0 3-0* 
 6 Victoria 1918 Jaworzno0-1 1-1 1-1 3-0 1-0     0-0 3-2 1-1 0-2 2-0 5-0 4-1 9-0 3-0* 
 7 Brzezina Osiek0-6 0-1 0-2 0-2 3-1 0-0     0-0 0-2 3-1 1-0 5-0 0-0 2-0 3-0 
 8 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska1-3 0-2 1-2 3-2 1-2 5-2 0-4     1-1 5-2 4-1 2-1 2-0 6-1 3-0* 
 9 Zatorzanka Zator2-4 1-1 3-5 2-5 1-7 3-2 2-2 0-3     1-1 4-0 2-0 6-5 2-0 1-2 
 10 Halniak Maków Podhalański2-5 1-4 1-3 1-1 1-1 3-1 2-0 1-1 2-2     2-0 1-1 3-0 2-1 2-3 
 11 LKS Żarki1-4 1-2 2-2 1-1 1-2 1-0 3-0 1-1 0-3 3-1     3-0* 3-2 3-0 3-0* 
 12 Garbarz Zembrzyce0-2 1-3 2-0 1-2 0-1 1-1 1-1 0-3 3-1 1-2 1-1     4-2 0-1 3-0* 
 13 Arka Babice1-2 1-3 2-3 2-3 2-2 1-6 0-2 1-0 2-1 1-1 1-5 2-3     8-0 2-0 
 14 Sosnowianka Stanisław Dolny1-7 1-6 1-6 0-7 0-1 3-7 1-3 1-3 1-1 1-1 0-3 1-5 3-0     3-0* 
 15 Relaks Wysoka0-3* 0-3* 0-3* 2-1 2-2 3-4 0-3* 3-0 0-3* 0-3* 3-1 5-0 0-3* 8-0     

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Halniak Maków Podhalański 1-1 Nadwiślanin Gromiec 11 sierpnia, 17:00
LKS Żarki 1-0 Victoria 1918 Jaworzno 11 sierpnia, 17:00
Strażak Rajsko 3-0 KS Chełmek 12 sierpnia, 17:00
Relaks Wysoka 8-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 11 sierpnia, 18:00
Iskra Klecza Dolna - Tempo Białka 11 sierpnia, 17:00
było 0-5, anulowany
Arka Babice 2-3 Niwa Nowa Wieś 11 sierpnia, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-4 Brzezina Osiek 11 sierpnia, 11:00
Zatorzanka Zator 2-0 Garbarz Zembrzyce 12 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Nadwiślanin Gromiec 3-1 Garbarz Zembrzyce 15 sierpnia, 17:00
Brzezina Osiek 0-2 Zatorzanka Zator 15 sierpnia, 11:00
Niwa Nowa Wieś 7-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 sierpnia, 16:00
Tempo Białka 6-0 Arka Babice 15 sierpnia, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny - Iskra Klecza Dolna 15 sierpnia, 16:00
było 2-2, anulowany
KS Chełmek 2-0 Relaks Wysoka 15 sierpnia, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 0-1 Strażak Rajsko 15 sierpnia, 17:30
Halniak Maków Podhalański 2-0 LKS Żarki 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

LKS Żarki 1-2 Nadwiślanin Gromiec 19 sierpnia, 17:00
Strażak Rajsko 2-0 Halniak Maków Podhalański 18 sierpnia, 15:00
Relaks Wysoka 3-4 Victoria 1918 Jaworzno 18 sierpnia, 17:30
Iskra Klecza Dolna - KS Chełmek 18 sierpnia, 17:00
było 0-6, anulowany
Arka Babice 8-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 18 sierpnia, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-2 Tempo Białka 18 sierpnia, 17:00
Zatorzanka Zator 2-5 Niwa Nowa Wieś 19 sierpnia, 17:00
Brzezina Osiek 5-0 Garbarz Zembrzyce 18 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Nadwiślanin Gromiec 2-1 Brzezina Osiek 25 sierpnia, 17:00
Niwa Nowa Wieś 5-0 Garbarz Zembrzyce 25 sierpnia, 16:00
Tempo Białka 1-1 Zatorzanka Zator 26 sierpnia, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 25 sierpnia, 16:00
KS Chełmek 3-0 Arka Babice 25 sierpnia, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno - Iskra Klecza Dolna 26 sierpnia, 17:00
goście nie dojechali
Halniak Maków Podhalański 2-3 Relaks Wysoka 25 sierpnia, 11:00
LKS Żarki 1-4 Strażak Rajsko 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Pauza: Halniak Maków Podhalański.
 
Strażak Rajsko 0-3 Nadwiślanin Gromiec 1 września, 17:00
Relaks Wysoka 3-1 LKS Żarki 1 września, 17:00
Arka Babice 1-6 Victoria 1918 Jaworzno 1 września, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 KS Chełmek 1 września, 17:00
Zatorzanka Zator 2-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 2 września, 17:00
Brzezina Osiek 0-2 Niwa Nowa Wieś 1 września, 17:00
Tempo Białka 1-0 Garbarz Zembrzyce 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Pauza: LKS Żarki.
 
Nadwiślanin Gromiec 0-4 Niwa Nowa Wieś 8 września, 11:00
Tempo Białka 0-1 Brzezina Osiek 9 września, 17:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-5 Garbarz Zembrzyce 8 września, 11:00
KS Chełmek 8-1 Zatorzanka Zator 8 września, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-2 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 8 września, 17:00
Halniak Maków Podhalański 3-0 Arka Babice 8 września, 17:00
Strażak Rajsko 5-2 Relaks Wysoka 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Pauza: Strażak Rajsko.
 
Relaks Wysoka 2-2 Nadwiślanin Gromiec 15 września, 16:00
Arka Babice 1-5 LKS Żarki 16 września, 11:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5-2 Halniak Maków Podhalański 15 września, 16:00
Zatorzanka Zator 3-2 Victoria 1918 Jaworzno 15 września, 16:00
Brzezina Osiek 2-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 15 września, 11:00
Niwa Nowa Wieś 0-0 Tempo Białka 15 września, 11:00
KS Chełmek 4-1 Garbarz Zembrzyce 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Nadwiślanin Gromiec 1-1 Tempo Białka 23 września, 16:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-7 Niwa Nowa Wieś 23 września, 15:00
KS Chełmek 1-1 Brzezina Osiek 22 września, 13:00
Victoria 1918 Jaworzno 5-0 Garbarz Zembrzyce 23 września, 16:00
Halniak Maków Podhalański 2-2 Zatorzanka Zator 22 września, 16:00
LKS Żarki 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 23 września, 16:00
Strażak Rajsko 4-0 Arka Babice 22 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Pauza: Nadwiślanin Gromiec.
 
Arka Babice 2-0 Relaks Wysoka 29 września, 16:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-3 Strażak Rajsko 29 września, 16:00
Zatorzanka Zator 4-0 LKS Żarki 30 września, 16:00
Brzezina Osiek 0-0 Victoria 1918 Jaworzno 29 września, 11:00
Niwa Nowa Wieś 2-0 KS Chełmek 29 września, 16:00
Tempo Białka 4-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 30 września, 16:00
Halniak Maków Podhalański 1-1 Garbarz Zembrzyce 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Pauza: Arka Babice.
 
Nadwiślanin Gromiec 4-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 6 października, 15:00
KS Chełmek 0-1 Tempo Białka 6 października, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 3-0 Niwa Nowa Wieś 7 października, 15:30
Halniak Maków Podhalański 2-0 Brzezina Osiek 6 października, 15:00
LKS Żarki 3-0 Garbarz Zembrzyce 7 października, 15:30
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Strażak Rajsko 2-0 Zatorzanka Zator 6 października, 15:00
Relaks Wysoka 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Pauza: Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska.
 
Arka Babice 2-2 Nadwiślanin Gromiec 13 października, 15:00
Zatorzanka Zator 1-2 Relaks Wysoka 13 października, 15:00
Brzezina Osiek 1-0 LKS Żarki 13 października, 15:00
Niwa Nowa Wieś 5-0 Halniak Maków Podhalański 13 października, 11:00
Tempo Białka 0-0 Victoria 1918 Jaworzno 13 października, 11:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-6 KS Chełmek 13 października, 15:00
Strażak Rajsko 3-1 Garbarz Zembrzyce 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Pauza: Zatorzanka Zator.
 
Nadwiślanin Gromiec 0-1 KS Chełmek 21 października, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 9-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 21 października, 14:30
Halniak Maków Podhalański 1-4 Tempo Białka 20 października, 15:00
LKS Żarki 1-1 Niwa Nowa Wieś 20 października, 15:00
Strażak Rajsko 3-2 Brzezina Osiek 20 października, 15:00
Relaks Wysoka 5-0 Garbarz Zembrzyce 20 października, 11:00
Arka Babice 1-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Pauza: Garbarz Zembrzyce.
 
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-2 Nadwiślanin Gromiec 27 października, 14:00
Zatorzanka Zator 6-5 Arka Babice 27 października, 11:00
Brzezina Osiek 3-0 Relaks Wysoka 27 października, 14:00
Niwa Nowa Wieś 0-2 Strażak Rajsko 27 października, 14:00
Tempo Białka 4-0 LKS Żarki 27 października, 11:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-1 Halniak Maków Podhalański 27 października, 14:30
KS Chełmek 1-2 Victoria 1918 Jaworzno 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Pauza: Brzezina Osiek.
 
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Victoria 1918 Jaworzno 3 listopada, 13:00
Halniak Maków Podhalański 1-3 KS Chełmek 3 listopada, 13:00
LKS Żarki 3-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 4 listopada, 13:30
Strażak Rajsko 1-1 Tempo Białka 3 listopada, 13:00
Relaks Wysoka 2-1 Niwa Nowa Wieś 3 listopada, 13:00
Arka Babice 2-3 Garbarz Zembrzyce 3 listopada, 14:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1-1 Zatorzanka Zator 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Pauza: Niwa Nowa Wieś.
 
Zatorzanka Zator 1-7 Nadwiślanin Gromiec 10 listopada, 13:00
Brzezina Osiek 0-0 Arka Babice 10 listopada, 13:00
Tempo Białka 2-0 Relaks Wysoka 10 listopada, 13:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-7 Strażak Rajsko 10 listopada, 13:00
KS Chełmek 4-1 LKS Żarki 10 listopada, 13:00
Victoria 1918 Jaworzno 0-2 Halniak Maków Podhalański 10 listopada, 13:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-1 Garbarz Zembrzyce 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Nadwiślanin Gromiec 2-0 Halniak Maków Podhalański 23 marca, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 2-0 LKS Żarki 23 marca, 15:00
KS Chełmek 1-1 Strażak Rajsko 23 marca, 15:00
Niwa Nowa Wieś 5-0 Arka Babice 23 marca, 15:00
Brzezina Osiek 0-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 23 marca, 15:00
Garbarz Zembrzyce 3-1 Zatorzanka Zator 23 marca, 15:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-6 Tempo Białka 23 marca, 15:00

Kolejka 17 - 30-31 marca

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Garbarz Zembrzyce 1-2 Halniak Maków Podhalański 30 marca, 15:00
Tempo Białka 1-0 Niwa Nowa Wieś 30 marca, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 0-0 Brzezina Osiek 31 marca, 15:30
Nadwiślanin Gromiec 4-1 Arka Babice 30 marca, 15:00
Zatorzanka Zator 0-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 30 marca, 15:00
Strażak Rajsko 11-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 31 marca, 14:00
LKS Żarki 2-2 KS Chełmek 30 marca, 15:00

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 5-2 Victoria 1918 Jaworzno 6 kwietnia, 16:00
Tempo Białka 1-0 Nadwiślanin Gromiec 7 kwietnia, 16:00
Brzezina Osiek 0-2 KS Chełmek 6 kwietnia, 16:00
Zatorzanka Zator 1-1 Halniak Maków Podhalański 6 kwietnia, 16:00
Strażak Rajsko 4-1 Niwa Nowa Wieś 6 kwietnia, 16:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-3 LKS Żarki 7 kwietnia, 16:00
Garbarz Zembrzyce 4-2 Arka Babice 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Garbarz Zembrzyce 1-3 Tempo Białka 13 kwietnia, 16:00
Nadwiślanin Gromiec 3-1 Strażak Rajsko 14 kwietnia, 11:00
Halniak Maków Podhalański 1-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 13 kwietnia, 13:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-3 Brzezina Osiek 14 kwietnia, 16:00
Niwa Nowa Wieś 0-0 LKS Żarki 13 kwietnia, 15:00
Arka Babice 2-1 Zatorzanka Zator 13 kwietnia, 16:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-1 KS Chełmek 13 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 20 kwietnia

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Garbarz Zembrzyce 0-2 Strażak Rajsko 20 kwietnia, 11:00
Nadwiślanin Gromiec 2-2 LKS Żarki 17 kwietnia, 17:00
Zatorzanka Zator 1-1 Tempo Białka 20 kwietnia, 11:00
KS Chełmek 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 20 kwietnia, 11:00
Niwa Nowa Wieś 2-1 Brzezina Osiek 20 kwietnia, 11:00
Arka Babice 1-1 Halniak Maków Podhalański 20 kwietnia, 16:00
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-7 Victoria 1918 Jaworzno 20 kwietnia, 12:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Brzezina Osiek 3-1 Nadwiślanin Gromiec 27 kwietnia, 16:30
Niwa Nowa Wieś 2-1 Victoria 1918 Jaworzno 27 kwietnia, 16:00
Garbarz Zembrzyce 1-1 LKS Żarki 27 kwietnia, 16:30
Zatorzanka Zator 2-4 Strażak Rajsko 27 kwietnia, 16:30
KS Chełmek 9-0 Sosnowianka Stanisław Dolny 27 kwietnia, 16:30
Tempo Białka 8-1 Halniak Maków Podhalański 28 kwietnia, 16:30
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 2-0 Arka Babice 27 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 4-5 maja

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Garbarz Zembrzyce 1-1 Brzezina Osiek 4 maja, 17:00
Arka Babice 1-3 Tempo Białka 5 maja, 17:00
Halniak Maków Podhalański 2-5 Strażak Rajsko 1 maja, 13:30
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 6-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 4 maja, 17:00
LKS Żarki 0-3 Zatorzanka Zator 4 maja, 17:00
KS Chełmek 1-0 Niwa Nowa Wieś 5 maja, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-0 Nadwiślanin Gromiec 1 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (4 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 23 - 11-12 maja

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Zatorzanka Zator 2-2 Brzezina Osiek 11 maja, 17:00
LKS Żarki 3-1 Halniak Maków Podhalański 11 maja, 17:00
Tempo Białka 6-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 12 maja, 17:00
Niwa Nowa Wieś 3-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 11 maja, 16:00
Garbarz Zembrzyce 1-1 Victoria 1918 Jaworzno 11 maja, 17:00
Arka Babice 1-2 Strażak Rajsko 11 maja, 11:00
KS Chełmek 5-3 Nadwiślanin Gromiec 11 maja, 17:00

Kolejka 24 - 18-19 maja

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Garbarz Zembrzyce 2-0 KS Chełmek 18 maja, 15:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-2 Niwa Nowa Wieś 18 maja, 17:00
LKS Żarki 3-2 Arka Babice 18 maja, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-1 Zatorzanka Zator 19 maja, 16:30
Sosnowianka Stanisław Dolny 0-1 Nadwiślanin Gromiec 19 maja, 17:00
Brzezina Osiek 3-1 Halniak Maków Podhalański 16 maja, 17:30
Tempo Białka 4-3 Strażak Rajsko 19 maja, 17:00

Kolejka 25 - 25-26 maja

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Niwa Nowa Wieś 2-1 Nadwiślanin Gromiec 26 maja, 14:00
Garbarz Zembrzyce 0-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany
Zatorzanka Zator 3-5 KS Chełmek 25 maja, 17:00
Strażak Rajsko 2-1 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 25 maja, 18:00
LKS Żarki 1-2 Tempo Białka 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany
Arka Babice 0-2 Brzezina Osiek 25 maja, 17:00
Halniak Maków Podhalański 3-1 Victoria 1918 Jaworzno 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (25 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 26 - 1-2 czerwca

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Garbarz Zembrzyce 1-2 Niwa Nowa Wieś 1 czerwca, 11:00
Strażak Rajsko 3-0 LKS Żarki 2 czerwca, 15:00
Victoria 1918 Jaworzno 4-1 Arka Babice 2 czerwca, 14:30
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-1 Zatorzanka Zator 2 czerwca, 17:00
Brzezina Osiek 0-1 Tempo Białka 1 czerwca, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 1 czerwca, 17:00
KS Chełmek 1-1 Halniak Maków Podhalański 1 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 8-9 czerwca

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Garbarz Zembrzyce 0-1 Nadwiślanin Gromiec 8 czerwca, 17:00
Niwa Nowa Wieś 2-0 Zatorzanka Zator 8 czerwca, 16:00
Arka Babice 2-3 KS Chełmek 9 czerwca, 17:00
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4-1 LKS Żarki 8 czerwca, 17:00
Victoria 1918 Jaworzno 1-1 Tempo Białka 8 czerwca, 17:00
Brzezina Osiek 0-6 Strażak Rajsko 8 czerwca, 17:00
Halniak Maków Podhalański 2-1 Sosnowianka Stanisław Dolny 8 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 15-16 czerwca

Pauza: Relaks Wysoka.
 
Garbarz Zembrzyce 0-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 15 czerwca, 17:00
Strażak Rajsko 5-1 Victoria 1918 Jaworzno 15 czerwca, 15:30
Sosnowianka Stanisław Dolny 3-0 Arka Babice 15 czerwca, 17:00
Tempo Białka 2-2 KS Chełmek 15 czerwca, 17:00
LKS Żarki 3-0 Brzezina Osiek 15 czerwca, 17:00
Halniak Maków Podhalański 1-1 Niwa Nowa Wieś 15 czerwca, 17:00
Nadwiślanin Gromiec 2-2 Zatorzanka Zator 15 czerwca, 17:00

Walkowery

Sosnowianka Stanisław Dolny 3-0 Relaks Wysoka
(wo)
Relaks Wysoka 0-3 KS Chełmek
(wo)
Victoria 1918 Jaworzno 3-0 Relaks Wysoka
(wo)
Relaks Wysoka 0-3 Halniak Maków Podhalański
(wo)
LKS Żarki 3-0 Relaks Wysoka
(wo)
Relaks Wysoka 0-3 Strażak Rajsko
(wo)
Nadwiślanin Gromiec 3-0 Relaks Wysoka
(wo)
Relaks Wysoka 0-3 Arka Babice
(wo)
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3-0 Relaks Wysoka
(wo)
Relaks Wysoka 0-3 Zatorzanka Zator
(wo)
Garbarz Zembrzyce 3-0 Relaks Wysoka
(wo)
Relaks Wysoka 0-3 Brzezina Osiek
(wo)
Niwa Nowa Wieś 3-0 Relaks Wysoka
(wo)
Relaks Wysoka 0-3 Tempo Białka
(wo)

IV liga 2018/2019 (małopolska (zachód))

Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków I)
Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków II)
Liga okręgowa 2018/2019 (Kraków III)

Klasa A 2018/2019 (Chrzanów)
Klasa A 2018/2019 (Oświęcim)
Klasa A 2018/2019 (Wadowice)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas